Žiūrėti Gelbėtojai / Baywatch Lietuvių kalba

Pridėta: 17.09.2017, 08:49
Gelbėtojai / Baywatch


Ziureti Gelbėtojai "Baywatch" Lietuviskai  , kaip ir prieš daugelį metų garsaus serijos dešimtmetyje, vis dar veikia paplūdimio gelbėtojai. Kasdienybė iš šių žmonių yra ant gražaus paplūdimio, bet dalykas yra tas, kad jie nėra ramybės, bet, priešingai, atlikite paplūdimyje procedūrą pakrančių vandenyse. Kas laukia pagrindinių veikėjų naujoje adaptacijoje, galite sužinoti, ar jūs žiūrite filmą "Gelbėtojai Malibu" internete. Gražiai atletiškas vyrų stilius užtikrina, kad niekas lankytojas į paplūdimį nebūtų sužeistas ir nuskęsta vandenynų bangomis. Kai jie mato pavojų, nedelsiant išgirsite veriamas švilpukas, ir gelbėtojai puolė strimgalviais skubėti į pagalbą tiems, kuriems jos reikia. Tarp vyrų komandos buvo raudonų maudymosi kostiumėlių mergaičių, turinčių neprilygstamą grožį ir seksualumą. gelbėjimo komanda beveik kiekvieną dieną, patenka į situaciją, iš kurios jie išėjo ne tik garbę, bet ir išgelbėti žmonių, kurie turi bėdų gyvenimą. Jie ginkluoti švilpute ir gelbėjimo plūduriumi kiekvieną dieną.Paplūdimyje reikia budrūs sargai, kurie nepraleis jokio vagono, skęstančio žmogaus ar nusikaltėlio. Pasaulio garsus krantų dažniausiai atsitinka visus iš karto, todėl baywatch - aukščiausio lygio stiprūs ir išminties sargybiniai, kurie nori eiti į didelį ilgio poilsiautojų jaustis saugūs. Tačiau teritorijos mastu jiems patikėtas yra per didelis, grupė neturi pakankamai darbuotojų, nes tai, ką jie turėjo organizuoti konkursą vietą draugiškoje komandoje. Mitchas yra pagrindinis augalų ir vadovas asmeniškai paėmė tarp tų, kurie nori prisijungti prie tą, kuris atitinka dvasią ir požiūrių darnią komandą.

Be interviu atėjo Matt, jaunas nugalėtojas aukso medalius su arogantiškas pobūdžio ir ištinęs pasitikėjimo savimi. Žinoma, transliuotojo pranašumo prasme, kaip įsitikinęs naujokas, sukėlė impulsyvus smurtas prieštarauti kandidatui. Priešais gelbėtojais Malibu laukė kvalifikacinio raundo, kuriame pareiškėjas turi įrodyti savo profesinį tinkamumą, jėgą ir judrumą. Tačiau žaidynės ir varžybos patenka į foną, kai akivaizdu, kad reali problema ir darbo praradimo grėsmė mirksi. KinoGB.me. Neseniai į miestą atvyko elegantiška, prekybinė ir kvaila verslo ponia, kurios atvykimas į paplūdimį buvo sugadintas. Atsakingas klubo moteris, verpimo ratą ir įsidėk į kažką, kaip siūlė kai kurių liudytojų.

Deja, minėti bendražygiai buvo teisūs. Filmo herojai sužinojo apie multimilijonų dolerių korporacijos ketinimus pozaratsya į savo paplūdimį! Žinoma, lankytojams neleidžiama įeiti, o visi darbuotojai gauna mokėjimą. Niekas neketina laikytis dekreto ir palikti. Visi draugai yra pasiryžę laimėti taurę ir išsaugoti natūralų kampą, kuris tapo antruoju namu. Pagrindinis klausimas yra tas, ar įprasti gelbėtojai galės susidurti su suinteresuotais verslininkiais? Kas vyks: ekonominė nauda ar savitikslių aktyvistų entuziazmas? Na, pažvelkime į internetinį "Rescue Malibu 2017" HD 720 kokybę?
    Peržiūrų: 10616Komentaru: 0

    Gelbėtojai / Baywatch nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям