Žiūrėti Untitled X-Files Revival Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:26
Untitled X-Files Revival


TV serialas X-Failai: Reloaded
Režisierius: Glen Morgan atgaivina ilgiausias sci-fi serijos, kuri gavo kulto juosta 20 Status "Emmy" ir "Auksinio gaublio". Naujasis 6-dalis mini projektas "X-Failai: Reloaded" (Untitled "X-Failai atgimimas) vėl vaidina David Duchovny priklauso (Mulder) ir Gillian Anderson (Scully).

Plėvelė vyksta po 13 metų pradinio juosta įvykius. Per pastarąjį serijos, Scully įteikė dukrai augti kažkieno šeimos ir Mulder, kuris buvo nuteistas mirties bausme, pabėgo iš kalėjimo. Galutinis akordas buvo bučiavosi partneriai. Po metų dėl užsakymo sargybos toliau susiduria du patyrę specialusis agentas. Fox Mulder perdavimas už nepataisomas fatalistas dar jaučiasi užuojautą Dana Scully ir tikisi laimėti širdį kolega. Tačiau kaprizingas panele labiau susiję su planetos ateitį. Nepažįstamasis, kuris įsikuria tarp žmonių bando užmegzti ryšį su agentais ir nereikia daryti, kad geriausias būdas. Darbuotojai departamento Paranormal FTB susidurti su paslaptingu nusikalstamumu, išspręsti monstrų paslaptį ir sutramdyti siautė Dvasios jėgas.

Pirmajame serijos, direktorius dėmesio žiūrovams nuo nepasitikėjimo tautos link vyriausybės, kuri nutraukė paslėpti apie nežemiškos civilizacijos egzistavimo tiesą. Be to, rašytojai pagaliau pateikti atsakymus į klausimus, kad maišymo mechanizmus visuomenę per paskutinius 9 sezonus: kūrėjai paaiškinti, kodėl užsieniečiai dar buvo imtasi visame pasaulyje ir atkreipti ypatingą dėmesį į meilės linija. David Duchovny pripažino, kad jis negalėjo išlaikyti ašaras, kai aš perskaičiau atnaujintą scenarijų. Tačiau jis nėra sujaudintas turinio, ir įprastinius pavadinimus puslapyje. Be su aktoriaus interviu jis pridūrė, kad jo sugrįžimo į tarpininko vaidmenį buvo keletas nemalonių akimirkų. Didžiausios aukos buvo kasdien stumtelėti per mišką 4 valandą ryto.

Gamintojas ir scenaristas Chrisas Carteris padarė viską, kas įmanoma grįžti į nuosekliojo filmo "X-Files: Reloaded" aktoriai iš originalo šou. Jis sugebėjo susitarti su Robertu Patrikas (Jono Doggett), Mitchum Pilledzhi (FTB direktoriaus pavaduotojas Walteris Skinner) ir Annabeth Gish (Monica Rice). Ji prisijungė prie komikas Joel McHale, žvaigždės TV serialas dauguma "Bendrijos". Jis patikėjo galvos naujienų tinklų ir padėjėjas specialusis agentas Mulder vaidmenį. Pasak kūrėjų, jie padarė didelį darbą yra ne tik užbaigti TV šou ateityje ir planuoja išleisti dar vieną 20-epizodas versiją.
    Peržiūrų: 3276Komentaru: 0

    Untitled X-Files Revival nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям