Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 61-70
Pages: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 82 83 »

Pridėta: 01.03.2016, 16:40
Grimsby / The Brothers Grimsby

Films Grimsby JK gamybos bus pristatyta žiūrovams 2016 m. Režisierius Louis Lateryt, jis sugebėjo tapti kulto klasikinis ir įdėjo daugiausiai adrenalino ir teigiamų veiksmų paveikslėlyje. Tarp veikėjų, kurie filmavosi filme, ypač išsiskiria su Penelope Cruz vaidmenį, vienas pasirodymas ant kino žvaigždė ekrane gali būti jau sėkmingai kasose. Bet tai yra ne tik garsūs aktoriai padarė savo statymus režisierius ir prodiuseris, vienas neturėtų pamiršti scenarijaus veiksmų komedija autorius - Sacha Baron Cohen, Peter Beynema ir Phil Johnston. Kovo 3 auditorija vėl patenka į įdomių renginių verpetas ir mėgautis aukštos kokybės britų humoro.
Sklypas ir pagrindiniai personažai filmo
Paveikslo "iš Grimsby Brothers" herojus - specialusis agentas Britanijos vyriausybė, kuri neturi lygių pasaulyje. Jis puikiai pasirodo sudėtingas operacijas ir visada išeina nenukentėjo jam prisegimą savo viltis, daug žvalgybos agentūrų visame pasaulyje. Herojus Pažymėti Stiprus judrus, protingas ir kietas, jo karjera yra ryškus, ar išsivystė, kol brolis, kurio vaidmuo yra skiriamas Sacha Baron Cohen. Jaunesnysis brolis - visiškai priešinga vyresnės, Supermenas. Jis nuolat patekti į bėdą, jis turi moterų ir daug draugų - futbolo chuliganų, jis laimingai eina apie savo trūkumus, vyresnįjį brolį pakeisti.
apie diafilme
Filmas "broliai Grimsby" - vienas iš labiausiai lauktų Premier 2016 m. Rekomenduojama žiūrėti tiems asmenims, kurie yra sulaukę šešiolikos metų. Filmas yra pilna komedija ir erotinių scenų ir ketaus padarė viską, kad visiškai neišduos savo dvasią ir simbolius. Režisierius Louis Lateryt jau įrodė savo geriausius darbus filmo "Dabar matote mane", bet dabar publika tikisi kitą puikių rezultatų metrą.

Peržiūrų: 5186Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:54
Patriotai

Kiekvienas tikras lietuvis gali nesusiraukęs suvalgyti kilogramą gintaro, nesuprakaitavęs įmesti į kašę nuo tritaškio linijos, bet šeimos.... šeimos, deja, pasirinkti negali. Todėl visų statistinių lietuvių šeimos istorijos – juokingos iki ašarų.

Filmo„Patriotai“ siužetas sukasi aplink tikru Lietuvos patriotu save vadinančio Napoleono Šereikos (akt. Ramūnas Cicėnas) šeimą. O pastaroji yra tikrai išskirtinė: žmona – rusė, sūnus – karys savanoris, dukra – emigrantė, o žentas – britas. Kas tuomet juos sieja? Nepatikėsite, bet visi jie – „patriotai“ iki gyvo kaulo.

Šioje spalvingoje šeimoje vyksta metų įvykis – Napoleono sūnus Karolis (akt. Marius Čižauskas) iškilmingai išlydimas į karius savanorius. Tokiai ypatingai progai ruošiasi visa giminė ir šeimos draugai. Berniukų chorui vadovaujanti Liuba (akt. Rimantė Valiukaitė) sūnui ruošia koncertą su savos kūrybos dainomis. Iš Londono grįžta sunkiai sakinį be anglicizmų surezganti sesuo Liucija (akt. Miglė Polikevičiūtė). Maža to, ji savo tėvui ir motinai – Napoleonui ir Liubai – parveža staigmeną – šaknų Lietuvoje ieškantį britą veganą Marką Bumbul (akt. Giedrius Savickas). Pastarasis, norėdamas patikti būsimiems uošviams, ne tik prisipažįstą esąs patriotų patriotas, bet ir užkanda cepelinų su mėsa. Į Karolio išlydėtuves pakviečiamas ir Napoleono partneris, Departamento direktorius Petras Velička, turintis visai kitų ketinimų.

Nekasdieniška komedija apie giminės balių ir šeimą ištinkančias bėdas bei keistenybes, kurias atpažinsime mes visi.

Filmo „Patriotai“ scenarijus sukurtas teatro ir kino klasika tapusios Petro Vaičiūno pjesės „Patriotai“ motyvais.
 

Peržiūrų: 8466Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:49
Banga /  Wave, The

Gyvenimas nedideliame Norvegijos kalnų kaimelyje primena idilę – kasdienybė įstabios gamtos apsuptyje, regis, teikia prieglobstį nuo skubančio pasaulio triukšmo. Čia gyvenančio geologo Kristijano ir jo žmonos santykiai byra. Šis vis nesugeba tesėti pažado ir atsitraukti nuo darbo – nuojauta jam kužda, kad netrukus gamta pasiūlys kažką nepaprasta. Vieną dieną vietovėje nuaidi pavojaus signalas…

Šį filmą Norvegija pristato „Oskarams“.
 

Peržiūrų: 1821Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:47
Hju Glaso legenda / Revenant, The

Filmas "Survivor" remiasi amerikiečių autoriaus Michael Panke romano "grąžinamo: A apie keršto romaną", kuris, savo ruožtu, įkvėpė Hugh Stiklas, vienas iš Laukiniuose Vakaruose užkariautojai likimą. Amerikos istorija XIX amžiuje - tikras sandėlis panašių istorijų: tai laikas, kai šiuolaikinių valstybių teritorija apsigyveno drąsius ir stiprius valios žmones - Wild indėnai, drąsūs kolonistai ir veržlus kaubojų. Šių didvyrių vaizdai vis dar gaubia susitikimams ir yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojų ir režisierių.

Istorija skleidžiasi į į 1823 žiemą filmo, kai iš medžiotojams, dirbančių pagal kailių įmonės ir LED Andrew Henry, medžioklė kailinių gyvūnų negyvenamos, laukinių žemių Pietų Dakota grupė. Kaip dirigentas aktų jie patyrė medžiotojas Hugh Stiklas, padedamas savo sūnaus, Hawke, gimęs Indijos moterų.

Viename iš reidų Stiklo vien susiduria su piktas pilkasis lokys. Esant sunkiam kovos su laukinių gyvūnų Hugh laimi, bet jis gauna sužeistas.

Ilgai meška per mišką ir sniego vos gyvas Glass maža grupelė medžiotojų negali. Be to, per pavojus būrys būti aplenkė indėnų, kurie anksčiau dirbo su grupe. Esant tokiai situacijai, tikėdami, kad Trapper truko neilgai, kapitonas Henris palieka rūpintis juo iki savo paskutinio atodūsio Hawk ir du medžiotojai - patyrę John Fitzgerald ir labai jaunas vyras Jim BRIDGER, kuris pažadėjo už šią misiją atlygį - rūpintis mirštančiųjų ir jo laidojimo orumo , Bet Fitzgerald, bijodamas indėnus, nenori likti ilgai netoli stiklo. Į akis negali kištis į tai, kas vyksta beveik gyvas tėvas nužudo savo sūnų, Jonas sakė, Bridger kad Hawke dingo, o po bauginantis pasakojimas apie jaunas medžiotojas artėjantį indėnus ir priversti mesti į mišką Glass, galvoju, kad jis vis dar vot apie mirti.

Tačiau, nepaisant sunkių traumų, Hugh išgyventi. Vos atsigavo, jis pradeda savo ilgą kelionę per laukinių žemės pilnas pavojų. Jis padeda įveikti didelį skausmą, eiti vieni kelis šimtus kilometrų. Bet herojus pasiryžęs rasti asmenį, kuris nužudė jo sūnų, ir gauti net su juo ... visiškai.

Originalus pavadinimas juosta -. Wielebny, "grįžtančių" Žodis «Revenant» anglų kalba turi dvigubą prasmę: vadinamąją vyro, kuris grįžo po ilgos pertraukos, ar Revenant.

Filmas "Survivor" buvo Alejandro González Iñárritu, iš Oskaro "laureatas kūrėjas" Berdmena ". Atsižvelgiant drąsus pradininkas Hugh Glass vaidmenį, matome Leonardo DiCaprio. Filmas taip pat vaidina Tom Hardy ir Poulter.

Peržiūrų: 11797Komentaru: 0
Pridėta: 22.12.2015, 18:56
Didžioji skola /  Big Short, The

Nuo 2007-2010 metų pasaulinės finansų krizės, sukeltos JAV išduotų blogų nekilnojamojo turto paskolų, prabėgo vos penkeri metai, o apie tai jau kuriami filmai. Juosta „Didžioji skola“ sukurta pagal 2010 m. išleistą amerikiečio Michael‘o Lewis‘o to paties pavadinimo knygą. 

Ekscentriškas 32-ejų metų investuotojas, buvęs neurologas Maiklas (aktorius Christian‘as Bale‘as), studijuodamas akcijų rinkos dokumentus, pastebi neįtikėtiną dalyką: kad praktiškai visa JAV ekonomika laikosi ant antrinių nekilnojamojo turto paskolų, kurių menama vertė seniai viršijo realią vertę. Maiklas supranta, kad tėra tik laiko klausimas, kada NT rinkoje susiformavęs burbulas sprogs ir suvokia, kad iš šios situacijos galima pasipelnyti. Kartu su trim draugais Maiklas neria į patį būsimų įvykių sūkurį. Įvykių, pakeitusių pasaulio finansų veidą. 

Peržiūrų: 3135Komentaru: 0
Pridėta: 22.12.2015, 18:53
Demonų miškas / Forest, The

Sužinokite, ar jums patinka filmą Black Mediena klaidžioja su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmas įspūdis filmo juodas Mediena Haunting yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti filmą Black Mediena Haunting (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4733Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:29
Creed / Creed

Filmas "Creed" (Kreed), nufilmavo režisierius Ryan aušintuvo, tęsia garsiosios sagos profesinės boksininkas istorija - legendinis Balboa.
Šiuo metu amžiaus, tačiau neprarado ryžto laimėti boksininkas neisiu į už kito čempionato diržo dėlei žiedo. Vietoj to, Rocky, vaidina Sylvester Stallone vaidina, kaip tikimasi, bus prisiimti treneris pareigas. Kaip savo palatą sūnus kalbės Apollo Creed - tą patį priešą, mūšį ir grūdintas, kurie kadaise buvo herojaus charakterį. Nesantaika baigėsi seniai vyrus, daugelį metų jie buvo artimi draugai. Kai Apollo našlė prašo Rocky imtis savo anūkui Adonis mokymus pasirodymų profesinės bokso Rocky negali paneigti jai žmogaus atmintį.
Pats berniukas yra senas draugas senelio Filadelfijoje. Jis yra patvarus ir pakankamai protingas, taip pat - "Apollo, kuris berniukas neturėjo laiko gaudyti gyva. Jos fizinės savybės leidžia pasiekti sėkmės bokso ringe. Bet kas motyvuoja jauna Adonis, kurio vaidmuo filme "Creed" vaidina Michael B. Jordan? Dėl šlovės ar noras noras sužinoti šiek tiek daugiau apie savo senelio, kuris jam atrodo? Rocky bando išsiaiškinti senų problemų raizginys ir įgauna trenerio vaidmenį, žada auklėti naują žvaigždę Adonis pusių.
Manau, kad jis dar kartą pervertinti savo jėgas. Herojus kamuoja senų traumų poveikio, tačiau jis drąsiai įveikia skausmą, toliau eiti į tikslą. Bet Creed nebuvo pasiruošę siekti savo garsaus protėvio karjerą. Jis yra daug labiau domina labai skirtingų dalykų. Tačiau, kraujo - ne vanduo. Kelionė į mokymo procesą, jaunuolis netrukus tikrai turi boksas. Dabar jam ten yra tik vienas būdas - laimėti. Bet jūs galite tikėtis čempionatą, jei išvyko į varžovų, kurie nežino nugalėti kovotojas, kurio streikas galėtų kovoti vietoje?
Dėl filmo vaidmenį "Creed" bendrai rašytojas Sylvester Stallone net sutiko taikyti sudėtingus kasdien protezavimas, leidžianti susidėvi jo charakterį. Bet tai nereiškia, kad atėjo laikas Rocky pelnytą poilsį. Patyręs boksininkas, kuris laimėjo ne vieną čempionatas diržas atitinka smūgių su atvira veido ir moko šio Adonis, kuris yra paruoštas lakuotais karjerą bokso ringe. Kas, jei ne Rocky, žinoti, kaip trumpalaikis šlovės gali būti? Jaunas herojus praeiti savo kelią į supratimą bokso, jos iš tiesų filosofiją, kad šis sportas labiausiai įspūdingas ir populiarus daugelyje pasaulio šalių.

Peržiūrų: 2669Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:28
Tėtukas namie / Daddy's Home

Komedija filmas "Sveiki, Tėti, Naujieji metai" bus puiki kalėdinė dovana visiems šeimos komedijų mėgėjams. Filmas bus išleistas 2016 m, bus galima mėgautis su visa šeima per Kalėdas. Paveikslas vaizduoja vyrų varžybos žiūrovo sceną rodomas maksimalus komiksų ir įdomu.

Nesveika konkurencija

Filmo herojus "Labas, tėti, Naujieji metai", - tyliai ir lengvas darbuotojas radijo stoties, kurios gyvenimas tęsiasi pastoviai ir lėtai. Jis yra vedęs savo mylimajai moteriai, dviejų vaikų motina, už kurį jis stengiasi būti puikus tėvas. Viskas buvo gerai, kol yra netikėtas komplikacijas - Kalėdas atvykti biologinis tėvas vaikus.

Tarp dviejų vyrų, yra konfrontacijos, kad buvo visiškai tikėtasi - sunku rasti dvi asmenybės yra skirtingi išvaizda, charakteris ir gyvenimo būdas, nei kad nelaimingas tėvas. Kaip subalansuotas, nuolankus šeimos žmogus ir nepatogu pasipriešinti brutaliai mačo tempas rokeris komplektus ir jojimo ant stačios dviračiu? Kas laimės žavingame brolis ir sesuo, kurie svajoja apie geresnį pasaulį popiežiaus širdį? Gal Kalėdų atmosferą padės priešininkus rasti bendrą kalbą ...
Popiežius prieš popiežiaus

Komedija Daddy namuose dalyvavo dviejų didžiųjų veikėjų, kurių kiekvienas turi savo ypatingą žavesio ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Tėvo vaidmuo atiteko Mark Wahlberg, žaisti pagrindinius vaidmenis filmuose, pavyzdžiui, "TED" ir "kovotojas". Jo priešas, kurį vaidina Will Ferrell, kuris įgijo populiarumą po crazy 2004 paveikslėlyje Starsky & Hutch. Aktoriai labai organiniai atrodo kartu, įkūnijantis ekrano du absoliutūs priešingybės.

Peržiūrų: 9848Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:26
The Hateful Eight / The Hateful Eight

Kino bjaurus aštuoni
Filmas "bjaurus Aštuoni» ("The Kupinas neapykantos Aštuoni) pasirodė ekrane, nepaisant aplinkybės - Quentin Tarantino pradžių norėjau mesti šaudymo po slapto kalinimo scenarijus buvo pažeista viena iš dalyvių, kurie planuoja dalyvauti jį. Bet, galų gale vaizdas, kurio vaidmuo sutarė žaisti Kurt Russell, Zoe Bell ir Samuel L. Jackson, tačiau buvo paleistas.

Susiję kaubojus Bounty Hunter palydėtas kalinį, buvęs bendrą ir budelį, kuris pasijuto po vienu stogu? Įvairiaspalvė įgulos simbolių yra suderinamas su jūsų laiką - neseniai baigėsi pilietinis karas, ir kiekvienas iš jų turi ką prarasti. Tačiau meteorologinės sąlygos neleidžia jiems skirstytis pasaulį. Ir galanterininkas parduotuvė akimirksniu virsta Social Club, kur kiekvienas gali rasti diskutuoti ar kovos priežastis.

Peržiūrų: 2636Komentaru: 0
Pridėta: 14.12.2015, 18:08
Lūžio taškas / Point Break (2015)

Filmas "Point Break» (Point Break) - tai iš to paties pavadinimo trileris, išleista 1991 m perdaryti. Iš sportininkų-ekstremalschiki laisvalaikio istorija medžiojami banko apiplėšimas, tapo tikra Blockbuster. Be pastangų atkartoti originalių kūrėjų naujojo filmo sėkmės laikomi siužeto ir pagrindiniai veikėjai.

FTB susijaudinęs keletas drąsi ir labai originalus nusikaltimų serijos: gauja plėšikų, apsirengęs kaukių ex prezidentų Jungtinėse Amerikos Valstijose, jis įsiveržia į didžiausių bankų ir atneša visą turimą pinigų. Nuo paprastų užpuolikų šie banditai skirtingi yra tai, kad jie bando padaryti be kraujo. Plėšikai veikti sklandžiai ir profesionaliai, nepaliekant jokių pėdsakų. Mes galime tik spėlioti apie tai, kas jie yra ir ką ketinate išleisti tokias dideles sumas pinigų.

Galiausiai FTB pasirodo pirmą clue: nusikaltėliai yra kažkaip susijęs su vandens sportas, turi būti tiksli - Windsurfing. Siekiant patvirtinti hipotezes, ginkluoti paplūdimyje burlenčių pasiuntė jaunus perspektyvus agentas Johnny Jutoje. Tai yra suporuotas su labiau patyrusiais pareigūnas Angelo Pappas, tačiau pagrindinis uždavinys patenka ant agentas pečių yra Juta, jis turi įvaldyti naujas sporto, prisijungti prie baudžiamųjų banglentininkams komandą ir laimėti iš grupės lyderio pasitikėjimą.

Pradžioje viskas vyktų sklandžiai: FTB agentas tampa valstybė "gauja buvusių prezidentų." Johnny traktuojami kaip savo vaikinu, jis net streikų sukurti santykius su Tyler, buvusio lyderio pagrobėjai mergaitė pavadinta Kūno. Bet tam tikru momentu kažkas negerai: per įprastinį apiplėšimo pažeidė pagrindinė taisyklė, kad gauja - yra aukos, o kūnas pradeda spėlioti apie tai, kas iš tikrųjų yra naujas komandos narys. Ir Jonas, kurie staiga atėjo paragauti jo naujais draugais gyvenimo būdą, leis sudėtingus sprendimus tarp profesinės pareigos ir naujai atrastą filosofija laisvę.

Pirmos filmo "Point break" sėkmė yra skolingas daug aktorių, atliekantis pagrindinį vaidmenį - į moterų širdžių Patrick Swayze ir labai jaunas Keanu Reeves, kurie buvo tada tik pradeda savo aktoriaus karjerą užkariautojas. Šiuo metu Johnny Juta vaidmenį matysime Luke Bracey ir kaip organas - Edgar Ramirez. Partneris atliks pagrindinio herojaus, Ray Winstone, ir jo mylimasis - Teresa Palmer.

Iš juosta direktorius tapo Kor Erickson, kurie anksčiau vadovavo iš kelių serijų filmavimo. Prieš dėl nusikaltėlių banglentininkams juosta Kor buvo geriau žinomas kaip pirmasis "Greiti ir įsiutę" operatoriaus ir sci-fi trileris "Daredevil".

Peržiūrų: 5527Komentaru: 0