Total entries in catalog: 87
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 ... 8 9 »
Pridėta: 17.09.2017, 19:29
Ziureti LEGO NINJAGO FILMAS

Ziureti  LEGO NINJAGO FILMAS

Peržiūrų: 5342Komentaru: 0
Pridėta: 13.09.2017, 20:12
Kiškių mokykla (dubliuotas) / Rabbit School 2017

Po mini lėktuvo žlugimo, miestas kiškis Max atsiduria senamadiškas mokykloje miško, nuo kurio jis galėtų įsisavinti tik įgūdžių, kai tiesa Easter Bunny. Kaip mokymasis, pradinį nuobodulį pakeičia smalsumas - paaiškėja, kad vietinis gyvenimas yra visiškai neįsivaizduojamų intrigų ir tikrosios magijos.

Peržiūrų: 3325Komentaru: 0
Pridėta: 13.09.2017, 15:55
Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey

Ričis Didysis IMDB Ratings: 6,0/10 from 414 users Originalus pavadinimas: A Stork's Journey Žanras: Animacinis / Nuotykių / Komedija / Šeimai Premjera: 2017 Šalis: Vokietija / Belgija / Liuksemburgas / Norvegija / JAV Režisierius: Toby Genkel, Reza Memari  Vaidmenis įgarsino: Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gaul, Nicolette 

Peržiūrų: 1407Komentaru: 0
Pridėta: 29.07.2016, 18:17
Ziureti Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life Of Pets

Kraujažolės Čeinis Režisierius Chris Renaud ir yra plačiai žinomas dėl animacinis franšizę "nepakenčiamas Me", sukūrė naują neįprastą animacinis filmas "Secret Life of gyvūnai» ( "The Secret Life of PDT), kuris yra aiškus pretendentas patekti į geriausių auditorijos reitingų. Kaip pagrindinis herojus, šįkart atlikti savo mažesnius brolius.

Režisierius pakelti paslapties šydą ir papasakojo žiūrovams, ką augintiniai, kai jų savininkai palikti namus. Be pasakojimo centre yra pūkuotas ir plunksnuočių padarai, gyvenantys vienoje iš Manheteno rajonų. Pasirodo, kad gyvūnai, kaip ir vidaus darbuotojams, organizuoti susirinkimus ir kritikuoti jų savininkai: dėl apkalbų žvėrys, pasidalinti įdomių istorijų apie gyvenimą, suteikti žmonių smagiai tarpusavyje paslapčių ir klausytis paskaitų apie žavinga elgesį. Žinios padėti jiems prisitaikyti prie savininkų ir gauti savo mėgstamą skanėstą.

Tuo gyvūnų gaujos galva yra protingas terjeras pavadintas Maks. Ilgą laiką jaučiau, visatos centre, laikoma šeimos numylėtinis. Išmatuotos ir monotoniškas gyvenimas pasikeičia po to, kai šuo namų benamiams Mišrios atvykimą. Arogantiškas aristokratas mielai atsikratyti naujo kaimyno, bet šeimininkai geidė ne kunigaikščio. Savanaudis herojus ne pasirinkimas, bet susitaikyti su situacija ir mokyti gero skonio draugui.

Per vieną iš savo pasivaikščiojimo mišrūnas šunų ir grynakraujis elito susipažinę su gatvės šuo Snoopy. Jovial negali prisijungti prie paketą, tapo bendrovės ir lojalaus draugui sielos keturkojo komanda. Ne mažiau teigiamų emocijų susitiks su puošni draugiškas triušio Snowball. Bendražygiai, net nežinau, kiek pyktis yra paslėpta už nekaltas šypsena Furry būtybių. Tik po kelių dienų jis sužinojo, kad žiaurus gyvūnų nori atkeršyti visą žmonių rasę ir renka žinutę benamių gyvūnų armiją. Po mokymosi artėjančią pavojaus, šunys komanda sukuria armiją, kad bus apsaugoti žmones nuo ilgio ausų Punisher.

Artikuliuoti animaciją "The Secret Life of gyvūnų" priimta visame pasaulyje žinomų įžymybėmis. Pagrindinis veikėjas sako, balso aktorius Kevinas Hart, kurie dalyvavo iš komedijos filmavimą "Meet the Fockers 2" ir "Didingiausias filmas". Ne mažiau svarbus vaidmuo patikėtas gamintojų aktorės Ellie Kemper ir ežerų varpas. Vėliau prie jų prisijungė serialas žvaigždės Ericas Stonestreet ir Louis CK

Peržiūrų: 6703Komentaru: 0
Pridėta: 10.07.2016, 11:32
Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas

Mad lenktynės dėl nepagaunamas Gilė timpos Skrata tiesiai į erdvę, kur jis netyčia pradeda kosminės renginių serija. Tai šie įvykiai bus pakeisti visą pasaulį ledynmečio ir jam tapti tikra problema. Išgyventi, SID, Mandi, Diego ir kiti herojai turi bėgti savo rojų, juokinga ir įdomi kelionė į egzotiškų naujų žemių ir susitikti su daug spalvingų naujų simbolių.

Peržiūrų: 9166Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:05
Naujausias testamentas / Brand New Testament (2015)

Dievas egzistuoja. Jis gyvena Briuselyje. Tai bjaurus gydo jo žmona ir dukra. Šeimoje kalbama apie jo sūnaus daug, bet labai mažai apie jo dukrą. Jo dukra - man. Mano vardas yra Ea ir aš esu dešimt metų. Aš vieną kartą sukilo prieš savo tėvą ...

Peržiūrų: 5354Komentaru: 0
Pridėta: 04.11.2015, 11:04
Mažasis riteris Trenkas Trenk, the Little Knight (2015)

Tai riteris turi būti drąsus, drąsus, drąsus, nieko, bet iš pagrindinių komponentų sėkmingo herojiškas darbas - Dievo Motinos ir trupučio kliūčių laimėti jis įdomesnis. Ir ten jau ir pilis, ir pusė karalystės, ir fanfarų šlovė - kaip įprasta. Persiųsti - į nuotykį, turi laiko valgyti pusryčius košė ir nepamirškite kardą ...

Peržiūrų: 3147Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:22
Mažasis princas / The Little Prince

Antuano de Sent-Egziuperi šedevras atgimsta didžiajame ekrane, tik šįkart – kiek kitaip.

Viename mieste kartu su mama gyvena mergaitė. Gana griežtos mamos ruošiama suaugusiųjų gyvenimui, mergaitė neturi laiko draugams ar pramogoms. Jos aiškiai ir griežtai sustyguotą dienotvarkę sujaukia pagyvenęs ir šiek tiek ekscentriškas barzdotas kaimynas.

Jis mergaitei ima pasakoti istoriją apie tai, kaip kažkada, sudužus lėktuvui, dykumoje sutiko mažą berniuką – princą. Deja, vieną dieną kaimynas patenka į ligoninę. Mergaitė, liūdėdama be savo naujojo draugo, ima svajoti apie tai, kaip senu lėktuvu pakyla į dangų ir suranda mažąjį princą. Netrukus jos svajonė išsipildo. Prasideda magiška kelionė, kurios metu mergaitė susitiks su Mažuoju Princu, patirs daugybę nuotykių ir širdimi pajus, kas iš tiesų svarbu šiame gyvenime.

Peržiūrų: 3638Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:00
Drakonų kova super 1 Sezonas 1 serija

Šio anime sklypas pasakoja apie įvykius, nugalėjus Majin Buu ir Gokas bandymais palaikyti taiką įkurta žemėje.

 

Peržiūrų: 2631Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:00
Drakonų kova super 1 Sezonas 2 serija

Šio anime sklypas pasakoja apie įvykius, nugalėjus Majin Buu ir Gokas bandymais palaikyti taiką įkurta žemėje.

 

Peržiūrų: 3985Komentaru: 0