Žiūrėti Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Lietuvių kalba

Pridėta: 10.05.2016, 16:50
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows


Ekrano pritaikymas kultas komiksas 80 gavo pripažinimą už šeimos auditorijai ir žiūrovų nuo 15 iki 40 metų. Iš Paramount vadovas atsižvelgė į visuomenės nuomonę ir nebuvo pavargęs gerbėjams ilgai laukti. Net per pirmąjį paveikslėlyje, jis valcavimo pranešė apie darbą tęsinys projekto. Režisierius Dave Green patikino, kad filmas "Teenage Mutant Ninja Turtles 2» (Teenage Mutant Ninja Turtles: iš šešėlių), bus pakartoti žinomų kariūnai pasiekimus ir kino gerbėjai duos ne mažiau malonumo nei jo pirmtakas.

Renginiai atsiskleisti filmus Niujorke. Amerikiečiai vėl atsiduria apverktinos būklės, dėl gedimo piktadarys Smulkintuvas (Tohoru Masamune). Šį kartą piktadarys sugeba pavergti pagrindinę organizacinę struktūrą miestą. Su paramą rhino RockSteady ir Bebop šernas antagonistas kontroliuoja vykdomosios ir teisminės galios. "Big Apple" yra panardintas į chaosą, chaosas gatvėse, žmonės paniką. Tik mirtingieji negali atsispirti goons ir stebėjo su siaubo nenubausti smurtą. Tik bebaimiai herojai, kurie antžmogiška, galite įrašyti beviltiška Niujorko.

Neprilygstamas kvartetas, kuris gyvena miesto kanalizacija, stiprėjantis ir pasiruošti mūšiui. Mikelandželas (NPL Fisher), Rafael (Alanas Ritchson), "Leonardo (Pete Plozhek) Donatello (Jeremy Howard) kasdien traukinys vadovaujant Splinter (Danny Woodburn). Jie puikiai įvaldyti įvairius kovos menų, ir tapo neįtikėtinai stiprus. Cilindrinės broliai darykite pertraukėles tik mylimo picos, o tada grįžta į savo studijas.

Sužinojęs, kas tapo miesto mėgstamos žalios galiūnų imtis bylą ir palikti savo pastogę. Mutantai ketinate atkurti žmonių giedras gyvenimą, bet personažai susiduria su amoralių priešininkus. Jis ateina į drąsi žurnalistė balandžio O'Neil (Megan Fox) pagalba. Ji vaidina metraštininko ir dalyvio visų eismo įvykių vaidmenį. Ji yra pasirengusi rizikuoti savo gyvybe už gera istorija labui ir padėti drąsus gelbėtojus.

Į sci-fi trileris "Teenage Mutant Ninja Turtles 2" Superhero turės kitą sąjungininką - ledo ritulio žaidėjas Casey Jones (Stephenas Amell), kuri yra naudojama apsaugos nuo vagys sporto įrangos. Iš tikrais draugais kelias į galutinį taikos bus pilnas pavojų ir kliūčių. Jie turės įveikti daug sunkumų ir išmokti pasitikėti vieni kitais.

Jei neturite išmokti Blockbuster, režisierius Michael Bay, likę vadovai bus sunku pranokti pirmąjį chast.Na praktika, vizijas kitų režisierių, iš esmės keičia pradžių sumanyta sklypą.
Apie Paauglės Mutant Ninja Turtles 2 filmo net pasakyti, nieko sunkaus. Perspektyva žiūrėt kūrimą nesukelia emocijų rūšiuoti. Tačiau, jei tokio kino šaudyti, tai kažkas, kas turi jis reiškia. Galų gale, prieš įsipareigojant paliegęs biudžetą fotografuoti tikrai jis virsta turėti tikslinę auditoriją, marketingo tyrimai klausimą. Ir gerbėjai turi visus simbolius pakankamai, todėl greičiausiai bus abejingi.
    Peržiūrų: 1297Komentaru: 0

    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям