Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 12.11.2015, 13:35
Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015)


Per Šaltojo karo metais. Bruklino talentingas advokatas Džeimsas Donovanas (AKT. Tom Hanks), rami rutina sudrumsčia JAV Centrinės žvalgybos agentūros (CŽV).

Rusija buvo numuštas JAV šnipas lėktuvo U-2 ir jos pilotas perimta. Tuo tarpu JAV specialiųjų agentų sulaikyti sovietų šnipas, smurto ir pradeda derybas dėl įkaitų apsikeitimo procesą. Tai kur James Donovanas reikia pagalbos.

Jamesas užduotis sunku pasiekti - atvyko į Sovietų Sąjungos kontrolės derybų tokiu būdu, kad amerikiečiai neturėtų prarasti rusų šnipas, bet sėkmingai išlaisvinti Amerikos pilotas.

Sutrikęs į milžinišką spaudimą ir rizikuodami viską, ką turi, Donovanas ne tik tapti Šaltojo karo istorijos herojus, bet labiausiai kenčia pavojingą nuotykį savo gyvenime.

Pagal tam tikrus įvykius sukurtas istorija trunka šaltojo karo šnipinėjimo klesti rojuje. Trys Oskaro "laureatas režisierius Spielbergas pirmaujančių aktorius neatrodė ilgą laiką ir šis vaidmuo pasiūlė savo seną draugą ir turi ne vieną kartą išbandytas aktorius, taip pat" Oskaro "laimėtoja Tom Hanks. Kartu su juo filme vaidina Tony apdovanojimą laureatas Markas Rylance'as, Oscar nominantai Amy Ryan ir Alan Alda ir kt.

Filmo scenarijaus autoriai taip pat ne naujokas - dramatiškas siužeto sukūrė Matt Charmanas ir broliai Ethan Coen ir Joel, kino gerbėjai labiausiai susipažinęs su didžiųjų kino režisierių. Ypatingas dėmesys nusipelno ir kino takelio muzika, kuri sukurta net dvylika Oskara Thomas Newman, kuris dirbo su tokiais filmais kaip "American Beauty", "007 Incidentas" Skyfall "," taupymo p Benksą "," The Green mylia "ir kt.

Režisierius Stevenas Spielbergas ("Jūros perdiodo Park", "Linkolnas", "karas arklys", "Pasaulių karas", "Šindlerio sąrašas", "Taupymo įprastą Rajen)

Vaidina: Alan Alda, Tom Hanks, Amy Ryan Pažymėti Rylance, Sebastian Koch, Domenick Lombardozzi Stephen Kunken, Joshua Harto ir kt.
    Peržiūrų: 4214Komentaru: 0

    Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям