Total entries in catalog: 35
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 4 »
Pridėta: 27.11.2015, 19:06
Vidury vandenyno  / In The Heart Of The Sea (2015)

"Atsižvelgiant į jūros» (į jūros širdyje) Širdies - tai nuotykių drama, paremta tikrais įvykiais, kurie vyko 1819-1820, atitinkamai. Direktorius filme buvo dviejų "Oskarų" teikimo "Ron Howard nugalėtojas. Scenarijaus buvo sukurtas remiantis knygoje amerikiečių rašytojo Nathaniel Philbrick "į jūros širdyje: iš banginių laivo tragedija" Essex "- 2000 ji gavo National Book Award.

"Essex" - iš tikrųjų egzistavo WHALER, kuris į 1820 metų rudenį, po šešerių metų sėkmingos medžioklės, buvo stumiami didžiulis banginis. Kaip šio agresyvaus užpuolimo laivo rezultatas nuskendo, ir įgula buvo priversta perkelti į valtis. Per tris mėnesius, buriuotojai klajojo vandenyno vandenis, bando išgelbėti savo gyvenimą ir gauti į civilizaciją. Ji pirmą kartą buvo žinomas dėl banginių medžioklės atveju istorijoje, kai banginis užpuolė grobį savo laivą.

Nepaisant to, kad "Essex" buvo senas, jis eina apie medžioklę dažnai pelno, ir jos šlovę, kaip pasisekė laivą. 1820 nelemtą laivo įgula toliau medžioti, nepaisant visų blogų simboliais, rado jį ant kelių. Po laivo sutraukti ir nesibaigiantys klajonių apie dvidešimt įgulos narius išgyveno tik aštuoni. Jūrininkais valtys, turėjo imtis kanibalizmo, kad išgyventų. Kai jie pasiekė žemę, kiekvieno iš išgyvenusių rašė Pasakodamas apie tai, kas atsitiko. Remiantis pastabomis pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase, amerikiečių rašytojas ir jūreivis Herman Melville rašė savo romaną "Moby Dick".

Kapitonas "Essex" George'as Pollard Jr, Kas filme vaidina Benjamin Walker, buvo jauniausias kapitonas banginių medžioklės - ne istorijos metu, kaip parodyta filme, jis buvo tik 29 metai. Pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase (filme - Chris Hemsworth) buvo 23 metai. Antrojo mate vaidmuo laivo Matthew Joey, grojo Cillian Murphy.

Filmas "Per jūros širdyje" buvo antrasis vaisius režisierius Rhoda Howardas ir aktorius Chris Hemsworth bendradarbiaujant - prieš, kad jie kartu dirbo sporto biografinė drama "varžybos» (Rush). Dėl jūrininkas, kuris per tris mėnesius kovojo su šalto vandenyno savo gyvenimo vaidmenį, Chris Hemsworth turėjo daug numesti svorio - ji atsisėdo ant griežtos dietos, valgyti ne daugiau kaip 600 kalorijų per dieną.

Fotografavimo filmai vyko Londone, Hertfordshire ir Kanarų salose. Šis laikotarpis vadinamas įgulos puikus gyvenimo patirtis ir tikras nuotykis.

Peržiūrų: 5518Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:08
Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Nepaisant daugelio įtarimus, kad šeštasis buvo galutinis epizodas kultinio filmo saga, spalio 30, 2012 visa milijardų armija gerbėjų erdvė istorija malonus siurprizas - oficialus paskelbimas Paveikslo "Žvaigždžių karai:. The Awakening jėgų"

Tą dieną kino studija "Walt Disney Pictures" pasirašė sutartį įsigyti bendrovę Lucasfilm. Legendinis George Lucas, iš "Žvaigždžių karų" visatoje tėvas, savo sprendimą grindė noru "perteikti fantastišką saga likimą jaunų kino kūrėjų rankose." Beje, turiu teisę šaudyti į "Žvaigždžių karai" tąsą, Disney nebuvo gaišti laiko smulkmenų, ir paskelbė apie planus išleisti bent tris naujas filmas. Ty "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgos" - tik trilogija pradžia.

Ši žinia negalėjo sukelti smurtinį reakciją tarp gerbėjų kosmoso saga. Nenuostabu, kad su entuziazmu dėl mylimos sagos atgimimas ir artimiausioje ateityje išvaizdos naujasis epizodas dideliame ekrane, gerbėjai "Žvaigždžių karų" išreiškė susirūpinimą, susijusius su būsimų filmų tema. Tai žinoma, kad iki jo filmas įmonės studijoje Disney Parduodama, Lucas pradėjo rašyti scenarijus šių trijų epizodų saga. Po jų gavimo, studija nusprendė pasinaudoti savo versiją scenarijų.

Nerimas Žvaigždžių karai gerbėjai ateities filmų laimei susilpnėjo išvestį oficialiai priekaba naują epizodą. Įspūdingas dviejų minučių vaizdo surinko beveik 40 mln. Peržiūrėjo tik tris dienas po išleidimo. Jo išvaizda įtikino gerbėjai Saga yra tai, kad filmas nepraranda savo specifinę atmosferą, charizmatiški simbolius, Epas mūšis ir jaudinantis pasakojimas.

Darbas Fotografavimas paskatino JJ Abrams, o muzikinis balus dėl filmo su malonumu sutiko parašyti 82-metų John Williams, kompozitorius paskutinius šešis epizodų saga. Ar prašome gerbėjai serijos, o į filmą išvaizdą "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgų mėgstamų simbolių - Markas Hamill, kaip Luko Skywalker, Carrie Fisher, kuris vaidino Lėja ir Harrison Ford, kaip Han Solo. Mesti taip pat Kenny Baker (R2D2) ir Anthony Daniels (C-3RO), jie lieka tik aktorius gali dalyvauti visų saga epizodų.

Istorija vystosi apie 20-30 metų po šešto epizodo pabaigos ir atsižvelgiant į visų naujų "žvaigždė trilogija" sklypo centre bus nariai Skywalker šeimai.

Peržiūrų: 3906Komentaru: 0
Pridėta: 12.11.2015, 13:38
Žvaigždžių karai. Maratonas Žvaigždžių karai. Maratonas (2015)

Gruodžio 18 d., 11 valandą, kino centruose „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“, tęsdami sėkmingai pradėtą tradiciją, kino portalas „Buvaukine.lt“ organizuoja net keturių „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmų maratoną. Visi imperijos kovų gerbėjai turės puikią galimybę dar labiau įsijausti į patį naujausią filmą ir apšilimui vienu metu peržiūrėti senąją trilogiją (ketvirtąjį, penktąjį ir šeštąjį epizodus). Vakarą vainikuos naujausias filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), kurio veiksmas vyks praėjus trisdešimčiai metų po šeštojo epizodo.

„Žvaigždžių karai. Maratonas“ prasidės jau 11 valandą Vilniuje ir Kaune vienu metu ir bendrai truks apie 14 valandų. Durys bus atidaromos pusvalandžiu anksčiau, t.y. – 10.30 val. Vilniuje žiūrovams bus suteikiama galimybė rinktis žiūrėti filmus 2D arba 3D formatais. Originalioji trilogija bus rodoma originalo kalba, be lietuviškų subtitrų. „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ bus rodoma jau su subtitrais. 

Prie neeilinio renginio taip pat prisijungs ir žymūs Lietuvos žmonės, kurie patys yra ne ką mažesni „Žvaigždžių karų“ epopėjos gerbėjai. Tai – žurnalistas Andrius Tapinas, „Humoro klubo“ komanda, kurios priešakyje atsiduria Paulius Ambrazevičius ir Mantas Katleris. Taip pat, renginiuose Vilniuje ir Kaune lankysis ir kiti svečiai.

„Žvaigždžių karų“ maratono dalyviai galės ne tik peržiūrėti keturis filmus vienu metu. Renginyje žiūrovams bus suteikta galimybė laimėti puikių prizų, kuriuos įsteigė renginio rėmėjai. Apdovanoti bus ir originaliausių „Žvaigždžių karų“ dvasią atspindinčių kostiumų autoriai ir vilkėtojai. Taip pat, bilietus į renginį įsigiję žiūrovai galės sudalyvauti keliomis dienomis anksčiau kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyksiančiame teminiame protmūšyje.
 

Peržiūrų: 1895Komentaru: 0
Pridėta: 19.08.2015, 17:49
Robotų žemė / Automata Kodėl žmonės turėtų išgyventi? Kodėl mašinos neturėtų evoliucionuoti? Žmonės taip pat yra mechanizmai, jie, kaip ir robotai, dėvi kaukes. Galų gale lieka tik rūpestis ir užuojauta... „Autómata" - ilgai lauktas antrasis ispanų režisieriaus Gabe Ibáñezo filmas (pirmasis jo darbas „El Hiero sala" (Hierro) pasirodė ekranuose dar 2009-aisiais), įtempto siužeto ir itin dėmesį prikaustanti bemaž siurrealistinė antiutopija, kurios veiksmas vyksta XXI amžiaus viduryje. Šiandien kine tikrai gausu postapokaliptinių pasakojimų, kuriuose žmonija stengiasi išgyventi po ištikusios katastrofos - maro, karo, ekonominio žlugimo ar ekologinės nelaimės. Šiame filme viskas vyksta dar prieš apokalipsę. Įdomiausia, kad žmonija, matyt, apskritai liks antrame plane kaip mažas nesusipratimas. Išliks planeta ir kita... rūšis. Taigi, netolimoje ateityje, kai didžioji dalis gyventojų jau išnyko, o robotai ėmėsi pačių sunkiausių darbų, kažkokiame mieste, vienoje robotų gamybos bendrovėje dirba draudimo agentas Džekas (kaip visada žavus A, Banderasas). Jis tikrina gyventojų skundus dėl robotų gedimo. Robotai privalo laikytis tam tikrų nuostatų, draudžiančių pakenkti žmogui, tačiau Džekas sužino, kad kai kurie dirbtiniai pagalbininkai ėmė patys šalinti savo gedimus ir nebeatlieka jiems patikėtų pareigų. Kai vienas keršto trokštantis žmogus (D. McDermottas) nusprendžia sunaikinti naujai užgimusį robotų gyvenimą, Džekas kiek nenoriai nutaria leistis ieškoti netikėtai atsiradusios robotų sąmonės šaltinio... Iš pirmo žvilgsnio filmas atrodo lyg dviejų žinomų fantastinių juostų „Likvidatorius" (Blade Runner) ir „Aš, robotas" (I, Robot) hibridas. Tai neišvengiami spąstai, į kuriuos gali pakliūti bet kuris neapsiplunksnavęs kino kūrėjas, bet G. Ibáñezas šių dviejų temų samplaiką pripildo visiškai naujo turinio. Kurdamas siurrealistinį ištuštėjusio pasaulio vaizdinį, jis atsisako bet kokių barbariškumo, baimės, nevilties ir smurto apraiškų, o vietoj jų siūlo grimzdimą į prietaringumą, nejautrą ir beprasmiškumą. A. Banderasas čia puikiai persikūnija į Džeko personažą ir beveik tobulai atlieka jam patikėtą užduotį. Jis prieš savo valią įtraukiamas į pogrindinį karą, kuris kyla dėl amžinos to, kas nesuprantama, baimės ir nenoro pažvelgti tiesai į akis. Puikus operatoriaus darbas ir nepamirštamas europinio kino prieskonis išskiria šį filmą iš daugybės panašios tematikos juostų.
Peržiūrų: 2962Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 16:46
Sveiki atvykę į praeitį! / Project Almanac

Filmas "Continuum" pasakoja apie vidurinės mokyklos mokiniai Dovydas, kuris turi inovacijų aistra istoriją. Kai į savo mirusio tėvo studijoje, jis randa brėžinius. Kaip Davidas yra labai protingas, jis iš karto supranta, kad tai laiko mašina brėžinius. Be jokių su dviem savo draugais, ir sesuo problemų, jis sukuria laiko mašiną, kuri pradeda kelionę į praeitį. Iš pradžių vaikinai visą darbą. Jie grįžti į už kelių dienų anksčiau ir padaryti šių kelionių daug į save, pavyzdžiui, laimėti loterijoje. Netrukus bendrovė prisijungia kitą merginą, kuri kaip Dovydas. Vaikai pagerinti laiko mašina, atidarius juda kelis mėnesius praeityje galimybę. Jie turi daug daugiau galimybių. Po tam tikro laiko, jauni žmonės supranta, kad pakeitus praeitį, ir jie keičiasi dabar. Ir dabar aš ne visada geras būdas. Prieš filmo herojai yra problema, kaip nustatyti, ką jie padarė savo nežinojimo.

Peržiūrų: 3123Komentaru: 0
Pridėta: 02.08.2015, 10:48
Pikseliai / Pixels

Anglų k.

1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai. Situaciją įvertinęs JAV prezidentas (jį vaidina Kevin‘as James‘as) pagalbos kreipiasi į savo geriausią draugą Semą (akt. Adam‘as Sandler‘is), kuris paauglystėje ne kartą tapo kompiuterinių žaidimų čempionu. Supratęs, kad tik nuo jo priklauso žmonijos ateitis, Semas surenka senų laikų kompaniją – anuomet dėl žaidimų pamišusius vaikinus – ir pakyla į kovą prieš negailestingą svetimą jėgą. Šiek tiek nostalgiška ir labai juokinga istorija apie ateivius, apsimetusius kompiuterinių žaidimų herojais, Lietuvos kino teatruose startuoja liepos 24 dieną.1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai. Situaciją įvertinęs JAV prezidentas (jį vaidina Kevin‘as James‘as) pagalbos kreipiasi į savo geriausią draugą Semą (akt. Adam‘as Sandler‘is), kuris paauglystėje ne kartą tapo kompiuterinių žaidimų čempionu. Supratęs, kad tik nuo jo priklauso žmonijos ateitis, Semas surenka senų laikų kompaniją – anuomet dėl žaidimų pamišusius vaikinus – ir pakyla į kovą prieš negailestingą svetimą jėgą. Šiek tiek nostalgiška ir labai juokinga istorija apie ateivius, apsimetusius kompiuterinių žaidimų herojais, Lietuvos kino teatruose startuoja liepos 24 dieną.1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai. Situaciją įvertinęs JAV prezidentas (jį vaidina Kevin‘as James‘as) pagalbos kreipiasi į savo geriausią draugą Semą (akt. Adam‘as Sandler‘is), kuris paauglystėje ne kartą tapo kompiuterinių žaidimų čempionu. Supratęs, kad tik nuo jo priklauso žmonijos ateitis, Semas surenka senų laikų kompaniją – anuomet dėl žaidimų pamišusius vaikinus – ir pakyla į kovą prieš negailestingą svetimą jėgą. Šiek tiek nostalgiška ir labai juokinga istorija apie ateivius, apsimetusius kompiuterinių žaidimų herojais, Lietuvos kino teatruose startuoja liepos 24 dieną.
Peržiūrų: 3746Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:10
Juros periodo pasaulis  Jurassic World

Treileris

Visa istorija skleidžiasi Juros periodo parkas, iki šios dienos nebuvo pamiršta. Tačiau per pastaruosius 22 metų nuskendo. Remiantis praeities Nublar galiojantį pramogų parko saloje, kuri buvo labai seniai mano svajones ir planus John Hammond. Žmonės jau gauti nuobodu, jokių įdomių įvykių nepasireiškia, todėl dėmesys į parką yra minimali, o lankomumas taip pat patenka. Valdo laivynas nusprendžia, kad reikia šį nuniokojo zona kažką naujo, kažką įdomus ir viliojantis, tai ne savo interesus parkas buvo uždarytas. Tam, kad būtų padidintas šioje vietoje interesų, parke nustato naują potraukį. Vadovas mano, kad tai bus pagrindinis aspektas siekiant pritraukti žmones. Vis dėlto, kaip rezultatas, visa tai virsta žlugimo ir veda prie problemų.

Peržiūrų: 8644Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 16:54
Begalybė / Infini

Kviečių Carmichael - tik vienas liko gyvas po to, kasybos komplekso katastrofos. Carmichael eina į specialų vienetą gelbėtojų pagalbos.

Peržiūrų: 2148Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:55
Kung įniršys / Kung Fury

Renginiai atsiskleisti filmų praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje Majamyje. Kinų Amerikos Kung Fury dirbo su policija kasdien gaudyti banditus. Kai šalia darbo veikėjas ne tik neutralizuoti pavojingų nusikaltėlių, bet ir sugebėjo nugalėti Rotušėje. Tačiau jis bus šaudyti nemažai žmonių, taip pat žala miestui sukelia didelę pinigų sumą. Tačiau tai jau vyksta yra ne pirmą kartą. Natūralu, kad policijos viršininkas nesiruošia toleruoti tokią padėtį. Jis atleidžia Kung Fury iš darbo. Bet jaunuolis nebuvo tylėti. Jis demonstratyviai atsisakė savo ženklelį ir kairėje, ir Majamyje policiją. Be to, ji laukia galva į vartus. Buvęs policininkas nori būti didžiausias Kung Fu meistras istorijoje. Tačiau yra viena problema, kad yra ne visų herojaus galimybes.
Vieta teigė Kung Fury užimtas. Ir nei kas nors, ir Adolfas Hitleris, žinomas kaip "Kung Fiureris. Jis yra ne tik Trečiojo Reicho lyderis, bet ir sparčiausiai rukometchik. Šis pavadinimas gali būti ginčijami asmeninio konfrontacijos. Tačiau tai yra neįmanoma, nes Hitlerio mirties. Taigi "Kung fiureris liks geriausia. Bet tai yra įtraukta į tai, kad Hitlerio rankomis neseniai mirė kiekvieną kunga Fury. Pagrindinis veikėjas yra siunčiami padėti savo draugui, kuris yra kompiuterio genijus. Bet tai genijus yra ne viskas gerai su galva. Tačiau tai netrukdo jaunuolį, prašydamas hakeris siųsti jį atgal į praeitį. Kung Fury norėjo persikelti į Berlyną 1944, kai pasaulio čempionatas vyko Heil-Hitleriu. Bet eksperimento metu, kažkas negerai. Veikėjas patenka į Asgard, kur jis yra susipažinęs su vikingų kūdikiui, taip pat Skandinavijos dievo Thor. Jie padeda jam judėti į Vokietiją 1944 m. Kung Fury sugeba nugalėti Hitlerį ir jo naciai. Tačiau jis sukelia pokyčius ateityje.

Peržiūrų: 1943Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:34
Deganti žemė / Firequake

Mokslininkai dabar ir tada eksperimentuoti. Ne visi savo patirtimi yra saugūs. Šiuo metu planeta turi visuotinę energijos krizę. Dėl šios priežasties, mokslininkų grupė atliko eksperimentus su nauju energijos šaltinio. Revoliucinis švarios energijos šaltinis neįtikėtinai galia gali būti palyginti su saulės energija. Tačiau netikėtai situacija - mokslininkai nesuvaldyti Šis didžiulis energijos medžiagų. Šiuo pradžioje pasitaiko gaisrų ir sprogimų. Tai skubiai rasti žmogaus sukeltų nelaimių, nes kitaip bus daug aukų. Tačiau tai nėra toks paprastas dalykas - sustabdyti sunaikinimo. Tokiu atveju, jums reikia paskubėti, nes kitaip žmonės bus tikėtis milžiniškų proporcijų nelaimės. Tačiau yra vienas "bet" - kažkas nori, kad būtų išvengta išvengti pabėgti. Kažkas yra daug geriau duoti žmogaus gyvenime, nei atpažinti ir pranešti apie plačiąją visuomenę, kad eksperimentas nepavyko auką.

Peržiūrų: 3068Komentaru: 0