Žiūrėti Prie jūros / By The Sea Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:14
Prie jūros  / By The Sea


Po 10 metų nuo šnipinėjimo nuotraukas išleidimo "Ponas ir ponia Smith", Angelina Jolie ir Bradas Pittas grįžo dirbti kartu. Filmas žvaigždės ekranas vėl suvaidino pora dramoje "Žydrasis Krantas» (prie jūros). Aktorė taip pat veikė kaip režisierius ir scenaristas, ir jos vyras prisiėmė gamintojo misiją. Įkvėpimo šaltinis buvo Europos kino ir teatro 60-70s klasika. Pasak Jolie, ji buvo puiki eros, kuris leido jai sutelkti dėmesį į emocijas, o ne išsiblaškęs kitų socialinio gyvenimo aspektus.

Buvusi šokėja Vanessa ir jos vyras, garsus amerikiečių rašytojas Rolandas palikti Niujorką ir eiti į Prancūziją. Poros palieka savo buvusį gyvenimą, siekiant išsaugoti santuoką, tikėdamiesi atkurti pasitikėjimą ir buvęs aistra. Bet kelionės mėgėjams dar labiau susvetimėję vienas nuo kito metu. Sukauptas apmaudo išsiliejimas iš: sutuoktiniai nedvejodami išreikšti įžeidžiantis dalykų, skandalai baigtas fizinę prievartą.

Po ilgos kelionės simbolių likti mažas pajūrio miestelis, kur jis bandė suprasti jausmus. Roland geria daug ir praleidžia visą savo laisvalaikį už rašomąja mašinėle. Jo žmona rūko, vaikšto palei vaizdingą pakrantę ir refleksiruet su liūdna išvaizdą. Nesėkmingas bandymas priartėti ir aptarimas širdies į širdį veda į nusivylimą. Pilki dienomis ir vienatvė praskaidrina pokalbį su baro savininkas ir viešbučio savininkas. Tačiau netrukus pasirodo horizonte jausmingą pora, džiaugiamės protai nuobodu turistų. Vyras ir žmona suvokia, kad jų jausmai yra dar gyvas, bet jei jie nesugeba pasinaudoti galimybe ir grąžinti meilę?

Filmas "Riviera" tapo ketvirtuoju nepriklausomos režisieriaus darbas Angelina Jolie ("nenutrūkstama", "Be kraujo Žemė ir medus", "vyksta laike"). Fotografavimo įvyko Gozo (Malta), kur žvaigždė pora nuomojamas vienas iš paplūdimių saloje. Dėl aktoriaus paėmė sunkų darbą iš medaus mėnesį viduryje. Rizikos pašalinti juosta ant skandalinga pora ant skyrybų slenksčio ir, atrodė keista savo kolegomis ir gerbėjai. Angelina liko toli nuo apkalbų, tad bendrą projektą vertingos patirties. Nuotraukoje pasirodė labai intymūs ir asmens.

Aktyvus dalyvavimas fotografavimo procesas užtruko 13-metų įsūnis Maddox poras. Jis tapo pagrindiniu padėjėjas teisme ir dešinė direktorių. Parama aktoriaus dramos atliekama Melvilis Pupo, Melanie Laurent, Richard Borinzhe.
    Peržiūrų: 3434Komentaru: 0

    Prie jūros / By The Sea nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям