Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 51-60
Pages: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 82 83 »

Pridėta: 21.03.2016, 13:55
The Finest Hours

Vasario 18, 1952 m Naujosios Anglijos pakrantės nukentėjo stipriausią uraganas, potvynis miestą visoje rytinėje pakrantėje ir sunaikinti laivą, pagauti atviroje jūroje. Tanklaivis "Pendleton", privalo už Bostone, buvo tiesiog suplėšyti į dviejų ir trisdešimt du jūreiviai buvo įstrigę ant skęstančio laivo. Vyresnysis mechanikas Ray SEIBERT perėmė bijo mirties bendražygiai valdymo ir įtikino juos pradėti dirbti kartu, kad perkeltumėte elementų poveikį ir gauti į krantą gyvas. Tuo tarpu, ataskaitos tanklaivio avariją atvyko į JAV pakrančių sargybos stoties Chatham, Massachusetts. Pareigūnas Danielis Cluff nusprendė pradėti rizikingą gelbėjimo operaciją ", Pendleton" komandą. Keturi gelbėtojai, vadovaujami kapitono Bernie Weber ant medinio valtis su silpnu varikliu ir beveik nėra navigaciją priemonėmis, teks atremti milžinišką bangos ir Gale-FORCE vėjai gelbėti jūreivių nelaimės ...

Peržiūrų: 1774Komentaru: 0
Pridėta: 21.03.2016, 13:51
Quackerz

Atgal į saulėtų Kinijos matuojamas gyvenimo Mandarininė antis yra įjungtas akimirksniu: karinių didžiosios antys, plaukiojantiems kursus Havajuose atšoka, netyčia nusileidimo ant jų saloje.
Iš didžiųjų ančių vadovas, patyręs karys Dakmus nenori skaitytis su vietos tradicijomis, bet ir vietos mandarinų imperatorius taip pat nepatinka nekviestus svečius. Tarp jų, konfliktas kyla. Jis bando išspręsti imperatoriui, drąsus Longview sūnų, kuris taip pat mėgautis nuostabų ERICA dukra lyderio Dakmusa.
Tačiau, nors tėtis išsiaiškinti santykius, jų vaikai patenka į bėdą. Du kvaili vagys, remiantis Witch Hunt Longveya instrukcijas.
Longview - tą patį "Saulės antis", kuri pasak legendos yra aprūpinta super sugebėjimus. Ragana yra pasirengusi už jokį nusikaltimą dėl galios ir amžinos jaunystės labui. Galiausiai, Longview yra jos rankose ...

Peržiūrų: 1334Komentaru: 0
Pridėta: 07.03.2016, 08:30
10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane

"Cloverfield, 10" (10 Cloverfield Lane).

Ši istorija gamintojų skambučiai, susiję su, kad nutiko prie originalaus tapybos simbolių. Į istoriją, pagrindinis veikėjas kurį Mary Elizabeth Winstead filmo atsibunda po automobilio avarijos kai rūsyje, kur be jo yra dvi daugiau neįprasta savo vyrams. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir kaip ji gavo čia, ir ji pranešė, kad ji vos išgyveno apokalipsės - visas gyvenimas buvo prarasta dėl branduolinės atakos, išorinis pasaulis yra negyvenamos, ir todėl visi jie yra likti čia, bunkeryje.

Laikas eina, o filmo "Cloverfield, 10" herojė pradeda abejoti, kad visa tai ji papasakojo tiesą. Kas yra šie žmonės? - Ji paklausė. Kodėl ji turėtų tikėti juos? Gal ji turėtų eiti laiptais ir pamatyti, tai ten iš tikrųjų yra pavojinga? Pavargote nuo spėlionių ir argumentais, kad nežinojimas yra blogiau nei karčios tiesos, ji nusprendžia išsklaidyti savo abejones ir, nepaisant jos kaimynių nelaisvėje savo kelią protestų prie branginamų duris į pasaulio ...

Filme, kuris gali būti vadinamas "Cloverfield 2" taip pat vaidina Johnas Gallagher ml. John Goodman. Sustojimo užsiima trilerį režisavo debiutantas kino Traktenberg Dan, kuris anksčiau dirbo trumpą sci-fi trileris "portalas:. Niekur Run"

Peržiūrų: 3969Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2016, 20:51
Skambutis 3 / Rings

2002-aisiais metais Holivude buvo nufilmuotas 1998-ųjų japoniško siaubo filmo „Skambutis“ perdirbinys. Nors šio žanro mėgėjai vieningai pripažįsta, kad originalas buvo žymiai labiau šiurpinantis, klykiančių iš baimės netrūko ir tarp Holivudo versijos žiūrovų. 2005 m. buvo nufilmuotas juostos tęsinys, o bėgant metams „Skambučio“ serija įgavo kultinio filmo statusą.

Žmogus, pažiūrėjęs prakeiktą vaizdajuostę, yra pasmerktas mirčiai. Vienintelis būdas jos išvengti – per savaitę padaryti juostos kopiją ir ją išsiųsti kažkam kitam.

Nuo ko prasidėjo prakeiktoje vaizdajuostėje užfiksuotos merginos Samaros Morgan istorija? Kiek plačiai paplito prakeiktoji vaizdajuostė? Ir kuo viskas pasibaigs? Visi atsakymai – trečioje legendinio „Skambučio“ dalyje.

Peržiūrų: 3152Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2016, 20:48
My Big Fat Greek Wedding 2

Komedija filmas "My Big Fat Greek Wedding - 2" bus išleistas 2016 m. Virš darbo paveikslėlyje tas pats režisierius kaip ir pirmojoje dalyje filmo - Kirk Jones. ten taip pat yra beveik visų dalyvių, išskyrus John Corbett, kuris per filmo filmavimo buvo įtraukta į kito projekto. Iš antrosios dalies "graikų Vestuvės" premjera planuojama kovo 24 ir tikimasi į viršų kasose surinktus pinigus nuo pirmos nuoma. Komedija Manoma darbuotojams vaizdą, gauti geraširdis ir rūšis, alsuoja paprastuose kasdieniuose tekstuose: humoro ir skonio Graikijos didelė šeima, filmas bus skirtas visai šeimai peržiūrai.

filmas

2002 jis išleido komedija apie tradicijas ir nežabota temperamento Amerikos graikai. Už pirmąją dalį sklypo pagrindas buvo nelaimingas Amerikos su Graikijos šaknų Portokalos Tula, kuris, kaip ir daugelis kitų mergaičių amžių, sapnai tuokiasi. Bet laikas bėga ir yra padorus varžovas visiems. Ir dabar, o ne jauna nuotaka šypsosi laimė - ji atitinka tik jai. Čia atrodytų, pats laikas baigti istorijas, bet ne su Graikijos šeima. Dabar naujai jaunikis turėtų prašome visus šeimos narius mokytis įvairių graikų tradiciją ir atlaikyti nekilnojamojo stiprumo bandymas - vestuves Graikijos stiliaus.

Į «My Big Fat graikų Vestuvės pasakojimas - 2" prasideda porą metų. Šeima gyvena savo gyvenimą: kažkas, kas veikia, kas mokosi, jie visi guli paprastas, šeimos verslas. Bet čia vėl yra įvykis, kuris paverčia ramiu gyvenimu daugelio giminaičius Tula Portokalos aukštyn kojom. Visa šeima ketina dar kartą ateiti į pagalbą, net jei didžioji pagalbos ir nereikia ne visi. Ką dabar nutiks su didele šeima, o kai Įvairenybės Portokalos priklyuchatsya su pagrindinių simbolių iš filmo? Visa tai mes galime sužinoti tik žiūri filmą iki galo.
Pagrindiniai personažai filmo ir darbuotojų «My Big Fat Greek Wedding - 2"

Pirmoji dalis juostos buvo beprecedentis sėkmė, visas pasaulis stebėjo pakilimai ir nuosmukiai kovotojos ir perprasta nelaimėlį Tula ir sužadėtinio. Dabar mes vėl susitiks su jau savo mėgstamų aktorių. Jis yra malonus pažymėti, kad pagrindiniai veikėjai ir visa kūrybinė komanda nuotrauka nepakito. Tai yra būtina gerbėjai švęsti pirmosios dalies orumą. Bet kas renginys įvyks šį kartą neramus Graikijos šeima, režisierių ir prodiuserių yra laikoma paslaptyje, jis bus žinomas tik dėl premjeros dieną.

Peržiūrų: 1541Komentaru: 0
Pridėta: 02.03.2016, 17:00
Batman v Superman: Dawn of Justice

Taika padalijimo, bendrovė negali nuspręsti, kokios charakterio yra reikalingas kaip idealus? Nors nėra tikrumo, superherojus su panašiu į Dievą galimybes elgiasi nevaldomai. Guardian Gotham City ketina atsispirti Metropolis gelbėtoją, ir šioje kovoje yra atsikirto: stiprybės ir drąsos prieš gerbė išlaisvindamas galimybes. Betmenas ir Supermenas kovoja vienas su kitu, ir šiuo metu yra nauja pasaulinė grėsmė, kuri dar nėra lygūs žmonijos istorijoje ...

Peržiūrų: 2282Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:50
Sauliaus sūnus

Filmas "Sauliaus sūnus  žiūrėti." Iš žmonių, kurie dirbo Aušvico krematoriumą ir vienas kitą partiją žmogaus palaikų istorija, jis randa mažą berniuką kūnas yra labai primenantis savo sūnui. Pagal savo mirties grėsmė, jis nusprendžia pavogti kūną, palaidoti žmogaus berniukas. Dėl tinklalapio galite filmai.ucoz.org Movie Priekaba sūnus Saulius žiūrėti internetu, aukštos kokybės.

Peržiūrų: 2258Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:48
Neištikimybė / Misconduct

Filmas "Misconduct" iš režisieriaus Shintaro Shimokava iškočiojama 2016 vasario. Filmas yra padaryta dramatiškas trileris žanro, yra viskas, kad yra susijęs su nusikalstamumu ir pinigų pasaulyje vieta.
Filmo siužetas sukasi aplink jaunas teisininkas, kuris nusprendė statyti savo karjerą kovos galingą savininkas korporacija užsiima vaistų gamybai. Pagaminti vaistai neturi jokių teigiamą poveikį žmonėms, o pati bendrovė, gamintojas parduoda ją kaip stebuklingų išgijimų pobūdžio, kad gali atsikratyti labiausiai bijojo ligų.
Atsižvelgdama kovoti su galinga ir įtakinga priešininkas, teisininkas patenka į siaubingą pasaulį korupcija, išdavystės ir shootouts. Galbūt jis įgauna tokią pernelyg didelė našta dėl nepatyrimo, arba dėl bet kurios kitos priežasties, bet, kai pradėjo apie kovą su nusikalstamų sandorių keliu, neįmanoma tiesiog pėsčiomis.
Nepaisant to, kad darbas jam tiesiog pavojingas ir gyvybei, ji negali nukrypti nuo numatyto kelio. Kraupios įvykiai pradeda lydėti visą savo gyvenimą, kiekvieną dieną yra kažkas pavojinga. ar jauni žmonės galės susidoroti su užduotimi, kurią jis buvo į save, ir tai, ar teisingumas bus padaryta?

Peržiūrų: 2167Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:45
Kung Fu Panda 3

Filmas "Kung Fu Panda" "animacinių filmų herojus (" Kung Fu Panda "), tingus ir nerangus panda Po (Black Jack), didelis gerbėjas skanaus ir didelio kaloringumo, visada gyveno su slaptu svajonė - tapti kung fu meistras. Tačiau vietoj suprasti senovės meno paslapčių, ant kiekvieno virimo sriuba tėvo parduotuvėje dieną. Animacinių filmų herojus nereiškia, kad likimas netrukus suteikti jam su savo stabais paskyrimo ", įsiutę Penki", didžiojo magistro Shifu (Dustin Hoffman) mokiniai - įsiutę Penki (Angelina Jolie), beždžionė (Jackie Chan), Mantis (Setas Rogen), Kranų ( Davidas kryžius) ir angis (Liusi Liu).

Gana netikėtai sau, gremėzdiškas ir nesaugus veikėjas "Kung Fu Panda" animaciją yra konkurse su garbės "Furious Five" nugalėtojas - jis buvo išrinktas į Dragon Warrior, geriausias tarp geriausių. Dabar jis tapo senovės Scrolls Dragon globėjas ir pagrindinis gynėjas visą slėnį Taikos prieš bet blogio jėgas kėsinimosi.

Štai kaip su tokia sunki užduotis susidoroti gremėzdiškas on? Ypač todėl, kad blogio ir kerštingas Snow Leopard Tai Plaučių (Ian McShane) jau vyksta atsižvelgiant į Scrolls slėnyje. Dėl panda ateina išmintingas meistras Shifu, kuris yra labai neįprastas požiūris į mokymąsi ir savo Kung Fu gudrybės. Bet tik nuo programinės įrangos priklausys nuo to, ar jis gali tapti tikru drakonas kariai, ir kaip žinoti, jei ji nebus didžiausias silpnumas jėga, kuri padės jam sunkiausiu momentu?

Animacinis filmas "Kung Fu Panda" »(" Kung Fu Panda ") - pirmoji dalis nuotykių ir geraširdis bumbling Poe. Istorija buvo animaciją "Kung Fu Panda" 2 ".

Peržiūrų: 15919Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:42
10 Cloverfield Lane

Trilleris «Cloverfield, 10" (10 Cloverfield Lane).
Ši istorija gamintojų skambučiai, susiję su, kad nutiko prie originalaus tapybos simbolių. Į istoriją, pagrindinis veikėjas kurį Mary Elizabeth Winstead filmo atsibunda po automobilio avarijos kai rūsyje, kur be jo yra dvi daugiau neįprasta savo vyrams. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir kaip ji gavo čia, ir ji pranešė, kad ji vos išgyveno apokalipsės - visas gyvenimas buvo prarasta dėl branduolinės atakos, išorinis pasaulis yra negyvenamos, ir todėl visi jie yra likti čia, bunkeryje.
Laikas eina, o filmo "Cloverfield, 10" herojė pradeda abejoti, kad visa tai ji papasakojo tiesą. Kas yra šie žmonės? - Ji paklausė. Kodėl ji turėtų tikėti juos? Gal ji turėtų eiti laiptais ir pamatyti, tai ten iš tikrųjų yra pavojinga? Pavargote nuo spėlionių ir argumentais, kad nežinojimas yra blogiau nei karčios tiesos, ji nusprendžia išsklaidyti savo abejones ir, nepaisant jos kaimynių nelaisvėje savo kelią protestų prie branginamų duris į pasaulio ...
Filme, kuris gali būti vadinamas "Cloverfield 2" taip pat vaidina Johnas Gallagher ml. John Goodman. Sustojimo užsiima trilerį režisavo debiutantas kino Traktenberg Dan, kuris anksčiau dirbo trumpą sci-fi trileris "portalas:. Niekur Run"

Peržiūrų: 2056Komentaru: 0