Total entries in catalog: 103
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 10 11 »
Pridėta: 23.11.2015, 11:11
Sesutės /  Sisters

Filmo "Seserys» (lizdas), pagaminti amerikiečių režisieriaus Jasono Moore ("Dawson Creek", "The Perfect Voice"), pasakoja apie įprastą šeimos istoriją ir atskleidžia problemas, su kuriomis dažnai susiduria artimi giminaičiai. Žinomas režisierius elegantiškai pristatė vidinį pasaulį moterų istorijos kokybės ir pagardinti humoru.

Sklypas sukasi aplink juokingas juosta yra dvi seserys, keitimasis ketvirtą dešimtmetį. Nepaisant jo amžiaus, Maura ir Katie negalvoja apie ateitį, neatsargus ir kvailas eikvoti savo metų. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai tėvai parduoti šeimos lizdą. Įnoringas gražuolių būti per kelias dienas pašalinti savo daiktus ir išvalyti butą. Tačiau seserys neskubėkite atitikti jo tėvo prašymu ir jų karštų galvų idėja atsiklijuoja paskutinis. Vietoj ramioje susibūrimai organizuoja beprotiškas vakarėlį su senais draugais.

Teikdami moterų giminaičių, renginys vyks mokyklos dvasia. Ventiliatoriai aukšto lygio festivalius, jie nusipirko gėrimų daug priekyje su džiugia ir puošia kambarį. Kai atėjo laikas siųsti kvietimą, buvo nustatyta, kad buvusių klasiokų gyvenimas išsibarsčiusios visame pasaulyje. Ne visi lyderiai pavyko, o kai paprasti ponios laimė sukurti sėkmingą karjerą.

Visi pašėlusi savaitgalio merginos siekia apie atsisveikinimo su namo, kuriame išlaikė geriausius metų savo gyvenimą idėją. Stengiamasi lydi užsidegęs ginčija teiginius: jaunų ponios ir tada sužinoti santykius, prisimenant senus nuoskaudas viena su kita. Tačiau sudėtinga situacija verčia juos ieškoti kitaip į pasaulį aplink mus. Pilnas nežabota šalis ir ar pagrindinė herojė atsisveikinti su senais klaidų bus žinomos paveikslėlyje pabaigoje.

Už projektą su alternatyva vadinamas "lizdas" scenarijų parašė Paula Pell - kūrėjas iš serijos "Studija 30" ir TV šou "Saturday Night Live". Patrakėlis seserys grojo Tina Fey ir Amy Peler. Tai ne pirmoji bendra patirtis žinomų gražuolių. Anksčiau komiķe, kurie realiame gyvenime yra geriausi draugai, buvo nušautas į filmą "Mean Girls" ir "Oi, Mommy". Jau keletą metų aktorė veikė kaip meistras ceremonijų "Auksinio gaublio". Be to, į TV STAR pasirodė filmas, James Brolin, John Leguizamo ir Maya Rudolph.

Peržiūrų: 7362Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:10
Krampus /  Krampus

Filmas "Krampus» (Krampus) iš kino režisierius "Iksmenai 2" ir "Trick or Treat" Michael Dougherty pasakoja neįprastą kalėdinę istoriją apie blogio dvasia, vardu Krampus, kuris, skirtingai nuo Kalėdų Senelio, neignoruoja vaikų aktus nesiskiria pavyzdinis elgesys ir administruoja savo teisingumą, nubausti nepaklusnius vaikus. Šio neįprasto modelio sukurto tipiškas Amerikos komedija siaubo žanro nuoma šaudymo, įvykusio studijoje Legendary Pictures

Paveikslo pagrindas "Krampus" įdėti drevnegermanskogo Epas pasakos, kurioje Šv Nikolajus nepritaria blogis Devourer iš neklaužada vaikams Krampus. Originalus scenarijus sukurtas trokštantis autorius Zack Skydai, kurio darbas filme buvo kino debiutas.

Kas laukia tų, kurie neklauso mama ir tėtis, valgė prastai ir intrigos aplink? Jaunas Max ir jo šeima, norėdami sužinoti apie tai daug. Galų gale, tai buvo jo blogio Krampus, Kalėdų dvasia senovės legendų, išdėstė savo kitą auką. Taikus Kalėdų šventė yra atidėtas. Bet bus šios aplinkybės suvienyti šeimą, kuri jau seniai pamirštą apie tradicijas ir papročius?

Max vaidmuo jaunas aktorius MJ Antony, neatrodo, kaip auka, jis yra kažkas norite duoti iš savęs. Štai kodėl, kai kitas jo šeimos senovės blogio eilutė atveria kelią į laisvę, berniukas neatrodė išsigandęs. Ir ar ne tikėti demonas vagia vaikus XXI amžiuje legendą? Tačiau realybė yra kur kas baisesnis už fantastika.

Per metus, Krampus, amžinas kompanionas ir antagonistas Šv Nikolajus, lydėjo jį per Kalėdas kelionių. Tačiau vienas paslaptingas jėgas pasmerkė jį amžiną laisvės atėmimu, ir demonas buvo izoliuotas nuo tų ji buvo sukurta panika. Išlaisvinimo ateina netikėtai, Krampus yra šiuolaikinių miestų gatvėse. Jis yra labai piktas ir nori keršto. Pirmasis, demonas, kuris ateina į rankas, vis max - jauna idiotas, o ne labai noriai pritraukti Santa Claus dėmesio. Dovanų jį tiksliai niekur laukti ir Krampus vizitai jis jau seniai tikėjo. Bet varpai jau portends problemų, netrukus kažkas bus į maišą blogio ir klastingas Kinderkrampusa, pagrobėjas neturtingų vaikų.

Ožkos kojos ir raguotas demonas tiesiog įkūnija pragarą, kaip tai aprašyta krikščioniškoje tradicijoje. Jo išvaizda atneša mirtį vaikams, bet jis yra labai klysta, jei jis mano, kad dialogas su moderniais vaikams būtų lengva jį. Vaikai rasti kažką grąžinti piktoji dvasia, ginti savo teisę ir dovanų Kalėdų. Senas gundytojas turi eiti tuščiomis rankomis į savo urvą, kur jis buvo vėl laukia ilgas laisvės atėmimo. Bet ar filmo "Krampus" herojus taikstytis su tokiu likimo?

Peržiūrų: 4561Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:08
Žvaigždžių karai: galia nubunda / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Nepaisant daugelio įtarimus, kad šeštasis buvo galutinis epizodas kultinio filmo saga, spalio 30, 2012 visa milijardų armija gerbėjų erdvė istorija malonus siurprizas - oficialus paskelbimas Paveikslo "Žvaigždžių karai:. The Awakening jėgų"

Tą dieną kino studija "Walt Disney Pictures" pasirašė sutartį įsigyti bendrovę Lucasfilm. Legendinis George Lucas, iš "Žvaigždžių karų" visatoje tėvas, savo sprendimą grindė noru "perteikti fantastišką saga likimą jaunų kino kūrėjų rankose." Beje, turiu teisę šaudyti į "Žvaigždžių karai" tąsą, Disney nebuvo gaišti laiko smulkmenų, ir paskelbė apie planus išleisti bent tris naujas filmas. Ty "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgos" - tik trilogija pradžia.

Ši žinia negalėjo sukelti smurtinį reakciją tarp gerbėjų kosmoso saga. Nenuostabu, kad su entuziazmu dėl mylimos sagos atgimimas ir artimiausioje ateityje išvaizdos naujasis epizodas dideliame ekrane, gerbėjai "Žvaigždžių karų" išreiškė susirūpinimą, susijusius su būsimų filmų tema. Tai žinoma, kad iki jo filmas įmonės studijoje Disney Parduodama, Lucas pradėjo rašyti scenarijus šių trijų epizodų saga. Po jų gavimo, studija nusprendė pasinaudoti savo versiją scenarijų.

Nerimas Žvaigždžių karai gerbėjai ateities filmų laimei susilpnėjo išvestį oficialiai priekaba naują epizodą. Įspūdingas dviejų minučių vaizdo surinko beveik 40 mln. Peržiūrėjo tik tris dienas po išleidimo. Jo išvaizda įtikino gerbėjai Saga yra tai, kad filmas nepraranda savo specifinę atmosferą, charizmatiški simbolius, Epas mūšis ir jaudinantis pasakojimas.

Darbas Fotografavimas paskatino JJ Abrams, o muzikinis balus dėl filmo su malonumu sutiko parašyti 82-metų John Williams, kompozitorius paskutinius šešis epizodų saga. Ar prašome gerbėjai serijos, o į filmą išvaizdą "Žvaigždžių karai: The Awakening pajėgų mėgstamų simbolių - Markas Hamill, kaip Luko Skywalker, Carrie Fisher, kuris vaidino Lėja ir Harrison Ford, kaip Han Solo. Mesti taip pat Kenny Baker (R2D2) ir Anthony Daniels (C-3RO), jie lieka tik aktorius gali dalyvauti visų saga epizodų.

Istorija vystosi apie 20-30 metų po šešto epizodo pabaigos ir atsižvelgiant į visų naujų "žvaigždė trilogija" sklypo centre bus nariai Skywalker šeimai.

Peržiūrų: 3911Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:07
Tobulos Kalėdos / Love The Coopers

"Meilė Coopers" (Meilė Coopers) - Kalėdų komedija režisierius Jesse Nelson, kūrėjo filmo "Aš - Sam", kuris 2002 metais buvo nominuotas "Oskarui". Naujas filmuotos Nelsonas pasigirti tikrai puikus Vaidina: šventinio stalo susitiks Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Ed Helms, Alan Arkin ir kiti.

Iš atostogų savininkai - Samas ir Šarlotė Cooper laimingi sutuoktiniai gyvena kartu ilgą 40 metų. Kūčių vakarą, jie tradiciškai tikimasi aplankyti visus savo didelio, ekstravagantiška šeimos narius. Vieną dieną į namus susirenka vaikai ir anūkai, broliai ir seserys, o taip pat atstovai iš vyresnės kartos - apie Charlotte tėvą ir pusiau beprotiškas teta Sam. Tikimasi, kad, užuot ramioje šeimos vakarienė herojai tikisi vakarą pilną netikėtumų, įsibrovėlių, netikėtų atradimų ir lemtingų susidūrimų. Galų gale, tai stebuklinga vakarą visi tiki pastaruosius metus paskutinį šansą pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Ir kiekvienas iš Coopers ketina pasinaudoti savo šansą galo!

Į filmą "Meilės Coopers" vieną dieną mes pamatysime kiekvieno šeimos nario gyvenimą - nuo to laiko, kai jie paliko savo lovą, kol 5 val, kai jie susirenka šventinio vakarienės. Seniausias šeimos narys - senelis, pradeda savo dieną su tuo pačiu pietūs vietinėje kavinėje, kur susiejimas pažintis su jauna padavėja. Suaugę vaikai ruošiasi švęsti šventę be savo antrosios puselės. Henkas neseniai išgyveno skyrybas, ateina į tėvų namus vieni, ir Eleonora pasirodo su Amerikos kariuomene, kuri susitiko prieš kelias valandas oro uoste kareivis bendrovė. Teta Fishshi toliau Kink ir daugiau sujudimas šeimoje vakare bus padaryti nedidelį anūkus, kurie, kaip ir suaugusieji, kurie pilni rūpesčių tai Kalėdų išvakarėse.

Filmavimo filmą su Kalėdų dvasia vyko mažame miestelyje Milveyl, kuri yra netoli Pitsburgo. Darbo pavadinimas filmo Let it sniegas («Let it sniegas") buvo įgulai beveik pranašiškas. 2015 sausio tuo filmavimo svetainėje temperatūra nukrito iki rekordinių -10 laipsnių Pensilvanijos ir viskas buvo suvynioti į sniegą. "Sniego tapo mūsų geriausias draugas ir didžiausias iššūkis - sakė Jessie Nelson. - Tai buvo tarsi nekilnojamojo žiemos stebuklų ".

Peržiūrų: 4964Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:05
Naujausias testamentas / Brand New Testament (2015)

Dievas egzistuoja. Jis gyvena Briuselyje. Tai bjaurus gydo jo žmona ir dukra. Šeimoje kalbama apie jo sūnaus daug, bet labai mažai apie jo dukrą. Jo dukra - man. Mano vardas yra Ea ir aš esu dešimt metų. Aš vieną kartą sukilo prieš savo tėvą ...

Peržiūrų: 5354Komentaru: 0
Pridėta: 12.11.2015, 13:38
Žvaigždžių karai. Maratonas Žvaigždžių karai. Maratonas (2015)

Gruodžio 18 d., 11 valandą, kino centruose „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“, tęsdami sėkmingai pradėtą tradiciją, kino portalas „Buvaukine.lt“ organizuoja net keturių „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmų maratoną. Visi imperijos kovų gerbėjai turės puikią galimybę dar labiau įsijausti į patį naujausią filmą ir apšilimui vienu metu peržiūrėti senąją trilogiją (ketvirtąjį, penktąjį ir šeštąjį epizodus). Vakarą vainikuos naujausias filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), kurio veiksmas vyks praėjus trisdešimčiai metų po šeštojo epizodo.

„Žvaigždžių karai. Maratonas“ prasidės jau 11 valandą Vilniuje ir Kaune vienu metu ir bendrai truks apie 14 valandų. Durys bus atidaromos pusvalandžiu anksčiau, t.y. – 10.30 val. Vilniuje žiūrovams bus suteikiama galimybė rinktis žiūrėti filmus 2D arba 3D formatais. Originalioji trilogija bus rodoma originalo kalba, be lietuviškų subtitrų. „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ bus rodoma jau su subtitrais. 

Prie neeilinio renginio taip pat prisijungs ir žymūs Lietuvos žmonės, kurie patys yra ne ką mažesni „Žvaigždžių karų“ epopėjos gerbėjai. Tai – žurnalistas Andrius Tapinas, „Humoro klubo“ komanda, kurios priešakyje atsiduria Paulius Ambrazevičius ir Mantas Katleris. Taip pat, renginiuose Vilniuje ir Kaune lankysis ir kiti svečiai.

„Žvaigždžių karų“ maratono dalyviai galės ne tik peržiūrėti keturis filmus vienu metu. Renginyje žiūrovams bus suteikta galimybė laimėti puikių prizų, kuriuos įsteigė renginio rėmėjai. Apdovanoti bus ir originaliausių „Žvaigždžių karų“ dvasią atspindinčių kostiumų autoriai ir vilkėtojai. Taip pat, bilietus į renginį įsigiję žiūrovai galės sudalyvauti keliomis dienomis anksčiau kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyksiančiame teminiame protmūšyje.
 

Peržiūrų: 1898Komentaru: 0
Pridėta: 12.11.2015, 13:35
Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015)

Per Šaltojo karo metais. Bruklino talentingas advokatas Džeimsas Donovanas (AKT. Tom Hanks), rami rutina sudrumsčia JAV Centrinės žvalgybos agentūros (CŽV).

Rusija buvo numuštas JAV šnipas lėktuvo U-2 ir jos pilotas perimta. Tuo tarpu JAV specialiųjų agentų sulaikyti sovietų šnipas, smurto ir pradeda derybas dėl įkaitų apsikeitimo procesą. Tai kur James Donovanas reikia pagalbos.

Jamesas užduotis sunku pasiekti - atvyko į Sovietų Sąjungos kontrolės derybų tokiu būdu, kad amerikiečiai neturėtų prarasti rusų šnipas, bet sėkmingai išlaisvinti Amerikos pilotas.

Sutrikęs į milžinišką spaudimą ir rizikuodami viską, ką turi, Donovanas ne tik tapti Šaltojo karo istorijos herojus, bet labiausiai kenčia pavojingą nuotykį savo gyvenime.

Pagal tam tikrus įvykius sukurtas istorija trunka šaltojo karo šnipinėjimo klesti rojuje. Trys Oskaro "laureatas režisierius Spielbergas pirmaujančių aktorius neatrodė ilgą laiką ir šis vaidmuo pasiūlė savo seną draugą ir turi ne vieną kartą išbandytas aktorius, taip pat" Oskaro "laimėtoja Tom Hanks. Kartu su juo filme vaidina Tony apdovanojimą laureatas Markas Rylance'as, Oscar nominantai Amy Ryan ir Alan Alda ir kt.

Filmo scenarijaus autoriai taip pat ne naujokas - dramatiškas siužeto sukūrė Matt Charmanas ir broliai Ethan Coen ir Joel, kino gerbėjai labiausiai susipažinęs su didžiųjų kino režisierių. Ypatingas dėmesys nusipelno ir kino takelio muzika, kuri sukurta net dvylika Oskara Thomas Newman, kuris dirbo su tokiais filmais kaip "American Beauty", "007 Incidentas" Skyfall "," taupymo p Benksą "," The Green mylia "ir kt.

Režisierius Stevenas Spielbergas ("Jūros perdiodo Park", "Linkolnas", "karas arklys", "Pasaulių karas", "Šindlerio sąrašas", "Taupymo įprastą Rajen)

Vaidina: Alan Alda, Tom Hanks, Amy Ryan Pažymėti Rylance, Sebastian Koch, Domenick Lombardozzi Stephen Kunken, Joshua Harto ir kt.

Peržiūrų: 4213Komentaru: 0
Pridėta: 08.11.2015, 18:51
Tobulas apiplėšimas  / Heist (2015)

Persekiojimo trileris su Robertu de Niro „Tobulas apiplėšimas“ („Heist“) seka kruvinu ir įtemptu į kazino įsilaužusių vyrukų maršrutu. Net ir tuomet, kai įkandin jų vyniojasi kilometrinė policijos ir banditų uodega, nebeturintys ko prarasti nusikaltėliai desperatiškai bando išsaugoti pavogtus pinigus. Įtampą didina ir faktas, kad pačių plėšikų siekiai ir charakteriai visiškai skirtingi, o teisėsauga yra tampriai susipynusi su mafija.

Luko (jį vaidina Jeffrey‘is Deanas Morganas) mintis apvogti kazino nėra užgaida ar užkietėjusio nusikaltėlio pinigų troškimas. Lukas tiesiog nebeišmano, kaip kitaip galėtų gauti pinigų savo dukters operacijai. O Frenko Silvos, vadinamo „Popiežiumi“ (akt. Robertas de Niro), valdomą kazino Lukas pažįsta kaip savo penkis pirštus, nes ilgus metus čia dirbo krupjė. 

Kruopščiai suplanuotą nusikaltimą Lukas įvykdo kartu su pinigams godžiu ir neprognozuojamu bendradarbiu Foksu (jį vaidina amerikietiškų imtynių žvaigždė Dave‘as Bautista). Sėkmingai įvykdžius pirmąją plano dalį įvykių kontrolė išslysta vagišiams iš rankų ir planas sugriūva: vietoje sėkmingo pasitraukimo vyrai užgrobia žmonių pilną autobusą. Lukas ir Foksas priversti stoti į žūtbūtinę kovą su policija bei keršto trokštančiu Popiežiumi, o tarp jų pačių augantis nepasitikėjimas stumia įkaitus į mirtiną pavojų. 

„Tobulas apiplėšimas“ užtaiso ir paleidžia ne vieną specialiųjų efektų salvę. Kruopščiai parengta vagystė filme išsivysto į sirenų debesį aplink įkaitų pilną autobusą, susišaudymus ir kvapą atimančias gaudynes, tačiau tai dar ne visi filmo siurprizai. Vagių, policijos bei nusikaltėlių pasaulio bosų įniršis filmo pabaigoje žada išsiskleisti netikėta atomazga.

Peržiūrų: 2016Komentaru: 0
Pridėta: 08.11.2015, 18:51
Tobulas apiplėšimas  / Heist (2015)

Persekiojimo trileris su Robertu de Niro „Tobulas apiplėšimas“ („Heist“) seka kruvinu ir įtemptu į kazino įsilaužusių vyrukų maršrutu. Net ir tuomet, kai įkandin jų vyniojasi kilometrinė policijos ir banditų uodega, nebeturintys ko prarasti nusikaltėliai desperatiškai bando išsaugoti pavogtus pinigus. Įtampą didina ir faktas, kad pačių plėšikų siekiai ir charakteriai visiškai skirtingi, o teisėsauga yra tampriai susipynusi su mafija.

Luko (jį vaidina Jeffrey‘is Deanas Morganas) mintis apvogti kazino nėra užgaida ar užkietėjusio nusikaltėlio pinigų troškimas. Lukas tiesiog nebeišmano, kaip kitaip galėtų gauti pinigų savo dukters operacijai. O Frenko Silvos, vadinamo „Popiežiumi“ (akt. Robertas de Niro), valdomą kazino Lukas pažįsta kaip savo penkis pirštus, nes ilgus metus čia dirbo krupjė. 

Kruopščiai suplanuotą nusikaltimą Lukas įvykdo kartu su pinigams godžiu ir neprognozuojamu bendradarbiu Foksu (jį vaidina amerikietiškų imtynių žvaigždė Dave‘as Bautista). Sėkmingai įvykdžius pirmąją plano dalį įvykių kontrolė išslysta vagišiams iš rankų ir planas sugriūva: vietoje sėkmingo pasitraukimo vyrai užgrobia žmonių pilną autobusą. Lukas ir Foksas priversti stoti į žūtbūtinę kovą su policija bei keršto trokštančiu Popiežiumi, o tarp jų pačių augantis nepasitikėjimas stumia įkaitus į mirtiną pavojų. 

„Tobulas apiplėšimas“ užtaiso ir paleidžia ne vieną specialiųjų efektų salvę. Kruopščiai parengta vagystė filme išsivysto į sirenų debesį aplink įkaitų pilną autobusą, susišaudymus ir kvapą atimančias gaudynes, tačiau tai dar ne visi filmo siurprizai. Vagių, policijos bei nusikaltėlių pasaulio bosų įniršis filmo pabaigoje žada išsiskleisti netikėta atomazga.

Peržiūrų: 1778Komentaru: 0
Pridėta: 04.11.2015, 11:04
Mažasis riteris Trenkas Trenk, the Little Knight (2015)

Tai riteris turi būti drąsus, drąsus, drąsus, nieko, bet iš pagrindinių komponentų sėkmingo herojiškas darbas - Dievo Motinos ir trupučio kliūčių laimėti jis įdomesnis. Ir ten jau ir pilis, ir pusė karalystės, ir fanfarų šlovė - kaip įprasta. Persiųsti - į nuotykį, turi laiko valgyti pusryčius košė ir nepamirškite kardą ...

Peržiūrų: 3147Komentaru: 0