Total entries in catalog: 205
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 ... 20 21 »
Pridėta: 17.09.2017, 08:49
Gelbėtojai / Baywatch

Ziureti Gelbėtojai "Baywatch" Lietuviskai

Peržiūrų: 14660Komentaru: 0
Pridėta: 14.09.2017, 09:38
Paryžius gali palaukti / Paris Can Wait (2017)

ziureti Paryžius gali palaukti / Paris Can Wait (2017)

Peržiūrų: 3336Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:28
Tėtukas namie / Daddy's Home

Komedija filmas "Sveiki, Tėti, Naujieji metai" bus puiki kalėdinė dovana visiems šeimos komedijų mėgėjams. Filmas bus išleistas 2016 m, bus galima mėgautis su visa šeima per Kalėdas. Paveikslas vaizduoja vyrų varžybos žiūrovo sceną rodomas maksimalus komiksų ir įdomu.

Nesveika konkurencija

Filmo herojus "Labas, tėti, Naujieji metai", - tyliai ir lengvas darbuotojas radijo stoties, kurios gyvenimas tęsiasi pastoviai ir lėtai. Jis yra vedęs savo mylimajai moteriai, dviejų vaikų motina, už kurį jis stengiasi būti puikus tėvas. Viskas buvo gerai, kol yra netikėtas komplikacijas - Kalėdas atvykti biologinis tėvas vaikus.

Tarp dviejų vyrų, yra konfrontacijos, kad buvo visiškai tikėtasi - sunku rasti dvi asmenybės yra skirtingi išvaizda, charakteris ir gyvenimo būdas, nei kad nelaimingas tėvas. Kaip subalansuotas, nuolankus šeimos žmogus ir nepatogu pasipriešinti brutaliai mačo tempas rokeris komplektus ir jojimo ant stačios dviračiu? Kas laimės žavingame brolis ir sesuo, kurie svajoja apie geresnį pasaulį popiežiaus širdį? Gal Kalėdų atmosferą padės priešininkus rasti bendrą kalbą ...
Popiežius prieš popiežiaus

Komedija Daddy namuose dalyvavo dviejų didžiųjų veikėjų, kurių kiekvienas turi savo ypatingą žavesio ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Tėvo vaidmuo atiteko Mark Wahlberg, žaisti pagrindinius vaidmenis filmuose, pavyzdžiui, "TED" ir "kovotojas". Jo priešas, kurį vaidina Will Ferrell, kuris įgijo populiarumą po crazy 2004 paveikslėlyje Starsky & Hutch. Aktoriai labai organiniai atrodo kartu, įkūnijantis ekrano du absoliutūs priešingybės.

Peržiūrų: 9848Komentaru: 0
Pridėta: 06.12.2015, 18:33
Kūčiukai, narkotikai ir seksas / Night Before, The (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmą prieš mums eiti su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmąjį įspūdį apie filmą prieš mums eiti yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti prieš mums eiti (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 5664Komentaru: 0
Pridėta: 02.12.2015, 09:10
Tėtukas namie / Daddy's Home (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmas Sveiki, Tėti, Naujuosius metus su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį apie filmą Sveiki, tėtis, Naujametinės padaryta! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti filmą Sveiki, tėtis, Naujųjų metų išvakarių (Daddy namuose) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 6261Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:09
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)

Skaityti knygą yra atsargūs Kas žino, kokia nelaimė gali tykoti tarp puslapius? Dažniau, baimė rodo skaitytojams išgalvotus personažus, sukurtus pagal kūrinio autoriaus vaizduotės. Bet tai ne visada. Pavyzdžiui, romanų, susijusius su monstrų, kurie grįžo iš Amerikos rašytojas Robert Stein rašikliu serija - vienas iš filmo "siaubo" (goosebumps) herojai, tarnauja kaip skydas, turintis sukelti siaubo būtybių iš kito pasaulio patekti į žmogaus pasaulį. Bet kai ten yra gynybos spraga. Ir tie, kuriuos skaitys milijonus gerbėjų rašytojo, išsivaduoti.

Koks buvo avarijos priežastis, įdėti mūsų pasaulį nuo sunaikinimo slenksčio? Viskas prasideda nuo to, kad jauni Zach, neseniai persikėlė su savo šeima į naują gyvenamąją vietą, atitinkančią gražią artimą - garsaus rašytojo dukrą, dirba žanro trileris. Nauja draugas Hannah gana greitai artėja bendraujantis vaikas. Netrukus Zack (Dylan Minnette) mokosi iš savo draugui siaubingą paslaptį, Neskelbtiną: iš tiesų visi monstrai yra realus, o tėvas ne tik sukuria romaną, bet ir globėjų natūra, saugojo žmogaus pasaulį nuo atšaldymo būtybių invazija.

Jaunuolis įžadus išlaikyti paslaptyje, o Ona tiki. Bet visų atsargumo priemonių, buvo veltui rašytojas į paauglių smalsumas veidą. Nupiešti šio jauno žmogaus bando prasiskverbti paslaptis kūrybiškumo Stein (Jack Black) šydą prasme. Monstrai, kurie gyvena literatūros kūrinių puslapių, palikite pažįstamoje aplinkoje, transformavimo supančią tikrovę košmaru.

Ir kas atsitinka tuo tarpu šio sąmyšis nusikaltėlių? Ona ir Zakas nusprendžia dėl jų pačių su grąžinimu pabėgo iš romanų kalinių atgal į kalėjimą puslapiuose. Pasinaudojus draugų paramą, jie eiti į pilnas pavojingą kelionę per Horrors labirintą. Ar jie gali susidoroti su jai patikėtą užduotį, ar pasaulis yra pasmerktas likti monstrų generuojamų rašytojo sąmonės galia?

Filmas "Siaubo", sukurtas remiantis populiarus visame pasaulyje serijos jaunų suaugusiųjų fantastika, paėmė režisierius Rob Letterman, jau turi patirties sėkmingai kurti filmų, skirtų vaikams ir paaugliams. Visų pirma, tai buvo tas, kuris režisavo filmo "Guliverio Travels" filmavimą ir veikė kaip animacinis Blockbuster direktorių "Shark Tale".

Peržiūrų: 5337Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:15
Tarp mūsų berniukų... / Tarp mūsų berniukų...

Ak, tie vyrai! Kad ir kiek laiko praeitų, jie vis tiek amžinai liks berniukai. O kas labiausiai rūpi vyrams ir berniukams? Žinoma, moterys, automobiliai ir... žvejyba! Superhito NEPATYRĘS prodiuserių sukurtos naujos lietuviškos komedijos TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... herojai – keturi vaikystės draugai, vieną saulėtą dieną nusprendę įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje. Su spalvinga kompanija leiskitės į nuotykių, humoro ir siužeto netikėtumų pilną kelionę, apie kurią svajoja kiekvienas vyras, o slapčia joje dalyvauti norėtų visos moterys!

Ką daryti, kai pavargsti nuo darbo, šeimos, žmonos ir net… meilužės? Vynioti meškeres! Apsukraus verslininko Tomo (akt. Audrius Bružas) galvoje seniai subrendęs planas drauge su trimis geriausiais draugais pažvejoti Norvegijoje gali ir nepavykti, nes draugai paskutinę minutę rado priežasčių, kodėl negali išvykti... Į darbą visa galva paniręs reklamos agentūros direktorius Gediminas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) niekaip negali palikti savo kontoros ir klientų, Linas (akt. Kirilas Glušajevas) – išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane, o ketveriukės rimtuolis Vytautas (akt. Mantas Vaitiekūnas) – pervargęs nuo atsakomybės plastinės chirurgijos klinikoje...Kai draugams pagaliau pavyksta ištrūkti iš Vilniaus šurmulio naujutėlaičiu Vytauto VOLVO XC90, ilgas kelias iki Norvegijos nė sekundę nebus nuobodus. Puikus oras ir automobilis, bagažinėje – nebe šeimų rūpesčiai, o žvejybos įranga. Viskas tobula! Vis dėlto vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia, t. y. moterų, tad visą kelią dalijasi istorijomis iš savo patirties. Tos istorijos, atgimstančios iš juoko verčiančiuose epizoduose, – ir linksmos, ir truputį graudžios, ir tiesiog neįtikėtinos! Kuri moteris nenorėtų bent ausies krašteliu išgirsti, kodėl kai kuriems vyrams neužtenka vienos žmonos ir dviejų meilužių, kodėl kiti – užkietėję senberniai, kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti Jūsų vyras ir ką apie moterišką patrauklumą išmano grožio ekspertas? Negana to, netikėtumų bei neplanuotų nuotykių žada ir pati kelionė...

Peržiūrų: 6625Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:12
Riešutėlių filmas  Peanuts Movie, The

Vaikų animacinis filmas "Snoopy ir Peanuts filmą kino" (Peanuts Movie) sukūrė režisierius Steve Marino grindžiamas populiarus komiksų Charles Schulz kasdien džiugina gerbėjų beveik pusę šimtmečio. Tai yra neramus berniukas Charlie Brown, kuri pradinės versijos animaciją išreiškė Noah Shnap ir jo ištikimas draugas, šuo pavadintas Snoopy, amžinai patenka į labiausiai neįtikėtinas istorijas istorija. Ką laukia draugais šiuo metu?

Rašytojų animacija paveikslas "ir Snoopy Peanuts Filmas filme" Charles Schulz Chrisas Schulz ir Craigas Schulzas padarė viską, kad nebūtų nuvilti gerbėjų originalios komiksų versija - nuobodu su ekranų jie tiesiog neturi. Big Adventure draugai mesti juos toli nuo namų. Ir atsispirti žemės riešutų gauja filme būtų baisi Red Baron į kovą su, kad ir būti drąsūs prisijungti Snoopy.

Tarp juostos herojai bus naujų simbolių - iš Charlie Brown, Lucy Linus suma skalikų OLAF ir jo komanda biglskautov ir raudono trumpaplaukis mergina balsu, kuris patikėjo jauna žvaigždė serijos Francesca Capaldi bendrovė. Visi kartu jie yra nugalėti priešininkus klastingai ir gauti į namus, kelią į kurią tradiciškai yra per daug kliūčių.

Verta pažymėti, kad pirmieji komiksai Schulz buvo tęsiamas dideliame ekrane. Tačiau ji yra ne per paveikė pagrindinių simbolių išvaizdą. Charlie Brown ir čia lieka ištikimas savo džemperis su zigzago juostele ir Snoopy ir sekundes negali sėdėti be darbo. Tai buvo jo neramumas, ir bus už naujų rūpesčių Charlie proga. Melancholišką keistuolis, kuris negali tinkamai susidoroti su net labiausiai paprastas užduotis bus priversti nukentėjo kelių į tikrais draugais, kurie visada pasirengę padėti jam žodžiais ir darbais bendrovė.

Bet kas gali padaryti malyshnya jei planeta vėl artėja visuotinį blogį? Žinoma, daug! Drąsus komanda visada pasiruošusi įsitraukti į labiausiai neįtikėtinas nuotykis, pasirengę įrodyti savo galimybes visame pasaulyje. Ypač dabar, kad jie turi vietą apsisukti. Galbūt filme "Peanuts Movie Snoopy ir filmuose" personažai galės įveikti daugiamečių problemas trupinius, ir pagaliau įrodyti, kad šiek tiek padidėjo ir patirties stoka nereiškia gebėjimo atlikti didvyriškų darbus stoką.

Peržiūrų: 4336Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:11
Sesutės /  Sisters

Filmo "Seserys» (lizdas), pagaminti amerikiečių režisieriaus Jasono Moore ("Dawson Creek", "The Perfect Voice"), pasakoja apie įprastą šeimos istoriją ir atskleidžia problemas, su kuriomis dažnai susiduria artimi giminaičiai. Žinomas režisierius elegantiškai pristatė vidinį pasaulį moterų istorijos kokybės ir pagardinti humoru.

Sklypas sukasi aplink juokingas juosta yra dvi seserys, keitimasis ketvirtą dešimtmetį. Nepaisant jo amžiaus, Maura ir Katie negalvoja apie ateitį, neatsargus ir kvailas eikvoti savo metų. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai tėvai parduoti šeimos lizdą. Įnoringas gražuolių būti per kelias dienas pašalinti savo daiktus ir išvalyti butą. Tačiau seserys neskubėkite atitikti jo tėvo prašymu ir jų karštų galvų idėja atsiklijuoja paskutinis. Vietoj ramioje susibūrimai organizuoja beprotiškas vakarėlį su senais draugais.

Teikdami moterų giminaičių, renginys vyks mokyklos dvasia. Ventiliatoriai aukšto lygio festivalius, jie nusipirko gėrimų daug priekyje su džiugia ir puošia kambarį. Kai atėjo laikas siųsti kvietimą, buvo nustatyta, kad buvusių klasiokų gyvenimas išsibarsčiusios visame pasaulyje. Ne visi lyderiai pavyko, o kai paprasti ponios laimė sukurti sėkmingą karjerą.

Visi pašėlusi savaitgalio merginos siekia apie atsisveikinimo su namo, kuriame išlaikė geriausius metų savo gyvenimą idėją. Stengiamasi lydi užsidegęs ginčija teiginius: jaunų ponios ir tada sužinoti santykius, prisimenant senus nuoskaudas viena su kita. Tačiau sudėtinga situacija verčia juos ieškoti kitaip į pasaulį aplink mus. Pilnas nežabota šalis ir ar pagrindinė herojė atsisveikinti su senais klaidų bus žinomos paveikslėlyje pabaigoje.

Už projektą su alternatyva vadinamas "lizdas" scenarijų parašė Paula Pell - kūrėjas iš serijos "Studija 30" ir TV šou "Saturday Night Live". Patrakėlis seserys grojo Tina Fey ir Amy Peler. Tai ne pirmoji bendra patirtis žinomų gražuolių. Anksčiau komiķe, kurie realiame gyvenime yra geriausi draugai, buvo nušautas į filmą "Mean Girls" ir "Oi, Mommy". Jau keletą metų aktorė veikė kaip meistras ceremonijų "Auksinio gaublio". Be to, į TV STAR pasirodė filmas, James Brolin, John Leguizamo ir Maya Rudolph.

Peržiūrų: 7354Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:07
Tobulos Kalėdos / Love The Coopers

"Meilė Coopers" (Meilė Coopers) - Kalėdų komedija režisierius Jesse Nelson, kūrėjo filmo "Aš - Sam", kuris 2002 metais buvo nominuotas "Oskarui". Naujas filmuotos Nelsonas pasigirti tikrai puikus Vaidina: šventinio stalo susitiks Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Ed Helms, Alan Arkin ir kiti.

Iš atostogų savininkai - Samas ir Šarlotė Cooper laimingi sutuoktiniai gyvena kartu ilgą 40 metų. Kūčių vakarą, jie tradiciškai tikimasi aplankyti visus savo didelio, ekstravagantiška šeimos narius. Vieną dieną į namus susirenka vaikai ir anūkai, broliai ir seserys, o taip pat atstovai iš vyresnės kartos - apie Charlotte tėvą ir pusiau beprotiškas teta Sam. Tikimasi, kad, užuot ramioje šeimos vakarienė herojai tikisi vakarą pilną netikėtumų, įsibrovėlių, netikėtų atradimų ir lemtingų susidūrimų. Galų gale, tai stebuklinga vakarą visi tiki pastaruosius metus paskutinį šansą pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Ir kiekvienas iš Coopers ketina pasinaudoti savo šansą galo!

Į filmą "Meilės Coopers" vieną dieną mes pamatysime kiekvieno šeimos nario gyvenimą - nuo to laiko, kai jie paliko savo lovą, kol 5 val, kai jie susirenka šventinio vakarienės. Seniausias šeimos narys - senelis, pradeda savo dieną su tuo pačiu pietūs vietinėje kavinėje, kur susiejimas pažintis su jauna padavėja. Suaugę vaikai ruošiasi švęsti šventę be savo antrosios puselės. Henkas neseniai išgyveno skyrybas, ateina į tėvų namus vieni, ir Eleonora pasirodo su Amerikos kariuomene, kuri susitiko prieš kelias valandas oro uoste kareivis bendrovė. Teta Fishshi toliau Kink ir daugiau sujudimas šeimoje vakare bus padaryti nedidelį anūkus, kurie, kaip ir suaugusieji, kurie pilni rūpesčių tai Kalėdų išvakarėse.

Filmavimo filmą su Kalėdų dvasia vyko mažame miestelyje Milveyl, kuri yra netoli Pitsburgo. Darbo pavadinimas filmo Let it sniegas («Let it sniegas") buvo įgulai beveik pranašiškas. 2015 sausio tuo filmavimo svetainėje temperatūra nukrito iki rekordinių -10 laipsnių Pensilvanijos ir viskas buvo suvynioti į sniegą. "Sniego tapo mūsų geriausias draugas ir didžiausias iššūkis - sakė Jessie Nelson. - Tai buvo tarsi nekilnojamojo žiemos stebuklų ".

Peržiūrų: 4959Komentaru: 0