Total entries in catalog: 57
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 13.10.2016, 14:22
Machinatoriai /  Masterminds

Machinatoriai 

Masterminds
Peržiūrų: 3299Komentaru: 0
Pridėta: 13.10.2016, 14:18
Inferno / Inferno (2016)


Nuo pirmosios žymiųjų Deno Brauno romanų apie profesorių Robertą Lengdoną ekranizacijos – „Da Vinčio kodas“ – praėjo lygiai dešimt metų. 2009 m. buvo nufilmuota antroji serijos dalis – „Angelai ir demonai“, o dabar atėjo metas trečiajai: „Inferno“. Šįkart žymusis Harvardo profesorius (kurį vėl vaidina Tom‘as Hanks‘as) prabunda Florencijos ligoninėje, negalėdamas prisiminti kelių pastarųjų savo gyvenimo dienų. Negana to, į jį pagalbos kreipiasi policija, tikėdamasi, kad profesorius padės išaiškinti keistą šifrą, susijusį su žymiąją Dantės „Dieviškąja komedija“. 

Peržiūrų: 2320Komentaru: 0
Pridėta: 22.08.2016, 15:58
Ziureti Ben-Huras 2016 / Ben-Hur online

Gerai žinomas režisierius Timuras Bekmambetov nusprendė imtis labai rimtų projektą ir pašalinti iš filmo "Ben Hur", kuris bus išleistas plačiais ekranais Rgp 12, 2016 perdaryti. Tai tikrai sunku žanras ir šaudymo dalyvauja gerai žinomi veikėjai, kaip antai Jack Huston, Nazanin Boniadi ir kt. Pirmasis filmas buvo 1959 ir surinkti rekordinį kasoje tuo metu ir gavo 11 Akademijos apdovanojimą. Na, visi nekantriai laukia nuotraukų spaudai. Ben Hur istorija - Judėjas iš kilmingos šeimos yra labai dramatiška. Po jo draugas išdavystės - jis patenka į vergiją, ir tapo daugelį metų, laisvos darbo dėl Romos virtuvėse. Bet jis turėjo galimybę grįžti ir imtis keršto. Be to, filmas vyksta tuo metu, kai krikščionybė populiarėja ir vis dar gyvena Gelbėtoją. Kristaus istorija, kuri bus parodyta blogiausių dienų savo gyvenime, pantomima Judą ir Poncijus Pilotas sprendimą. Žiūrėti filmą premjeras «Ben Hur» pilnai internete mūsų svetainėje.

Peržiūrų: 4973Komentaru: 0
Pridėta: 21.08.2016, 10:17
Ziureti Mirties namai / Don't Breathe (2016) online

Bankrutavusiame ir smarkiai ištuštėjusiame Detroite gyvena mergina Roki. Taurelės nevengianti ir su patėviu gyvenanti jos motina nebesirūpina nei ja, nei dar į mokyklą neinančia Roki sesute. Trokšdama pabėgti iš mirusio miesto, Roki pažada sesutei ją išsivežti ir pasiryžusi tai padaryti bet kokia kaina. Roki vaikinas – nešvarios veiklos nevengiantis Monis – papasakoja nugirdęs apie netoliese gyvenantį vienišą vyrą, savo seife laikantį daugiau nei ketvirtį milijono dolerių. Geriausia dalis – jis visiškai aklas. Kitaip tariant - lengvas grobis. Apakinta galimybės pabėgti iš nekenčiamo miesto, Roki „pasirašo“ nusikaltimui. Prie jų prisijungia ir merginos draugas Aleksas, slapta įsimylėjęs Roki.

Vedini Monio, vieną naktį trijulė įsibrauna į aklojo namus. Nežinantys, kad regos praradimą žmogaus organizmas paprastai kompensuoja paaštrėjusiomis kitomis juslėmis. Ypač – klausa. Kas baisiausia – jau pirmasis susidūrimas su juos išgirdusiu buto šeimininku įsibrovėliams atskleidžia kraupią tiesą, kad aklasis vyras - toli gražu nėra toks bejėgis, kaip jie galvojo. Netrukus lengvų pinigų troškimą pakeičia siaubas ir desperatiškas noras išgyventi.

Įtampos kupinas trileris „Mirties namai“ Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 26 dieną. 

Režisierius: Fede Alvarez

Vaidina: Jane Levy, Dylan Minnette, Stephen Lang, Daniel Zovatto, Jane May Graves

Peržiūrų: 2957Komentaru: 0
Pridėta: 12.07.2016, 17:32
ziureti Genijus / Genius 2016

Jaudinanti ir įkvepianti biografinė drama „Genijus“, kurią sukurti inspiravo 1978 m. išleista A. Scotto Bergo knyga Max Perkins: Editor of Genius („Maksas Perkinsas: genijaus redaktorius“) – apie žmones, kurių gyvenimai ryškūs, o sugebėjimai, idėjos ir veikla pranoksta amžininkus.

Peržiūrų: 4681Komentaru: 0
Pridėta: 30.05.2016, 19:31
Džeisonas Bornas / Jason Bourne

Džeisono Borno istorija prasidėjo prieš 14 metų, kuomet Matt‘as Damon‘as pirmą kartą suvaidino atmintį praradusį itin slapto CŽV projekto produktą – nenugalimą super kareivį, ieškantį atsakymų apie savo praeitį. Per šiuos metus iš viso buvo sukurti keturi Borno serijos filmai, tačiau paskutiniame iš jų M. Damon‘as nevaidino – pastarojo filmo istorija pasakojo apie kitą to paties projekto karį. 

Dabar, praėjus keleriems metams nuo tada, kai Džeisonas Bornas surado atsakymus į jį kamavusius klausimus ir pasislėpė nuo visa matančių CŽV akių, keistų įvykių grandinė priverčia jį vėl sugrįžti į pavojingą žaidimą. Buvusi CŽV agentė Nikė (akt. Julia Stiles) atskleidžia Bornui, kad viską prisiminti – dar nereiškia viską žinoti ir suprasti. Džeisonas Bornas leidžiasi į naujų atsakymų paiešką. 

Peržiūrų: 2781Komentaru: 0
Pridėta: 30.05.2016, 19:30
Žvaigždžių kelias į begalybę  Star Trek Beyond

Įpusėjus penkerių metų ekspediciją visatos gelmėse, kapitono Kirko (aktorius Chris‘as Pine‘as) vadovaujama erdvėlaivio „USS Enterprise“ įgula patenka į bėdą. Sustojimas vienoje labiausiai nuo Federacijos centro nutolusių bazių iš pradžių nieko blogo nežada. Tačiau vos spėjus išskristi iš jos, erdvėlaivį sunaikina netikėta ir itin galinga nežinomų ateivių ataka. Įgulai pavyksta išsigelbėti, tačiau tai – menka paguoda. 

Išbarstyti po visiškai nežinomą planetą, be jokių ryšio priemonių, kuriomis galėtų pasikviesti pagalbą, Kirkas ir jo bičiuliai praktiškai pasmerkti mirčiai. Negana to, juos ima medžioti „USS Enterprise“ numušę ateiviai. Pastarųjų vadas turi savų sąskaitų su nekenčiama Federacija ir yra pasiryžęs bet kokiomis priemonėmis sunaikinti Federacijos erdvėlaivio įgulą. 
 

Peržiūrų: 2658Komentaru: 0
Pridėta: 27.05.2016, 14:12
The BFG : Didysis Gerulis Milžinas

"Didysis ir geras milžinišką» ( "The BFG) - adaptacija to paties pavadinimo vaikų knygos nuo romano autorius" Čarlis ir šokolado fabrikas "Roald Dahl. Direktorius filme - neprilygstamą meistras kino ir nugalėtojas keturių statulėlės "Oskaro" Steven Spielberg. Svarbiausia scenarijus dirbo Melissa

Peržiūrų: 8340Komentaru: 0
Pridėta: 27.05.2016, 14:10
Independence Day: Resurgence

Filmas Nepriklausomybės diena: Atgimimas
2016 planuojama produkcijos fantastikos Blockbuster "Nepriklausomybės diena atgimsta", matyt premjera planuojama birželį. Filmas nufilmuotas to paties žanro, kaip ir pirmoje dalyje, ir jis tampa logiška tąsa.

Istorija vyksta 20 metų po to, pirmojo filmo įvykių, tuo metu, kai jaunoji karta užaugo kas prisimena svetimų užpuolikai ataka 1996 m. Žmonės įvaldę ateivių technologija, buvo galima statyti veiksminga (jų nuomone) planetos apsaugą. Apsaugokite namų planeta turi kažką, nes yra įtarimas, kad užpuolikai paliko pasaulį švyturys nukreipta užpuolikai mūsų planetoje, ir galėtų padėti užsieniečių į kitą atakos - ir mano, kad tai yra neįmanoma. Gynybinė sistema yra ne tik pasaulyje, dalis jo yra pastatytas Mėnulyje, kuris yra dislokuotas maitinimo precedento karinę bazę.

Nepaisant visų iš planetos pastangų, ataka vis dar vyksta, ir užpuolikai pajėgos viršyti tiems, kurie gyvena Žemėje galią, ir žmonės pamiršo, kad yra ribos, tautos, skirtumai perspektyvos - kad išgyventų, turime suvienyti. Nuotraukoje, Kinija yra atsakinga už Mėnulio bazės, Rusija dirba karinėje bazėje viename iš Saturno mėnulių - tik kartu gali susidoroti su grėsmė kabo visame pasaulyje.

Projektas turėjo žvaigždė filme, Will Smith, ir parašė antrąją versiją scenarijų pagal jį, jei derybos bus sėkmingos, tačiau aktorius atsisakė pasirodyti paveikslėlyje. Dabar išgelbėti planetą būti drąsūs ir stiprūs pagrindiniai personažai, keli drąsūs vyrai ir moterys galės atmušti priešą ir pasaulyje bus taika dar kartą. Kovoti pilotas tampa JAV prezidento dukra, kaip sūnui iš pirmos nuotraukos veikėjas - jo tėvas (iš pirmos dalies vaidmens Will Smith) yra nužudyti bandymo metu, prieš ateivių ataka.

Peržiūrų: 2056Komentaru: 0
Pridėta: 26.05.2016, 09:41
Centrinės pajėgos Central Intelligence (2016)

Mokyklos laikais nemenką antsvorį turėjęs Bobas (aktorius Dwayne‘as Johnson‘as) buvo visuotinis pajuokų objektas. Iš jo tyčiojosi visi, išskyrus Kelviną (akt. Kevin‘as Hart‘as), kuris, nors pats būdamas populiarus ir visų mėgstamas vaikinas, vienintelis užjautė Bobą. 

Praėjus 20-čiai metų, klasiokų susitikime Bobo niekas neatpažįsta: užsiauginęs muskulatūrą, vyras nė iš tolo neprimena mokyklos laikų storuliuko. Negana to, Bobas yra ir vienas pavojingiausių slaptų CŽV agentų. Tačiau apie tai jis papasakoja vieninteliam savo bičiuliui Kelvinui, kuris, praėjus dviem dešimtmečiams, dirba buhalteriu ir ilgisi savo mokyklos laikų šlovės. Pats to nenorėdamas, Kelvinas netrukus pasijunta įtrauktas į Bobo pasaulį: nuolatinių pavojų, išdavysčių, susišaudymų, sprogdinimų, šnipinėjimo ir slaptų operacijų pasaulį. 

Peržiūrų: 2729Komentaru: 0