Total entries in catalog: 57
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 10.05.2016, 18:12
Warcraft: pradžia / Warcraft

warcraft filmas
Ketinama sukurti filmą apie žaidimo visatos Warcraft Blizzard Entertainment atstovai korporacijos minėto 2006 m renginiuose. C Nuo tada milijonai gerbėjų, kurį sudaro ne tik iš garsaus interneto strategijos gerbėjams, bet ir mėgėjai iš knygų fantazijos žanro serijos, laukiu būsimo filmo vadinamas detales "Warcraft".

Tai nenuostabu, kad autorių teisių turėtojams buvo neskuba su būsimų filmų režisieriaus pasirinkimas. Taigi Uwe Boll, kontakto Blizzard, nebuvo suteikta galimybė gauti filmo teises: bendrovė nesiruošia rizikuoti Crazy sėkmės populiarus visame žaidimo, kuris turėtų sudaryti to paties filmo pagrindą pasaulyje.

Tam tikra darbo laikotarpį filmo "Warcraft", vadovaujama režisieriaus Sam Raimi, kuris visiškai pakeitė anksčiau parašyta scenarijų už Gary Witt filmas. Abu specialistai galiausiai paliko projektą, o direktoriaus postą buvo galiausiai patvirtintas Duncan Jones, žinomas filmų "Mėnulis 2112" ir "Šaltinis kodas". Kartu su Charles Leavitt jie dirbo dėl filmų scenarijų.

Filmavimas vyko laikotarpiu nuo sausio iki 2014 m gegužės ir paėmė 123 dienų. Iš pradžių buvo planuojama paskirti išleidimo data gruodžio 18 2015, tačiau nuo Maždaug tuo pačiu metu buvo suplanuota į didįjį ekraną naują epizodą "Žvaigždžių karų", išleidimo atidėtas iki kovo 11, 2016.

Renginiai filmo "Warcraft" vyks jau pažįstamas skaitytojams ir žaidėjų planetos Azeroth vietose, tačiau ypatingas dėmesys bus kreipiamas į Stormwind Karalystėje. Paveikslėlyje pasakoja apie orkų invazija ir savo pirmąjį konfrontacijos su per vidurį žmonių bus kruvinas karo orda ir aljanso, kuriam vadovauja Durotan ir Anduin Lothar, atitinkamai. Filmų kūrėjai yra įsitikinę, kad jie nesidalijo fantazijos simbolių į gerus ir blogus: daugelis žiūrovų tikrai gali užjausti su orkų, kurie filme nėra bauginanti monstras, ir gana pilnavertį ženklų su savo istorija.

Travisas Fimmel, žinomas žiūrovams iš nuotraukų "Vikingai" ir "susilaikė", grojo filmo vaidmenį Lothar, pagrindinis asmuo dėl aljanso dalis. Atsižvelgiant į Medivh vaidmenį nuo seniausių kastų gynėjų padarė Benas Fosteris ir karalius Llane Wrynn grojo Dominic Cooper.

Iš Orc rasės Durotan vadovas grojo Toby Kebbel, viena iš labiausiai pavojingų lyderių Frostwolf BlackHand - Clancy Brown, ir drąsus ir baisus Orgrim turinti Doomhammer - Robertas Kazinsky.

Kad fantazija filmas turėtų būti tik pirmoji dalis originalaus serijos - ateityje turėtume tikėtis epizodų atitinkamą chronologiją visatos Warcraft.

Peržiūrų: 2450Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 16:50
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Ekrano pritaikymas kultas komiksas 80 gavo pripažinimą už šeimos auditorijai ir žiūrovų nuo 15 iki 40 metų. Iš Paramount vadovas atsižvelgė į visuomenės nuomonę ir nebuvo pavargęs gerbėjams ilgai laukti. Net per pirmąjį paveikslėlyje, jis valcavimo pranešė apie darbą tęsinys projekto. Režisierius Dave Green patikino, kad filmas "Teenage Mutant Ninja Turtles 2» (Teenage Mutant Ninja Turtles: iš šešėlių), bus pakartoti žinomų kariūnai pasiekimus ir kino gerbėjai duos ne mažiau malonumo nei jo pirmtakas.

Renginiai atsiskleisti filmus Niujorke. Amerikiečiai vėl atsiduria apverktinos būklės, dėl gedimo piktadarys Smulkintuvas (Tohoru Masamune). Šį kartą piktadarys sugeba pavergti pagrindinę organizacinę struktūrą miestą. Su paramą rhino RockSteady ir Bebop šernas antagonistas kontroliuoja vykdomosios ir teisminės galios. "Big Apple" yra panardintas į chaosą, chaosas gatvėse, žmonės paniką. Tik mirtingieji negali atsispirti goons ir stebėjo su siaubo nenubausti smurtą. Tik bebaimiai herojai, kurie antžmogiška, galite įrašyti beviltiška Niujorko.

Neprilygstamas kvartetas, kuris gyvena miesto kanalizacija, stiprėjantis ir pasiruošti mūšiui. Mikelandželas (NPL Fisher), Rafael (Alanas Ritchson), "Leonardo (Pete Plozhek) Donatello (Jeremy Howard) kasdien traukinys vadovaujant Splinter (Danny Woodburn). Jie puikiai įvaldyti įvairius kovos menų, ir tapo neįtikėtinai stiprus. Cilindrinės broliai darykite pertraukėles tik mylimo picos, o tada grįžta į savo studijas.

Sužinojęs, kas tapo miesto mėgstamos žalios galiūnų imtis bylą ir palikti savo pastogę. Mutantai ketinate atkurti žmonių giedras gyvenimą, bet personažai susiduria su amoralių priešininkus. Jis ateina į drąsi žurnalistė balandžio O'Neil (Megan Fox) pagalba. Ji vaidina metraštininko ir dalyvio visų eismo įvykių vaidmenį. Ji yra pasirengusi rizikuoti savo gyvybe už gera istorija labui ir padėti drąsus gelbėtojus.

Į sci-fi trileris "Teenage Mutant Ninja Turtles 2" Superhero turės kitą sąjungininką - ledo ritulio žaidėjas Casey Jones (Stephenas Amell), kuri yra naudojama apsaugos nuo vagys sporto įrangos. Iš tikrais draugais kelias į galutinį taikos bus pilnas pavojų ir kliūčių. Jie turės įveikti daug sunkumų ir išmokti pasitikėti vieni kitais.

Jei neturite išmokti Blockbuster, režisierius Michael Bay, likę vadovai bus sunku pranokti pirmąjį chast.Na praktika, vizijas kitų režisierių, iš esmės keičia pradžių sumanyta sklypą.
Apie Paauglės Mutant Ninja Turtles 2 filmo net pasakyti, nieko sunkaus. Perspektyva žiūrėt kūrimą nesukelia emocijų rūšiuoti. Tačiau, jei tokio kino šaudyti, tai kažkas, kas turi jis reiškia. Galų gale, prieš įsipareigojant paliegęs biudžetą fotografuoti tikrai jis virsta turėti tikslinę auditoriją, marketingo tyrimai klausimą. Ir gerbėjai turi visus simbolius pakankamai, todėl greičiausiai bus abejingi.

Peržiūrų: 1379Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:41
Žaliasis kambarys / Green Room

Šiame išradingame siaubo filme kruvinos smurto scenos gausiai gardinamos ironiškai šmaikščiomis situacijomis patiks ne tik trilerių, bet ir juodųjų komedijų gerbėjams.

Į koncertinį turą išsiruošusiai jaunai pankroko grupei „The Ain't Rights“ sėkmė nesišypsojo – kone tuščios salės, apatiški klausytojai ir varginančios kelionės iš vieno miestelio į kitą neatnešė nei populiarumo, nei pinigų. Nusivylę muzikantai nusprendžia nutraukti nesėkmingą turą, tačiau netikėtai sulaukia pasiūlymo – surengti koncertą nuošaliame Oregono miestelyje.

Neturėdami ko prarasti jie atvyksta į slegiančiai nykų skustagalvių muzikos klubą. Pirmasis įspūdis jaunuolių neapgauna – nejauki vieta ir bauginantys jos vietiniai netrukus taps didžiausiu jų košmaru.

Nelemto atsitiktinumo dėka grupės nariai tampa žmogžudystės liudininkais. Žiaurūs neonaciai tuo visai neapsidžiaugia ir nė nesiruošia jų paleisti gyvų, todėl pradeda negailestingą pankrokerių medžioklę.

Naujausias FIPRESCI premijos laureato amerikiečių režisieriaus Jeremy'io Saulniero įtempto siužeto trileris „Žaliasis kambarys“ pernai buvo pristatytas Kanų kino festivalio programoje „Dvi režisierių savaitės“ ir sulaukė gausybės kino kritikų bei žiūrovų liaupsių.

Meistriškai susuktame, iki paskutinio kadro atsipūsti neleidžiančiame trileryje žiūrovai išvys trijų „Auksinių gaublių“ nominantą Patricką Stewartą, sparčiai Holivude populiarėjančius aktorius Antonį Yelchią, Imogen Poots ir kitus.Režisierius: Jeremy Saulnier („Blue Ruin“)

Vaidina: Patrick Stewart, Anton Yelchin, Imogen Poots, Alia Shawkat, Joe Cole, Callum Turner, Mark Webber, Eric Edelstein, Macon Blair, Kai Lennox

Peržiūrų: 1483Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:39
Money Monster

Kino Finansai monstras
Filmas "Finansinė monstras", pagamintas žanro labai aktuali dramos ir trilerio, gali tikėtis vieno iš labiausiai tikėtiną tapybos 2016 titulą. Direktorius filme - Jodie Foster, už darbą jiems buvo pakviestas į Holivudo žvaigždžių pasauliniu mastu, ir nuotrauka turėtų gauti tikrai jaudinantis ir įdomus.

Sklypas sukasi aplink diafilmą akcijų analitikas pavadintas Lee vartai (George'as Clooney). Jis turi savo televizijos šou, skirtą finansuoti problemas ir suteikia žiūrovams praktinių patarimų kaip guru stiprina savo reputaciją visais klausimais, susijusiais su pinigais ir verslu. Tačiau net ir labiausiai patyrę ir kompetentingi žmonės gali klysti, Lee kartą suteikia klaidingą patarimą. Žmogus, kurio gyvenimas yra sunaikintas analitikų rekomendacijas, ateina jam į šou, o švino yra laikomi įkaitais vieno, kuris nukentėjo nuo jo patarimo.

Vyras, piktas patarėjas ir prispausti gyvenimo aplinkybių, grasina nužudyti finansavimą genijus tiesiai ant oro, nevykėlis nesupranta ką Lee vartai - tai, visų pirma, tv, ir tt gali būti ne pažodžiui ir griežtai laikytis visų patarimų. Dabar žiūrovai, o ne žiūrint, žiūrėti programą, tačiau, norint suprasti, kiek yra pirmaujanti gyvenimas ir koks šio mirtino šou rezultatas.

Šioje dramos trileris su George Clooney prisijungė visa galaktika žvaigždžių dalyvių - Julia Roberts, Jack O`Konyelk ir kt. Filmas "Finansinė monstras» (Pinigai Monstras) planuojama išleisti 2016 gegužės JAV, o liepą - kitose šalyse, įskaitant Rusiją.

Peržiūrų: 1497Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:37
Alice Through the Looking Glass 2016

"Alisa Stebuklų šalyje» (Alisa Per Looking Glass) - Ši pasaka Anglijos rašytojo Lewis Carroll prisitaikymas ir toliau pateikti 2010 m filmas "Alisa Stebuklų šalyje" Tim Burton. Antroje filmo dalyje režisierius paėmė gamintojo vietą, patikint darbus juosta, James ritę (Muppets "). Scenaristas studija nusprendė nekeisti, ji vis dar yra Linda Woolverton, kuris dirbo kitoje Disney Idėja - "Kenksminga" filmą.

Atsižvelgiant į tapybos istoriją, Alisa (Mia Wasikowska) eina per veidrodį ir į pasaulį kaip šachmatų lenta, kur ji yra ne taip, kaip pažįstamą tikrovę visiems. Persikėlimas per ląstelių, ji pervedama į pasakų pasaulio įspūdingiausių vietų, susipažinti su naujais ir atitinka jau žinomas personažus jis patenka į skirtingų, dažnai pavojingų istorijas. Kas nutiks herojė iš kitos pusės veidrodį? Ar Alisa įveikti visas kliūtis ir grįžti namo? Arba Pasakų pasaulis taip nustebęs mergina ir taip, kaip ji, ji nusprendžia pasilikti ten visiems laikams? ..

Antroje dalyje iš Alice nuotykius pažįstamas dauguma žiūrovų prisijungė komikas Sacha Baron Cohen ( "Boratas", "Bruno", "Da Ali G Show") - tai laiko žaisti. Iš aktoriaus pasirinkimas šiam vaidmeniui galima paaiškinti ne tik savo profesinius įgūdžius, bet taip pat ilgą laiką susipažinti su režisieriumi, - tuo metu tai buvo Džeimsas Bobin dirbo garsiausių vaizdų Sasha. Atrodo filme Johnny Depp kaip Skrybėlius iš reinkarnacijos natūra, kuris buvo gera žinia gerbėjai aktorius dėl savo dalyvavimo tam tikrą laiką tęsinys liko klausimu, nors simbolis labai mėgsta publika iš pirmosios dalies metu.

Filmas "Alisa Stebuklų šalyje", kaip pirmoje dalyje atsižvelgiant į jaunas smalsus mergina nuotykių, buvo nuspręsta sukurti 3D. Ir lauke, ir paviljono šaudymo įvyko garsioji "Shepperton" britų studiją, kurioje jis buvo sukurtas filmas "Svetimos" direktorius Ridley Scott. Jamesas Bobin interviu prisipažino, kad jo nuotrauka bus vizualiai skiriasi nuo filmų, sukurtų Tim Burton. Norėdami sukurti iš tęsinys Jamesas kviečiami Hennu Dan, kuris dirbo Design "The Hobbit". Pasak ritės, kartu su Dan, jie sukurti fantazijų pasaulį, kuriame publika tikrai bus įdomu gyventi dviejų valandų žiūrėjimo minimumą.

Peržiūrų: 2839Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:36
The Nice Guys

Filmas "Goodfellas", bus išleistas 2016 metų vasarą maždaug. Vaidina Ryan Gosling ir Russellas Crowe. Paveikslas priklauso komedija detektyvas žanras. Be sukti filmą turėjo būti išleistas 2016 birželį, po premjera data buvo perkelta į gegužės pačiais metais.

filmas

Pagrindiniai personažai - privatus detektyvas ir jo partneris. Tirdamas iš pažiūros neišsiskiriančios bylą (jaunos moters ir aktorė porno mirties nuostoliai), jie palaipsniui tampa įsitikinęs, kad didelio sąmokslo egzistavimą. Šiuo atveju stygos ištraukė į viršų pakopas galia ir tolesnis tyrimas grasina neprognozuojamų pasekmių beviltiška detektyvų. Fotografavimo, Automobilių pirkiniams,, gražių moterų ir pavojingą nuotykį - visa tai filme yra daugiau nei pakankamai.

Komedija Filmas komponentas yra tradiciškai grindžiama skirtumu tarp simbolių simbolių. Pritrynimo simbolius tarpusavyje, jų verbalinis (ir ne tik) apie visas susirėmimus priversti šypsena. Įvairių situacijų, kurios patenka kompanionai, ne visada gali būti vadinamas juokinga, humoras, vietų filme buvo juoda. Ventiliatoriai šio žanro ritės filmo vyks smagi. Detektyvas "Goodfellas", gali būti rekomenduojama žiūrėti su draugais.
Subjektai, dalyvaujantys šaudymo

Mesti - pagrindinis "akcentas" filmo. Vienas iš pagrindinių vaidmenų žaisti Russellas Crowe. Tik šis faktas yra pakankamai kelti paveikslėlio įvertinimas lūkesčius. Jo šaltakraujiški herojus šaltakraujiškas platina rankogaliai, ūgliai su abiem rankom ir be išraiškos kaita, tegul šmaikštus pastabas pagal kulkų švilpuko. Russellas Crowe ir juokingas vaidmenis lygiai taip pat gerai kaip ir rimtas, epic paveikslų.

Komandos draugas Russellas scenarijų ir rinkinį - Ryan Gosling, žinomas dėl savo paveikslų "Pusė Nelsono", "žaidimas kritimo", "Valentino". Kitas didelis pavadinimą į dalyvių sąrašą - Kim Basinger. Su Russellas Crowe vaidina dailininkas paskutinį kartą dar 1997 metais (filmas "La Slapta"). Tai kūrybinis tandemas žada būti labai sėkmingas, ir gerbėjai nekantriai laukia filmo išleidimo.

Įdomi vieta - ji buvo iš pradžių planuota, kad serija su panašiu scenarijumi kūrimą, tačiau gamintojai pakeitė savo sprendimą. Galbūt, vaizdas bus "bandomasis projektas", o tada ko problema su serijos bus vertinamas iš naujo. Bet kuriuo atveju, toks kruopštus darbas tapybos Nice Guys žada didelę sėkmę. Priekaba sparčiai įgauna nuomonę ir renka entuziastingų komentarų.

Peržiūrų: 1515Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:34
X-Men: Apocalypse

Po didžiosios premjeros "X-Men Days of Future Past" į atmintį visiems žinomas "Marvel superherojų komiksų knygų serijos gerbėjai išliko įspūdingi intrigą. Dėl naujų paveikslų tema ten buvo gandų ir paskalų, kuris sukėlė didelį susidomėjimą žiūrovų daug. Ir 2016 metais jis išleido legendinio istorijų apie galinga komanda mutantų su super sugebėjimus tęstinumą - fantastinis veiksmo filmas pavadinimu "X-Men: Apocalypse".

Iš Blockbuster nuotykių direktorius, taip pat ankstesnių trijų dalių, buvo Bryanas Singeris. Nuo rašyti scenarijų jis padėjo Simon Kinberg, Dan Harris ir Michael Dougherty. Muzika filmams padarė garsaus kompozitoriaus John Ottman, kuris dirbo ankstesnių filmų apie neįprastus žmones. Ottman taip pat yra parašiusi garso takelius tokiems filmams kaip "Gotika", "Fantastiškas ketvertas" ir "Superman Returns".

Filmo veiksmas "X-Men: Apokalipsė" yra nustatytas į XX a 1980, praėjus dešimčiai metų po to, kai praėjusiais dalies įvykių. Tačiau dalis filmo dar bus skirta ateities įvykius. Pagrindinis piktadarys yra viena iš labiausiai pavojingų mutantų visatoje - O Sabo Nur, žinomas kaip Apokalipsės, kuris gimė maždaug prieš tris tūkstančius metų Senovės Egipte. Jis gavo savo mutantas sugebėjimus, o kai tai tapo mirties personifikacija. Apokalipsės buvo parodyta publikai galutiniame scenos praėjusių įmoka franšizės. Antrinė siužeto naujo filmo meilės santykiai tarp trijų simbolių: Magneto, Mystique ir gyvulius.

Filme "X-Men: Apocalypse" žiūrovai galės pamatyti daug draugų paskutinę dalį Aktoriai: James McAvoy (profesorius X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Hugh Jackman (Wolverine), Evan Peters (Merkurijus), rožė Byrne (Moira MacTaggert) Lucas Till (sumaištį). Atsižvelgiant į Gambit šį kartą padarė Channing Tatum vaidmenį, anksčiau grojo charakterį Taylor Kitsch ( "X-Men Origins:. Ernis"). Pagrindinio antagonisto Apokalipsės vaidmuo gavo Oskaro Izaoką, savo vietą pagal Tom Hardy. Norėdami parodyti kai kurie iš jų jaunystės simbolių apims naujų veikėjų: Tai Sheridian (ciklopas), Sophie Turner (Jean Grey), Aleksandra SHIPP (Audra), Kodi Smit-McPhee ( "The žiogas), Benas Hardy (angelas), Lana Condor (Jubilee) ir Olivia munn (Betsy).

Peržiūrų: 2207Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:44
The Angry Birds Movie / The Angry Birds Movie

Pilnametražis animacinių filmų «Angry Birds filmo» (piktas paukščiai Movie) remiasi stulbinamo žaidimą, kuris buvo po to kai didžiuliu pasisekimu debiutavo. Paskutinė dalis, vadinamas Angry Paukščiai Star Wars žengė visus įrašus įsivaizduoti, sparčiai didėjančias į topų viršūnėje kelias valandas. Netrukus Suomijos bendrovės vadovas Rovio Pramogos pristatyta gerbėjai vardu pavadintas seriją, o vėliau teigė, kad jų mėgstamos simbolių sprogo ant dideliame ekrane. Geriausias filmas įmonių kovojo už teisę dirbti ant žaidimo adaptaciją. Įveikti konkurenciją ir tapti oficialūs platintojai sugebėjo Sony studijose. Švinas darbą projekto ex-gamintojo Davidas Meisel Marvel Studios filmai ( "Thor", "Geležinis žmogus 2") ir Jonas Cohen ( "nepakenčiamas mane"). Molis Cates ir Fergal Reilly veikė kaip direktoriams.

Sklypas yra paprastas kaspinas. vėl dėmesio pikti paukščiai ir žalios kiaulės. Porakanopių siekiame pavogti kiaušinius iš paukščių, jie savo ruožtu bando atsikratyti apie nepasotinamas priešų ataka. Siekiai šlovingą paukščių treneris nusprendė pakeisti ir naudoti savo sugebėjimus išgelbėti pasaulį yra tušti. Kai jie susitinka kelyje gyvūnų visi mėginimai nuraminti pyktis yra bankrutuojančios, nes beširdis padaras su snukio sunaikinti savo šeimyninės laimės.

Nė viena iš šalių neketina daryti nuolaidų, o senas karas skleidžiasi su naujais jėgos. Pagrindiniai herojai sugeba pliaukštelėti pučia įkyrus kuilius, bet prieš juos laukia sunkesne kova už sausumos ploto.

Po kenčia kitą pralaimėjimą, agresoriai pradeda kurti blogis planą. Dabar jie siekia pavogti visus kiaušinius į Šiaurės ašigalį ir net kosmoso. Paukščiai turi atnešti padengti ne tik savo snapai, bet ir sunkiąją ginkluotę. Įspūdingas kovas oponentai kaitaliojasi su komiškas situacijas.

Teatruose animacinis filmas «Angry Birds į filmą" pateikiama 3D. Pagal kompiuterinius žaidimus, neprilygstamą grafika ir aukštos kokybės piešimo simbolių kūrėjai - ne visi animacinių filmų orumą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas balso veikiantis simbolių. Šis darbas buvo patikėtas užsienio kino žvaigždės Jason Sudeikis (vadovas Raudonojo) Maya Rudolph (rūpintis Matilda), Joshas Gadas (sporto ir pasipūtę Chuck), Petras Dinklage (Galingasis Erelis), Danny McBride (agresyvūs bombos). Priešai sako Bill Hader balsas. Puiki pradžia įkvėpė gamintojus ir nuotykių istorija su unikalia atmosfera tikrai bus tęsiamas.

Peržiūrų: 3495Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:43
Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising

Fenomenaliai sėkmingi komedija Režisierius Nikolajus Stoller išleistas 2014 gegužės bus tęsiamas. Filmas "kaimynai. Vesti karą 2 "(kaimynai 2: Sorority kylanti) kalbės apie naujas posūkiais ir apsukų, reguliariai šeimos Randerov ir smurtinio studentai. Savo vaidmenis atsargines Zac Efron, Seth Rogen ir Rose Byrne. Gamintojų funkcijos įsipareigojo Rogen, James Weaver ir Evan Goldberg, iš kurių paskutinė buvo bendrų pastangų liūdnai "interviu".

Be pradinės versijos "kaimynų. Vesti karą "laiminga pora Mak (Setas Rogen) ir Kelly (Rose Byrne) įkūnijo amerikietišką svajonę - įsigijo patogų namą ramioje vietoje ir yra žavinga mergina tėvai. Matmenys šeimos gyvenimo sužalotos brolybės apsigyveno kaimynystėje. Iki galutinio tapybos mėgėjai gali gauti kartu su triukšmingoje bendrovė, tačiau šį kartą jie susiduria rimtesnių kliūčių. Dabar veikėjai turės kovoti su moterų klubas. Iš pirmo žvilgsnio, gauti kartu su gana mergaičių yra daug lengviau, bet grožis gudrus jo pirmtakai. Idiliškas Renderov gyvenimas eina į pabaigą.

Orientacinis pora laukia naujos bangos beprotiškų šalims. Merginos tapti kliūtimi kelyje į laimę ir sugalvoti teroro natūra. "Mac" negalės vienas šimtų laimėti teritoriją ir turi prašyti pagalbos buvusiam Nemesis Teddy Sanders (Zac Efron). Paskutinis lygiosiomis įvykdyti ypatingą misiją senais draugais, kurie yra pasirengę mokyti pamoką į klastingas provokatorshu. Jėgos bus nevienodas. Ką laimės: moterys gudrus ar force vyrai?

Nenuspėjamus geidulingas komedija "kaimynais. Vesti karą 2 "Studentų draugijos vadovaujama Chloe Grace Moretz. Vienas iš perspektyviausių žvaigždžių kino jau spėjo įrodyti sau dramoje "Jei aš Stay" ir "Šilelis-Maria". Tuo gamintojas nebuvo menkiausių abejonių, kad aktorė susidoroti su juokingas vaidmenis: prieš penkerius metus ji nustatyti šilumos "Kick-ass" ir superegeroyskom juokinga filmą.

Pirmasis filmas su kuklus biudžetas $ 18 mln uždirbo 268 mln $. Kritikai teigia, kad sėkmės paslaptis slypi sėkmingo mesti ir juokauja, kad yra tiek artimi ir atsakingi tėvai žinomi chuliganai. Autoriai nusistatyti tikslas yra ne tik uždirbti tiek pinigų, kiek įmanoma, ir pareikšti kažką naujo savo mėgstamą žanrą. Dalyviai palaiko filmavimo kinosozdateley ir sutiko sumažinti mokesčius. Altruistai nesiskaito didmeniniu auditorijos dėmesį, o ne galvoti apie tęsinys.

Peržiūrų: 1486Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:41
Bastille Day / Bastille Day

Filmas "Bastilijos diena» (Bastilijos diena), kurią sukūrė režisierius Jamesas Watkins, su Richard Madden ir Idris Alba dalyvavimo, pasakoja apie į Bastilijos paėmimo dienos minėjimą istoriją, pagauti grėsmė dėl keistų idėjų vienoje trokštantis savižudybę.

Šiandien, kai karinis problemų sprendimas nestebina, kitas teroristų išpuolis tampa manifestas Geras, deklaruojant tam tikros žmonių grupės teises. Šie svarstymai stumia Paryžiaus Zoe ne keista ir baisi žingsnio - ji planuoja paskelbti grėsmę vyriausybės ir pasodinti bombą savo ketinimus patvirtinti. Bet staiga jos planus kištis į patį likimą.

Peržiūrų: 1609Komentaru: 0