Žiūrėti Ziureti LEGO NINJAGO FILMAS Lietuvių kalba

Pridėta: 17.09.2017, 19:29
Ziureti LEGO NINJAGO FILMAS


Ziureti  LEGO NINJAGO FILMAS nemokamai .Ninjago miestas ragina apginti jauną Lloydą, kuris taip pat yra "Žalioji Ninja", ir jo draugai, slapti kariai ir didieji meistrai LEGO. Vadovaujant kung fu meistram Wui, jie turi sugebėti nugalėti piktadarį Garmadono piktadarį, kuris yra Lloydo tėvas.

LEGO NINJAGO FILMAS

Robotai prieš robotai, sūnus prieš tėvą; Epasas susitikimas išbandys šią įžūlią, bet ne labiausiai disciplinuotą šiuolaikinių nindzių komandą, kuri privalo išmokti sušvelninti savo savigarbą, kad galėtų visapusiškai demonstruoti savo sugebėjimus.

 

Šiame didžiojo ekrano NINJAGO nuotykyje "NINJAGO City" kova užsiima jaunais "Master Builder Lloyd", dar vadinamu "Green Ninja", kartu su savo draugais, kurie yra slapti nindzių kariai. Vedantis Meistras Wu, kaip išmintingas, kaip jis išmintingas, jie turi nugalėti blogio karo vadą Garmadoną, "The Worst Guy Ever", kuris taip pat yra Lloyd's tėtis. Tupimas mech prieš mech ir tėvą prieš sūnų, epasas kortos išbandys šią aštrią, nediskriminuotą modernių nindzių komandą, kuri turi išmokti patikrinti savo ego ir susitraukti, kad atskleistų savo vidinę Spinjitzu galią.

ziureti Kiškių mokykla (dubliuotas) 
    Peržiūrų: 5332Komentaru: 0

    Ziureti LEGO NINJAGO FILMAS nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям