Žiūrėti Lūžio taškas / Point Break (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 14.12.2015, 18:08
Lūžio taškas / Point Break (2015)


Filmas "Point Break» (Point Break) - tai iš to paties pavadinimo trileris, išleista 1991 m perdaryti. Iš sportininkų-ekstremalschiki laisvalaikio istorija medžiojami banko apiplėšimas, tapo tikra Blockbuster. Be pastangų atkartoti originalių kūrėjų naujojo filmo sėkmės laikomi siužeto ir pagrindiniai veikėjai.

FTB susijaudinęs keletas drąsi ir labai originalus nusikaltimų serijos: gauja plėšikų, apsirengęs kaukių ex prezidentų Jungtinėse Amerikos Valstijose, jis įsiveržia į didžiausių bankų ir atneša visą turimą pinigų. Nuo paprastų užpuolikų šie banditai skirtingi yra tai, kad jie bando padaryti be kraujo. Plėšikai veikti sklandžiai ir profesionaliai, nepaliekant jokių pėdsakų. Mes galime tik spėlioti apie tai, kas jie yra ir ką ketinate išleisti tokias dideles sumas pinigų.

Galiausiai FTB pasirodo pirmą clue: nusikaltėliai yra kažkaip susijęs su vandens sportas, turi būti tiksli - Windsurfing. Siekiant patvirtinti hipotezes, ginkluoti paplūdimyje burlenčių pasiuntė jaunus perspektyvus agentas Johnny Jutoje. Tai yra suporuotas su labiau patyrusiais pareigūnas Angelo Pappas, tačiau pagrindinis uždavinys patenka ant agentas pečių yra Juta, jis turi įvaldyti naujas sporto, prisijungti prie baudžiamųjų banglentininkams komandą ir laimėti iš grupės lyderio pasitikėjimą.

Pradžioje viskas vyktų sklandžiai: FTB agentas tampa valstybė "gauja buvusių prezidentų." Johnny traktuojami kaip savo vaikinu, jis net streikų sukurti santykius su Tyler, buvusio lyderio pagrobėjai mergaitė pavadinta Kūno. Bet tam tikru momentu kažkas negerai: per įprastinį apiplėšimo pažeidė pagrindinė taisyklė, kad gauja - yra aukos, o kūnas pradeda spėlioti apie tai, kas iš tikrųjų yra naujas komandos narys. Ir Jonas, kurie staiga atėjo paragauti jo naujais draugais gyvenimo būdą, leis sudėtingus sprendimus tarp profesinės pareigos ir naujai atrastą filosofija laisvę.

Pirmos filmo "Point break" sėkmė yra skolingas daug aktorių, atliekantis pagrindinį vaidmenį - į moterų širdžių Patrick Swayze ir labai jaunas Keanu Reeves, kurie buvo tada tik pradeda savo aktoriaus karjerą užkariautojas. Šiuo metu Johnny Juta vaidmenį matysime Luke Bracey ir kaip organas - Edgar Ramirez. Partneris atliks pagrindinio herojaus, Ray Winstone, ir jo mylimasis - Teresa Palmer.

Iš juosta direktorius tapo Kor Erickson, kurie anksčiau vadovavo iš kelių serijų filmavimo. Prieš dėl nusikaltėlių banglentininkams juosta Kor buvo geriau žinomas kaip pirmasis "Greiti ir įsiutę" operatoriaus ir sci-fi trileris "Daredevil".
    Peržiūrų: 5513Komentaru: 0

    Lūžio taškas / Point Break (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям