Žiūrėti Grimsby / The Brothers Grimsby Lietuvių kalba

Pridėta: 01.03.2016, 16:40
Grimsby / The Brothers Grimsby


Films Grimsby JK gamybos bus pristatyta žiūrovams 2016 m. Režisierius Louis Lateryt, jis sugebėjo tapti kulto klasikinis ir įdėjo daugiausiai adrenalino ir teigiamų veiksmų paveikslėlyje. Tarp veikėjų, kurie filmavosi filme, ypač išsiskiria su Penelope Cruz vaidmenį, vienas pasirodymas ant kino žvaigždė ekrane gali būti jau sėkmingai kasose. Bet tai yra ne tik garsūs aktoriai padarė savo statymus režisierius ir prodiuseris, vienas neturėtų pamiršti scenarijaus veiksmų komedija autorius - Sacha Baron Cohen, Peter Beynema ir Phil Johnston. Kovo 3 auditorija vėl patenka į įdomių renginių verpetas ir mėgautis aukštos kokybės britų humoro.
Sklypas ir pagrindiniai personažai filmo
Paveikslo "iš Grimsby Brothers" herojus - specialusis agentas Britanijos vyriausybė, kuri neturi lygių pasaulyje. Jis puikiai pasirodo sudėtingas operacijas ir visada išeina nenukentėjo jam prisegimą savo viltis, daug žvalgybos agentūrų visame pasaulyje. Herojus Pažymėti Stiprus judrus, protingas ir kietas, jo karjera yra ryškus, ar išsivystė, kol brolis, kurio vaidmuo yra skiriamas Sacha Baron Cohen. Jaunesnysis brolis - visiškai priešinga vyresnės, Supermenas. Jis nuolat patekti į bėdą, jis turi moterų ir daug draugų - futbolo chuliganų, jis laimingai eina apie savo trūkumus, vyresnįjį brolį pakeisti.
apie diafilme
Filmas "broliai Grimsby" - vienas iš labiausiai lauktų Premier 2016 m. Rekomenduojama žiūrėti tiems asmenims, kurie yra sulaukę šešiolikos metų. Filmas yra pilna komedija ir erotinių scenų ir ketaus padarė viską, kad visiškai neišduos savo dvasią ir simbolius. Režisierius Louis Lateryt jau įrodė savo geriausius darbus filmo "Dabar matote mane", bet dabar publika tikisi kitą puikių rezultatų metrą.
    Peržiūrų: 5169Komentaru: 0

    Grimsby / The Brothers Grimsby nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям