Total entries in catalog: 103
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 10 11 »
Pridėta: 04.11.2015, 11:02
Sicario: narkotikų karas  Sicario (2015)

"Rangers" reikia pasiekti narkotikų Viešpatį, bet ji tikrai trukdo moterų policijos pareigūnas. Tai vyksta netoli JAV ir Meksikos sienos. Linija padalinus šalį ir uždengia smurto ir ištvirkimo den. Tai slaptas dėmesys blogio nežino sijonas policiją.

Peržiūrų: 4488Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:30
Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis

Pasauliniu reiškiniu TAPO Kino EPS "BADO žaidynės" pristato paskutiniąją filmo Dali "BADO žaidynės. Strazdas giesmininkas 2 ".
Ketnė Everdyn (. Akt Jennifer Lawrence), praminta Liepsnojančia mergina IR Jau ne sykį kovojusi asylum Savo gyvybės, however, negalėjusi pakęsti smurto IR Mirties, Pagaliau supras, Kad Nauja, Tik šįkart Dar nuožmesnė kova - neišvengiama. Ne asylum Jos pacios išlikimo, o asylum Visos Panemos Tautos, Ji trumpalaikių steb tojų Į žūtbūtinę kova, IR išbraukiama ši kova pranoks vizos IKI šiol vykusias BADO žaidynės.
Padedama artimiausių DRAUGŲ - Geilo (akt kiam Hemsworth.), Finiko (akt Sam Claflin.) Bei Pito (akt Josh Hutcherson.), IR rizikuodama Savo gyvybe, Ketnė ryšis sudėtingiausiai Savo Gyvenimo misijai - sutriuškinti blogio įsikūnijimu tapusį Prezidenta Sniegas, Kuris siekia atsikratyti Ketnės IR sunaikinti visus Jos pasekėjus ...
KAIP IR pirmosios Trys dalys, SIS filmas sukurtas PAGAL pasauliniu bestseleriu tapusią amerikiečių rašytojos Suzanne Collins trilogija. Į kino ekranus perkelta intriguojanti istorija Apie utopinį PASAULĮ, where klesti žiaurumas, however, BĮ nustelbia TIKRA draugystė IR pasiaukojimas, pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje.
Ketvirtasis IR Jau paskutinis filmas, Kuri Ir Vėl režisavo kino režisierius Francis Lawrence, triukšmingai pabaigs Vieną įdomiausių pastarųjų Metų Kino Projektų. Aktorių komanda Taip Pat Jau pažįstama: pagrindinė aktorė Jennifer Lawrence, kuriai vaidmuo šiame EPE TAPO galingu proveržiu Į kino Olimpą, Donaldas Sutherlandas, Woody Harrelsoasn, Jeffrey Wrightas, Joshas Hutchersonas, Jena Malone, Julianne Moore, Stanley Tucci, Elizabeth Banks IR Kiti.

Peržiūrų: 10482Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:26
Nužudyti savo draugus

Susipažinkite Stevenas Steloks - sėkmingas vadybininkas talentas įrašų studijoje. Kupina godumo ir tuštybės, Stelfoks įdomus keliauja aplink ieškant jaunų talentų pasaulyje. Tačiau, kai tik hitai atėjo į pabaigą ir pramonė pradeda keistis, Stelfoksu nieko padaryti, bet žaisti pagal taisykles sudėtingas verslas gauti į viršų ir išgelbėti savo

Peržiūrų: 2268Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:24
Kunigo naudą velniai gaudo

Klasika tapusios Lietuvos rašytojos Žemaitės apsakymas „Kunigo naudą velniai gaudo“ įkvėpė filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrėjus perkelti šią istoriją į kino ekranus. 1903 metais parašyta apysaka, komiškai atgims daugiau nei po 100 metų. 

Trijų kvaišų – Bruto (akt. Jonas Gricius), Neto (akt. Šarūnas Banevičius) ir Remigučio (akt. Mindaugas Papinigis) – tobulas planas pasipelnyti nueina velniop. Kol Bruto ir Neto, sučiupti įtartinos reputacijos „verslininko“ Aleksandro (akt. Kęstutis Jakštas), kovoja už būvį, Remigutis sprunka į savo gimtinę – mažą miestelį. Jame tikėdamasis surasti ramybę ir, galbūt, dar kartą pasipelnyti. Tačiau jis nežino, kad ir čia jau dedasi kraupiai juokingas kriminalas, kuris atvilioja ir įniršusį Aleksandrą su naujais savo „įkaitais“.

Remigučio gimtinėje taip pat laukia jį mylinti ir vestuvių trokštanti Birutė (akt. Toma Vaškevičiūtė). Tad jam tenka ne tik sugalvoti „planą B“, kaip dar labiau praturtėti, bet ir slapstytis nuo supančioti jį trokštančios Birutės bei kerštu alsuojančio Aleksandro.

Nuotaikingame, kupiname nuotykių, juoko ir kriminalo filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ išvysite tai, kas nutinka, kuomet pasitaikius tinkamoms aplinkybėms, kaimynų „nagai užsiriečia tik į save“.

Peržiūrų: 20071Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:22
Mažasis princas / The Little Prince

Antuano de Sent-Egziuperi šedevras atgimsta didžiajame ekrane, tik šįkart – kiek kitaip.

Viename mieste kartu su mama gyvena mergaitė. Gana griežtos mamos ruošiama suaugusiųjų gyvenimui, mergaitė neturi laiko draugams ar pramogoms. Jos aiškiai ir griežtai sustyguotą dienotvarkę sujaukia pagyvenęs ir šiek tiek ekscentriškas barzdotas kaimynas.

Jis mergaitei ima pasakoti istoriją apie tai, kaip kažkada, sudužus lėktuvui, dykumoje sutiko mažą berniuką – princą. Deja, vieną dieną kaimynas patenka į ligoninę. Mergaitė, liūdėdama be savo naujojo draugo, ima svajoti apie tai, kaip senu lėktuvu pakyla į dangų ir suranda mažąjį princą. Netrukus jos svajonė išsipildo. Prasideda magiška kelionė, kurios metu mergaitė susitiks su Mažuoju Princu, patirs daugybę nuotykių ir širdimi pajus, kas iš tiesų svarbu šiame gyvenime.

Peržiūrų: 3637Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:16
Skambutis 3 2015

Kas nutinka tiems, kurių tapatybė sunaikinti? Tiesa, jie yra psychos, žudikai, įtvirtinta savaime, ir taip, tačiau retais atvejais, ir todėl jie kreipiasi į baisaus prakeiksmo, kad galėtų ištrinti iš gyvųjų pasaulyje kaip kaltas, ir nesusiję aikštelė. Dėl iš kino projekto scenarijų sriegis vyks ilgai prieš įvykius, kurie buvo aprašytas sėkmingo ir įdomaus kinohit skambutį. Į kino darbą centre, kaip ir anksčiau, bus tarnaitė Samara, tačiau dabar ji vis dar gyva, ir ji ruošiasi švęsti savo 12-ąjį jubiliejų. Pagrindinis veikėjas nuo ankstyvos vaikystės laikomas nenormaliu, o vaikai, kurie išsiskiria tarp kitų, dažnai išjuokė, o kartais net tyčiojasi bendraamžiai. Todėl, esant centrinės herojės problemų su mentaliteto ir pradeda pabusti jos baisios įgūdžių.
Mergina beveik nereikia jaudintis, dabar ji turėjo vieną bendrą tikslą - grąžinti visus tuos, kurie juoktis ja ir ji gali natūraliai ir lengvai. Iš esmės, ką visi bus, kinofanaty jau žino, bet turėtume paminėti, kad šis filmas projektas galės nustebinti net tie, kurie save laiko tiesa žinovas šioje įdomių ir bauginantis šedevrų serijos.

Peržiūrų: 3579Komentaru: 0
Pridėta: 19.08.2015, 17:51
Drąsus Miestas / Bravetown / (Strings) Džošas Harvestas yra jaunas, talentingas nedidelių Niujorko klubų didžėjus. Dėl smulkių nusikaltimų ir narkotikų vartojimo, teismas išsiunčia jį gyventi pas tėvą, kurio jis visiškai nepažįsta, į mažą Šiaurės Dakotos miestelį. Džošas sunkiai apsipranta šiame keistame miestelyje, garsėjančiu jaunuolių siuntimu į karą. Galiausiai vaikinas sutinka padėti niekad nelaiminčiai šokių komandai, ir jo atšiaurumas ima mažėti, o santykiai su komandos kapitone ir psichologu – gerėti.
Peržiūrų: 3530Komentaru: 0
Pridėta: 19.08.2015, 17:49
Robotų žemė / Automata Kodėl žmonės turėtų išgyventi? Kodėl mašinos neturėtų evoliucionuoti? Žmonės taip pat yra mechanizmai, jie, kaip ir robotai, dėvi kaukes. Galų gale lieka tik rūpestis ir užuojauta... „Autómata" - ilgai lauktas antrasis ispanų režisieriaus Gabe Ibáñezo filmas (pirmasis jo darbas „El Hiero sala" (Hierro) pasirodė ekranuose dar 2009-aisiais), įtempto siužeto ir itin dėmesį prikaustanti bemaž siurrealistinė antiutopija, kurios veiksmas vyksta XXI amžiaus viduryje. Šiandien kine tikrai gausu postapokaliptinių pasakojimų, kuriuose žmonija stengiasi išgyventi po ištikusios katastrofos - maro, karo, ekonominio žlugimo ar ekologinės nelaimės. Šiame filme viskas vyksta dar prieš apokalipsę. Įdomiausia, kad žmonija, matyt, apskritai liks antrame plane kaip mažas nesusipratimas. Išliks planeta ir kita... rūšis. Taigi, netolimoje ateityje, kai didžioji dalis gyventojų jau išnyko, o robotai ėmėsi pačių sunkiausių darbų, kažkokiame mieste, vienoje robotų gamybos bendrovėje dirba draudimo agentas Džekas (kaip visada žavus A, Banderasas). Jis tikrina gyventojų skundus dėl robotų gedimo. Robotai privalo laikytis tam tikrų nuostatų, draudžiančių pakenkti žmogui, tačiau Džekas sužino, kad kai kurie dirbtiniai pagalbininkai ėmė patys šalinti savo gedimus ir nebeatlieka jiems patikėtų pareigų. Kai vienas keršto trokštantis žmogus (D. McDermottas) nusprendžia sunaikinti naujai užgimusį robotų gyvenimą, Džekas kiek nenoriai nutaria leistis ieškoti netikėtai atsiradusios robotų sąmonės šaltinio... Iš pirmo žvilgsnio filmas atrodo lyg dviejų žinomų fantastinių juostų „Likvidatorius" (Blade Runner) ir „Aš, robotas" (I, Robot) hibridas. Tai neišvengiami spąstai, į kuriuos gali pakliūti bet kuris neapsiplunksnavęs kino kūrėjas, bet G. Ibáñezas šių dviejų temų samplaiką pripildo visiškai naujo turinio. Kurdamas siurrealistinį ištuštėjusio pasaulio vaizdinį, jis atsisako bet kokių barbariškumo, baimės, nevilties ir smurto apraiškų, o vietoj jų siūlo grimzdimą į prietaringumą, nejautrą ir beprasmiškumą. A. Banderasas čia puikiai persikūnija į Džeko personažą ir beveik tobulai atlieka jam patikėtą užduotį. Jis prieš savo valią įtraukiamas į pogrindinį karą, kuris kyla dėl amžinos to, kas nesuprantama, baimės ir nenoro pažvelgti tiesai į akis. Puikus operatoriaus darbas ir nepamirštamas europinio kino prieskonis išskiria šį filmą iš daugybės panašios tematikos juostų.
Peržiūrų: 2966Komentaru: 0
Pridėta: 19.08.2015, 17:09
Terminatorius: Genesys / Terminator: Genisys

Renginiai filmo "Terminatorius Genesis" vyks 2029. Beveik laimėjo karą, kovos su "Skynet" John Connor pasiuntė į pastarąjį leitenantas pavadintas Kyle Reese. Jis išgelbės savo motiną ir užtikrinti Jono egzistavimą. Bet faktas, kad kareivis galėjo rasti ant kitos pusės nemėgsta ką jis tikėjosi. Sara Connor buvo našlaičiai, kai ji buvo 9 metai. Jos auklėjimas vykdė Terminatorius (Arnoldas Schwarzeneggeris). Jis buvo užprogramuotas, siekiant apsaugoti mergina. Terminatorius praleido su savo mokymo, rengiant juos į tą likimą, kuris yra visiškai ne taip, kaip tą mergaitę. Ji visiškai trūksta socialinių įgūdžių. Ji tapo tikra kariai, turintys gerą fizinio pasirengimo. Ji žino, kaip naudoti snaiperio šautuvas.

Peržiūrų: 7796Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 17:04
Auksinė moteris / Woman in Gold

Pagaminta Simonas Curtis žinomas režisierius, jo kredito daugiau nei trisdešimt filmų ir šis filmas buvo nušautas po juo. Dramos ir realizmas savo filmą rodomi su ūmaus jautrumo. "Moteris aukso" - filmas, kad nufilmuotas realių įvykių XX a.

Filme "Moteris aukso" yra istorija apie jauną moterį Netiksli Marija Altmann, kuris bando grįžti į didžiausią vertę savo namuose pavogtas nacių. Atsižvelgiant į herojės domeno buvo Gustav Klimt'S "Auksinė Adelė" nuotrauka, ji taip pat prarado ją. Per Antrąjį pasaulinį karą ji buvo priversta persikelti į Jungtines Amerikos Valstijas iš savo gimtojo Vienoje. Laikui bėgant, jis gauna JAV pilietybę ir vis dar gera gyventi. Bet tai nėra baigtas darbas, nes į jos tėvų turtą, visos net kankinasi Marijos tvora. Ir čia ateina momentas, kai ji nusprendė siekti teisingumo, kovoti už savo protėvius, kuris seniai prarado savo šeimos vertybes. Be naujokas advokatas Ryan Reynolds tai buvo ne tik tikslas padėti Marie. Jis buvo tai anūkas, kad santykiai įkvėpė jį. Advokatas įgauna jos atveju, kad galėtų grįžti į meno kūrinius ir pasiekti teisingumą. Ryanas nebuvo patyręs teisininkas, bet vis tiek drąsiai gavo žemyn į verslą. Sklypas bus plėtojamas dabartyje ir tolimoje praeityje, to laiko, kai Marija buvo vis dar galvoju apie palikimo.

Apskritai, filmuotos medžiagos "Moteris aukso", kad kiekvienas asmuo turi kovoti už tiesą, ir kaip veikia mūsų herojė, su viltimi ir noru, ji pamažu juda link savo tikslo. Jis jau seniai nuverstas, naciai ne kaip Marijos vaidentis, bet vis dar renka savo paveldą iš jos į pirmą planą. Realistinis istorija, su šiek tiek spekuliacijos autoriaus suteikia galimybę pasinerti metu. Tyrimai ir mokymas daug lengviau, nes jie atsiranda ne XX amžiaus pabaigoje prižiūrint Komisijai prižiūrint. Filme yra keletas perdėta, bet istorija, kad visada per vėlu kovoti už teisingumą.

"Moteris aukso" - tai puiki drama filosofinio pasakojimo, kad eina toli atgal į praeitį ir realiu laiku, rodo, kad iš unikalus ir svarbus jos paveldo veikėjas kovą.


Žiūrėti nemokami filmų moteris aukso 2015 geros kokybės HD 720

Peržiūrų: 2986Komentaru: 0