Žiūrėti Warcraft: pradžia / Warcraft Lietuvių kalba

Pridėta: 10.05.2016, 18:12
Warcraft: pradžia / Warcraft


warcraft filmas
Ketinama sukurti filmą apie žaidimo visatos Warcraft Blizzard Entertainment atstovai korporacijos minėto 2006 m renginiuose. C Nuo tada milijonai gerbėjų, kurį sudaro ne tik iš garsaus interneto strategijos gerbėjams, bet ir mėgėjai iš knygų fantazijos žanro serijos, laukiu būsimo filmo vadinamas detales "Warcraft".

Tai nenuostabu, kad autorių teisių turėtojams buvo neskuba su būsimų filmų režisieriaus pasirinkimas. Taigi Uwe Boll, kontakto Blizzard, nebuvo suteikta galimybė gauti filmo teises: bendrovė nesiruošia rizikuoti Crazy sėkmės populiarus visame žaidimo, kuris turėtų sudaryti to paties filmo pagrindą pasaulyje.

Tam tikra darbo laikotarpį filmo "Warcraft", vadovaujama režisieriaus Sam Raimi, kuris visiškai pakeitė anksčiau parašyta scenarijų už Gary Witt filmas. Abu specialistai galiausiai paliko projektą, o direktoriaus postą buvo galiausiai patvirtintas Duncan Jones, žinomas filmų "Mėnulis 2112" ir "Šaltinis kodas". Kartu su Charles Leavitt jie dirbo dėl filmų scenarijų.

Filmavimas vyko laikotarpiu nuo sausio iki 2014 m gegužės ir paėmė 123 dienų. Iš pradžių buvo planuojama paskirti išleidimo data gruodžio 18 2015, tačiau nuo Maždaug tuo pačiu metu buvo suplanuota į didįjį ekraną naują epizodą "Žvaigždžių karų", išleidimo atidėtas iki kovo 11, 2016.

Renginiai filmo "Warcraft" vyks jau pažįstamas skaitytojams ir žaidėjų planetos Azeroth vietose, tačiau ypatingas dėmesys bus kreipiamas į Stormwind Karalystėje. Paveikslėlyje pasakoja apie orkų invazija ir savo pirmąjį konfrontacijos su per vidurį žmonių bus kruvinas karo orda ir aljanso, kuriam vadovauja Durotan ir Anduin Lothar, atitinkamai. Filmų kūrėjai yra įsitikinę, kad jie nesidalijo fantazijos simbolių į gerus ir blogus: daugelis žiūrovų tikrai gali užjausti su orkų, kurie filme nėra bauginanti monstras, ir gana pilnavertį ženklų su savo istorija.

Travisas Fimmel, žinomas žiūrovams iš nuotraukų "Vikingai" ir "susilaikė", grojo filmo vaidmenį Lothar, pagrindinis asmuo dėl aljanso dalis. Atsižvelgiant į Medivh vaidmenį nuo seniausių kastų gynėjų padarė Benas Fosteris ir karalius Llane Wrynn grojo Dominic Cooper.

Iš Orc rasės Durotan vadovas grojo Toby Kebbel, viena iš labiausiai pavojingų lyderių Frostwolf BlackHand - Clancy Brown, ir drąsus ir baisus Orgrim turinti Doomhammer - Robertas Kazinsky.

Kad fantazija filmas turėtų būti tik pirmoji dalis originalaus serijos - ateityje turėtume tikėtis epizodų atitinkamą chronologiją visatos Warcraft.

Filmo Wa...
Apie ketinimą sukurti filmą apie žaidimo visatos Warcraft Blizzard Entertainment Corporation atstovai pareiškė atgal į 2006 metų. Nuo tada, kelių armijos gerbėjų, sudarytos ne tik iš žinomų interneto strategiją gerbėjai, bet ir įsimylėjėlių fantazijos knygų serijos, pažvelgė į priekį, informacija apie būsimą paveikslas vadinamas "WA...".

 

Nenuostabu, kad teisių turėtojai ar ne skubėti su direktoriaus pasirinkimas būsimų filmų. Taigi, Uwe Boll, susisiekti su Blizzard negalėjo gauti teises: bendrovės neketino rizikos crazy populiarus sėkmės visame pasaulyje žaidimų, kurie turėtų tapti pagrindu to paties pavadinimo filmą.

 

Tam tikrą laiką darbo apie filmą WA... "vadovavo režisierius Sam Raimi, kuri visiškai peržiūrėta anksčiau raštu už kino scenarijų iš Gary Whitta. Ir galų gale paliko projekto specialistas, direktoriaus pareigybei buvo pagaliau patvirtintas Duncan Jones, žinomas filmų "Mėnulis 2112" ir "šaltinis". Kartu su Charles Leavitt jie dirbo kino scenarijų.

 

Šaudymo paveikslų vyko laikotarpiu nuo sausio iki gegužės 2014 m. metais ir užima 123 dienų. Iš pradžių planuota skirti išleidimo data gruodžio 18, 2015, bet todėl, kad maždaug tuo pačiu metu buvo reguliaraus išeiti dideliuose ekranuose naujas epizodas "Star kariai", spaudai buvo nukeltas į 2016 m. kovo 11.

 

Filmas "Horde!" renginiai vyks jau susipažinę su skaitytuvai ir leistuvai planetos vietų Azeroth, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas Stormwind Britanija. Paveikslėlis pasakoja apie invazija į Orcs ir jų pirmoji akistata su žmonių centre renginių bus pasirodyti kruviną karą Horde ir Alliance, vadovaujama Durotanom ir Anduino Lothar, atitinkamai. Filmų kūrėjai teigia, kad jie nebuvo pasidalinti fantazijos simbolių į gera ir bloga: daug žiūrovų bus prie tikrai patinka Orcs, kurie filme nėra žiaurios monstras ir gana pilnas herojai istorija.

 

Travis Fimmel, žinoma, kad auditorija iš paveikslų "vikingai" ir "abstinencijos", grojo Lothar, pagrindinis asmuo nuo Aljanso vaidmenį filmą. Medivh vaidmenį nuo senovės kastos gynėjų padarė Ben foster ir karalius Wrynno Dominic Cooper suvaidino į rankas.

 

Orcs Durotan rasė lyderis grojo Toby Kèbbel, vienas iš labiausiai pavojingų Frostwolf klano vadai Černoruka-Clancy Brown ir drąsus ir baisus Orgrim, valdo plaktukas roko, Robert Kazinski.

 

Tikimasi, kad filmas bus tik pirmoji dalis originalių serija epizodų turi būti numatoma ateityje, reikia įvykių iš Warcraft visatos Chronologija.    Peržiūrų: 2374Komentaru: 0

    Warcraft: pradžia / Warcraft nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям