Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 11-20
Pages: « 1 2 3 4 ... 82 83 »

Pridėta: 13.09.2017, 16:58
Tai 2017 / IT 2017

Siūlome pamatyti mūsų 2017 m. Mūsų tinklalapyje. Tai nemokama internetinė, aukštos kokybės hd be registracijos. Kaip gerai, be interneto žiūrovas, galite jį atsisiųsti nemokamai paspaudę atitinkamą skirtuką ir laukti paieška torrent rankose.

Peržiūrų: 1556Komentaru: 0
Pridėta: 13.09.2017, 16:42
ŽUDIKO ASMENS SARGYBINIS / The Hitman's Bodyguard 2017

Kartais nusikaltėlių žmonės yra pasirengę liudyti savo buvusiems kolegoms. Žinoma, daugeliui didelių nusikaltėlių tai bus visiškas žlugimas.

Peržiūrų: 1940Komentaru: 0
Pridėta: 13.09.2017, 15:55
Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey

Ričis Didysis IMDB Ratings: 6,0/10 from 414 users Originalus pavadinimas: A Stork's Journey Žanras: Animacinis / Nuotykių / Komedija / Šeimai Premjera: 2017 Šalis: Vokietija / Belgija / Liuksemburgas / Norvegija / JAV Režisierius: Toby Genkel, Reza Memari  Vaidmenis įgarsino: Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gaul, Nicolette 

Peržiūrų: 1401Komentaru: 0
Pridėta: 13.10.2016, 14:22
Machinatoriai /  Masterminds

Machinatoriai 

Masterminds
Peržiūrų: 3299Komentaru: 0
Pridėta: 13.10.2016, 14:18
Inferno / Inferno (2016)


Nuo pirmosios žymiųjų Deno Brauno romanų apie profesorių Robertą Lengdoną ekranizacijos – „Da Vinčio kodas“ – praėjo lygiai dešimt metų. 2009 m. buvo nufilmuota antroji serijos dalis – „Angelai ir demonai“, o dabar atėjo metas trečiajai: „Inferno“. Šįkart žymusis Harvardo profesorius (kurį vėl vaidina Tom‘as Hanks‘as) prabunda Florencijos ligoninėje, negalėdamas prisiminti kelių pastarųjų savo gyvenimo dienų. Negana to, į jį pagalbos kreipiasi policija, tikėdamasi, kad profesorius padės išaiškinti keistą šifrą, susijusį su žymiąją Dantės „Dieviškąja komedija“. 

Peržiūrų: 2320Komentaru: 0
Pridėta: 22.08.2016, 15:58
Ziureti Ben-Huras 2016 / Ben-Hur online

Gerai žinomas režisierius Timuras Bekmambetov nusprendė imtis labai rimtų projektą ir pašalinti iš filmo "Ben Hur", kuris bus išleistas plačiais ekranais Rgp 12, 2016 perdaryti. Tai tikrai sunku žanras ir šaudymo dalyvauja gerai žinomi veikėjai, kaip antai Jack Huston, Nazanin Boniadi ir kt. Pirmasis filmas buvo 1959 ir surinkti rekordinį kasoje tuo metu ir gavo 11 Akademijos apdovanojimą. Na, visi nekantriai laukia nuotraukų spaudai. Ben Hur istorija - Judėjas iš kilmingos šeimos yra labai dramatiška. Po jo draugas išdavystės - jis patenka į vergiją, ir tapo daugelį metų, laisvos darbo dėl Romos virtuvėse. Bet jis turėjo galimybę grįžti ir imtis keršto. Be to, filmas vyksta tuo metu, kai krikščionybė populiarėja ir vis dar gyvena Gelbėtoją. Kristaus istorija, kuri bus parodyta blogiausių dienų savo gyvenime, pantomima Judą ir Poncijus Pilotas sprendimą. Žiūrėti filmą premjeras «Ben Hur» pilnai internete mūsų svetainėje.

Peržiūrų: 4973Komentaru: 0
Pridėta: 21.08.2016, 10:17
Ziureti Mirties namai / Don't Breathe (2016) online

Bankrutavusiame ir smarkiai ištuštėjusiame Detroite gyvena mergina Roki. Taurelės nevengianti ir su patėviu gyvenanti jos motina nebesirūpina nei ja, nei dar į mokyklą neinančia Roki sesute. Trokšdama pabėgti iš mirusio miesto, Roki pažada sesutei ją išsivežti ir pasiryžusi tai padaryti bet kokia kaina. Roki vaikinas – nešvarios veiklos nevengiantis Monis – papasakoja nugirdęs apie netoliese gyvenantį vienišą vyrą, savo seife laikantį daugiau nei ketvirtį milijono dolerių. Geriausia dalis – jis visiškai aklas. Kitaip tariant - lengvas grobis. Apakinta galimybės pabėgti iš nekenčiamo miesto, Roki „pasirašo“ nusikaltimui. Prie jų prisijungia ir merginos draugas Aleksas, slapta įsimylėjęs Roki.

Vedini Monio, vieną naktį trijulė įsibrauna į aklojo namus. Nežinantys, kad regos praradimą žmogaus organizmas paprastai kompensuoja paaštrėjusiomis kitomis juslėmis. Ypač – klausa. Kas baisiausia – jau pirmasis susidūrimas su juos išgirdusiu buto šeimininku įsibrovėliams atskleidžia kraupią tiesą, kad aklasis vyras - toli gražu nėra toks bejėgis, kaip jie galvojo. Netrukus lengvų pinigų troškimą pakeičia siaubas ir desperatiškas noras išgyventi.

Įtampos kupinas trileris „Mirties namai“ Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 26 dieną. 

Režisierius: Fede Alvarez

Vaidina: Jane Levy, Dylan Minnette, Stephen Lang, Daniel Zovatto, Jane May Graves

Peržiūrų: 2957Komentaru: 0
Pridėta: 29.07.2016, 18:17
Ziureti Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life Of Pets

Kraujažolės Čeinis Režisierius Chris Renaud ir yra plačiai žinomas dėl animacinis franšizę "nepakenčiamas Me", sukūrė naują neįprastą animacinis filmas "Secret Life of gyvūnai» ( "The Secret Life of PDT), kuris yra aiškus pretendentas patekti į geriausių auditorijos reitingų. Kaip pagrindinis herojus, šįkart atlikti savo mažesnius brolius.

Režisierius pakelti paslapties šydą ir papasakojo žiūrovams, ką augintiniai, kai jų savininkai palikti namus. Be pasakojimo centre yra pūkuotas ir plunksnuočių padarai, gyvenantys vienoje iš Manheteno rajonų. Pasirodo, kad gyvūnai, kaip ir vidaus darbuotojams, organizuoti susirinkimus ir kritikuoti jų savininkai: dėl apkalbų žvėrys, pasidalinti įdomių istorijų apie gyvenimą, suteikti žmonių smagiai tarpusavyje paslapčių ir klausytis paskaitų apie žavinga elgesį. Žinios padėti jiems prisitaikyti prie savininkų ir gauti savo mėgstamą skanėstą.

Tuo gyvūnų gaujos galva yra protingas terjeras pavadintas Maks. Ilgą laiką jaučiau, visatos centre, laikoma šeimos numylėtinis. Išmatuotos ir monotoniškas gyvenimas pasikeičia po to, kai šuo namų benamiams Mišrios atvykimą. Arogantiškas aristokratas mielai atsikratyti naujo kaimyno, bet šeimininkai geidė ne kunigaikščio. Savanaudis herojus ne pasirinkimas, bet susitaikyti su situacija ir mokyti gero skonio draugui.

Per vieną iš savo pasivaikščiojimo mišrūnas šunų ir grynakraujis elito susipažinę su gatvės šuo Snoopy. Jovial negali prisijungti prie paketą, tapo bendrovės ir lojalaus draugui sielos keturkojo komanda. Ne mažiau teigiamų emocijų susitiks su puošni draugiškas triušio Snowball. Bendražygiai, net nežinau, kiek pyktis yra paslėpta už nekaltas šypsena Furry būtybių. Tik po kelių dienų jis sužinojo, kad žiaurus gyvūnų nori atkeršyti visą žmonių rasę ir renka žinutę benamių gyvūnų armiją. Po mokymosi artėjančią pavojaus, šunys komanda sukuria armiją, kad bus apsaugoti žmones nuo ilgio ausų Punisher.

Artikuliuoti animaciją "The Secret Life of gyvūnų" priimta visame pasaulyje žinomų įžymybėmis. Pagrindinis veikėjas sako, balso aktorius Kevinas Hart, kurie dalyvavo iš komedijos filmavimą "Meet the Fockers 2" ir "Didingiausias filmas". Ne mažiau svarbus vaidmuo patikėtas gamintojų aktorės Ellie Kemper ir ežerų varpas. Vėliau prie jų prisijungė serialas žvaigždės Ericas Stonestreet ir Louis CK

Peržiūrų: 6697Komentaru: 0
Pridėta: 12.07.2016, 17:32
ziureti Genijus / Genius 2016

Jaudinanti ir įkvepianti biografinė drama „Genijus“, kurią sukurti inspiravo 1978 m. išleista A. Scotto Bergo knyga Max Perkins: Editor of Genius („Maksas Perkinsas: genijaus redaktorius“) – apie žmones, kurių gyvenimai ryškūs, o sugebėjimai, idėjos ir veikla pranoksta amžininkus.

Peržiūrų: 4681Komentaru: 0
Pridėta: 10.07.2016, 11:32
Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas

Mad lenktynės dėl nepagaunamas Gilė timpos Skrata tiesiai į erdvę, kur jis netyčia pradeda kosminės renginių serija. Tai šie įvykiai bus pakeisti visą pasaulį ledynmečio ir jam tapti tikra problema. Išgyventi, SID, Mandi, Diego ir kiti herojai turi bėgti savo rojų, juokinga ir įdomi kelionė į egzotiškų naujų žemių ir susitikti su daug spalvingų naujų simbolių.

Peržiūrų: 9160Komentaru: 0