Žiūrėti X-Men: Apocalypse Lietuvių kalba

Pridėta: 02.05.2016, 08:34
X-Men: Apocalypse


Po didžiosios premjeros "X-Men Days of Future Past" į atmintį visiems žinomas "Marvel superherojų komiksų knygų serijos gerbėjai išliko įspūdingi intrigą. Dėl naujų paveikslų tema ten buvo gandų ir paskalų, kuris sukėlė didelį susidomėjimą žiūrovų daug. Ir 2016 metais jis išleido legendinio istorijų apie galinga komanda mutantų su super sugebėjimus tęstinumą - fantastinis veiksmo filmas pavadinimu "X-Men: Apocalypse".

Iš Blockbuster nuotykių direktorius, taip pat ankstesnių trijų dalių, buvo Bryanas Singeris. Nuo rašyti scenarijų jis padėjo Simon Kinberg, Dan Harris ir Michael Dougherty. Muzika filmams padarė garsaus kompozitoriaus John Ottman, kuris dirbo ankstesnių filmų apie neįprastus žmones. Ottman taip pat yra parašiusi garso takelius tokiems filmams kaip "Gotika", "Fantastiškas ketvertas" ir "Superman Returns".

Filmo veiksmas "X-Men: Apokalipsė" yra nustatytas į XX a 1980, praėjus dešimčiai metų po to, kai praėjusiais dalies įvykių. Tačiau dalis filmo dar bus skirta ateities įvykius. Pagrindinis piktadarys yra viena iš labiausiai pavojingų mutantų visatoje - O Sabo Nur, žinomas kaip Apokalipsės, kuris gimė maždaug prieš tris tūkstančius metų Senovės Egipte. Jis gavo savo mutantas sugebėjimus, o kai tai tapo mirties personifikacija. Apokalipsės buvo parodyta publikai galutiniame scenos praėjusių įmoka franšizės. Antrinė siužeto naujo filmo meilės santykiai tarp trijų simbolių: Magneto, Mystique ir gyvulius.

Filme "X-Men: Apocalypse" žiūrovai galės pamatyti daug draugų paskutinę dalį Aktoriai: James McAvoy (profesorius X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Hugh Jackman (Wolverine), Evan Peters (Merkurijus), rožė Byrne (Moira MacTaggert) Lucas Till (sumaištį). Atsižvelgiant į Gambit šį kartą padarė Channing Tatum vaidmenį, anksčiau grojo charakterį Taylor Kitsch ( "X-Men Origins:. Ernis"). Pagrindinio antagonisto Apokalipsės vaidmuo gavo Oskaro Izaoką, savo vietą pagal Tom Hardy. Norėdami parodyti kai kurie iš jų jaunystės simbolių apims naujų veikėjų: Tai Sheridian (ciklopas), Sophie Turner (Jean Grey), Aleksandra SHIPP (Audra), Kodi Smit-McPhee ( "The žiogas), Benas Hardy (angelas), Lana Condor (Jubilee) ir Olivia munn (Betsy).
    Peržiūrų: 2135Komentaru: 0

    X-Men: Apocalypse nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям