Žiūrėti Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:08
Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens


Nepaisant daugelio įtarimus, kad šeštasis buvo galutinis epizodas kultinio filmo saga, spalio 30, 2012 visa milijardų armija gerbėjų erdvė istorija malonus siurprizas - oficialus paskelbimas Paveikslo "Žvaigždžių karai:. The Awakening jėgų"

Tą dieną kino studija "Walt Disney Pictures" pasirašė sutartį įsigyti bendrovę Lucasfilm. Legendinis George Lucas, iš "Žvaigždžių karų" visatoje tėvas, savo sprendimą grindė noru "perteikti fantastišką saga likimą jaunų kino kūrėjų rankose." Beje, turiu teisę šaudyti į "Žvaigždžių karai" tąsą, Disney nebuvo gaišti laiko smulkmenų, ir paskelbė apie planus išleisti bent tris naujas filmas. Ty "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgos" - tik trilogija pradžia.

Ši žinia negalėjo sukelti smurtinį reakciją tarp gerbėjų kosmoso saga. Nenuostabu, kad su entuziazmu dėl mylimos sagos atgimimas ir artimiausioje ateityje išvaizdos naujasis epizodas dideliame ekrane, gerbėjai "Žvaigždžių karų" išreiškė susirūpinimą, susijusius su būsimų filmų tema. Tai žinoma, kad iki jo filmas įmonės studijoje Disney Parduodama, Lucas pradėjo rašyti scenarijus šių trijų epizodų saga. Po jų gavimo, studija nusprendė pasinaudoti savo versiją scenarijų.

Nerimas Žvaigždžių karai gerbėjai ateities filmų laimei susilpnėjo išvestį oficialiai priekaba naują epizodą. Įspūdingas dviejų minučių vaizdo surinko beveik 40 mln. Peržiūrėjo tik tris dienas po išleidimo. Jo išvaizda įtikino gerbėjai Saga yra tai, kad filmas nepraranda savo specifinę atmosferą, charizmatiški simbolius, Epas mūšis ir jaudinantis pasakojimas.

Darbas Fotografavimas paskatino JJ Abrams, o muzikinis balus dėl filmo su malonumu sutiko parašyti 82-metų John Williams, kompozitorius paskutinius šešis epizodų saga. Ar prašome gerbėjai serijos, o į filmą išvaizdą "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgų mėgstamų simbolių - Markas Hamill, kaip Luko Skywalker, Carrie Fisher, kuris vaidino Lėja ir Harrison Ford, kaip Han Solo. Mesti taip pat Kenny Baker (R2D2) ir Anthony Daniels (C-3RO), jie lieka tik aktorius gali dalyvauti visų saga epizodų.

Istorija vystosi apie 20-30 metų po šešto epizodo pabaigos ir atsižvelgiant į visų naujų "žvaigždė trilogija" sklypo centre bus nariai Skywalker šeimai.
    Peržiūrų: 3911Komentaru: 0

    Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям