Žiūrėti Tobulos Kalėdos / Love The Coopers Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:07
Tobulos Kalėdos / Love The Coopers


"Meilė Coopers" (Meilė Coopers) - Kalėdų komedija režisierius Jesse Nelson, kūrėjo filmo "Aš - Sam", kuris 2002 metais buvo nominuotas "Oskarui". Naujas filmuotos Nelsonas pasigirti tikrai puikus Vaidina: šventinio stalo susitiks Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Ed Helms, Alan Arkin ir kiti.

Iš atostogų savininkai - Samas ir Šarlotė Cooper laimingi sutuoktiniai gyvena kartu ilgą 40 metų. Kūčių vakarą, jie tradiciškai tikimasi aplankyti visus savo didelio, ekstravagantiška šeimos narius. Vieną dieną į namus susirenka vaikai ir anūkai, broliai ir seserys, o taip pat atstovai iš vyresnės kartos - apie Charlotte tėvą ir pusiau beprotiškas teta Sam. Tikimasi, kad, užuot ramioje šeimos vakarienė herojai tikisi vakarą pilną netikėtumų, įsibrovėlių, netikėtų atradimų ir lemtingų susidūrimų. Galų gale, tai stebuklinga vakarą visi tiki pastaruosius metus paskutinį šansą pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Ir kiekvienas iš Coopers ketina pasinaudoti savo šansą galo!

Į filmą "Meilės Coopers" vieną dieną mes pamatysime kiekvieno šeimos nario gyvenimą - nuo to laiko, kai jie paliko savo lovą, kol 5 val, kai jie susirenka šventinio vakarienės. Seniausias šeimos narys - senelis, pradeda savo dieną su tuo pačiu pietūs vietinėje kavinėje, kur susiejimas pažintis su jauna padavėja. Suaugę vaikai ruošiasi švęsti šventę be savo antrosios puselės. Henkas neseniai išgyveno skyrybas, ateina į tėvų namus vieni, ir Eleonora pasirodo su Amerikos kariuomene, kuri susitiko prieš kelias valandas oro uoste kareivis bendrovė. Teta Fishshi toliau Kink ir daugiau sujudimas šeimoje vakare bus padaryti nedidelį anūkus, kurie, kaip ir suaugusieji, kurie pilni rūpesčių tai Kalėdų išvakarėse.

Filmavimo filmą su Kalėdų dvasia vyko mažame miestelyje Milveyl, kuri yra netoli Pitsburgo. Darbo pavadinimas filmo Let it sniegas («Let it sniegas") buvo įgulai beveik pranašiškas. 2015 sausio tuo filmavimo svetainėje temperatūra nukrito iki rekordinių -10 laipsnių Pensilvanijos ir viskas buvo suvynioti į sniegą. "Sniego tapo mūsų geriausias draugas ir didžiausias iššūkis - sakė Jessie Nelson. - Tai buvo tarsi nekilnojamojo žiemos stebuklų ".
    Peržiūrų: 4965Komentaru: 0

    Tobulos Kalėdos / Love The Coopers nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям