Žiūrėti Riešutėlių filmas Peanuts Movie, The Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:12
Riešutėlių filmas  Peanuts Movie, The


Vaikų animacinis filmas "Snoopy ir Peanuts filmą kino" (Peanuts Movie) sukūrė režisierius Steve Marino grindžiamas populiarus komiksų Charles Schulz kasdien džiugina gerbėjų beveik pusę šimtmečio. Tai yra neramus berniukas Charlie Brown, kuri pradinės versijos animaciją išreiškė Noah Shnap ir jo ištikimas draugas, šuo pavadintas Snoopy, amžinai patenka į labiausiai neįtikėtinas istorijas istorija. Ką laukia draugais šiuo metu?

Rašytojų animacija paveikslas "ir Snoopy Peanuts Filmas filme" Charles Schulz Chrisas Schulz ir Craigas Schulzas padarė viską, kad nebūtų nuvilti gerbėjų originalios komiksų versija - nuobodu su ekranų jie tiesiog neturi. Big Adventure draugai mesti juos toli nuo namų. Ir atsispirti žemės riešutų gauja filme būtų baisi Red Baron į kovą su, kad ir būti drąsūs prisijungti Snoopy.

Tarp juostos herojai bus naujų simbolių - iš Charlie Brown, Lucy Linus suma skalikų OLAF ir jo komanda biglskautov ir raudono trumpaplaukis mergina balsu, kuris patikėjo jauna žvaigždė serijos Francesca Capaldi bendrovė. Visi kartu jie yra nugalėti priešininkus klastingai ir gauti į namus, kelią į kurią tradiciškai yra per daug kliūčių.

Verta pažymėti, kad pirmieji komiksai Schulz buvo tęsiamas dideliame ekrane. Tačiau ji yra ne per paveikė pagrindinių simbolių išvaizdą. Charlie Brown ir čia lieka ištikimas savo džemperis su zigzago juostele ir Snoopy ir sekundes negali sėdėti be darbo. Tai buvo jo neramumas, ir bus už naujų rūpesčių Charlie proga. Melancholišką keistuolis, kuris negali tinkamai susidoroti su net labiausiai paprastas užduotis bus priversti nukentėjo kelių į tikrais draugais, kurie visada pasirengę padėti jam žodžiais ir darbais bendrovė.

Bet kas gali padaryti malyshnya jei planeta vėl artėja visuotinį blogį? Žinoma, daug! Drąsus komanda visada pasiruošusi įsitraukti į labiausiai neįtikėtinas nuotykis, pasirengę įrodyti savo galimybes visame pasaulyje. Ypač dabar, kad jie turi vietą apsisukti. Galbūt filme "Peanuts Movie Snoopy ir filmuose" personažai galės įveikti daugiamečių problemas trupinius, ir pagaliau įrodyti, kad šiek tiek padidėjo ir patirties stoka nereiškia gebėjimo atlikti didvyriškų darbus stoką.
    Peržiūrų: 4343Komentaru: 0

    Riešutėlių filmas Peanuts Movie, The nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям