Žiūrėti Creed / Creed Lietuvių kalba

Pridėta: 18.12.2015, 17:29
Creed / Creed


Filmas "Creed" (Kreed), nufilmavo režisierius Ryan aušintuvo, tęsia garsiosios sagos profesinės boksininkas istorija - legendinis Balboa.
Šiuo metu amžiaus, tačiau neprarado ryžto laimėti boksininkas neisiu į už kito čempionato diržo dėlei žiedo. Vietoj to, Rocky, vaidina Sylvester Stallone vaidina, kaip tikimasi, bus prisiimti treneris pareigas. Kaip savo palatą sūnus kalbės Apollo Creed - tą patį priešą, mūšį ir grūdintas, kurie kadaise buvo herojaus charakterį. Nesantaika baigėsi seniai vyrus, daugelį metų jie buvo artimi draugai. Kai Apollo našlė prašo Rocky imtis savo anūkui Adonis mokymus pasirodymų profesinės bokso Rocky negali paneigti jai žmogaus atmintį.
Pats berniukas yra senas draugas senelio Filadelfijoje. Jis yra patvarus ir pakankamai protingas, taip pat - "Apollo, kuris berniukas neturėjo laiko gaudyti gyva. Jos fizinės savybės leidžia pasiekti sėkmės bokso ringe. Bet kas motyvuoja jauna Adonis, kurio vaidmuo filme "Creed" vaidina Michael B. Jordan? Dėl šlovės ar noras noras sužinoti šiek tiek daugiau apie savo senelio, kuris jam atrodo? Rocky bando išsiaiškinti senų problemų raizginys ir įgauna trenerio vaidmenį, žada auklėti naują žvaigždę Adonis pusių.
Manau, kad jis dar kartą pervertinti savo jėgas. Herojus kamuoja senų traumų poveikio, tačiau jis drąsiai įveikia skausmą, toliau eiti į tikslą. Bet Creed nebuvo pasiruošę siekti savo garsaus protėvio karjerą. Jis yra daug labiau domina labai skirtingų dalykų. Tačiau, kraujo - ne vanduo. Kelionė į mokymo procesą, jaunuolis netrukus tikrai turi boksas. Dabar jam ten yra tik vienas būdas - laimėti. Bet jūs galite tikėtis čempionatą, jei išvyko į varžovų, kurie nežino nugalėti kovotojas, kurio streikas galėtų kovoti vietoje?
Dėl filmo vaidmenį "Creed" bendrai rašytojas Sylvester Stallone net sutiko taikyti sudėtingus kasdien protezavimas, leidžianti susidėvi jo charakterį. Bet tai nereiškia, kad atėjo laikas Rocky pelnytą poilsį. Patyręs boksininkas, kuris laimėjo ne vieną čempionatas diržas atitinka smūgių su atvira veido ir moko šio Adonis, kuris yra paruoštas lakuotais karjerą bokso ringe. Kas, jei ne Rocky, žinoti, kaip trumpalaikis šlovės gali būti? Jaunas herojus praeiti savo kelią į supratimą bokso, jos iš tiesų filosofiją, kad šis sportas labiausiai įspūdingas ir populiarus daugelyje pasaulio šalių.
    Peržiūrų: 2674Komentaru: 0

    Creed / Creed nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям