Total entries in catalog: 172
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 ... 17 18 »
Pridėta: 14.09.2017, 15:39
Ziureti Geras laikas / Good time

Ziureti Geras laikas / Good time Filmas Lietuviu kalba !

Peržiūrų: 2345Komentaru: 0
Pridėta: 14.09.2017, 09:38
Paryžius gali palaukti / Paris Can Wait (2017)

ziureti Paryžius gali palaukti / Paris Can Wait (2017)

Peržiūrų: 3336Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:29
Creed / Creed

Filmas "Creed" (Kreed), nufilmavo režisierius Ryan aušintuvo, tęsia garsiosios sagos profesinės boksininkas istorija - legendinis Balboa.
Šiuo metu amžiaus, tačiau neprarado ryžto laimėti boksininkas neisiu į už kito čempionato diržo dėlei žiedo. Vietoj to, Rocky, vaidina Sylvester Stallone vaidina, kaip tikimasi, bus prisiimti treneris pareigas. Kaip savo palatą sūnus kalbės Apollo Creed - tą patį priešą, mūšį ir grūdintas, kurie kadaise buvo herojaus charakterį. Nesantaika baigėsi seniai vyrus, daugelį metų jie buvo artimi draugai. Kai Apollo našlė prašo Rocky imtis savo anūkui Adonis mokymus pasirodymų profesinės bokso Rocky negali paneigti jai žmogaus atmintį.
Pats berniukas yra senas draugas senelio Filadelfijoje. Jis yra patvarus ir pakankamai protingas, taip pat - "Apollo, kuris berniukas neturėjo laiko gaudyti gyva. Jos fizinės savybės leidžia pasiekti sėkmės bokso ringe. Bet kas motyvuoja jauna Adonis, kurio vaidmuo filme "Creed" vaidina Michael B. Jordan? Dėl šlovės ar noras noras sužinoti šiek tiek daugiau apie savo senelio, kuris jam atrodo? Rocky bando išsiaiškinti senų problemų raizginys ir įgauna trenerio vaidmenį, žada auklėti naują žvaigždę Adonis pusių.
Manau, kad jis dar kartą pervertinti savo jėgas. Herojus kamuoja senų traumų poveikio, tačiau jis drąsiai įveikia skausmą, toliau eiti į tikslą. Bet Creed nebuvo pasiruošę siekti savo garsaus protėvio karjerą. Jis yra daug labiau domina labai skirtingų dalykų. Tačiau, kraujo - ne vanduo. Kelionė į mokymo procesą, jaunuolis netrukus tikrai turi boksas. Dabar jam ten yra tik vienas būdas - laimėti. Bet jūs galite tikėtis čempionatą, jei išvyko į varžovų, kurie nežino nugalėti kovotojas, kurio streikas galėtų kovoti vietoje?
Dėl filmo vaidmenį "Creed" bendrai rašytojas Sylvester Stallone net sutiko taikyti sudėtingus kasdien protezavimas, leidžianti susidėvi jo charakterį. Bet tai nereiškia, kad atėjo laikas Rocky pelnytą poilsį. Patyręs boksininkas, kuris laimėjo ne vieną čempionatas diržas atitinka smūgių su atvira veido ir moko šio Adonis, kuris yra paruoštas lakuotais karjerą bokso ringe. Kas, jei ne Rocky, žinoti, kaip trumpalaikis šlovės gali būti? Jaunas herojus praeiti savo kelią į supratimą bokso, jos iš tiesų filosofiją, kad šis sportas labiausiai įspūdingas ir populiarus daugelyje pasaulio šalių.

Peržiūrų: 2669Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:11
Drakonas / On - drakon (2015)

Užburiančiai meilės galiai neįstengia atsispirti niekas. Tik ji pajėgia įveikti amžiną prakeikimą ir pabaisą atversti į žmogų. Taip yra pasakose, taip atsitinka ir tikrame gyvenime. Tačiau priimti meilės dovaną reikia didžiulės drąsos. Efektingas fantastinis 3D filmas „Drakonas“ kviečia į jausmų kovą su negailestingu likimu ir ragina nebijoti mylėti.

Gražiame, paslaptingame pasaulyje, pripildytame šiaurietiškos dvasios bei paryškintame vikingų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. Siaubingas paprotys reikalauja atiduoti duoklę galingam priešui – drakonas pasiima gražiausias miesto nuotakas. Bet vieną dieną viskas pasikeičia – atsiranda karys, įveikęs pabaisą. Daugybę metų miestelėnai gyvena ramybėje, kol nelaimė nelauktai sugrįžta.

Kunigaikštytės Miros vestuvių ceremonijos metu drakonas netikėtai vėl pasirodo ir išsineša jaunąją į savo irštvą. Uolėtoje saloje įkalinta Mira laukia ją išgelbėti turinčio jaunikio. Šiame keistame kalėjime ji ne viena, greta gražiosios kunigaikštytės visada yra paslaptingas jaunikaitis Armanas. Kas jis ir kaip čia atsidūrė, Mira supranta tik tuomet, kai būna jau vėlu. Ji pamilo žmogų-drakoną.

Fantastinį meilės epą „Drakonas“ pristato šiuolaikinio Rusijos kino kūrėjų lyderiu tituluojamas Timuras Bekmambetovas. Filmas sukurtas pagal populiarų Sergejaus ir Marinos Djačenko romaną „Ritualas“. Tai vienas brangiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų, jo biudžetas siekia daugiau nei 9 milijonus eurų. Kompiuterinę filmo grafiką tobulino meistrai, prisidėję prie „Avataro“, ir „Žiedų valdovo“ sukūrimo. Įspūdingas pasakojimas užburs savo vizualumu, o labiausiai ši metaforiška istorija pakerės nors kartą patyrusius beribę meilės jėgą.

Peržiūrų: 4331Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:10
Makbetas / Macbeth (2015)

Filmas "Makbetas" ("Makbetas") yra viena iš labiausiai garsių pjesių Williamo Shakespeare'o adaptacija. Tragiška istorija dėl valdžios, išdavystės ir beprotybės kova šimtmečius yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojai, menininkai ir režisierius pasaulyje. Nuotrauka Australijos režisieriaus Justin Kurzel - tai ne pirmas bandymas kino pritaikymas literatūros kūriniui. Kurzel bandė padaryti nuotrauką kuo realistiškesnis ir suteikti psichologinę studiją Šekspyro pjesių personažai.

Makbetas ir Banquo lyderiai Škotijos karaliaus Duncan karių, grįžti su kitu kruvino mūšio, kuriame jie laimėjo. Pakeliui draugai atitikti tris seseris raganos. Raganų kreiptis į trijų prognozes valdovų. Pirma - Makbetas netrukus laukia nauju pavadinimu, antrasis - "Makbetas" yra naujas Škotijos karalius, o trečiasis - bankas bus iš Škotijos karalių dinastijos įkūrėjas. Vykdymo pirmosios prognozės yra ne ilgai laukti, ir Makbetas pradeda galvoti apie sekundę. Tapk karalius tik tuomet, jei dabartinis karalius miršta. Bet Duncanas yra geros sveikatos ir tik apie aplankyti herojus savo pilį. Makbetas blaškosi tarp noro tapti naujas karalius ir draugiškas jausmus Duncan, o tada šį klausimą į savo rankas paimti jo žmoną, Ledi Makbet ...

Filmas prasideda scena, kuri nėra pirminis šaltinio - iš Viešpaties ir Ledi Makbet vaiko laidotuves. Pagal juosta, kad įpėdinio, kuris tik trumpai paminėtos pjesės, ir kuris buvo beprotybė, kuri apėmė pora sukelti mirtį kūrėjai. Direktorius aiškina veiksmus Makbetas potrauminio sindromas: visą gyvenimą, praleistą karo su savo rankomis naikina žmones, jis negalėjo pasidalinti su mano žmona labai daug, bendros abu sielvarto. Atlikėjas vaidina Michael Fassbender palyginti savo herojaus elgesį su šiandienos karių, grįžtančių iš Irako elgesį. Siaubingi įvykiai kurioje jie turi ne palikti juos ramybėje, tęsti Obsesinis vizijas ir haliucinacijos. Ledi Makbet siekia užpildyti savo gyvenimą naują prasmę negaliojančiu. Ir šia prasme jis tampa vyru į sostą vieta. Naujas statusas karalienė, ji tikisi rasti paguodą už jo suluošintas, kenčia nuo nelaimingos meilės sielos.

Peržiūrų: 2840Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:14
Prie jūros  / By The Sea

Po 10 metų nuo šnipinėjimo nuotraukas išleidimo "Ponas ir ponia Smith", Angelina Jolie ir Bradas Pittas grįžo dirbti kartu. Filmas žvaigždės ekranas vėl suvaidino pora dramoje "Žydrasis Krantas» (prie jūros). Aktorė taip pat veikė kaip režisierius ir scenaristas, ir jos vyras prisiėmė gamintojo misiją. Įkvėpimo šaltinis buvo Europos kino ir teatro 60-70s klasika. Pasak Jolie, ji buvo puiki eros, kuris leido jai sutelkti dėmesį į emocijas, o ne išsiblaškęs kitų socialinio gyvenimo aspektus.

Buvusi šokėja Vanessa ir jos vyras, garsus amerikiečių rašytojas Rolandas palikti Niujorką ir eiti į Prancūziją. Poros palieka savo buvusį gyvenimą, siekiant išsaugoti santuoką, tikėdamiesi atkurti pasitikėjimą ir buvęs aistra. Bet kelionės mėgėjams dar labiau susvetimėję vienas nuo kito metu. Sukauptas apmaudo išsiliejimas iš: sutuoktiniai nedvejodami išreikšti įžeidžiantis dalykų, skandalai baigtas fizinę prievartą.

Po ilgos kelionės simbolių likti mažas pajūrio miestelis, kur jis bandė suprasti jausmus. Roland geria daug ir praleidžia visą savo laisvalaikį už rašomąja mašinėle. Jo žmona rūko, vaikšto palei vaizdingą pakrantę ir refleksiruet su liūdna išvaizdą. Nesėkmingas bandymas priartėti ir aptarimas širdies į širdį veda į nusivylimą. Pilki dienomis ir vienatvė praskaidrina pokalbį su baro savininkas ir viešbučio savininkas. Tačiau netrukus pasirodo horizonte jausmingą pora, džiaugiamės protai nuobodu turistų. Vyras ir žmona suvokia, kad jų jausmai yra dar gyvas, bet jei jie nesugeba pasinaudoti galimybe ir grąžinti meilę?

Filmas "Riviera" tapo ketvirtuoju nepriklausomos režisieriaus darbas Angelina Jolie ("nenutrūkstama", "Be kraujo Žemė ir medus", "vyksta laike"). Fotografavimo įvyko Gozo (Malta), kur žvaigždė pora nuomojamas vienas iš paplūdimių saloje. Dėl aktoriaus paėmė sunkų darbą iš medaus mėnesį viduryje. Rizikos pašalinti juosta ant skandalinga pora ant skyrybų slenksčio ir, atrodė keista savo kolegomis ir gerbėjai. Angelina liko toli nuo apkalbų, tad bendrą projektą vertingos patirties. Nuotraukoje pasirodė labai intymūs ir asmens.

Aktyvus dalyvavimas fotografavimo procesas užtruko 13-metų įsūnis Maddox poras. Jis tapo pagrindiniu padėjėjas teisme ir dešinė direktorių. Parama aktoriaus dramos atliekama Melvilis Pupo, Melanie Laurent, Richard Borinzhe.

Peržiūrų: 3428Komentaru: 0
Pridėta: 12.11.2015, 13:35
Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015)

Per Šaltojo karo metais. Bruklino talentingas advokatas Džeimsas Donovanas (AKT. Tom Hanks), rami rutina sudrumsčia JAV Centrinės žvalgybos agentūros (CŽV).

Rusija buvo numuštas JAV šnipas lėktuvo U-2 ir jos pilotas perimta. Tuo tarpu JAV specialiųjų agentų sulaikyti sovietų šnipas, smurto ir pradeda derybas dėl įkaitų apsikeitimo procesą. Tai kur James Donovanas reikia pagalbos.

Jamesas užduotis sunku pasiekti - atvyko į Sovietų Sąjungos kontrolės derybų tokiu būdu, kad amerikiečiai neturėtų prarasti rusų šnipas, bet sėkmingai išlaisvinti Amerikos pilotas.

Sutrikęs į milžinišką spaudimą ir rizikuodami viską, ką turi, Donovanas ne tik tapti Šaltojo karo istorijos herojus, bet labiausiai kenčia pavojingą nuotykį savo gyvenime.

Pagal tam tikrus įvykius sukurtas istorija trunka šaltojo karo šnipinėjimo klesti rojuje. Trys Oskaro "laureatas režisierius Spielbergas pirmaujančių aktorius neatrodė ilgą laiką ir šis vaidmuo pasiūlė savo seną draugą ir turi ne vieną kartą išbandytas aktorius, taip pat" Oskaro "laimėtoja Tom Hanks. Kartu su juo filme vaidina Tony apdovanojimą laureatas Markas Rylance'as, Oscar nominantai Amy Ryan ir Alan Alda ir kt.

Filmo scenarijaus autoriai taip pat ne naujokas - dramatiškas siužeto sukūrė Matt Charmanas ir broliai Ethan Coen ir Joel, kino gerbėjai labiausiai susipažinęs su didžiųjų kino režisierių. Ypatingas dėmesys nusipelno ir kino takelio muzika, kuri sukurta net dvylika Oskara Thomas Newman, kuris dirbo su tokiais filmais kaip "American Beauty", "007 Incidentas" Skyfall "," taupymo p Benksą "," The Green mylia "ir kt.

Režisierius Stevenas Spielbergas ("Jūros perdiodo Park", "Linkolnas", "karas arklys", "Pasaulių karas", "Šindlerio sąrašas", "Taupymo įprastą Rajen)

Vaidina: Alan Alda, Tom Hanks, Amy Ryan Pažymėti Rylance, Sebastian Koch, Domenick Lombardozzi Stephen Kunken, Joshua Harto ir kt.

Peržiūrų: 4209Komentaru: 0
Pridėta: 04.11.2015, 11:02
Sicario: narkotikų karas  Sicario (2015)

"Rangers" reikia pasiekti narkotikų Viešpatį, bet ji tikrai trukdo moterų policijos pareigūnas. Tai vyksta netoli JAV ir Meksikos sienos. Linija padalinus šalį ir uždengia smurto ir ištvirkimo den. Tai slaptas dėmesys blogio nežino sijonas policiją.

Peržiūrų: 4483Komentaru: 0
Pridėta: 19.08.2015, 17:51
Drąsus Miestas / Bravetown / (Strings) Džošas Harvestas yra jaunas, talentingas nedidelių Niujorko klubų didžėjus. Dėl smulkių nusikaltimų ir narkotikų vartojimo, teismas išsiunčia jį gyventi pas tėvą, kurio jis visiškai nepažįsta, į mažą Šiaurės Dakotos miestelį. Džošas sunkiai apsipranta šiame keistame miestelyje, garsėjančiu jaunuolių siuntimu į karą. Galiausiai vaikinas sutinka padėti niekad nelaiminčiai šokių komandai, ir jo atšiaurumas ima mažėti, o santykiai su komandos kapitone ir psichologu – gerėti.
Peržiūrų: 3514Komentaru: 0
Pridėta: 06.08.2015, 19:24
Sprogimo banga / Blown Away Džimis Davas dirba Bostono išminuotojų būryje ir visad imasi sunkiausių užduočių. Jis nusprendžia palikti būrį ir mokyti naujokus. Po kelių dienų nužudomas jo buvęs porininkas. Džimis įtaria, kad bombą galėjo pagaminti jo buvęs draugas. Jis pradeda tyrimą ir išsipildo didžiausias košmaras.
Peržiūrų: 2157Komentaru: 0