Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 41-50
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 82 83 »

Pridėta: 02.05.2016, 08:36
The Nice Guys

Filmas "Goodfellas", bus išleistas 2016 metų vasarą maždaug. Vaidina Ryan Gosling ir Russellas Crowe. Paveikslas priklauso komedija detektyvas žanras. Be sukti filmą turėjo būti išleistas 2016 birželį, po premjera data buvo perkelta į gegužės pačiais metais.

filmas

Pagrindiniai personažai - privatus detektyvas ir jo partneris. Tirdamas iš pažiūros neišsiskiriančios bylą (jaunos moters ir aktorė porno mirties nuostoliai), jie palaipsniui tampa įsitikinęs, kad didelio sąmokslo egzistavimą. Šiuo atveju stygos ištraukė į viršų pakopas galia ir tolesnis tyrimas grasina neprognozuojamų pasekmių beviltiška detektyvų. Fotografavimo, Automobilių pirkiniams,, gražių moterų ir pavojingą nuotykį - visa tai filme yra daugiau nei pakankamai.

Komedija Filmas komponentas yra tradiciškai grindžiama skirtumu tarp simbolių simbolių. Pritrynimo simbolius tarpusavyje, jų verbalinis (ir ne tik) apie visas susirėmimus priversti šypsena. Įvairių situacijų, kurios patenka kompanionai, ne visada gali būti vadinamas juokinga, humoras, vietų filme buvo juoda. Ventiliatoriai šio žanro ritės filmo vyks smagi. Detektyvas "Goodfellas", gali būti rekomenduojama žiūrėti su draugais.
Subjektai, dalyvaujantys šaudymo

Mesti - pagrindinis "akcentas" filmo. Vienas iš pagrindinių vaidmenų žaisti Russellas Crowe. Tik šis faktas yra pakankamai kelti paveikslėlio įvertinimas lūkesčius. Jo šaltakraujiški herojus šaltakraujiškas platina rankogaliai, ūgliai su abiem rankom ir be išraiškos kaita, tegul šmaikštus pastabas pagal kulkų švilpuko. Russellas Crowe ir juokingas vaidmenis lygiai taip pat gerai kaip ir rimtas, epic paveikslų.

Komandos draugas Russellas scenarijų ir rinkinį - Ryan Gosling, žinomas dėl savo paveikslų "Pusė Nelsono", "žaidimas kritimo", "Valentino". Kitas didelis pavadinimą į dalyvių sąrašą - Kim Basinger. Su Russellas Crowe vaidina dailininkas paskutinį kartą dar 1997 metais (filmas "La Slapta"). Tai kūrybinis tandemas žada būti labai sėkmingas, ir gerbėjai nekantriai laukia filmo išleidimo.

Įdomi vieta - ji buvo iš pradžių planuota, kad serija su panašiu scenarijumi kūrimą, tačiau gamintojai pakeitė savo sprendimą. Galbūt, vaizdas bus "bandomasis projektas", o tada ko problema su serijos bus vertinamas iš naujo. Bet kuriuo atveju, toks kruopštus darbas tapybos Nice Guys žada didelę sėkmę. Priekaba sparčiai įgauna nuomonę ir renka entuziastingų komentarų.

Peržiūrų: 1515Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:34
X-Men: Apocalypse

Po didžiosios premjeros "X-Men Days of Future Past" į atmintį visiems žinomas "Marvel superherojų komiksų knygų serijos gerbėjai išliko įspūdingi intrigą. Dėl naujų paveikslų tema ten buvo gandų ir paskalų, kuris sukėlė didelį susidomėjimą žiūrovų daug. Ir 2016 metais jis išleido legendinio istorijų apie galinga komanda mutantų su super sugebėjimus tęstinumą - fantastinis veiksmo filmas pavadinimu "X-Men: Apocalypse".

Iš Blockbuster nuotykių direktorius, taip pat ankstesnių trijų dalių, buvo Bryanas Singeris. Nuo rašyti scenarijų jis padėjo Simon Kinberg, Dan Harris ir Michael Dougherty. Muzika filmams padarė garsaus kompozitoriaus John Ottman, kuris dirbo ankstesnių filmų apie neįprastus žmones. Ottman taip pat yra parašiusi garso takelius tokiems filmams kaip "Gotika", "Fantastiškas ketvertas" ir "Superman Returns".

Filmo veiksmas "X-Men: Apokalipsė" yra nustatytas į XX a 1980, praėjus dešimčiai metų po to, kai praėjusiais dalies įvykių. Tačiau dalis filmo dar bus skirta ateities įvykius. Pagrindinis piktadarys yra viena iš labiausiai pavojingų mutantų visatoje - O Sabo Nur, žinomas kaip Apokalipsės, kuris gimė maždaug prieš tris tūkstančius metų Senovės Egipte. Jis gavo savo mutantas sugebėjimus, o kai tai tapo mirties personifikacija. Apokalipsės buvo parodyta publikai galutiniame scenos praėjusių įmoka franšizės. Antrinė siužeto naujo filmo meilės santykiai tarp trijų simbolių: Magneto, Mystique ir gyvulius.

Filme "X-Men: Apocalypse" žiūrovai galės pamatyti daug draugų paskutinę dalį Aktoriai: James McAvoy (profesorius X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Hugh Jackman (Wolverine), Evan Peters (Merkurijus), rožė Byrne (Moira MacTaggert) Lucas Till (sumaištį). Atsižvelgiant į Gambit šį kartą padarė Channing Tatum vaidmenį, anksčiau grojo charakterį Taylor Kitsch ( "X-Men Origins:. Ernis"). Pagrindinio antagonisto Apokalipsės vaidmuo gavo Oskaro Izaoką, savo vietą pagal Tom Hardy. Norėdami parodyti kai kurie iš jų jaunystės simbolių apims naujų veikėjų: Tai Sheridian (ciklopas), Sophie Turner (Jean Grey), Aleksandra SHIPP (Audra), Kodi Smit-McPhee ( "The žiogas), Benas Hardy (angelas), Lana Condor (Jubilee) ir Olivia munn (Betsy).

Peržiūrų: 2207Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:44
The Angry Birds Movie / The Angry Birds Movie

Pilnametražis animacinių filmų «Angry Birds filmo» (piktas paukščiai Movie) remiasi stulbinamo žaidimą, kuris buvo po to kai didžiuliu pasisekimu debiutavo. Paskutinė dalis, vadinamas Angry Paukščiai Star Wars žengė visus įrašus įsivaizduoti, sparčiai didėjančias į topų viršūnėje kelias valandas. Netrukus Suomijos bendrovės vadovas Rovio Pramogos pristatyta gerbėjai vardu pavadintas seriją, o vėliau teigė, kad jų mėgstamos simbolių sprogo ant dideliame ekrane. Geriausias filmas įmonių kovojo už teisę dirbti ant žaidimo adaptaciją. Įveikti konkurenciją ir tapti oficialūs platintojai sugebėjo Sony studijose. Švinas darbą projekto ex-gamintojo Davidas Meisel Marvel Studios filmai ( "Thor", "Geležinis žmogus 2") ir Jonas Cohen ( "nepakenčiamas mane"). Molis Cates ir Fergal Reilly veikė kaip direktoriams.

Sklypas yra paprastas kaspinas. vėl dėmesio pikti paukščiai ir žalios kiaulės. Porakanopių siekiame pavogti kiaušinius iš paukščių, jie savo ruožtu bando atsikratyti apie nepasotinamas priešų ataka. Siekiai šlovingą paukščių treneris nusprendė pakeisti ir naudoti savo sugebėjimus išgelbėti pasaulį yra tušti. Kai jie susitinka kelyje gyvūnų visi mėginimai nuraminti pyktis yra bankrutuojančios, nes beširdis padaras su snukio sunaikinti savo šeimyninės laimės.

Nė viena iš šalių neketina daryti nuolaidų, o senas karas skleidžiasi su naujais jėgos. Pagrindiniai herojai sugeba pliaukštelėti pučia įkyrus kuilius, bet prieš juos laukia sunkesne kova už sausumos ploto.

Po kenčia kitą pralaimėjimą, agresoriai pradeda kurti blogis planą. Dabar jie siekia pavogti visus kiaušinius į Šiaurės ašigalį ir net kosmoso. Paukščiai turi atnešti padengti ne tik savo snapai, bet ir sunkiąją ginkluotę. Įspūdingas kovas oponentai kaitaliojasi su komiškas situacijas.

Teatruose animacinis filmas «Angry Birds į filmą" pateikiama 3D. Pagal kompiuterinius žaidimus, neprilygstamą grafika ir aukštos kokybės piešimo simbolių kūrėjai - ne visi animacinių filmų orumą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas balso veikiantis simbolių. Šis darbas buvo patikėtas užsienio kino žvaigždės Jason Sudeikis (vadovas Raudonojo) Maya Rudolph (rūpintis Matilda), Joshas Gadas (sporto ir pasipūtę Chuck), Petras Dinklage (Galingasis Erelis), Danny McBride (agresyvūs bombos). Priešai sako Bill Hader balsas. Puiki pradžia įkvėpė gamintojus ir nuotykių istorija su unikalia atmosfera tikrai bus tęsiamas.

Peržiūrų: 3495Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:43
Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising

Fenomenaliai sėkmingi komedija Režisierius Nikolajus Stoller išleistas 2014 gegužės bus tęsiamas. Filmas "kaimynai. Vesti karą 2 "(kaimynai 2: Sorority kylanti) kalbės apie naujas posūkiais ir apsukų, reguliariai šeimos Randerov ir smurtinio studentai. Savo vaidmenis atsargines Zac Efron, Seth Rogen ir Rose Byrne. Gamintojų funkcijos įsipareigojo Rogen, James Weaver ir Evan Goldberg, iš kurių paskutinė buvo bendrų pastangų liūdnai "interviu".

Be pradinės versijos "kaimynų. Vesti karą "laiminga pora Mak (Setas Rogen) ir Kelly (Rose Byrne) įkūnijo amerikietišką svajonę - įsigijo patogų namą ramioje vietoje ir yra žavinga mergina tėvai. Matmenys šeimos gyvenimo sužalotos brolybės apsigyveno kaimynystėje. Iki galutinio tapybos mėgėjai gali gauti kartu su triukšmingoje bendrovė, tačiau šį kartą jie susiduria rimtesnių kliūčių. Dabar veikėjai turės kovoti su moterų klubas. Iš pirmo žvilgsnio, gauti kartu su gana mergaičių yra daug lengviau, bet grožis gudrus jo pirmtakai. Idiliškas Renderov gyvenimas eina į pabaigą.

Orientacinis pora laukia naujos bangos beprotiškų šalims. Merginos tapti kliūtimi kelyje į laimę ir sugalvoti teroro natūra. "Mac" negalės vienas šimtų laimėti teritoriją ir turi prašyti pagalbos buvusiam Nemesis Teddy Sanders (Zac Efron). Paskutinis lygiosiomis įvykdyti ypatingą misiją senais draugais, kurie yra pasirengę mokyti pamoką į klastingas provokatorshu. Jėgos bus nevienodas. Ką laimės: moterys gudrus ar force vyrai?

Nenuspėjamus geidulingas komedija "kaimynais. Vesti karą 2 "Studentų draugijos vadovaujama Chloe Grace Moretz. Vienas iš perspektyviausių žvaigždžių kino jau spėjo įrodyti sau dramoje "Jei aš Stay" ir "Šilelis-Maria". Tuo gamintojas nebuvo menkiausių abejonių, kad aktorė susidoroti su juokingas vaidmenis: prieš penkerius metus ji nustatyti šilumos "Kick-ass" ir superegeroyskom juokinga filmą.

Pirmasis filmas su kuklus biudžetas $ 18 mln uždirbo 268 mln $. Kritikai teigia, kad sėkmės paslaptis slypi sėkmingo mesti ir juokauja, kad yra tiek artimi ir atsakingi tėvai žinomi chuliganai. Autoriai nusistatyti tikslas yra ne tik uždirbti tiek pinigų, kiek įmanoma, ir pareikšti kažką naujo savo mėgstamą žanrą. Dalyviai palaiko filmavimo kinosozdateley ir sutiko sumažinti mokesčius. Altruistai nesiskaito didmeniniu auditorijos dėmesį, o ne galvoti apie tęsinys.

Peržiūrų: 1486Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:41
Bastille Day / Bastille Day

Filmas "Bastilijos diena» (Bastilijos diena), kurią sukūrė režisierius Jamesas Watkins, su Richard Madden ir Idris Alba dalyvavimo, pasakoja apie į Bastilijos paėmimo dienos minėjimą istoriją, pagauti grėsmė dėl keistų idėjų vienoje trokštantis savižudybę.

Šiandien, kai karinis problemų sprendimas nestebina, kitas teroristų išpuolis tampa manifestas Geras, deklaruojant tam tikros žmonių grupės teises. Šie svarstymai stumia Paryžiaus Zoe ne keista ir baisi žingsnio - ji planuoja paskelbti grėsmę vyriausybės ir pasodinti bombą savo ketinimus patvirtinti. Bet staiga jos planus kištis į patį likimą.

Peržiūrų: 1609Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:39
Captain America: Civil War / Captain

Filmas pirmas keršytojas: Priešprieša
Tuo fantastinis veiksmo scenarijų "Pirmasis Avenger širdies: Priešprieša" (Captain America: pilietinio karo) yra aprašytos Comic-crossover įvykiai. Iš adaptacijos istorijos idėja nuėjo ilgą kietąjį būdu, nes kinovselennaya "Marvel vėl pastojo derinti geriausiai žinomų simbolių, iš kurių ne visi raštuotas į originalų šaltinį. Po eksperimentų direktorių serijos Anthony ir Joe Russo pavyko išspręsti simbolių problemą ir sukurti šedevrą produktą.

Sklypas dėmesys skiriamas naują nuotrauką tarp dviejų gerai žinomų Keršytojas konfrontacijos - Kapitonas Amerika (Chris Evans) ir Iron Man (Robert Downey Jr). Nesutarimų sukelti įstatymą asmenų veiklą reglamentuojantį, turintis sugebėjimų. Pasak tarpvalstybinių akto, kiekvienas iš jų privalo atidaryti savo veidą, kad būtų užregistruotas ir mokomi specialiose įstaigose, ir tik tada pradėti dirbti vyriausybėje. Nuo šiol stipriausia pasaulio piliečiai gali mėgautis ypatingų funkcijų, tik su valdžios institucijų leidimo. Politinio kišimosi į visagalės žmonių gyvenime sukelia dramatiškų įvykių ir dalija sąjungininkų į dvi priešiškas stovyklas. Diplomatai atskleisti pilietinį karą, todėl, kad draugai supykti priešai.

Marija Hill vadovaujama agentūra SHIELD, Steve Rogers įsakymas suimti tuos, kurie neatitinka taisyklių. Tačiau jis nepritaria sprendimą ir atmeta lėlių vaidmenį. Sukilėlių išbėga ir susiduria suimti. Tony Stark, pagrindinis veikėjas filmo yra ant valdymo bloko pusėje. Herojus remia registro kūrimą ir eina ieškoti užsispyręs sąjungininku.

Fotografavimo vyko dalinis trikvela Cordon kelių ir gatvių, todėl vadovai sukurti nuostabų realius padarinius. Tačiau meilės scenos buvo iki minimumo, todėl projektas buvo pavadintas "12+".

Šioje juosta vėl dalyje, žiūrovai pamatys apie mėgstamą simbolių ekranus: Žiema kareivio (Sebastian Stan), Falcon (Anthony Mackie), Eimis Romanoff (Scarlett Johansson) ir Clinton Barton (Jeremy Renner). Be to, filmas įmonė pristatys filmą "Pirmasis Avenger: Priešprieša" T'Challa / juoda pantera (Chadwick Bozeman). Tai yra viena iš pirmųjų juoda super Amerikos komiksų knygų. Jis pasirodė ant Fantastiškas ketvertas puslapių 1966. Vėliau, simbolis gaus atskirus solo filmus.

Peržiūrų: 1785Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:37
Didesni purslai / A Bigger Splash

Nufilmavo režisierius Luca Guadalino Filmas "Big Splash" (A Didesnis Splash) - erotinio trilerio.

Pagrindiniai personažai filmo - populiarus režisierius Paulius ir roko žvaigždė Miriam - poilsio viloje su baseinu, mėgautis tyla ir ramybe. Tai tik jų ramybės nebuvo lemta tęstis ilgai. Staiga atsiranda buvusio meilužio, kad herojė bendrovėje su dukra Penelope. Herojai susitvarko aistra uraganą, kuris gali sukelti mirtinų pasekmių.

Peržiūrų: 2252Komentaru: 0
Pridėta: 24.03.2016, 19:23
Hardcore Henris / Hardcore Henry

Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris“ yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos. Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebi pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

Pirmoji mintis, pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje guliu, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando mane nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti, kas aš esu, pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškinu, kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

Peržiūrų: 2088Komentaru: 0
Pridėta: 24.03.2016, 19:21
Erelis Edis / Eddie the Eagle

"Erelis Edis "» (Eddie Eagle) - tai sporto drama apie Michael Edwards - vienas iš garsiausių pasaulio slidinėjimo megztinis slidinėjimas. Tačiau jos populiarumas, tai sportininkas neturi pirmoji vieta ir puikių rezultatų, bet, priešingai, gedimai, kad lydėjo jį per visą jo trumpaamžių bokso karjerą.

Prieš Michaelas Edwardsas nusprendė pasirengti žiemos olimpinės žaidynės, dirbo tinkuotojas paprasta savo gimtąjį miestą Cheltenham, Anglijoje. Tačiau, priešingai populiarųjį įsitikinimu, šuoliams, jis neatėjo iš niekur. Kurį laiką Michaelas dirbo lygumų slidinėjimas ir pasiekti labai gerų rezultatų. Protingai įvertinti sėkmės galimybes, ji suprato, kad konkurencija yra per didelė šiame sporte, todėl jis kreipėsi į sporto disciplinos, jis nėra sukurtas savo šalį. Anglija neturėjo sportininkai pasirengę ją atstovauti slidinėjimo šokinėja. Nenuostabu, kad po kai kurių dvejus metus "nuo nulio" mokymo Michael Edwards buvo kviečiami dalyvauti žiemos olimpinėse žaidynėse, kurios 1988 metais buvo surengtas Kanados mieste Kalgaryje.

Edwards žinomas kaip šarmas žurnalistai Eddie "erelis", buvo visai ne kaip sportininkas, todėl mokymas jam buvo duotas ypač sunku. Jo kojų kabančios slidinėjimo batai, jis turėjo įdėti keletą porų šiltų kojinių. Nepaisant gana lieknas kūno sudėjimą sportininkas Aš pasverti beveik 10 kilogramų daugiau nei jo rimčiausią varžovą. Be to, Eddie patyrė sunkią trumparegiškumą ir be akinių buvo visiškai bejėgis. Taškai nuolat rasojimo šalčio, todėl jam beveik aklas. Visa tai palieka mažai galimybių laimėti ją. Per savo gyvenimą Eddie dalyvavo dviejų pagrindinių konkursų, gauti, kad tai ne visada įmanoma ir daugiau talentingų sportininkų - Pasaulio čempionatas ir žiemos olimpinės žaidynės. Paskutinė vieta šiose varžybose padarė jai realią sporto žvaigždė ir beveik nacionalinis didvyris Jungtinėje Karalystėje, dėl išvaizdos ir manierų Botanikos-klutz, patogumas ir sveiką ironija.

Filmavimas "Eddie" erelis "paskatino Dexter Fletcher - žinomas Holivudo aktorius, kuris pradėjo savo karjerą neseniai direktorių. Iš Underdog sportininkas vaidmuo jauną trokštantis aktorius Taron Egerton, o savo mokytojo vaidmenį - Hugh Jackman. Filmas taip pat vaidina Christopher Walken, Tim McInnerny, Jo Hartley ir Harrold Anastasia.

Peržiūrų: 3411Komentaru: 0
Pridėta: 21.03.2016, 13:56
Money Monster

Atsižvelgiant į istoriją juosta centre pasirodė TV laidų vedėja Lee vartai, kurie gyvena įkaitu vieną iš savo ištikimų žiūrovų, kurie prarado, nes tarybos žvaigždžių visas savo santaupas.

Peržiūrų: 1447Komentaru: 0