Žiūrėti Hju Glaso legenda / Revenant, The Lietuvių kalba

Pridėta: 22.01.2016, 18:47
Hju Glaso legenda / Revenant, The


Filmas "Survivor" remiasi amerikiečių autoriaus Michael Panke romano "grąžinamo: A apie keršto romaną", kuris, savo ruožtu, įkvėpė Hugh Stiklas, vienas iš Laukiniuose Vakaruose užkariautojai likimą. Amerikos istorija XIX amžiuje - tikras sandėlis panašių istorijų: tai laikas, kai šiuolaikinių valstybių teritorija apsigyveno drąsius ir stiprius valios žmones - Wild indėnai, drąsūs kolonistai ir veržlus kaubojų. Šių didvyrių vaizdai vis dar gaubia susitikimams ir yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojų ir režisierių.

Istorija skleidžiasi į į 1823 žiemą filmo, kai iš medžiotojams, dirbančių pagal kailių įmonės ir LED Andrew Henry, medžioklė kailinių gyvūnų negyvenamos, laukinių žemių Pietų Dakota grupė. Kaip dirigentas aktų jie patyrė medžiotojas Hugh Stiklas, padedamas savo sūnaus, Hawke, gimęs Indijos moterų.

Viename iš reidų Stiklo vien susiduria su piktas pilkasis lokys. Esant sunkiam kovos su laukinių gyvūnų Hugh laimi, bet jis gauna sužeistas.

Ilgai meška per mišką ir sniego vos gyvas Glass maža grupelė medžiotojų negali. Be to, per pavojus būrys būti aplenkė indėnų, kurie anksčiau dirbo su grupe. Esant tokiai situacijai, tikėdami, kad Trapper truko neilgai, kapitonas Henris palieka rūpintis juo iki savo paskutinio atodūsio Hawk ir du medžiotojai - patyrę John Fitzgerald ir labai jaunas vyras Jim BRIDGER, kuris pažadėjo už šią misiją atlygį - rūpintis mirštančiųjų ir jo laidojimo orumo , Bet Fitzgerald, bijodamas indėnus, nenori likti ilgai netoli stiklo. Į akis negali kištis į tai, kas vyksta beveik gyvas tėvas nužudo savo sūnų, Jonas sakė, Bridger kad Hawke dingo, o po bauginantis pasakojimas apie jaunas medžiotojas artėjantį indėnus ir priversti mesti į mišką Glass, galvoju, kad jis vis dar vot apie mirti.

Tačiau, nepaisant sunkių traumų, Hugh išgyventi. Vos atsigavo, jis pradeda savo ilgą kelionę per laukinių žemės pilnas pavojų. Jis padeda įveikti didelį skausmą, eiti vieni kelis šimtus kilometrų. Bet herojus pasiryžęs rasti asmenį, kuris nužudė jo sūnų, ir gauti net su juo ... visiškai.

Originalus pavadinimas juosta -. Wielebny, "grįžtančių" Žodis «Revenant» anglų kalba turi dvigubą prasmę: vadinamąją vyro, kuris grįžo po ilgos pertraukos, ar Revenant.

Filmas "Survivor" buvo Alejandro González Iñárritu, iš Oskaro "laureatas kūrėjas" Berdmena ". Atsižvelgiant drąsus pradininkas Hugh Glass vaidmenį, matome Leonardo DiCaprio. Filmas taip pat vaidina Tom Hardy ir Poulter.
    Peržiūrų: 11787Komentaru: 0

    Hju Glaso legenda / Revenant, The nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям