Total entries in catalog: 103
Shown entries: 91-100 Pages: « 1 2 ... 8 9 10 11 »
Pridėta: 07.04.2015, 15:33
10 000 dienų / 10,000 Days

Lietuvių k. 

Į sci-fi filmo "10.000 Days" matysime įvykį, kuris įvyko 10 000 dienų. Rūsčiojo, netikėtų kometa nukrito į žemę, ir kaip rezultatas buvo ugningą sprogimą ir žuvo daug žmonių. Be to, dėl to, kad mūsų Žemėje reiškinys atėjo su savo įprastą orbitoje, ir labai nutolo nuo saulės. Visos šios nelaimės sukelia sunkią cold snap. Dabar žmonės, kuriems pavyko išgyventi avarijos, yra rimtos gyvenimo. Dabar Žemėje kiekvieną dieną yra baisi kova ne tik su klimatu, visi likę žmonės nepritaria vienas kito, jie bando išsilaikyti labiausiai pagrindinių patogumų gyvenimo ir poreikius. Tačiau už visų šių hassles žmonės nepastebėjau, kad ledas yra storesnis, o oro - šaltesnis. Šeimos Beck - tai vienas iš tų, laimė, kad atlaikytų ir išgyventi avariją. Kai jų šeimos liudininku paslaptingas artefaktus iš praeities, kuri buvo paslėpta giliai po ledu. Herojai supranta, kad tai yra jų vienintelis šansas išganymo kuo.

Peržiūrų: 5776Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:29
Lozoriaus efektas / The Lazarus Effect

Anglų k.

Jūs negalite pažeisti gamtos dėsnius. Mirtingasis galima pomirtinis gyvenimas, bet tik vieną kartą, ir nėra išeiti. Ir jei prisikėlimo paslaptis iš numirusių staiga atidarė, tai nieko gero nebus. Tai leis įsitikinti, smalsus studentams.

Peržiūrų: 4600Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 11:14
Įsimylėjusi keturiasdešimtmetė / Flirting with Forty

Jackie Lawrence išsiskyrė dviejų vaikų motina, dėl jo keturiasdešimtą gimtadienį išvakarėse jis išvyko atostogų į Havajus, kur jis atitinka jauną instruktorius naršymas. Bet kas pradėjo vieną naktį, nes likimas virsti puikus jausmas. Bet kas, jei atostogos baigėsi ir namuose laukia vaikai, darbas, draugai, ir artimuosius, kad dalis, nes jūs nenorite. Jackie padaryti tarp naujos meilės ir namų, ir kaip pasirinkti dėl to, kad jos mylimasis jaunesnis nei trylika metų.

Peržiūrų: 1724Komentaru: 0
Pridėta: 06.04.2015, 13:30
Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas / 5 to 7

Treileris

Jaunas rašytojas Brian Bloom klajojo Manheteno juostas, visiškai panardinti į mintis apie kitą produktą. Tam ratą, jaunas mokslininkas buvo gana žinomas, nes neseniai parašytas romano, kad padarė daug triukšmo. Ir visi, nes apie tai, kad jis naudojamas atšiaurių sprendimą ir pareiškė revoliucinės nuomonę apie kai kuriuos aspektus, susijusius su visuomenės degradacija.
Talentingas vaikinas pasirodo labai sunku kažkaip judėti į priekį. Šlovė ir pripažinimas vis dar yra labai toli nuo jo. Jo kolega pavadino Jane pataria priprasti prie nesėkmės galimybė, nes sunku ir suteikia šios sėkmės pagrindas. Vedęs rašytojas nenori priimti realybę, jis mano, kad kelias į sėkmę yra per staigiuose posūkiuose. Mūsų herojus yra apgaubta grandinėmis, jis negali nutraukti akimirksnis, kai visi pančių. Geranoriški asmenys pasakyti jam, kad jis neskuba ir pradėjo stengtis palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Ji apsupta vidutinybė ir liūdesys kasdienio gyvenimo, bet, kad nesibaigia jį iš rašytojo akis pamatyti protingas moteris vyresni nei jam. Šiuo metu, Brian atitinka gražus Arielis, kuris iš Prancūzijos diplomatas žmona.
Sekretorius, po sandorio su Ariel. Šio susitarimo esmė yra tai, kad moteris gali laisvai judėti tik nustatyto laiko intervalo - nuo 5 iki 7 Brian Ariel pradėti kartu dalyvauti įvairių veiklos: žygiai į literatūros vakarai ir diplomatinių kamuolius. Herojus taip apgaubta sukurtą susitikimams kad jo galva yra alaus naują sklypą šalia romaną. Autorius daro pastabą, kad bus romano pagrindas. Apsakymas, savo ruožtu, bus įžanga į rimtą darbą, nešioti tiriamąją pobūdį. Bendravimas kietas moteris su jaunu vaikinu veda prie to, kad moteris jauna ir vėl sparnuotas jaučiasi.

Peržiūrų: 4598Komentaru: 0
Pridėta: 04.04.2015, 08:07
The Atticus Institute

Nauja siaubo filmas 2015, kurioje 70-ųjų XX amžiaus pagal profesoriaus Henry Vakarų lyderystę buvo už paranormalių sugebėjimų tyrimo laboratorija. Nagrinėdami tokius reiškinius kaip telekinezė, aiškiaregystė ir kitos institucijos įgyja instituto statusą, atliekant bandymus su žmonėmis, kurie yra bent jau kažkiek turėjo panašias savybes. Po eksperimentuoti su vienu iš dalykų pavadintas Juditą Winstead, mokslinių tyrimų centrą Atticus pritraukia dėmesį nuo vyriausybės ir būtų imtasi nuolatos prižiūrima Gynybos ministerija. Kartą patvirtino neeilinį sugebėjimą Judith bandymai buvo apraiškos kai nežinoma jėga, kuri turėjo būti naudojama kaip karo ginklai valstybiniu lygiu. Tačiau ne visi galia gali būti sudaryta įstatymo sistemą, daugiau demoniškas. Atticus institutas (2015 m) žiūrėti online filmą iš režisieriaus Chris stinta.

Peržiūrų: 2026Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 17:05
Numeris 44 / Child 44

Treileris

Joseph Stalin, Sovietų Sąjungos laikais. Liūtas Demidov - idealistinis sovietų žvalgybos pareigūnas. Šalis ketina neįsivaizduojamas tuo metu. Padėkite vaikams nužudymą. Tiesiogiai dėl bylos tyrimo imtasi veikėjas «№ 44". Tačiau galinga valstybė tariamai negali būti šis nusikaltimo rūšies. Sovietų valdžia neigia Keršto žudikas vaikų egzistavimą. Ir manau, kad tai serijinis žudikas ir valstybė nėra išspręsta. Dėl šios prielaidos Demidov karto sumažintas. Tačiau buvęs saugumo pareigūnas nepaliks dalykų per pusę. Jis būtų eiti iki galo ir galų gale paskambinti žudikas vardą. Tada jis nusprendžia veikti su žmona Raisa pagalba. Tyrimas tebevyksta.

Peržiūrų: 7497Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 15:45
Susikaupk / Focus

Kalba: Lietuvių

Į naują romantišką filmą apie komedija režisierius Jonas upės Glenn Ficarra veikėjų žanro atlikti Nicky SPURGEON ir Jess. Jis - išlenkimas, kuris turi didelę patirtį šiais klausimais. Ji - jauna ir žavinga jauna mergina, kurie tik pradeda mokytis nelegalią nujunkymo pinigus iš paprastų žmonių. Likimas duoda du iš jų, Nicky karto nusprendžia, kad ji yra vertas savo dėmesį į profesinės veiklos srityje. Jis mano, jai jo padėjėjas Jess ir skiria visas meno nuosavybės kortelės gudrybės potvarkius. Tačiau mūsų herojus pradeda įpareigoti ne tik už pinigus ir dėmesio troškimą, jie įsimyli ir bangų gaubia pojūčius. Nicky visada vyko iš meilės, bet jis pasivijo jį ir niekur eiti.

Romos kunkuliuojantis emocijų ir jausmų precedento, bet kažkokio keisto metu ji buvo per dviejų sukčiai bei su jais bendradarbiaujančių nešvaraus sumušė. Bet gyvenimo juos duoda vėl, bet dabar tai skirtingi, nes jie yra priešingose ​​pusėse vienas nuo kito, o dalyvauti toje pačioje sukčiai. Ar jausmai viršenybę mūsų herojai ar visi tos pačios aistros, kaina yra stipresnis?!

Peržiūrų: 12233Komentaru: 0
Pridėta: 04.03.2015, 15:54
Frankenstein vs. The Mummy

Filmas sukurtas normalios medicinos universitete. Tačiau taika ir ramybė šioje vietoje truko neilgai. Jo "lankytojai" tapo šimtą metų mumija faraono ir reanimated lavonas. Kartu jie pradeda terorizuoti universitetą. Kiekvienas iš jų savaime kelia pavojų, o bendra suma - net daugiau. Tarp šių monstrų nekilnojamojo mūšis prasideda. Jie skubiai reikia sustoti. Už tai, kad būtų imtasi egiptologė ir beprotiškas gydytoją. Egiptologė profesorius ir reikia daug pastangų, kad chaoso ne universitetas persikėlė į miesto gatves. Priešingu atveju, tai gali baigtis labai tragiškai.

Peržiūrų: 2312Komentaru: 0
Pridėta: 18.02.2015, 18:47
Bitė Maja / Maya the Bee Movie

Medus yra saldus istorija kviečia į vasaros pievoje, kur Jūs galite grožėtis labiausiai spalvinga jos gyventojų. Mielas animacinis istorija "Bičių Maya (Maya Bee Movie") simboliai bus išmokyti jauną draugystę ir drąsą, ir šios pamokos bus pridėtas geriausias laikas buvo Maya Bee ir jos draugas stovi.

Nuo gimimo, smalsus Maja Skirtingai nuo kitų mažų bičių klube. Nepavyko sėdėti vietoje, pirmiausia ji turi skonį, kvapą ir ištirti visi aplink. Nuoširdus ir draugiškas Maja greitai susirasti draugą, tačiau jie yra būdas ne visiems. Smalsus bitės trukdo saugotojai Buzlinai pynimo savo planą - jis ketina paversti taikūs bitės pavojingų širšėmis ir užkariauti bičių karalienės sostą.

Maja bitinukas vėliau meninę prigimtį ir draugiškas žiogas Flip Sting širšiukas atsiduria labiausiai pavojingų etape. Jie turi apsaugoti savo avilius iš alaus karo gyventojų, ramina žiaurių žudikas Hornets Išsaugoti karalienę, ir, svarbiausia, išsaugoti draugystę ir pasitikėti vieni kitais.

Maja naują filmą bičių ir širdys auditorijai įvairaus amžiaus pirmą kartą skrido daugiau nei 1926 s - 14-metį knygos paskelbimo. Tačiau tai, kad pasaulis pasiekė populiarumo Japonijoje 1975-1980 sukūrė TV serialas "Bičių Majai. Anime stiliaus smūgį bitės ir jos draugai buvo tokie drąsus vaikus iš Suomijos į Pietų Afriką, iš Kinijos į Ekvadoro. Serija net išversti į 42 kalbas. tikrai atsimink savo trisdešimt Lietuvoje.

Rankų tempti animacija su meile prisiminti gerus, kartais naivus, dažnai juokingas, bet visada labai simpatiškas simbolių. Prieš dvejus metus televizijos ekranuose Bičių Maya skrido jos kolegos vokiečiai pradėjo kurti savo seriją, kuri sėkmingai sukūrė ir iki šiol įrodytas. Paskatinta serijos sėkmės, kūrėjai nusprendė papasakoti nuotykius Maya Bee ir didelis ekranas.

Peržiūrų: 6692Komentaru: 0
Pridėta: 16.02.2015, 15:46
Nužudyti pasiuntinį / Kill the Messenger (2014)

Žurnalistė, rinkti medžiagą straipsnį patenka į nestandartinio situacijoje: jis randa slaptus failus CŽV, kurioje aiškiai išdėstė vyriausybės agentūrų sakramentą gabenti kokainą dideliu mastu, Kalifornijoje. Nepaisant visų bėdų, po informacijos atskleidimo, publikacija buvo vienas iš populiariausių žurnalų JAV.Iš reporteris egzistavimas tampa nepageidautinas visiems, kurie kažkaip atėjo į kontaktą su "kokainu" atveju. Po viešinimo straipsniai nužudyti žurnalistas tiesiog negali, nes tada medžiaga tiesa paaiškėti, tačiau agentūra gali kaltinti reporteris kitoje ...

Peržiūrų: 2198Komentaru: 0