Total entries in catalog: 57
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 26.05.2016, 09:40
Nenurodyta Prancūziška porelė Un homme à la hauteur (2016)

„Prancūziška porelė“ (orig. „Un homme à la hauteur“, angl. „Up for love“)

Laikas puikiai prancūziškai komedijai! Svajingas Paryžius, šarmingi aktoriai, sąmojingi dialogai, visiškai nestandartinė pora ir iš to kylanti galybė nesusipratimų. „Prancūziška porelė“ – skoningai linksma juosta apie netikėtai įsiplieskusią aistrą tarp išoriškai labai skirtingų žmonių. Šis filmas visiems primins, kad meilė nelaukia tinkamo meto, neskiria pasiruošimo treniruočių ir dažniausiai nepaiso aplinkinių nuomonės.

Diana (aktorė Virginie Efira) yra puiki advokatė, kurios asmeninis gyvenimas nesusiklostė: ji ką tik pasirašė skyrybų dokumentus. Vieną dieną Diana sulaukia netikėto skambučio. Žavaus balso, mandagių manierų architektas Aleksandras (Jean Dujardin) praneša radęs jos mobilųjį telefoną. Diana sutaria dėl pasimatymo, kuriame jos laukia nedidelė (tiesiogine prasme) staigmena.

Prancūzų kinas nuo seno garsėja klasiškomis savo komedijomis ir charizmatiškais aktoriais. „Prancūziška porelė“ – tikras saldainis žanro gerbėjams. Filme visą savo vyrišką žavesį atskleidžia bene garsiausias šio meto prancūzų aktorius J. Dujardinas. Visame pasaulyje žinomas jis tapo laimėjęs „Oskarą“ už vaidmenį filme „Artistas“. „Prancūziška porelė“ netikėtai meilei mus įkvėps pačioje vasaros pradžioje.
 

Peržiūrų: 2422Komentaru: 0
Pridėta: 26.05.2016, 09:38
Ištekėti per naktį Odnoklassnitsy (2016)

Vika (aktorė Svetlana Chodčenkova), Katia (Olga Kuzmina), Daša (Valentina Mazunina) ir Sveta (Jekaterina Vilkova) – draugės nuo mokyklos laikų, buvę klasiokės. Nors visos gyvena savo gyvenimus, nuolat palaiko ryšį ir susibėga pasidalinti naujienomis bei pasiguosti dėl nesėkmių. O ar gali būti didesnė nesėkmė nei vyrai? Katia nuolat sutinka „ne tuos“ vyrukus, Vika organizuoja kitų vestuves, nes pati jau spėjusi dukart susituokti ir išsiskirti, Daša lyg magnetas traukia neištikimus vyrus, o santuokoje gyvenančios Svetos vyras jai jau senokai neberodo dėmesio. 

Vieną dieną į Katios automobilį atsitrenkia kita mašina, iš kurios išlipa keliolika metų nematyta buvusi simpatija. Jausmai trenkia lyg žaibas. Katios draugės nespėja net susivokti, o jau važiuoja į Sočį – į Katios vestuves. Deja, nuotakos karma ir čia pakiša koją: vestuvių išvakarėse jaunikis ją apgauna su kita moterimi. Įsiutusi Katia ištrenkia seną-naują simpatiją iš viešbučio ir savo gyvenimo, tačiau jos draugės nusprendžia, kad atšaukti suplanuotas vestuves – pernelyg didelė prabanga. Telieka viena smulkmena: per 24 valandas surasti Katiai naują vyrą. Atrodo – neįmanoma, tačiau šioms merginoms neįveikiamų užduočių nėra. 

Nuotaikinga ir pašėlusi komedija „Ištekėti per naktį“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja birželio 24 dieną. 

Peržiūrų: 1850Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2016, 09:41
Halograma karaliui

Smagi ir neįtikėtina ant bedugnės krašto atsidūrusio amerikiečio istorija: nukeliavęs į kitą pasaulio kraštą jis kurs verslą ir ieškos žmonos.

2010m. Saudo Arabija. Šalis prieš pat ją supurtant „Arabų pavasariui“ – demonstracijų, karų ir protestų suirutei.

Amerikiečio Alano Clay (akt. Tom Hanks) gyvenimas pastaruoju metu buvo ne rožėmis klotas – jį paliko žmona, sustreikavo verslas ir neliko ir namų. Nusivylęs gyvenimu ir nebeturėdamas ko prarasti jis išvyksta į Saudo Arabiją, kur tikisi sudaryti, jo manymu, gyvenimo sandorį – Saudo Arabijos vyriausybei parduoti holografinę telekonferencijų sistemą.

Tačiau svetima šalis jį pasitinka ne taip svetingai, kaip jis iš pradžių tikėjosi – sunkiai perprantančiam vietinius papročius ir varginamam nešvarios biurokratijos, Alanui paguoda tampa tik išmintingo taksisto (akt. Alexander Black) ir gražuolės gydytojos (akt. Sarita Choudhury) draugija.

Įkvepianti neprarasti vilties ir niekad nenuleisti rankų istorija yra sukurta pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo Dave'o Eggers'o romaną. Filmą į kino teatrus perkėlė režisierius Tomas Tykwer'is („Debesų žemėlapis“, „Kvepalai: vieno žudiko istorija“, „Myliu tave, Paryžiau“, „Bėk, Lola, bėk“ ir kiti).

Komiškoje dramoje pagrindinį veikėją įkūnija dviejų „Oskarų“ laureatas Tomas Hanksas. Filme taip pat vaidina amerikiečių kino žvaigždė Tomas Skerrittas ir įspūdingo grožio indų kilmės aktorė iš Anglijos Sarita Choudhury.

Režisierius: Tom Tykwer („Debesų žemėlapis“, „Kvepalai: vieno žudiko istorija“, „Myliu tave, Paryžiau“, „Bėk, Lola, bėk“)

Vaidina: Tom Hanks, Ben Whishaw, Tom Skerritt, Sarita Choudhury

Peržiūrų: 1426Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2016, 09:40
Račetas ir Klankas

Ar gali išgelbėti galaktiką, būdamas neįspūdingo dydžio pūkuotu nutrūktgalviu svajokliu? Žinoma, kodėl ne, jei turi patikimą miniatiūrinį draugą robotą, kurio galvoje sutalpintas milžiniškas kiekis informacijos. Robotas Klankas – gamybos klaida, su giliu moralės jausmu. Ak taip, ir dar reikalinga visa komanda kosminių reindžerių, pasiruošusių atremti piktadario Dreko armiją – kapitonas Kvarkas, įsimylėjęs savo paties herojaus legendą, sumanioji ir karingoji Kora, galaktikos reindžerių kumštis Braksas – nedaug smegenų, bet didelė atvira širdis.

Populiarių videožaidimų serijos pagrindu sukurtas veiksmo komedijos animacinis filmas – seniai lauktas žaidimo gerbėjų visame pasaulyje. Charakteringi tipažai, galaktikos gelbėjimo misija ir svarbūs kiekvieno paauglio gyvenime klausimai, nagrinėjami pakeliui – draugystė, heroizmas, kaip svarbu atrasti savo identitetą. 

Solana galaktikos užkampioje planetoje gyvena paskutinis iš savo padermės lombaksas Račetas – impulsyvus, vikrus, tikras veiksmo herojus. Išgyvenimo gudrybių jis išmoko gatvėje, o mechaniko amato – savo mokytojo garaže. Nepaisant ugningos prigimties, Račetas viduje yra svajoklis, šventai tikintis, kad jam visatoje yra skirta ypatinga dalia. Susidūręs su smalsiuoju robotu Klanku, Račetas sužino apie visoms galaktikos planetoms gresiantį pavojų ir pasiryžta jungtis prie kosminių reindžerių komandos. Misiją apsunkina garbėtroška kapitonas Kvarkas, per savo godumą įsitraukiantis į galaktikos sunaikinimo planą. Bet Kvarkas nėra blogas, tik tuščiagarbis ir... kvailas. 

Lietuviškai dubliuotas animacinis filmas rodomas 2D ir 3D formatais kino teatruose nuo birželio 17 d.

REŽISIERIAI: Kevin Munroe, Jericca Cleland

VAIDMENIS ĮGARSINO: Simonas Storpirštis (Račetas), Žilvinas Ramanauskas (Klankas), Jurgis Damaševičius (Kvarkas), Algirdas Dainavičius (Drekas), Almantas Šinkūnas (Paniurėlis), Edita Zizaitė (Kora), Judita Urnikytė (Elarija), Sergejus Ivanovas (Nefarijus), Algimantas Butvilas (Viktoras)

Peržiūrų: 1830Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2016, 09:39
O, ne! O, taip!

Populiariausių visų laikų lietuviškų komedijų NEPATYRĘS ir TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... prodiuseriai pristato naują provokuojančią santykių komediją O, NE! O, TAIP!

Iš pirmo žvilgsnio, visų mūsų gyvenimai labai panašūs. Mes gyvename panašiuose namuose, naudojamės tais pačiais išmaniaisiais telefonais, dalijamės tomis pačiomis naujienomis tuose pačiuose socialiniuose tinkluose... Vienintelė paslaptis, kuri mums dar liko – tai, kas vyksta už mūsų miegamojo durų. Būtent dėl to naujos komedijos O, NE! O, TAIP! kūrėjai pravers duris į Jūsų kaimynų ir draugų miegamuosius jau šių metų vidurvasarį. Patikėkite, Jūs juoksitės, stebėsitės, vėl juoksitės ir... negalėsite patikėti, kokiems dalykams žmonės ryžtasi dėl pačio didžiausio malonumo – siekdami patirti meilės kulminaciją – didįjį O!

Komedijos O, NE! O, TAIP! centre – penkių labai skirtingų porų santykiai. Jonas (akt. Rokas Petrauskas ir Ieva (akt. Skaistė Anusevičiūtė) – tiesiog svajonių pora, tačiau Jonas vis nepasiperša Ievai, o Ieva turi labai neįprastą troškimą... Aistra tarp Rimanto (akt. Giedrius Savickas) ir Dalios (akt. Gintarė Latvėnaitė) jau senokai išblėso, bet poros psichologas pasiūlė labai intriguojantį žaidimą, kuris aukštyn kojomis apvers jų gyvenimą... Tomas (akt. Eimutis Kvosčiauskas) ir Viktorija (akt. Ineta Stasiulytė) niekaip negali susilaukti vaikų, o Viktorija lovoje visiškai nepatiria malonumo, kol vieną dieną ją neįprastai sujaudina dar nematyta Tomo reakcija... Algimantas (akt. Arūnas Storpirštis ) ir Nijolė (akt. Rimantė Valiukaitė) kartu jau ne vieną dešimtmetį. Bėda tik, kad kiekviena diena drauge vis labiau primena pragarą... Koks vaistas kiekvieną „ne“ gali paversti „taip“? Ir pagaliau Monika (akt. Gabrielė Malinauskaitė) ir Simas (akt. Marius Čižauskas) – nauja pora, kuri ką tik susipažino per atstumą... Kokie išbandymai laukia jų? Kuri iš porų atsidurs ant skyrybų slenksčio, o kuri sumainys žiedus?

Naujoje santykių komedijoje O, NE! O, TAIP! – visi meilės atspalviai: nuo absurdiškų iki komiškų, nuo pikantiškų iki jaudinančių. Komedijos prodiuseriams pavyko suburti itin margą geriausių aktorių komandą, kurioje sublizga ir naujosios kartos atstovai, ir netikėtai į ekraną sugrįžta visų laikų didžiausios kino žvaigždės. Komedija sukurta pagal australų režisieriaus Josho Lawsono scenarijų filmui „Little Death“, kuris susilaukė žiūrovų pripažinimo ir karštų įvertinimų visame pasaulyje.

Režisierius: Julius Paulikas („Nepatyręs“).

Vaidina: Giedrius Savickas, Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Arūnas Storpirštis, Gintarė Latvėnaitė, Inga Valinskienė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Skaistė Anusevičiūtė, Eimutis Kvoščiauskas, Rokas Petrauskas ir kt.

Peržiūrų: 3062Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2016, 09:37
Žiūrovams nuo 16 metų Išvarymas 2

2013 metais pasirodžiusio, išradingai gąsdinusio ir vienu žiūrimiausių visų laikų siaubo filmu tapusio „Išvarymo“ režisierius, neabejotinas siaubo žanro maestro James Wan’as pristato dar vieną šiurpą keliančią tikrą demono išvarymo istoriją, kuri pasak realiai gyvenime egzistavusių demonologų Edo ir Loreinos Warrenų (moteris tebėra gyva), yra vienas kraupiausių paranormalių apraiškų atvejų jų ilgalaikėje praktikoje tiriant bei išvarant piktąsias dvasias.

Naujajame filme paranormalių reiškinių ekspertai ir pagarsėję egzorcizmo profesionalai Edas ir Loreina Vorenai (juos, kaip ir pirmoje dalyje, įkūnija aktoriai Vera Farmiga ir Patrick‘as Wilson‘as) vienišos keturių vaikų motinos kvietimu keliauja į Angliją, kur šiauriniame Londono priemiestyje Enfilde įsikūrusios šeimos namuose ima dėtis keisti, nepaaiškinami ir baugūs dalykai. Du iš keturių vaikų – 11 ir 13 metų sesutės – ima girdėti balsus, verčiančius skaudinti aplinkinius, namuose ima judėti baldai ir kiti daiktai, girdisi bauginantys garsai, o netrukus mergaitėms ima rodytis iš kito pasaulio atklydusios ir toli gražu ne draugiškai nusiteikusios šmėklos. Vienintelė šeimos viltis – kad Varenai sugebės jiems padėti.

Peržiūrų: 1685Komentaru: 0
Pridėta: 13.05.2016, 09:10
Apgaulės meistrai 2 / Now You See Me 2

Triumfuojantis grįžimas virtuoziškumo žonglieriai, vadinamos "Keturi raiteliai", vyko komedija trileris "Dabar Jūs See Me 2» (Dabar Jūs See Me 2). Spekuliantai tapo aišku, jie buvo nesiruošia atsistatydinti, ir priešininkai negalės juos įbauginti. Jie bus grįžti į ankstesnį darbą su skirtingos sudėties ir veido naują priešą, kuris bus samdyti juos labiausiai pavojingas pagal apiplėšimo istoriją.

paveikslai Veiksmai atsirasti per metus po pirmojo epizodo renginiuose. Išlieka didelis, iliuzionistų sumanyta skriejikas rizikinga, tačiau atlikti planą be bosas nebuvo lengva. Tadeušas Bradley lyderis slaptą organizaciją ir gatvės keturių galva, mokama už jų darbą, o pirmoje dalyje buvo kalėjime. Motociklininkas nebėra patikimas galinio ir gelbėtojas, apsaugant juos nuo visur FTB agentų pasukti plėšti tampa vis sunkiau. Situacija pablogėja, kai komanda renkasi savo kelią Walter - sūnaus Arthur Tressler.

Priešas darbdavys nori atkeršyti savo tėvą, kuris patyrė iš schemers veiksmus. Užpuolikas nuolat žiūri žonglieriai, bando sutrikdyti svarbių operacijų ir pakeisti garsųjį keturi. Išradingas vaikinai sunkiai pavyksta išsisukti iš naujo priešo. Tuo pačiu metu, išskirtinių žvalgybos ir vaizduotės savininkai plėtoti pasiūlymą dėl penkiose šalyse apiplėšimo planą. Kvalifikuoti specialistai rengiasi parodyti karūna kambarys ir pateikti kiekvieno žiūrovo apgauti.

Ankstesni spektakliai atrodo sukčiai repeticija prieš didelio masto operaciją. Draugai susiduria su precedento neturinčiais brutalumą, žmogžudystės, pirkiniams, ir gunfights. Nenuspėjamas sklypo posūkiais laikomi nežinioje visoje juosta, bet specialieji efektai yra ryškus reginį. Be to, filmas "Dabar Jūs See Me 2" pagaliau atskleisti veikėjų paslaptis.

Režisierius Jon M. Chu, žinomas projekto "Šokis hip-hopo ritmu 3-D" ir "Iš Cobra 2 Rise", sukūrė apsvaiginimo tęsinys jokiu būdu prastesnės į originalą. Be to jis padėjo į buvusios ketaus narys Markas Ruffalo (Dylanas Rodas), Dave'as Franco (Džekas Wilder), Woody Harrelson (Merritt McKinney), Jesse Eisenberg (Danieliaus atlasas), Michael Caine (Tressler milijonierius kaliausė) dalyviams. Lizzy Caplan, žvaigždė TV serialo "Sekso magistrai", pakeitė pastoti tik laiku už filmuoti Aylu Fisher pradžioje. Walter Tressler grojo Daniel Radcliffe.

Peržiūrų: 5466Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:17
Kieti bičai  The Nice Guys

Filmas "Goodfellas", bus išleistas 2016 metų vasarą maždaug. Vaidina Ryan Gosling ir Russellas Crowe. Paveikslas priklauso komedija detektyvas žanras. Be sukti filmą turėjo būti išleistas 2016 birželį, po premjera data buvo perkelta į gegužės pačiais metais.

filmas

Pagrindiniai personažai - privatus detektyvas ir jo partneris. Tirdamas iš pažiūros neišsiskiriančios bylą (jaunos moters ir aktorė porno mirties nuostoliai), jie palaipsniui tampa įsitikinęs, kad didelio sąmokslo egzistavimą. Šiuo atveju stygos ištraukė į viršų pakopas galia ir tolesnis tyrimas grasina neprognozuojamų pasekmių beviltiška detektyvų. Fotografavimo, Automobilių pirkiniams,, gražių moterų ir pavojingą nuotykį - visa tai filme yra daugiau nei pakankamai.

Komedija Filmas komponentas yra tradiciškai grindžiama skirtumu tarp simbolių simbolių. Pritrynimo simbolius tarpusavyje, jų verbalinis (ir ne tik) apie visas susirėmimus priversti šypsena. Įvairių situacijų, kurios patenka kompanionai, ne visada gali būti vadinamas juokinga, humoras, vietų filme buvo juoda. Ventiliatoriai šio žanro ritės filmo vyks smagi. Detektyvas "Goodfellas", gali būti rekomenduojama žiūrėti su draugais.
Subjektai, dalyvaujantys šaudymo

Mesti - pagrindinis "akcentas" filmo. Vienas iš pagrindinių vaidmenų žaisti Russellas Crowe. Tik šis faktas yra pakankamai kelti paveikslėlio įvertinimas lūkesčius. Jo šaltakraujiški herojus šaltakraujiškas platina rankogaliai, ūgliai su abiem rankom ir be išraiškos kaita, tegul šmaikštus pastabas pagal kulkų švilpuko. Russellas Crowe ir juokingas vaidmenis lygiai taip pat gerai kaip ir rimtas, epic paveikslų.

Komandos draugas Russellas scenarijų ir rinkinį - Ryan Gosling, žinomas dėl savo paveikslų "Pusė Nelsono", "žaidimas kritimo", "Valentino". Kitas didelis pavadinimą į dalyvių sąrašą - Kim Basinger. Su Russellas Crowe vaidina dailininkas paskutinį kartą dar 1997 metais (filmas "La Slapta"). Tai kūrybinis tandemas žada būti labai sėkmingas, ir gerbėjai nekantriai laukia filmo išleidimo.

Įdomi vieta - ji buvo iš pradžių planuota, kad serija su panašiu scenarijumi kūrimą, tačiau gamintojai pakeitė savo sprendimą. Galbūt, vaizdas bus "bandomasis projektas", o tada ko problema su serijos bus vertinamas iš naujo. Bet kuriuo atveju, toks kruopštus darbas tapybos Nice Guys žada didelę sėkmę. Priekaba sparčiai įgauna nuomonę ir renka entuziastingų komentarų.

Peržiūrų: 1680Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:16
Elfai (dubliuotas)  Pixies (dubbed)

Pixie - tai maži elfai, kurie gyvena savo stebuklinga požemio mažomis kaimų. Tūkstantis metų kaip animacinis filmas pasakoja Seanas Patrickas O'Reilly, "Nuotykiai Pixie» (Pixies), jie atvedė normalų gyvenimą, kol jis pasirodė tas, kuris buvo traucētājs ir nukreipė savo pasaulį.

Juoda Jock, kaip jie pavadino šį animacinį personažą, pavyko, be to nežinodami, tampa priešu numeris vienas mažai senų žmonių. Ir visi jų pyktis, plakiruoti blogybių ir išdaigų, paspauskite šį prastas vaikinas, kuris ne tik visiškai iš pirmų lūpų, ką reiškia kristi iš malonės su Pixies, ir kaip rezultatas prarado savo gyvenimo meilę, nes šios pasmerktųjų elfai. Dabar iš animacinių filmų herojus bus suprasti, ką daryti, kad būtų grąžinti mergaitę, o pakeliui į daugiau sužinoti apie paslaptingą laumių ir nustatyti, ką jis padarė.

Ilgai lauktas premjera 2015 metų rudenį

Žanras animaciją jau seniai mėgstamas ne tik mažas, bet ir suaugę žiūrovai. Nauja iš Sean Patrick O'Reilly žada rinkti visą kino teatrus. Tikimės, kad šūkis "Jų maivymasis erzinantis" suteikia viltį praleisti laiką žiūrėti smagu. Šiuolaikinės pilnametražis karikatūros - tai smagu visai šeimai. Vaikai entuziastingai bus sekti mažai, magiškų būtybių nuotykius - elfai. Suaugusieji bus dėkingi paveikslėlyje kokybės, subtilus humoras pagrindinių simbolių didelį muzikinį rezultatą. Karikatūrų įgarsino aktoriai, pavyzdžiui, Alex PenaVega, Christopher Plummer, Geoff Gustafsson pats Seanas Patrickas O'Reilly.

Nors animaciją, kuri priklauso kategorijai "visoms amžiaus grupėms", jame nėra pernelyg stambias scenas ar emocinės išraiškos. Jūs galite saugiai siųsti savo jaunus kino mėgėjams žiūrėti šį animacinį filmuką, o dar geriau juos laikyti įmonę, atsižvelgiant traškus pūsti. Bendras laisvalaikio atneša šeimą ir nuskaityti diskusija atneš jums ne mažiau įdomus.
Pilnametražis karikatūros - įdomus vaikams ir suaugusiems

Karikatūrų "nuotykius Pixie" priklauso funkcija žanras. Nepaisant to, kad išlaikyti auditorijos neramus 1-2 valandas dėmesį yra labai sunku, filmukai kūrėjai jai pavyksta visiškai. Dinaminis sklypo ir ryškus vaizdas saugiai laikyti žiūrovų įvairaus amžiaus dėmesį. Skaitmeninės technologijos leidžia pridėti gylio šiuolaikiniai animaciniai filmukai skamba, todėl garso takelių kai kurių darbų tapti nepriklausomi hitai.

Peržiūrų: 2152Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:14
Ateiviai: Revoliucija . Ateiviai: Revoliucija  Les Visiteurs: La Révolution

Filmas "Užsieniečiai 3: Bastilijos", sukurtas režisieriaus Jean-Marie Poiré, - išdykęs ilgai lauktas tęsinys, kuris pasakoja apie mėgstamiausias auditorijos vikontas Thibault ir jo tarno André nuotykius.

Šį kartą, sklypas modelis, linksmas pora tiesiai iš viduramžių Europoje eina į šiuolaikinio JAV. Jie neturi pasirinkimo, nes mylimas Thibault Rosalind veido mirtį. Amerikoje, herojai turi eiti per neįtikėtinai suma kazusnye situacijų ir patrakėlis nuotykius. Tačiau kilnus riteris ir jo tarnas šio jokių nepažįstamų, jie sukietėja bylymi kelionės laiku.

Peržiūrų: 2482Komentaru: 0