Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 71-80
Pages: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 82 83 »

Pridėta: 06.12.2015, 18:33
Kūčiukai, narkotikai ir seksas / Night Before, The (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmą prieš mums eiti su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmąjį įspūdį apie filmą prieš mums eiti yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti prieš mums eiti (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 5641Komentaru: 0
Pridėta: 06.12.2015, 18:32
Ypatingas poreikis / Special Need (2015)

Sužinokite, ar jums patinka filmą, turite naudoti specialų konsultavimo tarnyba Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį apie būtinybę skirti ypatingą filmavimo! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Tai ypač reikia atsisiųsti filmą (ypatingą būtinybę) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 2348Komentaru: 0
Pridėta: 02.12.2015, 09:10
Tėtukas namie / Daddy's Home (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmas Sveiki, Tėti, Naujuosius metus su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį apie filmą Sveiki, tėtis, Naujametinės padaryta! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti filmą Sveiki, tėtis, Naujųjų metų išvakarių (Daddy namuose) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 6248Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:11
Drakonas / On - drakon (2015)

Užburiančiai meilės galiai neįstengia atsispirti niekas. Tik ji pajėgia įveikti amžiną prakeikimą ir pabaisą atversti į žmogų. Taip yra pasakose, taip atsitinka ir tikrame gyvenime. Tačiau priimti meilės dovaną reikia didžiulės drąsos. Efektingas fantastinis 3D filmas „Drakonas“ kviečia į jausmų kovą su negailestingu likimu ir ragina nebijoti mylėti.

Gražiame, paslaptingame pasaulyje, pripildytame šiaurietiškos dvasios bei paryškintame vikingų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. Siaubingas paprotys reikalauja atiduoti duoklę galingam priešui – drakonas pasiima gražiausias miesto nuotakas. Bet vieną dieną viskas pasikeičia – atsiranda karys, įveikęs pabaisą. Daugybę metų miestelėnai gyvena ramybėje, kol nelaimė nelauktai sugrįžta.

Kunigaikštytės Miros vestuvių ceremonijos metu drakonas netikėtai vėl pasirodo ir išsineša jaunąją į savo irštvą. Uolėtoje saloje įkalinta Mira laukia ją išgelbėti turinčio jaunikio. Šiame keistame kalėjime ji ne viena, greta gražiosios kunigaikštytės visada yra paslaptingas jaunikaitis Armanas. Kas jis ir kaip čia atsidūrė, Mira supranta tik tuomet, kai būna jau vėlu. Ji pamilo žmogų-drakoną.

Fantastinį meilės epą „Drakonas“ pristato šiuolaikinio Rusijos kino kūrėjų lyderiu tituluojamas Timuras Bekmambetovas. Filmas sukurtas pagal populiarų Sergejaus ir Marinos Djačenko romaną „Ritualas“. Tai vienas brangiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų, jo biudžetas siekia daugiau nei 9 milijonus eurų. Kompiuterinę filmo grafiką tobulino meistrai, prisidėję prie „Avataro“, ir „Žiedų valdovo“ sukūrimo. Įspūdingas pasakojimas užburs savo vizualumu, o labiausiai ši metaforiška istorija pakerės nors kartą patyrusius beribę meilės jėgą.

Peržiūrų: 4312Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:10
Makbetas / Macbeth (2015)

Filmas "Makbetas" ("Makbetas") yra viena iš labiausiai garsių pjesių Williamo Shakespeare'o adaptacija. Tragiška istorija dėl valdžios, išdavystės ir beprotybės kova šimtmečius yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojai, menininkai ir režisierius pasaulyje. Nuotrauka Australijos režisieriaus Justin Kurzel - tai ne pirmas bandymas kino pritaikymas literatūros kūriniui. Kurzel bandė padaryti nuotrauką kuo realistiškesnis ir suteikti psichologinę studiją Šekspyro pjesių personažai.

Makbetas ir Banquo lyderiai Škotijos karaliaus Duncan karių, grįžti su kitu kruvino mūšio, kuriame jie laimėjo. Pakeliui draugai atitikti tris seseris raganos. Raganų kreiptis į trijų prognozes valdovų. Pirma - Makbetas netrukus laukia nauju pavadinimu, antrasis - "Makbetas" yra naujas Škotijos karalius, o trečiasis - bankas bus iš Škotijos karalių dinastijos įkūrėjas. Vykdymo pirmosios prognozės yra ne ilgai laukti, ir Makbetas pradeda galvoti apie sekundę. Tapk karalius tik tuomet, jei dabartinis karalius miršta. Bet Duncanas yra geros sveikatos ir tik apie aplankyti herojus savo pilį. Makbetas blaškosi tarp noro tapti naujas karalius ir draugiškas jausmus Duncan, o tada šį klausimą į savo rankas paimti jo žmoną, Ledi Makbet ...

Filmas prasideda scena, kuri nėra pirminis šaltinio - iš Viešpaties ir Ledi Makbet vaiko laidotuves. Pagal juosta, kad įpėdinio, kuris tik trumpai paminėtos pjesės, ir kuris buvo beprotybė, kuri apėmė pora sukelti mirtį kūrėjai. Direktorius aiškina veiksmus Makbetas potrauminio sindromas: visą gyvenimą, praleistą karo su savo rankomis naikina žmones, jis negalėjo pasidalinti su mano žmona labai daug, bendros abu sielvarto. Atlikėjas vaidina Michael Fassbender palyginti savo herojaus elgesį su šiandienos karių, grįžtančių iš Irako elgesį. Siaubingi įvykiai kurioje jie turi ne palikti juos ramybėje, tęsti Obsesinis vizijas ir haliucinacijos. Ledi Makbet siekia užpildyti savo gyvenimą naują prasmę negaliojančiu. Ir šia prasme jis tampa vyru į sostą vieta. Naujas statusas karalienė, ji tikisi rasti paguodą už jo suluošintas, kenčia nuo nelaimingos meilės sielos.

Peržiūrų: 2823Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:09
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)

Skaityti knygą yra atsargūs Kas žino, kokia nelaimė gali tykoti tarp puslapius? Dažniau, baimė rodo skaitytojams išgalvotus personažus, sukurtus pagal kūrinio autoriaus vaizduotės. Bet tai ne visada. Pavyzdžiui, romanų, susijusius su monstrų, kurie grįžo iš Amerikos rašytojas Robert Stein rašikliu serija - vienas iš filmo "siaubo" (goosebumps) herojai, tarnauja kaip skydas, turintis sukelti siaubo būtybių iš kito pasaulio patekti į žmogaus pasaulį. Bet kai ten yra gynybos spraga. Ir tie, kuriuos skaitys milijonus gerbėjų rašytojo, išsivaduoti.

Koks buvo avarijos priežastis, įdėti mūsų pasaulį nuo sunaikinimo slenksčio? Viskas prasideda nuo to, kad jauni Zach, neseniai persikėlė su savo šeima į naują gyvenamąją vietą, atitinkančią gražią artimą - garsaus rašytojo dukrą, dirba žanro trileris. Nauja draugas Hannah gana greitai artėja bendraujantis vaikas. Netrukus Zack (Dylan Minnette) mokosi iš savo draugui siaubingą paslaptį, Neskelbtiną: iš tiesų visi monstrai yra realus, o tėvas ne tik sukuria romaną, bet ir globėjų natūra, saugojo žmogaus pasaulį nuo atšaldymo būtybių invazija.

Jaunuolis įžadus išlaikyti paslaptyje, o Ona tiki. Bet visų atsargumo priemonių, buvo veltui rašytojas į paauglių smalsumas veidą. Nupiešti šio jauno žmogaus bando prasiskverbti paslaptis kūrybiškumo Stein (Jack Black) šydą prasme. Monstrai, kurie gyvena literatūros kūrinių puslapių, palikite pažįstamoje aplinkoje, transformavimo supančią tikrovę košmaru.

Ir kas atsitinka tuo tarpu šio sąmyšis nusikaltėlių? Ona ir Zakas nusprendžia dėl jų pačių su grąžinimu pabėgo iš romanų kalinių atgal į kalėjimą puslapiuose. Pasinaudojus draugų paramą, jie eiti į pilnas pavojingą kelionę per Horrors labirintą. Ar jie gali susidoroti su jai patikėtą užduotį, ar pasaulis yra pasmerktas likti monstrų generuojamų rašytojo sąmonės galia?

Filmas "Siaubo", sukurtas remiantis populiarus visame pasaulyje serijos jaunų suaugusiųjų fantastika, paėmė režisierius Rob Letterman, jau turi patirties sėkmingai kurti filmų, skirtų vaikams ir paaugliams. Visų pirma, tai buvo tas, kuris režisavo filmo "Guliverio Travels" filmavimą ir veikė kaip animacinis Blockbuster direktorių "Shark Tale".

Peržiūrų: 5309Komentaru: 0
Pridėta: 27.11.2015, 19:06
Vidury vandenyno  / In The Heart Of The Sea (2015)

"Atsižvelgiant į jūros» (į jūros širdyje) Širdies - tai nuotykių drama, paremta tikrais įvykiais, kurie vyko 1819-1820, atitinkamai. Direktorius filme buvo dviejų "Oskarų" teikimo "Ron Howard nugalėtojas. Scenarijaus buvo sukurtas remiantis knygoje amerikiečių rašytojo Nathaniel Philbrick "į jūros širdyje: iš banginių laivo tragedija" Essex "- 2000 ji gavo National Book Award.

"Essex" - iš tikrųjų egzistavo WHALER, kuris į 1820 metų rudenį, po šešerių metų sėkmingos medžioklės, buvo stumiami didžiulis banginis. Kaip šio agresyvaus užpuolimo laivo rezultatas nuskendo, ir įgula buvo priversta perkelti į valtis. Per tris mėnesius, buriuotojai klajojo vandenyno vandenis, bando išgelbėti savo gyvenimą ir gauti į civilizaciją. Ji pirmą kartą buvo žinomas dėl banginių medžioklės atveju istorijoje, kai banginis užpuolė grobį savo laivą.

Nepaisant to, kad "Essex" buvo senas, jis eina apie medžioklę dažnai pelno, ir jos šlovę, kaip pasisekė laivą. 1820 nelemtą laivo įgula toliau medžioti, nepaisant visų blogų simboliais, rado jį ant kelių. Po laivo sutraukti ir nesibaigiantys klajonių apie dvidešimt įgulos narius išgyveno tik aštuoni. Jūrininkais valtys, turėjo imtis kanibalizmo, kad išgyventų. Kai jie pasiekė žemę, kiekvieno iš išgyvenusių rašė Pasakodamas apie tai, kas atsitiko. Remiantis pastabomis pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase, amerikiečių rašytojas ir jūreivis Herman Melville rašė savo romaną "Moby Dick".

Kapitonas "Essex" George'as Pollard Jr, Kas filme vaidina Benjamin Walker, buvo jauniausias kapitonas banginių medžioklės - ne istorijos metu, kaip parodyta filme, jis buvo tik 29 metai. Pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase (filme - Chris Hemsworth) buvo 23 metai. Antrojo mate vaidmuo laivo Matthew Joey, grojo Cillian Murphy.

Filmas "Per jūros širdyje" buvo antrasis vaisius režisierius Rhoda Howardas ir aktorius Chris Hemsworth bendradarbiaujant - prieš, kad jie kartu dirbo sporto biografinė drama "varžybos» (Rush). Dėl jūrininkas, kuris per tris mėnesius kovojo su šalto vandenyno savo gyvenimo vaidmenį, Chris Hemsworth turėjo daug numesti svorio - ji atsisėdo ant griežtos dietos, valgyti ne daugiau kaip 600 kalorijų per dieną.

Fotografavimo filmai vyko Londone, Hertfordshire ir Kanarų salose. Šis laikotarpis vadinamas įgulos puikus gyvenimo patirtis ir tikras nuotykis.

Peržiūrų: 5500Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:26
Untitled X-Files Revival

TV serialas X-Failai: Reloaded
Režisierius: Glen Morgan atgaivina ilgiausias sci-fi serijos, kuri gavo kulto juosta 20 Status "Emmy" ir "Auksinio gaublio". Naujasis 6-dalis mini projektas "X-Failai: Reloaded" (Untitled "X-Failai atgimimas) vėl vaidina David Duchovny priklauso (Mulder) ir Gillian Anderson (Scully).

Plėvelė vyksta po 13 metų pradinio juosta įvykius. Per pastarąjį serijos, Scully įteikė dukrai augti kažkieno šeimos ir Mulder, kuris buvo nuteistas mirties bausme, pabėgo iš kalėjimo. Galutinis akordas buvo bučiavosi partneriai. Po metų dėl užsakymo sargybos toliau susiduria du patyrę specialusis agentas. Fox Mulder perdavimas už nepataisomas fatalistas dar jaučiasi užuojautą Dana Scully ir tikisi laimėti širdį kolega. Tačiau kaprizingas panele labiau susiję su planetos ateitį. Nepažįstamasis, kuris įsikuria tarp žmonių bando užmegzti ryšį su agentais ir nereikia daryti, kad geriausias būdas. Darbuotojai departamento Paranormal FTB susidurti su paslaptingu nusikalstamumu, išspręsti monstrų paslaptį ir sutramdyti siautė Dvasios jėgas.

Pirmajame serijos, direktorius dėmesio žiūrovams nuo nepasitikėjimo tautos link vyriausybės, kuri nutraukė paslėpti apie nežemiškos civilizacijos egzistavimo tiesą. Be to, rašytojai pagaliau pateikti atsakymus į klausimus, kad maišymo mechanizmus visuomenę per paskutinius 9 sezonus: kūrėjai paaiškinti, kodėl užsieniečiai dar buvo imtasi visame pasaulyje ir atkreipti ypatingą dėmesį į meilės linija. David Duchovny pripažino, kad jis negalėjo išlaikyti ašaras, kai aš perskaičiau atnaujintą scenarijų. Tačiau jis nėra sujaudintas turinio, ir įprastinius pavadinimus puslapyje. Be su aktoriaus interviu jis pridūrė, kad jo sugrįžimo į tarpininko vaidmenį buvo keletas nemalonių akimirkų. Didžiausios aukos buvo kasdien stumtelėti per mišką 4 valandą ryto.

Gamintojas ir scenaristas Chrisas Carteris padarė viską, kas įmanoma grįžti į nuosekliojo filmo "X-Files: Reloaded" aktoriai iš originalo šou. Jis sugebėjo susitarti su Robertu Patrikas (Jono Doggett), Mitchum Pilledzhi (FTB direktoriaus pavaduotojas Walteris Skinner) ir Annabeth Gish (Monica Rice). Ji prisijungė prie komikas Joel McHale, žvaigždės TV serialas dauguma "Bendrijos". Jis patikėjo galvos naujienų tinklų ir padėjėjas specialusis agentas Mulder vaidmenį. Pasak kūrėjų, jie padarė didelį darbą yra ne tik užbaigti TV šou ateityje ir planuoja išleisti dar vieną 20-epizodas versiją.

Peržiūrų: 3459Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:19
11/22/63

Gamintojas serijos "11/22/63" yra Stephen King televizija ir Warner Bros ir ketaus nėra sunku rasti James Franco išrinktieji, o nugalėtojas "Oskaro" Chris Cooper.

Jake Epping, anglų kalbos mokytoja, ne taip seniai neteko ne tik jo mylimas, tačiau taip pat gyvenimo prasmę. Pagrindinis veikėjas netyčia atranda portalas praeitimi, eina į praėjusio šimtmečio 50-aisiais ir bando užkirsti kelią John F. Kennedy nužudymo. Taigi paaiškėja, kad tikroji prasmė savo naują gyvenimą, koks jis yra praeityje. Jake yra susieta ne tik sudaryti sąlygas, bet ir jo žavinga kolega.

Peržiūrų: 4086Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:18
Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein

Mary Shelley romanas, "Viktoras Frankenšteinas" (Viktoras Frankenšteinas) išgyveno daugiau nei vieną pakartotinį klausimą ir sukėlė nemažai pakeitimų, kurių kiekvienas parodė ypatingą pažvelgti į režisieriaus nemirtingos darbą. Pauliaus McGuigan komanda nusprendė eiti savo keliu. Filmas "Frankenšteinas" nustato pritaikytą versiją scenarijų, sukurtą Max Landis, kuo arčiau prie originalaus šaltinio. Bet be specialaus direktoriaus pažvelgti į personažų likimas nebuvo padaryta.

Visų pirma, vienas iš dviejų pagrindinių simbolių paveikslėlyje bus Igoris - asistentas puikus mokslininkas Viktoras Frankenšteinas (gydytojo, vaidina aktorius James McAvoy vaidmuo). Jo pažintis su talentingos medicinos studentas čia istorija bus rodomas išsamiai. Stebėtojai galės sužinoti apie tai, kaip atsirado ši keistą draugystę ir geresnį supratimą apie herojaus, kuris gali įsijausti gyvųjų ir į negailestingas miręs.

Igoris patyrė kančių sužaloto žmogaus kūną ir paliko pėdsaką jo sieloje. Kuprys nuoširdžiai atsidavę savo Gelbėtoju ir stropiai padeda jam visas pastangas, net craziest. Kartu jie atliekami eksperimentus Frankenšteinas laboratorijoje, palaipsniui pereinant link didybės manijos fantazijos mokslininkas realizavimo. Palaipsniui, tačiau yra tarp simbolių nesusipratimas. Žiūrėti savo draugu ir mokytoju darbą, Igoris pradeda galvoti apie tai, kaip bando grįžti į normalų gyvenimą. Kartais jis nesupranta savo lakuotais draugas ir nebuvo įsitikinęs, kad Viktoras reikia jį tuo pačiu būdu, kad jis jam. Bet ar kuprys įveikti pareigos jausmo žmogui, kuris suteikė jam galimybę tęsti savo gyvenimo būdą? Ar jis ar pirmenybę teiks palikti Viktoras, pamiršti apie "tamsiai" pusėje mokslinių tyrimų gydytojo?

Ne išdrįsęs priimti galutinį pasirinkimą, Igor, kurio vaidmuo filme "Viktoras Frankenšteinas" išvyko į Daniel Radcliffe, toliau atlikti Victor visą purviną darbą. Kad jis padeda mokslininkas išgauti Institucijos kapinėse už savo eksperimentus. Konfliktai tarp dr Frankenšteinas ir jo padėjėjams atsiranda dažniau, o tuo tarpu, darbas atgaivino numirėlis yra beveik baigtas. Kiekvienas tolesnis patirtis gali būti jiems naujos gyvybės, kad niekada nebus tas pats pradžia. Ar herojai su orumu, praeiti pro nukrito kaip dalį savo tyrimų ar režisierius pasirenka jiems visiškai kitoks finalą?

Peržiūrų: 2762Komentaru: 0