Žiūrėti Tėtukas namie / Daddy's Home Lietuvių kalba

Pridėta: 18.12.2015, 17:28
Tėtukas namie / Daddy's Home


Komedija filmas "Sveiki, Tėti, Naujieji metai" bus puiki kalėdinė dovana visiems šeimos komedijų mėgėjams. Filmas bus išleistas 2016 m, bus galima mėgautis su visa šeima per Kalėdas. Paveikslas vaizduoja vyrų varžybos žiūrovo sceną rodomas maksimalus komiksų ir įdomu.

Nesveika konkurencija

Filmo herojus "Labas, tėti, Naujieji metai", - tyliai ir lengvas darbuotojas radijo stoties, kurios gyvenimas tęsiasi pastoviai ir lėtai. Jis yra vedęs savo mylimajai moteriai, dviejų vaikų motina, už kurį jis stengiasi būti puikus tėvas. Viskas buvo gerai, kol yra netikėtas komplikacijas - Kalėdas atvykti biologinis tėvas vaikus.

Tarp dviejų vyrų, yra konfrontacijos, kad buvo visiškai tikėtasi - sunku rasti dvi asmenybės yra skirtingi išvaizda, charakteris ir gyvenimo būdas, nei kad nelaimingas tėvas. Kaip subalansuotas, nuolankus šeimos žmogus ir nepatogu pasipriešinti brutaliai mačo tempas rokeris komplektus ir jojimo ant stačios dviračiu? Kas laimės žavingame brolis ir sesuo, kurie svajoja apie geresnį pasaulį popiežiaus širdį? Gal Kalėdų atmosferą padės priešininkus rasti bendrą kalbą ...
Popiežius prieš popiežiaus

Komedija Daddy namuose dalyvavo dviejų didžiųjų veikėjų, kurių kiekvienas turi savo ypatingą žavesio ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Tėvo vaidmuo atiteko Mark Wahlberg, žaisti pagrindinius vaidmenis filmuose, pavyzdžiui, "TED" ir "kovotojas". Jo priešas, kurį vaidina Will Ferrell, kuris įgijo populiarumą po crazy 2004 paveikslėlyje Starsky & Hutch. Aktoriai labai organiniai atrodo kartu, įkūnijantis ekrano du absoliutūs priešingybės.
    Peržiūrų: 9857Komentaru: 0

    Tėtukas namie / Daddy's Home nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям