Žiūrėti Žvaigždžių karai. Maratonas Žvaigždžių karai. Maratonas (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 12.11.2015, 13:38
Žvaigždžių karai. Maratonas Žvaigždžių karai. Maratonas (2015)


Gruodžio 18 d., 11 valandą, kino centruose „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“, tęsdami sėkmingai pradėtą tradiciją, kino portalas „Buvaukine.lt“ organizuoja net keturių „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmų maratoną. Visi imperijos kovų gerbėjai turės puikią galimybę dar labiau įsijausti į patį naujausią filmą ir apšilimui vienu metu peržiūrėti senąją trilogiją (ketvirtąjį, penktąjį ir šeštąjį epizodus). Vakarą vainikuos naujausias filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), kurio veiksmas vyks praėjus trisdešimčiai metų po šeštojo epizodo.

„Žvaigždžių karai. Maratonas“ prasidės jau 11 valandą Vilniuje ir Kaune vienu metu ir bendrai truks apie 14 valandų. Durys bus atidaromos pusvalandžiu anksčiau, t.y. – 10.30 val. Vilniuje žiūrovams bus suteikiama galimybė rinktis žiūrėti filmus 2D arba 3D formatais. Originalioji trilogija bus rodoma originalo kalba, be lietuviškų subtitrų. „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ bus rodoma jau su subtitrais. 

Prie neeilinio renginio taip pat prisijungs ir žymūs Lietuvos žmonės, kurie patys yra ne ką mažesni „Žvaigždžių karų“ epopėjos gerbėjai. Tai – žurnalistas Andrius Tapinas, „Humoro klubo“ komanda, kurios priešakyje atsiduria Paulius Ambrazevičius ir Mantas Katleris. Taip pat, renginiuose Vilniuje ir Kaune lankysis ir kiti svečiai.

„Žvaigždžių karų“ maratono dalyviai galės ne tik peržiūrėti keturis filmus vienu metu. Renginyje žiūrovams bus suteikta galimybė laimėti puikių prizų, kuriuos įsteigė renginio rėmėjai. Apdovanoti bus ir originaliausių „Žvaigždžių karų“ dvasią atspindinčių kostiumų autoriai ir vilkėtojai. Taip pat, bilietus į renginį įsigiję žiūrovai galės sudalyvauti keliomis dienomis anksčiau kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyksiančiame teminiame protmūšyje.
 
    Peržiūrų: 1899Komentaru: 0

    Žvaigždžių karai. Maratonas Žvaigždžių karai. Maratonas (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям