Total entries in catalog: 80
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 ... 7 8 »
Pridėta: 13.09.2017, 20:28
Tai pasirodo naktį / It Comes at Night (2017)

Tai pasirodo naktį / It Comes at Night (2017)

Metai: 2017 m
Žanras: Užsienio filmai, detektyvas, siaubo, naujovė
Šalis: JAV
Biudžetas: 5 000 000 JAV dolerių
Režisierius: Trey Edward Schultz
Vaidina: Joel Edgerton, Kristofer Ebbott, Karmen Edzhogo, Riley Keough, Calvin Harrison, Griffin Robert Faulkner, David Pendleton, Mikey, Chase Joliet, Mick O'Rourke

Peržiūrų: 3186Komentaru: 0
Pridėta: 13.09.2017, 16:58
Tai 2017 / IT 2017

Siūlome pamatyti mūsų 2017 m. Mūsų tinklalapyje. Tai nemokama internetinė, aukštos kokybės hd be registracijos. Kaip gerai, be interneto žiūrovas, galite jį atsisiųsti nemokamai paspaudę atitinkamą skirtuką ir laukti paieška torrent rankose.

Peržiūrų: 1556Komentaru: 0
Pridėta: 22.12.2015, 18:53
Demonų miškas / Forest, The

Sužinokite, ar jums patinka filmą Black Mediena klaidžioja su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmas įspūdis filmo juodas Mediena Haunting yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti filmą Black Mediena Haunting (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4733Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:10
Krampus /  Krampus

Filmas "Krampus» (Krampus) iš kino režisierius "Iksmenai 2" ir "Trick or Treat" Michael Dougherty pasakoja neįprastą kalėdinę istoriją apie blogio dvasia, vardu Krampus, kuris, skirtingai nuo Kalėdų Senelio, neignoruoja vaikų aktus nesiskiria pavyzdinis elgesys ir administruoja savo teisingumą, nubausti nepaklusnius vaikus. Šio neįprasto modelio sukurto tipiškas Amerikos komedija siaubo žanro nuoma šaudymo, įvykusio studijoje Legendary Pictures

Paveikslo pagrindas "Krampus" įdėti drevnegermanskogo Epas pasakos, kurioje Šv Nikolajus nepritaria blogis Devourer iš neklaužada vaikams Krampus. Originalus scenarijus sukurtas trokštantis autorius Zack Skydai, kurio darbas filme buvo kino debiutas.

Kas laukia tų, kurie neklauso mama ir tėtis, valgė prastai ir intrigos aplink? Jaunas Max ir jo šeima, norėdami sužinoti apie tai daug. Galų gale, tai buvo jo blogio Krampus, Kalėdų dvasia senovės legendų, išdėstė savo kitą auką. Taikus Kalėdų šventė yra atidėtas. Bet bus šios aplinkybės suvienyti šeimą, kuri jau seniai pamirštą apie tradicijas ir papročius?

Max vaidmuo jaunas aktorius MJ Antony, neatrodo, kaip auka, jis yra kažkas norite duoti iš savęs. Štai kodėl, kai kitas jo šeimos senovės blogio eilutė atveria kelią į laisvę, berniukas neatrodė išsigandęs. Ir ar ne tikėti demonas vagia vaikus XXI amžiuje legendą? Tačiau realybė yra kur kas baisesnis už fantastika.

Per metus, Krampus, amžinas kompanionas ir antagonistas Šv Nikolajus, lydėjo jį per Kalėdas kelionių. Tačiau vienas paslaptingas jėgas pasmerkė jį amžiną laisvės atėmimu, ir demonas buvo izoliuotas nuo tų ji buvo sukurta panika. Išlaisvinimo ateina netikėtai, Krampus yra šiuolaikinių miestų gatvėse. Jis yra labai piktas ir nori keršto. Pirmasis, demonas, kuris ateina į rankas, vis max - jauna idiotas, o ne labai noriai pritraukti Santa Claus dėmesio. Dovanų jį tiksliai niekur laukti ir Krampus vizitai jis jau seniai tikėjo. Bet varpai jau portends problemų, netrukus kažkas bus į maišą blogio ir klastingas Kinderkrampusa, pagrobėjas neturtingų vaikų.

Ožkos kojos ir raguotas demonas tiesiog įkūnija pragarą, kaip tai aprašyta krikščioniškoje tradicijoje. Jo išvaizda atneša mirtį vaikams, bet jis yra labai klysta, jei jis mano, kad dialogas su moderniais vaikams būtų lengva jį. Vaikai rasti kažką grąžinti piktoji dvasia, ginti savo teisę ir dovanų Kalėdų. Senas gundytojas turi eiti tuščiomis rankomis į savo urvą, kur jis buvo vėl laukia ilgas laisvės atėmimo. Bet ar filmo "Krampus" herojus taikstytis su tokiu likimo?

Peržiūrų: 4557Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:16
Skambutis 3 2015

Kas nutinka tiems, kurių tapatybė sunaikinti? Tiesa, jie yra psychos, žudikai, įtvirtinta savaime, ir taip, tačiau retais atvejais, ir todėl jie kreipiasi į baisaus prakeiksmo, kad galėtų ištrinti iš gyvųjų pasaulyje kaip kaltas, ir nesusiję aikštelė. Dėl iš kino projekto scenarijų sriegis vyks ilgai prieš įvykius, kurie buvo aprašytas sėkmingo ir įdomaus kinohit skambutį. Į kino darbą centre, kaip ir anksčiau, bus tarnaitė Samara, tačiau dabar ji vis dar gyva, ir ji ruošiasi švęsti savo 12-ąjį jubiliejų. Pagrindinis veikėjas nuo ankstyvos vaikystės laikomas nenormaliu, o vaikai, kurie išsiskiria tarp kitų, dažnai išjuokė, o kartais net tyčiojasi bendraamžiai. Todėl, esant centrinės herojės problemų su mentaliteto ir pradeda pabusti jos baisios įgūdžių.
Mergina beveik nereikia jaudintis, dabar ji turėjo vieną bendrą tikslą - grąžinti visus tuos, kurie juoktis ja ir ji gali natūraliai ir lengvai. Iš esmės, ką visi bus, kinofanaty jau žino, bet turėtume paminėti, kad šis filmas projektas galės nustebinti net tie, kurie save laiko tiesa žinovas šioje įdomių ir bauginantis šedevrų serijos.

Peržiūrų: 3572Komentaru: 0
Pridėta: 06.08.2015, 19:21
Nosferatu. Siaubo simfonija / Nosferatu / Nosferatu, eine Symphonie des Grauens „Nosferatu“ buvo pirmoji Bremo Stokerio „Drakulos“ adaptacija kine, tačiau kadangi filmo kūrėjai neturėjo leidimo jos kurti, jiems teko pakeisti keletą vardų. Vampyras čia vadinamas Nosferatu, o grafas Drakula pervadintas į grafą Orloką. Taigi, nors kūrėjai ir bandė kažkaip nutolinti filmą nuo orginalios istorijos, be teismų jie neapsiėjo, todėl po keletos posėdžių buvo nuspręsta sunaikinti visas egzistuojačias kopijas Anglijoje. Kitose šalyse kopijos liko nepaliestos. Švedijoje manant, jog filmas per daug baisus, jis buvo uždraustas net iki 1972-ųjų. Didesnioji dalis filme matomų kaimelių pastatų vis dar yra likę. Dabar apie patį Nosferatu. Jo vaidmenį atlieka Maksas Šreckas, kuris filmo režisieriui Frederikui V. Murnau realybėje atrodė toks šlykstus, jog makiažui jis nusprendė panaudoti tik smailas ausis ir dantų protezus. Nosferatu filme rodomas tik apie 9 minutes, tačiau filme to pilnai pakanka (per tą laika jis sumirksi tik vieną kartą). Grįžtant prie neleistino kopijavimo, novelėje vampyras miršta nušvitus pirmiesiems saulės spinduliam., Murnau, vėl siekdamas kažką pakeisti, pasakoja, jog Nosferatu miršta sugiedojus pirmiesiems gaidžiams. Grafas Orlokas ruošiasi pirkti pilį nedideliame kaimelyje. Jaunas nekilnojamo turto agentas yra siunčiamas į Transilvaniją sutvarkyti visų dokumentų. Bėgant laikui, jo kelionę bei viešnagę ima sekti keisti ir nepaaiškinami įvykiai. Šis filmas neabejotinai yra populiariausias savo sferoje. Kitaip nei daugelis to meto kūrinių, šis filmas nesikoncentruoja į vieną aplinką ir vos du ar tris veikėjus, bet pasakoja labai ilgą ir platų pasakojimą, į kurį įtraukiama itin daug įvykių, įvairių vietovių bei skirtingų veikėjų.
Peržiūrų: 1915Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 18:11
Paranormalūs reiškiniai 5 / Paranormal Activity 5: The Marked Ones

Paranormalūs reiškiniai 5 (Paranormal Activity 5: The Marked ones) - siaubo filmas apie namų vaiduoklius, penkta dalis. Namuose pradeda dėtis keisti ir nepaaiškinami dalykai. Paaiškėja, kad šiuose namuose yra vaiduoklis. Jauna merginą vardu Keitė apsėda piktas demonas. Šis vaiduoklis mėgsta slėptis šešėliuose ir mėtyti žmones po kambarius.

Peržiūrų: 4400Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 16:41
Baimės klinika / Fear Clinic

Po teroristinių išpuolių kavinėse, psichika maitintojo lankytojai patyrė tiek daug, kad jie ėmė atsirasti ir pabloginti iš fobijų įvairovė. Be pastangų atsikratyti nuolatinės baimės, paversti savo gyvenimą į nuolat košmaras, jie kreipiasi į dr Endeavour, vadovaujama klinikos, tiriant ir sprendžiant baimė išgydyti žmonių baimes. Tačiau novatoriškas eksperimentinis metodas leidžia mūsų pasaulyje kažką gydytojas baisi ir nenugalimas.

Peržiūrų: 2522Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 16:35
Piramidė / The Pyramid

Planuojama, kad amerikiečių siaubo-filmas "Piramidė" garsaus režisieriaus Gregory Levasseur, bus išleistas mūsų ekranuose gruodis 4, 2014. Tai filmuotos pasakoja apie tai, kaip daugelį šimtmečių paslaptingas paslaptis Didžiosios piramidės Egipte, sužadinti daugelio žmonių protus istoriją. Kasmet daug turistų eiti į Egiptą, siekiant išsiaiškinti senovės būtybių, kad gyvena ten, paslaptingą piramidę. Čia ir filme istorija daugiausia dėmesio bus skiriama jaunų ir rizikingų Amerikos archeologų, kurie sugeba atkasti senovės piramides, kuri yra giliai Egipto dykumoje grupei. Kai mūsų herojai pradeda tyrinėti piramidės vidų, ji beviltiškai pasiklydo savo begalines tamsių labirintuose požemiuose. Be to, labai greitai tampa aišku, kad kažkas arba galbūt kažkas vejasi juos ... Kas bus toliau? Koks bus filmo pabaiga? Ar mūsų herojai išgyventi ir pabėgti nuo baisi, padarai vejasi juos, ar jie visada išliks ten, begalinis labirintas paslaptingo Egipto dykumoje?

Peržiūrų: 2877Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 14:30
Išmesta iš draugų / Unfriended / Cybernatural

 

Šeši paaugliai kalbėti Skype. Prieš metus jų klasiokas nusižudo po patyčių internete, kad jie pagaminti. Staiga jų pokalbis kažkas prisijungia septinto, kurio buvimas pirmųjų tiesiog erzina paauglių, o tada iškelia juos į siaubo. Pradžioje atrodo, kad jūs galite tiesiog palikti tinklas ir visi sustoti ... bet tai tik atrodo.

Peržiūrų: 36787Komentaru: 0