Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 81-90
Pages: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 82 83 »

Pridėta: 23.11.2015, 11:16
Mafija /  Mafia

Sužinokite, ar jums patiks filmas vedęs Mob 2 su patariamojo balso paslaugų Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį filmo vedęs Mob 2 pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti Susituokę su mob 2 (Gamunui wigi: Gamunui yeonggwang 2, tuokėsi mafijos 2) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4817Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:15
Tarp mūsų berniukų... / Tarp mūsų berniukų...

Ak, tie vyrai! Kad ir kiek laiko praeitų, jie vis tiek amžinai liks berniukai. O kas labiausiai rūpi vyrams ir berniukams? Žinoma, moterys, automobiliai ir... žvejyba! Superhito NEPATYRĘS prodiuserių sukurtos naujos lietuviškos komedijos TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... herojai – keturi vaikystės draugai, vieną saulėtą dieną nusprendę įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje. Su spalvinga kompanija leiskitės į nuotykių, humoro ir siužeto netikėtumų pilną kelionę, apie kurią svajoja kiekvienas vyras, o slapčia joje dalyvauti norėtų visos moterys!

Ką daryti, kai pavargsti nuo darbo, šeimos, žmonos ir net… meilužės? Vynioti meškeres! Apsukraus verslininko Tomo (akt. Audrius Bružas) galvoje seniai subrendęs planas drauge su trimis geriausiais draugais pažvejoti Norvegijoje gali ir nepavykti, nes draugai paskutinę minutę rado priežasčių, kodėl negali išvykti... Į darbą visa galva paniręs reklamos agentūros direktorius Gediminas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) niekaip negali palikti savo kontoros ir klientų, Linas (akt. Kirilas Glušajevas) – išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane, o ketveriukės rimtuolis Vytautas (akt. Mantas Vaitiekūnas) – pervargęs nuo atsakomybės plastinės chirurgijos klinikoje...Kai draugams pagaliau pavyksta ištrūkti iš Vilniaus šurmulio naujutėlaičiu Vytauto VOLVO XC90, ilgas kelias iki Norvegijos nė sekundę nebus nuobodus. Puikus oras ir automobilis, bagažinėje – nebe šeimų rūpesčiai, o žvejybos įranga. Viskas tobula! Vis dėlto vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia, t. y. moterų, tad visą kelią dalijasi istorijomis iš savo patirties. Tos istorijos, atgimstančios iš juoko verčiančiuose epizoduose, – ir linksmos, ir truputį graudžios, ir tiesiog neįtikėtinos! Kuri moteris nenorėtų bent ausies krašteliu išgirsti, kodėl kai kuriems vyrams neužtenka vienos žmonos ir dviejų meilužių, kodėl kiti – užkietėję senberniai, kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti Jūsų vyras ir ką apie moterišką patrauklumą išmano grožio ekspertas? Negana to, netikėtumų bei neplanuotų nuotykių žada ir pati kelionė...

Peržiūrų: 6645Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:14
Prie jūros  / By The Sea

Po 10 metų nuo šnipinėjimo nuotraukas išleidimo "Ponas ir ponia Smith", Angelina Jolie ir Bradas Pittas grįžo dirbti kartu. Filmas žvaigždės ekranas vėl suvaidino pora dramoje "Žydrasis Krantas» (prie jūros). Aktorė taip pat veikė kaip režisierius ir scenaristas, ir jos vyras prisiėmė gamintojo misiją. Įkvėpimo šaltinis buvo Europos kino ir teatro 60-70s klasika. Pasak Jolie, ji buvo puiki eros, kuris leido jai sutelkti dėmesį į emocijas, o ne išsiblaškęs kitų socialinio gyvenimo aspektus.

Buvusi šokėja Vanessa ir jos vyras, garsus amerikiečių rašytojas Rolandas palikti Niujorką ir eiti į Prancūziją. Poros palieka savo buvusį gyvenimą, siekiant išsaugoti santuoką, tikėdamiesi atkurti pasitikėjimą ir buvęs aistra. Bet kelionės mėgėjams dar labiau susvetimėję vienas nuo kito metu. Sukauptas apmaudo išsiliejimas iš: sutuoktiniai nedvejodami išreikšti įžeidžiantis dalykų, skandalai baigtas fizinę prievartą.

Po ilgos kelionės simbolių likti mažas pajūrio miestelis, kur jis bandė suprasti jausmus. Roland geria daug ir praleidžia visą savo laisvalaikį už rašomąja mašinėle. Jo žmona rūko, vaikšto palei vaizdingą pakrantę ir refleksiruet su liūdna išvaizdą. Nesėkmingas bandymas priartėti ir aptarimas širdies į širdį veda į nusivylimą. Pilki dienomis ir vienatvė praskaidrina pokalbį su baro savininkas ir viešbučio savininkas. Tačiau netrukus pasirodo horizonte jausmingą pora, džiaugiamės protai nuobodu turistų. Vyras ir žmona suvokia, kad jų jausmai yra dar gyvas, bet jei jie nesugeba pasinaudoti galimybe ir grąžinti meilę?

Filmas "Riviera" tapo ketvirtuoju nepriklausomos režisieriaus darbas Angelina Jolie ("nenutrūkstama", "Be kraujo Žemė ir medus", "vyksta laike"). Fotografavimo įvyko Gozo (Malta), kur žvaigždė pora nuomojamas vienas iš paplūdimių saloje. Dėl aktoriaus paėmė sunkų darbą iš medaus mėnesį viduryje. Rizikos pašalinti juosta ant skandalinga pora ant skyrybų slenksčio ir, atrodė keista savo kolegomis ir gerbėjai. Angelina liko toli nuo apkalbų, tad bendrą projektą vertingos patirties. Nuotraukoje pasirodė labai intymūs ir asmens.

Aktyvus dalyvavimas fotografavimo procesas užtruko 13-metų įsūnis Maddox poras. Jis tapo pagrindiniu padėjėjas teisme ir dešinė direktorių. Parama aktoriaus dramos atliekama Melvilis Pupo, Melanie Laurent, Richard Borinzhe.

Peržiūrų: 3452Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:12
Riešutėlių filmas  Peanuts Movie, The

Vaikų animacinis filmas "Snoopy ir Peanuts filmą kino" (Peanuts Movie) sukūrė režisierius Steve Marino grindžiamas populiarus komiksų Charles Schulz kasdien džiugina gerbėjų beveik pusę šimtmečio. Tai yra neramus berniukas Charlie Brown, kuri pradinės versijos animaciją išreiškė Noah Shnap ir jo ištikimas draugas, šuo pavadintas Snoopy, amžinai patenka į labiausiai neįtikėtinas istorijas istorija. Ką laukia draugais šiuo metu?

Rašytojų animacija paveikslas "ir Snoopy Peanuts Filmas filme" Charles Schulz Chrisas Schulz ir Craigas Schulzas padarė viską, kad nebūtų nuvilti gerbėjų originalios komiksų versija - nuobodu su ekranų jie tiesiog neturi. Big Adventure draugai mesti juos toli nuo namų. Ir atsispirti žemės riešutų gauja filme būtų baisi Red Baron į kovą su, kad ir būti drąsūs prisijungti Snoopy.

Tarp juostos herojai bus naujų simbolių - iš Charlie Brown, Lucy Linus suma skalikų OLAF ir jo komanda biglskautov ir raudono trumpaplaukis mergina balsu, kuris patikėjo jauna žvaigždė serijos Francesca Capaldi bendrovė. Visi kartu jie yra nugalėti priešininkus klastingai ir gauti į namus, kelią į kurią tradiciškai yra per daug kliūčių.

Verta pažymėti, kad pirmieji komiksai Schulz buvo tęsiamas dideliame ekrane. Tačiau ji yra ne per paveikė pagrindinių simbolių išvaizdą. Charlie Brown ir čia lieka ištikimas savo džemperis su zigzago juostele ir Snoopy ir sekundes negali sėdėti be darbo. Tai buvo jo neramumas, ir bus už naujų rūpesčių Charlie proga. Melancholišką keistuolis, kuris negali tinkamai susidoroti su net labiausiai paprastas užduotis bus priversti nukentėjo kelių į tikrais draugais, kurie visada pasirengę padėti jam žodžiais ir darbais bendrovė.

Bet kas gali padaryti malyshnya jei planeta vėl artėja visuotinį blogį? Žinoma, daug! Drąsus komanda visada pasiruošusi įsitraukti į labiausiai neįtikėtinas nuotykis, pasirengę įrodyti savo galimybes visame pasaulyje. Ypač dabar, kad jie turi vietą apsisukti. Galbūt filme "Peanuts Movie Snoopy ir filmuose" personažai galės įveikti daugiamečių problemas trupinius, ir pagaliau įrodyti, kad šiek tiek padidėjo ir patirties stoka nereiškia gebėjimo atlikti didvyriškų darbus stoką.

Peržiūrų: 4354Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:11
Sesutės /  Sisters

Filmo "Seserys» (lizdas), pagaminti amerikiečių režisieriaus Jasono Moore ("Dawson Creek", "The Perfect Voice"), pasakoja apie įprastą šeimos istoriją ir atskleidžia problemas, su kuriomis dažnai susiduria artimi giminaičiai. Žinomas režisierius elegantiškai pristatė vidinį pasaulį moterų istorijos kokybės ir pagardinti humoru.

Sklypas sukasi aplink juokingas juosta yra dvi seserys, keitimasis ketvirtą dešimtmetį. Nepaisant jo amžiaus, Maura ir Katie negalvoja apie ateitį, neatsargus ir kvailas eikvoti savo metų. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai tėvai parduoti šeimos lizdą. Įnoringas gražuolių būti per kelias dienas pašalinti savo daiktus ir išvalyti butą. Tačiau seserys neskubėkite atitikti jo tėvo prašymu ir jų karštų galvų idėja atsiklijuoja paskutinis. Vietoj ramioje susibūrimai organizuoja beprotiškas vakarėlį su senais draugais.

Teikdami moterų giminaičių, renginys vyks mokyklos dvasia. Ventiliatoriai aukšto lygio festivalius, jie nusipirko gėrimų daug priekyje su džiugia ir puošia kambarį. Kai atėjo laikas siųsti kvietimą, buvo nustatyta, kad buvusių klasiokų gyvenimas išsibarsčiusios visame pasaulyje. Ne visi lyderiai pavyko, o kai paprasti ponios laimė sukurti sėkmingą karjerą.

Visi pašėlusi savaitgalio merginos siekia apie atsisveikinimo su namo, kuriame išlaikė geriausius metų savo gyvenimą idėją. Stengiamasi lydi užsidegęs ginčija teiginius: jaunų ponios ir tada sužinoti santykius, prisimenant senus nuoskaudas viena su kita. Tačiau sudėtinga situacija verčia juos ieškoti kitaip į pasaulį aplink mus. Pilnas nežabota šalis ir ar pagrindinė herojė atsisveikinti su senais klaidų bus žinomos paveikslėlyje pabaigoje.

Už projektą su alternatyva vadinamas "lizdas" scenarijų parašė Paula Pell - kūrėjas iš serijos "Studija 30" ir TV šou "Saturday Night Live". Patrakėlis seserys grojo Tina Fey ir Amy Peler. Tai ne pirmoji bendra patirtis žinomų gražuolių. Anksčiau komiķe, kurie realiame gyvenime yra geriausi draugai, buvo nušautas į filmą "Mean Girls" ir "Oi, Mommy". Jau keletą metų aktorė veikė kaip meistras ceremonijų "Auksinio gaublio". Be to, į TV STAR pasirodė filmas, James Brolin, John Leguizamo ir Maya Rudolph.

Peržiūrų: 7388Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:10
Krampus /  Krampus

Filmas "Krampus» (Krampus) iš kino režisierius "Iksmenai 2" ir "Trick or Treat" Michael Dougherty pasakoja neįprastą kalėdinę istoriją apie blogio dvasia, vardu Krampus, kuris, skirtingai nuo Kalėdų Senelio, neignoruoja vaikų aktus nesiskiria pavyzdinis elgesys ir administruoja savo teisingumą, nubausti nepaklusnius vaikus. Šio neįprasto modelio sukurto tipiškas Amerikos komedija siaubo žanro nuoma šaudymo, įvykusio studijoje Legendary Pictures

Paveikslo pagrindas "Krampus" įdėti drevnegermanskogo Epas pasakos, kurioje Šv Nikolajus nepritaria blogis Devourer iš neklaužada vaikams Krampus. Originalus scenarijus sukurtas trokštantis autorius Zack Skydai, kurio darbas filme buvo kino debiutas.

Kas laukia tų, kurie neklauso mama ir tėtis, valgė prastai ir intrigos aplink? Jaunas Max ir jo šeima, norėdami sužinoti apie tai daug. Galų gale, tai buvo jo blogio Krampus, Kalėdų dvasia senovės legendų, išdėstė savo kitą auką. Taikus Kalėdų šventė yra atidėtas. Bet bus šios aplinkybės suvienyti šeimą, kuri jau seniai pamirštą apie tradicijas ir papročius?

Max vaidmuo jaunas aktorius MJ Antony, neatrodo, kaip auka, jis yra kažkas norite duoti iš savęs. Štai kodėl, kai kitas jo šeimos senovės blogio eilutė atveria kelią į laisvę, berniukas neatrodė išsigandęs. Ir ar ne tikėti demonas vagia vaikus XXI amžiuje legendą? Tačiau realybė yra kur kas baisesnis už fantastika.

Per metus, Krampus, amžinas kompanionas ir antagonistas Šv Nikolajus, lydėjo jį per Kalėdas kelionių. Tačiau vienas paslaptingas jėgas pasmerkė jį amžiną laisvės atėmimu, ir demonas buvo izoliuotas nuo tų ji buvo sukurta panika. Išlaisvinimo ateina netikėtai, Krampus yra šiuolaikinių miestų gatvėse. Jis yra labai piktas ir nori keršto. Pirmasis, demonas, kuris ateina į rankas, vis max - jauna idiotas, o ne labai noriai pritraukti Santa Claus dėmesio. Dovanų jį tiksliai niekur laukti ir Krampus vizitai jis jau seniai tikėjo. Bet varpai jau portends problemų, netrukus kažkas bus į maišą blogio ir klastingas Kinderkrampusa, pagrobėjas neturtingų vaikų.

Ožkos kojos ir raguotas demonas tiesiog įkūnija pragarą, kaip tai aprašyta krikščioniškoje tradicijoje. Jo išvaizda atneša mirtį vaikams, bet jis yra labai klysta, jei jis mano, kad dialogas su moderniais vaikams būtų lengva jį. Vaikai rasti kažką grąžinti piktoji dvasia, ginti savo teisę ir dovanų Kalėdų. Senas gundytojas turi eiti tuščiomis rankomis į savo urvą, kur jis buvo vėl laukia ilgas laisvės atėmimo. Bet ar filmo "Krampus" herojus taikstytis su tokiu likimo?

Peržiūrų: 4576Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:08
Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Nepaisant daugelio įtarimus, kad šeštasis buvo galutinis epizodas kultinio filmo saga, spalio 30, 2012 visa milijardų armija gerbėjų erdvė istorija malonus siurprizas - oficialus paskelbimas Paveikslo "Žvaigždžių karai:. The Awakening jėgų"

Tą dieną kino studija "Walt Disney Pictures" pasirašė sutartį įsigyti bendrovę Lucasfilm. Legendinis George Lucas, iš "Žvaigždžių karų" visatoje tėvas, savo sprendimą grindė noru "perteikti fantastišką saga likimą jaunų kino kūrėjų rankose." Beje, turiu teisę šaudyti į "Žvaigždžių karai" tąsą, Disney nebuvo gaišti laiko smulkmenų, ir paskelbė apie planus išleisti bent tris naujas filmas. Ty "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgos" - tik trilogija pradžia.

Ši žinia negalėjo sukelti smurtinį reakciją tarp gerbėjų kosmoso saga. Nenuostabu, kad su entuziazmu dėl mylimos sagos atgimimas ir artimiausioje ateityje išvaizdos naujasis epizodas dideliame ekrane, gerbėjai "Žvaigždžių karų" išreiškė susirūpinimą, susijusius su būsimų filmų tema. Tai žinoma, kad iki jo filmas įmonės studijoje Disney Parduodama, Lucas pradėjo rašyti scenarijus šių trijų epizodų saga. Po jų gavimo, studija nusprendė pasinaudoti savo versiją scenarijų.

Nerimas Žvaigždžių karai gerbėjai ateities filmų laimei susilpnėjo išvestį oficialiai priekaba naują epizodą. Įspūdingas dviejų minučių vaizdo surinko beveik 40 mln. Peržiūrėjo tik tris dienas po išleidimo. Jo išvaizda įtikino gerbėjai Saga yra tai, kad filmas nepraranda savo specifinę atmosferą, charizmatiški simbolius, Epas mūšis ir jaudinantis pasakojimas.

Darbas Fotografavimas paskatino JJ Abrams, o muzikinis balus dėl filmo su malonumu sutiko parašyti 82-metų John Williams, kompozitorius paskutinius šešis epizodų saga. Ar prašome gerbėjai serijos, o į filmą išvaizdą "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgų mėgstamų simbolių - Markas Hamill, kaip Luko Skywalker, Carrie Fisher, kuris vaidino Lėja ir Harrison Ford, kaip Han Solo. Mesti taip pat Kenny Baker (R2D2) ir Anthony Daniels (C-3RO), jie lieka tik aktorius gali dalyvauti visų saga epizodų.

Istorija vystosi apie 20-30 metų po šešto epizodo pabaigos ir atsižvelgiant į visų naujų "žvaigždė trilogija" sklypo centre bus nariai Skywalker šeimai.

Peržiūrų: 3923Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:07
Tobulos Kalėdos / Love The Coopers

"Meilė Coopers" (Meilė Coopers) - Kalėdų komedija režisierius Jesse Nelson, kūrėjo filmo "Aš - Sam", kuris 2002 metais buvo nominuotas "Oskarui". Naujas filmuotos Nelsonas pasigirti tikrai puikus Vaidina: šventinio stalo susitiks Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Ed Helms, Alan Arkin ir kiti.

Iš atostogų savininkai - Samas ir Šarlotė Cooper laimingi sutuoktiniai gyvena kartu ilgą 40 metų. Kūčių vakarą, jie tradiciškai tikimasi aplankyti visus savo didelio, ekstravagantiška šeimos narius. Vieną dieną į namus susirenka vaikai ir anūkai, broliai ir seserys, o taip pat atstovai iš vyresnės kartos - apie Charlotte tėvą ir pusiau beprotiškas teta Sam. Tikimasi, kad, užuot ramioje šeimos vakarienė herojai tikisi vakarą pilną netikėtumų, įsibrovėlių, netikėtų atradimų ir lemtingų susidūrimų. Galų gale, tai stebuklinga vakarą visi tiki pastaruosius metus paskutinį šansą pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Ir kiekvienas iš Coopers ketina pasinaudoti savo šansą galo!

Į filmą "Meilės Coopers" vieną dieną mes pamatysime kiekvieno šeimos nario gyvenimą - nuo to laiko, kai jie paliko savo lovą, kol 5 val, kai jie susirenka šventinio vakarienės. Seniausias šeimos narys - senelis, pradeda savo dieną su tuo pačiu pietūs vietinėje kavinėje, kur susiejimas pažintis su jauna padavėja. Suaugę vaikai ruošiasi švęsti šventę be savo antrosios puselės. Henkas neseniai išgyveno skyrybas, ateina į tėvų namus vieni, ir Eleonora pasirodo su Amerikos kariuomene, kuri susitiko prieš kelias valandas oro uoste kareivis bendrovė. Teta Fishshi toliau Kink ir daugiau sujudimas šeimoje vakare bus padaryti nedidelį anūkus, kurie, kaip ir suaugusieji, kurie pilni rūpesčių tai Kalėdų išvakarėse.

Filmavimo filmą su Kalėdų dvasia vyko mažame miestelyje Milveyl, kuri yra netoli Pitsburgo. Darbo pavadinimas filmo Let it sniegas («Let it sniegas") buvo įgulai beveik pranašiškas. 2015 sausio tuo filmavimo svetainėje temperatūra nukrito iki rekordinių -10 laipsnių Pensilvanijos ir viskas buvo suvynioti į sniegą. "Sniego tapo mūsų geriausias draugas ir didžiausias iššūkis - sakė Jessie Nelson. - Tai buvo tarsi nekilnojamojo žiemos stebuklų ".

Peržiūrų: 4979Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:05
Naujausias testamentas / Brand New Testament (2015)

Dievas egzistuoja. Jis gyvena Briuselyje. Tai bjaurus gydo jo žmona ir dukra. Šeimoje kalbama apie jo sūnaus daug, bet labai mažai apie jo dukrą. Jo dukra - man. Mano vardas yra Ea ir aš esu dešimt metų. Aš vieną kartą sukilo prieš savo tėvą ...

Peržiūrų: 5365Komentaru: 0
Pridėta: 15.11.2015, 18:25
The Divergent Series: Allegiant

Veiksmas vyksta ateities pasaulyje. Dėl sunaikinto Čikagoje, naują visuomenę griuvėsiai. Dabar žmonės gyvena pagal griežtas taisykles, kad būtų užkirstas kelias brolžudiško karų ir užburtą gyvenimo pakartoti. Kiekvienas į savo 16 metų visuomenės narys, privalo pasirinkti vieną iš kastos: nuoširdumas, stipendijas, draugystę, drąsą, atsisakymas. Bet kas apie tuos, kurie pasirinkti iš kelių kastos? Tokie žmonės yra vadinami divergents ir nenori matyti dabartinę sistemą. Tris pagrindinis veikėjas tampa nelanksčių įstatymų ir priversti slėpti savo funkcijas auka. Ar ji turi jį daryti, nes už divergents nekantriai stebėjo stebėtojai iš mokslininkų kastai? Ar ne žmonijos įstatymai ateityje, dar žiauriai nei praeityje?

Peržiūrų: 9689Komentaru: 0