Žiūrėti Krampus / Krampus Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:10
Krampus /  Krampus


Filmas "Krampus» (Krampus) iš kino režisierius "Iksmenai 2" ir "Trick or Treat" Michael Dougherty pasakoja neįprastą kalėdinę istoriją apie blogio dvasia, vardu Krampus, kuris, skirtingai nuo Kalėdų Senelio, neignoruoja vaikų aktus nesiskiria pavyzdinis elgesys ir administruoja savo teisingumą, nubausti nepaklusnius vaikus. Šio neįprasto modelio sukurto tipiškas Amerikos komedija siaubo žanro nuoma šaudymo, įvykusio studijoje Legendary Pictures

Paveikslo pagrindas "Krampus" įdėti drevnegermanskogo Epas pasakos, kurioje Šv Nikolajus nepritaria blogis Devourer iš neklaužada vaikams Krampus. Originalus scenarijus sukurtas trokštantis autorius Zack Skydai, kurio darbas filme buvo kino debiutas.

Kas laukia tų, kurie neklauso mama ir tėtis, valgė prastai ir intrigos aplink? Jaunas Max ir jo šeima, norėdami sužinoti apie tai daug. Galų gale, tai buvo jo blogio Krampus, Kalėdų dvasia senovės legendų, išdėstė savo kitą auką. Taikus Kalėdų šventė yra atidėtas. Bet bus šios aplinkybės suvienyti šeimą, kuri jau seniai pamirštą apie tradicijas ir papročius?

Max vaidmuo jaunas aktorius MJ Antony, neatrodo, kaip auka, jis yra kažkas norite duoti iš savęs. Štai kodėl, kai kitas jo šeimos senovės blogio eilutė atveria kelią į laisvę, berniukas neatrodė išsigandęs. Ir ar ne tikėti demonas vagia vaikus XXI amžiuje legendą? Tačiau realybė yra kur kas baisesnis už fantastika.

Per metus, Krampus, amžinas kompanionas ir antagonistas Šv Nikolajus, lydėjo jį per Kalėdas kelionių. Tačiau vienas paslaptingas jėgas pasmerkė jį amžiną laisvės atėmimu, ir demonas buvo izoliuotas nuo tų ji buvo sukurta panika. Išlaisvinimo ateina netikėtai, Krampus yra šiuolaikinių miestų gatvėse. Jis yra labai piktas ir nori keršto. Pirmasis, demonas, kuris ateina į rankas, vis max - jauna idiotas, o ne labai noriai pritraukti Santa Claus dėmesio. Dovanų jį tiksliai niekur laukti ir Krampus vizitai jis jau seniai tikėjo. Bet varpai jau portends problemų, netrukus kažkas bus į maišą blogio ir klastingas Kinderkrampusa, pagrobėjas neturtingų vaikų.

Ožkos kojos ir raguotas demonas tiesiog įkūnija pragarą, kaip tai aprašyta krikščioniškoje tradicijoje. Jo išvaizda atneša mirtį vaikams, bet jis yra labai klysta, jei jis mano, kad dialogas su moderniais vaikams būtų lengva jį. Vaikai rasti kažką grąžinti piktoji dvasia, ginti savo teisę ir dovanų Kalėdų. Senas gundytojas turi eiti tuščiomis rankomis į savo urvą, kur jis buvo vėl laukia ilgas laisvės atėmimo. Bet ar filmo "Krampus" herojus taikstytis su tokiu likimo?
    Peržiūrų: 4562Komentaru: 0

    Krampus / Krampus nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям