Žiūrėti Sesutės / Sisters Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:11
Sesutės /  Sisters


Filmo "Seserys» (lizdas), pagaminti amerikiečių režisieriaus Jasono Moore ("Dawson Creek", "The Perfect Voice"), pasakoja apie įprastą šeimos istoriją ir atskleidžia problemas, su kuriomis dažnai susiduria artimi giminaičiai. Žinomas režisierius elegantiškai pristatė vidinį pasaulį moterų istorijos kokybės ir pagardinti humoru.

Sklypas sukasi aplink juokingas juosta yra dvi seserys, keitimasis ketvirtą dešimtmetį. Nepaisant jo amžiaus, Maura ir Katie negalvoja apie ateitį, neatsargus ir kvailas eikvoti savo metų. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai tėvai parduoti šeimos lizdą. Įnoringas gražuolių būti per kelias dienas pašalinti savo daiktus ir išvalyti butą. Tačiau seserys neskubėkite atitikti jo tėvo prašymu ir jų karštų galvų idėja atsiklijuoja paskutinis. Vietoj ramioje susibūrimai organizuoja beprotiškas vakarėlį su senais draugais.

Teikdami moterų giminaičių, renginys vyks mokyklos dvasia. Ventiliatoriai aukšto lygio festivalius, jie nusipirko gėrimų daug priekyje su džiugia ir puošia kambarį. Kai atėjo laikas siųsti kvietimą, buvo nustatyta, kad buvusių klasiokų gyvenimas išsibarsčiusios visame pasaulyje. Ne visi lyderiai pavyko, o kai paprasti ponios laimė sukurti sėkmingą karjerą.

Visi pašėlusi savaitgalio merginos siekia apie atsisveikinimo su namo, kuriame išlaikė geriausius metų savo gyvenimą idėją. Stengiamasi lydi užsidegęs ginčija teiginius: jaunų ponios ir tada sužinoti santykius, prisimenant senus nuoskaudas viena su kita. Tačiau sudėtinga situacija verčia juos ieškoti kitaip į pasaulį aplink mus. Pilnas nežabota šalis ir ar pagrindinė herojė atsisveikinti su senais klaidų bus žinomos paveikslėlyje pabaigoje.

Už projektą su alternatyva vadinamas "lizdas" scenarijų parašė Paula Pell - kūrėjas iš serijos "Studija 30" ir TV šou "Saturday Night Live". Patrakėlis seserys grojo Tina Fey ir Amy Peler. Tai ne pirmoji bendra patirtis žinomų gražuolių. Anksčiau komiķe, kurie realiame gyvenime yra geriausi draugai, buvo nušautas į filmą "Mean Girls" ir "Oi, Mommy". Jau keletą metų aktorė veikė kaip meistras ceremonijų "Auksinio gaublio". Be to, į TV STAR pasirodė filmas, James Brolin, John Leguizamo ir Maya Rudolph.
    Peržiūrų: 7363Komentaru: 0

    Sesutės / Sisters nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям