Total entries in catalog: 103
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 ... 10 11 »
Pridėta: 06.12.2015, 18:33
Kūčiukai, narkotikai ir seksas / Night Before, The (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmą prieš mums eiti su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmąjį įspūdį apie filmą prieš mums eiti yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti prieš mums eiti (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 5663Komentaru: 0
Pridėta: 06.12.2015, 18:32
Ypatingas poreikis / Special Need (2015)

Sužinokite, ar jums patinka filmą, turite naudoti specialų konsultavimo tarnyba Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį apie būtinybę skirti ypatingą filmavimo! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Tai ypač reikia atsisiųsti filmą (ypatingą būtinybę) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 2369Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:11
Drakonas / On - drakon (2015)

Užburiančiai meilės galiai neįstengia atsispirti niekas. Tik ji pajėgia įveikti amžiną prakeikimą ir pabaisą atversti į žmogų. Taip yra pasakose, taip atsitinka ir tikrame gyvenime. Tačiau priimti meilės dovaną reikia didžiulės drąsos. Efektingas fantastinis 3D filmas „Drakonas“ kviečia į jausmų kovą su negailestingu likimu ir ragina nebijoti mylėti.

Gražiame, paslaptingame pasaulyje, pripildytame šiaurietiškos dvasios bei paryškintame vikingų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. Siaubingas paprotys reikalauja atiduoti duoklę galingam priešui – drakonas pasiima gražiausias miesto nuotakas. Bet vieną dieną viskas pasikeičia – atsiranda karys, įveikęs pabaisą. Daugybę metų miestelėnai gyvena ramybėje, kol nelaimė nelauktai sugrįžta.

Kunigaikštytės Miros vestuvių ceremonijos metu drakonas netikėtai vėl pasirodo ir išsineša jaunąją į savo irštvą. Uolėtoje saloje įkalinta Mira laukia ją išgelbėti turinčio jaunikio. Šiame keistame kalėjime ji ne viena, greta gražiosios kunigaikštytės visada yra paslaptingas jaunikaitis Armanas. Kas jis ir kaip čia atsidūrė, Mira supranta tik tuomet, kai būna jau vėlu. Ji pamilo žmogų-drakoną.

Fantastinį meilės epą „Drakonas“ pristato šiuolaikinio Rusijos kino kūrėjų lyderiu tituluojamas Timuras Bekmambetovas. Filmas sukurtas pagal populiarų Sergejaus ir Marinos Djačenko romaną „Ritualas“. Tai vienas brangiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų, jo biudžetas siekia daugiau nei 9 milijonus eurų. Kompiuterinę filmo grafiką tobulino meistrai, prisidėję prie „Avataro“, ir „Žiedų valdovo“ sukūrimo. Įspūdingas pasakojimas užburs savo vizualumu, o labiausiai ši metaforiška istorija pakerės nors kartą patyrusius beribę meilės jėgą.

Peržiūrų: 4330Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:10
Makbetas / Macbeth (2015)

Filmas "Makbetas" ("Makbetas") yra viena iš labiausiai garsių pjesių Williamo Shakespeare'o adaptacija. Tragiška istorija dėl valdžios, išdavystės ir beprotybės kova šimtmečius yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojai, menininkai ir režisierius pasaulyje. Nuotrauka Australijos režisieriaus Justin Kurzel - tai ne pirmas bandymas kino pritaikymas literatūros kūriniui. Kurzel bandė padaryti nuotrauką kuo realistiškesnis ir suteikti psichologinę studiją Šekspyro pjesių personažai.

Makbetas ir Banquo lyderiai Škotijos karaliaus Duncan karių, grįžti su kitu kruvino mūšio, kuriame jie laimėjo. Pakeliui draugai atitikti tris seseris raganos. Raganų kreiptis į trijų prognozes valdovų. Pirma - Makbetas netrukus laukia nauju pavadinimu, antrasis - "Makbetas" yra naujas Škotijos karalius, o trečiasis - bankas bus iš Škotijos karalių dinastijos įkūrėjas. Vykdymo pirmosios prognozės yra ne ilgai laukti, ir Makbetas pradeda galvoti apie sekundę. Tapk karalius tik tuomet, jei dabartinis karalius miršta. Bet Duncanas yra geros sveikatos ir tik apie aplankyti herojus savo pilį. Makbetas blaškosi tarp noro tapti naujas karalius ir draugiškas jausmus Duncan, o tada šį klausimą į savo rankas paimti jo žmoną, Ledi Makbet ...

Filmas prasideda scena, kuri nėra pirminis šaltinio - iš Viešpaties ir Ledi Makbet vaiko laidotuves. Pagal juosta, kad įpėdinio, kuris tik trumpai paminėtos pjesės, ir kuris buvo beprotybė, kuri apėmė pora sukelti mirtį kūrėjai. Direktorius aiškina veiksmus Makbetas potrauminio sindromas: visą gyvenimą, praleistą karo su savo rankomis naikina žmones, jis negalėjo pasidalinti su mano žmona labai daug, bendros abu sielvarto. Atlikėjas vaidina Michael Fassbender palyginti savo herojaus elgesį su šiandienos karių, grįžtančių iš Irako elgesį. Siaubingi įvykiai kurioje jie turi ne palikti juos ramybėje, tęsti Obsesinis vizijas ir haliucinacijos. Ledi Makbet siekia užpildyti savo gyvenimą naują prasmę negaliojančiu. Ir šia prasme jis tampa vyru į sostą vieta. Naujas statusas karalienė, ji tikisi rasti paguodą už jo suluošintas, kenčia nuo nelaimingos meilės sielos.

Peržiūrų: 2840Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:09
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)

Skaityti knygą yra atsargūs Kas žino, kokia nelaimė gali tykoti tarp puslapius? Dažniau, baimė rodo skaitytojams išgalvotus personažus, sukurtus pagal kūrinio autoriaus vaizduotės. Bet tai ne visada. Pavyzdžiui, romanų, susijusius su monstrų, kurie grįžo iš Amerikos rašytojas Robert Stein rašikliu serija - vienas iš filmo "siaubo" (goosebumps) herojai, tarnauja kaip skydas, turintis sukelti siaubo būtybių iš kito pasaulio patekti į žmogaus pasaulį. Bet kai ten yra gynybos spraga. Ir tie, kuriuos skaitys milijonus gerbėjų rašytojo, išsivaduoti.

Koks buvo avarijos priežastis, įdėti mūsų pasaulį nuo sunaikinimo slenksčio? Viskas prasideda nuo to, kad jauni Zach, neseniai persikėlė su savo šeima į naują gyvenamąją vietą, atitinkančią gražią artimą - garsaus rašytojo dukrą, dirba žanro trileris. Nauja draugas Hannah gana greitai artėja bendraujantis vaikas. Netrukus Zack (Dylan Minnette) mokosi iš savo draugui siaubingą paslaptį, Neskelbtiną: iš tiesų visi monstrai yra realus, o tėvas ne tik sukuria romaną, bet ir globėjų natūra, saugojo žmogaus pasaulį nuo atšaldymo būtybių invazija.

Jaunuolis įžadus išlaikyti paslaptyje, o Ona tiki. Bet visų atsargumo priemonių, buvo veltui rašytojas į paauglių smalsumas veidą. Nupiešti šio jauno žmogaus bando prasiskverbti paslaptis kūrybiškumo Stein (Jack Black) šydą prasme. Monstrai, kurie gyvena literatūros kūrinių puslapių, palikite pažįstamoje aplinkoje, transformavimo supančią tikrovę košmaru.

Ir kas atsitinka tuo tarpu šio sąmyšis nusikaltėlių? Ona ir Zakas nusprendžia dėl jų pačių su grąžinimu pabėgo iš romanų kalinių atgal į kalėjimą puslapiuose. Pasinaudojus draugų paramą, jie eiti į pilnas pavojingą kelionę per Horrors labirintą. Ar jie gali susidoroti su jai patikėtą užduotį, ar pasaulis yra pasmerktas likti monstrų generuojamų rašytojo sąmonės galia?

Filmas "Siaubo", sukurtas remiantis populiarus visame pasaulyje serijos jaunų suaugusiųjų fantastika, paėmė režisierius Rob Letterman, jau turi patirties sėkmingai kurti filmų, skirtų vaikams ir paaugliams. Visų pirma, tai buvo tas, kuris režisavo filmo "Guliverio Travels" filmavimą ir veikė kaip animacinis Blockbuster direktorių "Shark Tale".

Peržiūrų: 5336Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:18
Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein

Mary Shelley romanas, "Viktoras Frankenšteinas" (Viktoras Frankenšteinas) išgyveno daugiau nei vieną pakartotinį klausimą ir sukėlė nemažai pakeitimų, kurių kiekvienas parodė ypatingą pažvelgti į režisieriaus nemirtingos darbą. Pauliaus McGuigan komanda nusprendė eiti savo keliu. Filmas "Frankenšteinas" nustato pritaikytą versiją scenarijų, sukurtą Max Landis, kuo arčiau prie originalaus šaltinio. Bet be specialaus direktoriaus pažvelgti į personažų likimas nebuvo padaryta.

Visų pirma, vienas iš dviejų pagrindinių simbolių paveikslėlyje bus Igoris - asistentas puikus mokslininkas Viktoras Frankenšteinas (gydytojo, vaidina aktorius James McAvoy vaidmuo). Jo pažintis su talentingos medicinos studentas čia istorija bus rodomas išsamiai. Stebėtojai galės sužinoti apie tai, kaip atsirado ši keistą draugystę ir geresnį supratimą apie herojaus, kuris gali įsijausti gyvųjų ir į negailestingas miręs.

Igoris patyrė kančių sužaloto žmogaus kūną ir paliko pėdsaką jo sieloje. Kuprys nuoširdžiai atsidavę savo Gelbėtoju ir stropiai padeda jam visas pastangas, net craziest. Kartu jie atliekami eksperimentus Frankenšteinas laboratorijoje, palaipsniui pereinant link didybės manijos fantazijos mokslininkas realizavimo. Palaipsniui, tačiau yra tarp simbolių nesusipratimas. Žiūrėti savo draugu ir mokytoju darbą, Igoris pradeda galvoti apie tai, kaip bando grįžti į normalų gyvenimą. Kartais jis nesupranta savo lakuotais draugas ir nebuvo įsitikinęs, kad Viktoras reikia jį tuo pačiu būdu, kad jis jam. Bet ar kuprys įveikti pareigos jausmo žmogui, kuris suteikė jam galimybę tęsti savo gyvenimo būdą? Ar jis ar pirmenybę teiks palikti Viktoras, pamiršti apie "tamsiai" pusėje mokslinių tyrimų gydytojo?

Ne išdrįsęs priimti galutinį pasirinkimą, Igor, kurio vaidmuo filme "Viktoras Frankenšteinas" išvyko į Daniel Radcliffe, toliau atlikti Victor visą purviną darbą. Kad jis padeda mokslininkas išgauti Institucijos kapinėse už savo eksperimentus. Konfliktai tarp dr Frankenšteinas ir jo padėjėjams atsiranda dažniau, o tuo tarpu, darbas atgaivino numirėlis yra beveik baigtas. Kiekvienas tolesnis patirtis gali būti jiems naujos gyvybės, kad niekada nebus tas pats pradžia. Ar herojai su orumu, praeiti pro nukrito kaip dalį savo tyrimų ar režisierius pasirenka jiems visiškai kitoks finalą?

Peržiūrų: 2781Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:16
Mafija /  Mafia

Sužinokite, ar jums patiks filmas vedęs Mob 2 su patariamojo balso paslaugų Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį filmo vedęs Mob 2 pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti Susituokę su mob 2 (Gamunui wigi: Gamunui yeonggwang 2, tuokėsi mafijos 2) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4799Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:15
Tarp mūsų berniukų... / Tarp mūsų berniukų...

Ak, tie vyrai! Kad ir kiek laiko praeitų, jie vis tiek amžinai liks berniukai. O kas labiausiai rūpi vyrams ir berniukams? Žinoma, moterys, automobiliai ir... žvejyba! Superhito NEPATYRĘS prodiuserių sukurtos naujos lietuviškos komedijos TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... herojai – keturi vaikystės draugai, vieną saulėtą dieną nusprendę įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje. Su spalvinga kompanija leiskitės į nuotykių, humoro ir siužeto netikėtumų pilną kelionę, apie kurią svajoja kiekvienas vyras, o slapčia joje dalyvauti norėtų visos moterys!

Ką daryti, kai pavargsti nuo darbo, šeimos, žmonos ir net… meilužės? Vynioti meškeres! Apsukraus verslininko Tomo (akt. Audrius Bružas) galvoje seniai subrendęs planas drauge su trimis geriausiais draugais pažvejoti Norvegijoje gali ir nepavykti, nes draugai paskutinę minutę rado priežasčių, kodėl negali išvykti... Į darbą visa galva paniręs reklamos agentūros direktorius Gediminas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) niekaip negali palikti savo kontoros ir klientų, Linas (akt. Kirilas Glušajevas) – išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane, o ketveriukės rimtuolis Vytautas (akt. Mantas Vaitiekūnas) – pervargęs nuo atsakomybės plastinės chirurgijos klinikoje...Kai draugams pagaliau pavyksta ištrūkti iš Vilniaus šurmulio naujutėlaičiu Vytauto VOLVO XC90, ilgas kelias iki Norvegijos nė sekundę nebus nuobodus. Puikus oras ir automobilis, bagažinėje – nebe šeimų rūpesčiai, o žvejybos įranga. Viskas tobula! Vis dėlto vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia, t. y. moterų, tad visą kelią dalijasi istorijomis iš savo patirties. Tos istorijos, atgimstančios iš juoko verčiančiuose epizoduose, – ir linksmos, ir truputį graudžios, ir tiesiog neįtikėtinos! Kuri moteris nenorėtų bent ausies krašteliu išgirsti, kodėl kai kuriems vyrams neužtenka vienos žmonos ir dviejų meilužių, kodėl kiti – užkietėję senberniai, kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti Jūsų vyras ir ką apie moterišką patrauklumą išmano grožio ekspertas? Negana to, netikėtumų bei neplanuotų nuotykių žada ir pati kelionė...

Peržiūrų: 6625Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:14
Prie jūros  / By The Sea

Po 10 metų nuo šnipinėjimo nuotraukas išleidimo "Ponas ir ponia Smith", Angelina Jolie ir Bradas Pittas grįžo dirbti kartu. Filmas žvaigždės ekranas vėl suvaidino pora dramoje "Žydrasis Krantas» (prie jūros). Aktorė taip pat veikė kaip režisierius ir scenaristas, ir jos vyras prisiėmė gamintojo misiją. Įkvėpimo šaltinis buvo Europos kino ir teatro 60-70s klasika. Pasak Jolie, ji buvo puiki eros, kuris leido jai sutelkti dėmesį į emocijas, o ne išsiblaškęs kitų socialinio gyvenimo aspektus.

Buvusi šokėja Vanessa ir jos vyras, garsus amerikiečių rašytojas Rolandas palikti Niujorką ir eiti į Prancūziją. Poros palieka savo buvusį gyvenimą, siekiant išsaugoti santuoką, tikėdamiesi atkurti pasitikėjimą ir buvęs aistra. Bet kelionės mėgėjams dar labiau susvetimėję vienas nuo kito metu. Sukauptas apmaudo išsiliejimas iš: sutuoktiniai nedvejodami išreikšti įžeidžiantis dalykų, skandalai baigtas fizinę prievartą.

Po ilgos kelionės simbolių likti mažas pajūrio miestelis, kur jis bandė suprasti jausmus. Roland geria daug ir praleidžia visą savo laisvalaikį už rašomąja mašinėle. Jo žmona rūko, vaikšto palei vaizdingą pakrantę ir refleksiruet su liūdna išvaizdą. Nesėkmingas bandymas priartėti ir aptarimas širdies į širdį veda į nusivylimą. Pilki dienomis ir vienatvė praskaidrina pokalbį su baro savininkas ir viešbučio savininkas. Tačiau netrukus pasirodo horizonte jausmingą pora, džiaugiamės protai nuobodu turistų. Vyras ir žmona suvokia, kad jų jausmai yra dar gyvas, bet jei jie nesugeba pasinaudoti galimybe ir grąžinti meilę?

Filmas "Riviera" tapo ketvirtuoju nepriklausomos režisieriaus darbas Angelina Jolie ("nenutrūkstama", "Be kraujo Žemė ir medus", "vyksta laike"). Fotografavimo įvyko Gozo (Malta), kur žvaigždė pora nuomojamas vienas iš paplūdimių saloje. Dėl aktoriaus paėmė sunkų darbą iš medaus mėnesį viduryje. Rizikos pašalinti juosta ant skandalinga pora ant skyrybų slenksčio ir, atrodė keista savo kolegomis ir gerbėjai. Angelina liko toli nuo apkalbų, tad bendrą projektą vertingos patirties. Nuotraukoje pasirodė labai intymūs ir asmens.

Aktyvus dalyvavimas fotografavimo procesas užtruko 13-metų įsūnis Maddox poras. Jis tapo pagrindiniu padėjėjas teisme ir dešinė direktorių. Parama aktoriaus dramos atliekama Melvilis Pupo, Melanie Laurent, Richard Borinzhe.

Peržiūrų: 3428Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:12
Riešutėlių filmas  Peanuts Movie, The

Vaikų animacinis filmas "Snoopy ir Peanuts filmą kino" (Peanuts Movie) sukūrė režisierius Steve Marino grindžiamas populiarus komiksų Charles Schulz kasdien džiugina gerbėjų beveik pusę šimtmečio. Tai yra neramus berniukas Charlie Brown, kuri pradinės versijos animaciją išreiškė Noah Shnap ir jo ištikimas draugas, šuo pavadintas Snoopy, amžinai patenka į labiausiai neįtikėtinas istorijas istorija. Ką laukia draugais šiuo metu?

Rašytojų animacija paveikslas "ir Snoopy Peanuts Filmas filme" Charles Schulz Chrisas Schulz ir Craigas Schulzas padarė viską, kad nebūtų nuvilti gerbėjų originalios komiksų versija - nuobodu su ekranų jie tiesiog neturi. Big Adventure draugai mesti juos toli nuo namų. Ir atsispirti žemės riešutų gauja filme būtų baisi Red Baron į kovą su, kad ir būti drąsūs prisijungti Snoopy.

Tarp juostos herojai bus naujų simbolių - iš Charlie Brown, Lucy Linus suma skalikų OLAF ir jo komanda biglskautov ir raudono trumpaplaukis mergina balsu, kuris patikėjo jauna žvaigždė serijos Francesca Capaldi bendrovė. Visi kartu jie yra nugalėti priešininkus klastingai ir gauti į namus, kelią į kurią tradiciškai yra per daug kliūčių.

Verta pažymėti, kad pirmieji komiksai Schulz buvo tęsiamas dideliame ekrane. Tačiau ji yra ne per paveikė pagrindinių simbolių išvaizdą. Charlie Brown ir čia lieka ištikimas savo džemperis su zigzago juostele ir Snoopy ir sekundes negali sėdėti be darbo. Tai buvo jo neramumas, ir bus už naujų rūpesčių Charlie proga. Melancholišką keistuolis, kuris negali tinkamai susidoroti su net labiausiai paprastas užduotis bus priversti nukentėjo kelių į tikrais draugais, kurie visada pasirengę padėti jam žodžiais ir darbais bendrovė.

Bet kas gali padaryti malyshnya jei planeta vėl artėja visuotinį blogį? Žinoma, daug! Drąsus komanda visada pasiruošusi įsitraukti į labiausiai neįtikėtinas nuotykis, pasirengę įrodyti savo galimybes visame pasaulyje. Ypač dabar, kad jie turi vietą apsisukti. Galbūt filme "Peanuts Movie Snoopy ir filmuose" personažai galės įveikti daugiamečių problemas trupinius, ir pagaliau įrodyti, kad šiek tiek padidėjo ir patirties stoka nereiškia gebėjimo atlikti didvyriškų darbus stoką.

Peržiūrų: 4336Komentaru: 0