Total entries in catalog: 57
Shown entries: 41-50 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 02.03.2016, 17:00
Batman v Superman: Dawn of Justice

Taika padalijimo, bendrovė negali nuspręsti, kokios charakterio yra reikalingas kaip idealus? Nors nėra tikrumo, superherojus su panašiu į Dievą galimybes elgiasi nevaldomai. Guardian Gotham City ketina atsispirti Metropolis gelbėtoją, ir šioje kovoje yra atsikirto: stiprybės ir drąsos prieš gerbė išlaisvindamas galimybes. Betmenas ir Supermenas kovoja vienas su kitu, ir šiuo metu yra nauja pasaulinė grėsmė, kuri dar nėra lygūs žmonijos istorijoje ...

Peržiūrų: 2285Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:50
Sauliaus sūnus

Filmas "Sauliaus sūnus  žiūrėti." Iš žmonių, kurie dirbo Aušvico krematoriumą ir vienas kitą partiją žmogaus palaikų istorija, jis randa mažą berniuką kūnas yra labai primenantis savo sūnui. Pagal savo mirties grėsmė, jis nusprendžia pavogti kūną, palaidoti žmogaus berniukas. Dėl tinklalapio galite filmai.ucoz.org Movie Priekaba sūnus Saulius žiūrėti internetu, aukštos kokybės.

Peržiūrų: 2266Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:48
Neištikimybė / Misconduct

Filmas "Misconduct" iš režisieriaus Shintaro Shimokava iškočiojama 2016 vasario. Filmas yra padaryta dramatiškas trileris žanro, yra viskas, kad yra susijęs su nusikalstamumu ir pinigų pasaulyje vieta.
Filmo siužetas sukasi aplink jaunas teisininkas, kuris nusprendė statyti savo karjerą kovos galingą savininkas korporacija užsiima vaistų gamybai. Pagaminti vaistai neturi jokių teigiamą poveikį žmonėms, o pati bendrovė, gamintojas parduoda ją kaip stebuklingų išgijimų pobūdžio, kad gali atsikratyti labiausiai bijojo ligų.
Atsižvelgdama kovoti su galinga ir įtakinga priešininkas, teisininkas patenka į siaubingą pasaulį korupcija, išdavystės ir shootouts. Galbūt jis įgauna tokią pernelyg didelė našta dėl nepatyrimo, arba dėl bet kurios kitos priežasties, bet, kai pradėjo apie kovą su nusikalstamų sandorių keliu, neįmanoma tiesiog pėsčiomis.
Nepaisant to, kad darbas jam tiesiog pavojingas ir gyvybei, ji negali nukrypti nuo numatyto kelio. Kraupios įvykiai pradeda lydėti visą savo gyvenimą, kiekvieną dieną yra kažkas pavojinga. ar jauni žmonės galės susidoroti su užduotimi, kurią jis buvo į save, ir tai, ar teisingumas bus padaryta?

Peržiūrų: 2171Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:45
Kung Fu Panda 3

Filmas "Kung Fu Panda" "animacinių filmų herojus (" Kung Fu Panda "), tingus ir nerangus panda Po (Black Jack), didelis gerbėjas skanaus ir didelio kaloringumo, visada gyveno su slaptu svajonė - tapti kung fu meistras. Tačiau vietoj suprasti senovės meno paslapčių, ant kiekvieno virimo sriuba tėvo parduotuvėje dieną. Animacinių filmų herojus nereiškia, kad likimas netrukus suteikti jam su savo stabais paskyrimo ", įsiutę Penki", didžiojo magistro Shifu (Dustin Hoffman) mokiniai - įsiutę Penki (Angelina Jolie), beždžionė (Jackie Chan), Mantis (Setas Rogen), Kranų ( Davidas kryžius) ir angis (Liusi Liu).

Gana netikėtai sau, gremėzdiškas ir nesaugus veikėjas "Kung Fu Panda" animaciją yra konkurse su garbės "Furious Five" nugalėtojas - jis buvo išrinktas į Dragon Warrior, geriausias tarp geriausių. Dabar jis tapo senovės Scrolls Dragon globėjas ir pagrindinis gynėjas visą slėnį Taikos prieš bet blogio jėgas kėsinimosi.

Štai kaip su tokia sunki užduotis susidoroti gremėzdiškas on? Ypač todėl, kad blogio ir kerštingas Snow Leopard Tai Plaučių (Ian McShane) jau vyksta atsižvelgiant į Scrolls slėnyje. Dėl panda ateina išmintingas meistras Shifu, kuris yra labai neįprastas požiūris į mokymąsi ir savo Kung Fu gudrybės. Bet tik nuo programinės įrangos priklausys nuo to, ar jis gali tapti tikru drakonas kariai, ir kaip žinoti, jei ji nebus didžiausias silpnumas jėga, kuri padės jam sunkiausiu momentu?

Animacinis filmas "Kung Fu Panda" »(" Kung Fu Panda ") - pirmoji dalis nuotykių ir geraširdis bumbling Poe. Istorija buvo animaciją "Kung Fu Panda" 2 ".

Peržiūrų: 15924Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:42
10 Cloverfield Lane

Trilleris «Cloverfield, 10" (10 Cloverfield Lane).
Ši istorija gamintojų skambučiai, susiję su, kad nutiko prie originalaus tapybos simbolių. Į istoriją, pagrindinis veikėjas kurį Mary Elizabeth Winstead filmo atsibunda po automobilio avarijos kai rūsyje, kur be jo yra dvi daugiau neįprasta savo vyrams. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir kaip ji gavo čia, ir ji pranešė, kad ji vos išgyveno apokalipsės - visas gyvenimas buvo prarasta dėl branduolinės atakos, išorinis pasaulis yra negyvenamos, ir todėl visi jie yra likti čia, bunkeryje.
Laikas eina, o filmo "Cloverfield, 10" herojė pradeda abejoti, kad visa tai ji papasakojo tiesą. Kas yra šie žmonės? - Ji paklausė. Kodėl ji turėtų tikėti juos? Gal ji turėtų eiti laiptais ir pamatyti, tai ten iš tikrųjų yra pavojinga? Pavargote nuo spėlionių ir argumentais, kad nežinojimas yra blogiau nei karčios tiesos, ji nusprendžia išsklaidyti savo abejones ir, nepaisant jos kaimynių nelaisvėje savo kelią protestų prie branginamų duris į pasaulio ...
Filme, kuris gali būti vadinamas "Cloverfield 2" taip pat vaidina Johnas Gallagher ml. John Goodman. Sustojimo užsiima trilerį režisavo debiutantas kino Traktenberg Dan, kuris anksčiau dirbo trumpą sci-fi trileris "portalas:. Niekur Run"

Peržiūrų: 2060Komentaru: 0
Pridėta: 01.03.2016, 16:40
Grimsby / The Brothers Grimsby

Films Grimsby JK gamybos bus pristatyta žiūrovams 2016 m. Režisierius Louis Lateryt, jis sugebėjo tapti kulto klasikinis ir įdėjo daugiausiai adrenalino ir teigiamų veiksmų paveikslėlyje. Tarp veikėjų, kurie filmavosi filme, ypač išsiskiria su Penelope Cruz vaidmenį, vienas pasirodymas ant kino žvaigždė ekrane gali būti jau sėkmingai kasose. Bet tai yra ne tik garsūs aktoriai padarė savo statymus režisierius ir prodiuseris, vienas neturėtų pamiršti scenarijaus veiksmų komedija autorius - Sacha Baron Cohen, Peter Beynema ir Phil Johnston. Kovo 3 auditorija vėl patenka į įdomių renginių verpetas ir mėgautis aukštos kokybės britų humoro.
Sklypas ir pagrindiniai personažai filmo
Paveikslo "iš Grimsby Brothers" herojus - specialusis agentas Britanijos vyriausybė, kuri neturi lygių pasaulyje. Jis puikiai pasirodo sudėtingas operacijas ir visada išeina nenukentėjo jam prisegimą savo viltis, daug žvalgybos agentūrų visame pasaulyje. Herojus Pažymėti Stiprus judrus, protingas ir kietas, jo karjera yra ryškus, ar išsivystė, kol brolis, kurio vaidmuo yra skiriamas Sacha Baron Cohen. Jaunesnysis brolis - visiškai priešinga vyresnės, Supermenas. Jis nuolat patekti į bėdą, jis turi moterų ir daug draugų - futbolo chuliganų, jis laimingai eina apie savo trūkumus, vyresnįjį brolį pakeisti.
apie diafilme
Filmas "broliai Grimsby" - vienas iš labiausiai lauktų Premier 2016 m. Rekomenduojama žiūrėti tiems asmenims, kurie yra sulaukę šešiolikos metų. Filmas yra pilna komedija ir erotinių scenų ir ketaus padarė viską, kad visiškai neišduos savo dvasią ir simbolius. Režisierius Louis Lateryt jau įrodė savo geriausius darbus filmo "Dabar matote mane", bet dabar publika tikisi kitą puikių rezultatų metrą.

Peržiūrų: 5198Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:54
Patriotai

Kiekvienas tikras lietuvis gali nesusiraukęs suvalgyti kilogramą gintaro, nesuprakaitavęs įmesti į kašę nuo tritaškio linijos, bet šeimos.... šeimos, deja, pasirinkti negali. Todėl visų statistinių lietuvių šeimos istorijos – juokingos iki ašarų.

Filmo„Patriotai“ siužetas sukasi aplink tikru Lietuvos patriotu save vadinančio Napoleono Šereikos (akt. Ramūnas Cicėnas) šeimą. O pastaroji yra tikrai išskirtinė: žmona – rusė, sūnus – karys savanoris, dukra – emigrantė, o žentas – britas. Kas tuomet juos sieja? Nepatikėsite, bet visi jie – „patriotai“ iki gyvo kaulo.

Šioje spalvingoje šeimoje vyksta metų įvykis – Napoleono sūnus Karolis (akt. Marius Čižauskas) iškilmingai išlydimas į karius savanorius. Tokiai ypatingai progai ruošiasi visa giminė ir šeimos draugai. Berniukų chorui vadovaujanti Liuba (akt. Rimantė Valiukaitė) sūnui ruošia koncertą su savos kūrybos dainomis. Iš Londono grįžta sunkiai sakinį be anglicizmų surezganti sesuo Liucija (akt. Miglė Polikevičiūtė). Maža to, ji savo tėvui ir motinai – Napoleonui ir Liubai – parveža staigmeną – šaknų Lietuvoje ieškantį britą veganą Marką Bumbul (akt. Giedrius Savickas). Pastarasis, norėdamas patikti būsimiems uošviams, ne tik prisipažįstą esąs patriotų patriotas, bet ir užkanda cepelinų su mėsa. Į Karolio išlydėtuves pakviečiamas ir Napoleono partneris, Departamento direktorius Petras Velička, turintis visai kitų ketinimų.

Nekasdieniška komedija apie giminės balių ir šeimą ištinkančias bėdas bei keistenybes, kurias atpažinsime mes visi.

Filmo „Patriotai“ scenarijus sukurtas teatro ir kino klasika tapusios Petro Vaičiūno pjesės „Patriotai“ motyvais.
 

Peržiūrų: 8471Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:49
Banga /  Wave, The

Gyvenimas nedideliame Norvegijos kalnų kaimelyje primena idilę – kasdienybė įstabios gamtos apsuptyje, regis, teikia prieglobstį nuo skubančio pasaulio triukšmo. Čia gyvenančio geologo Kristijano ir jo žmonos santykiai byra. Šis vis nesugeba tesėti pažado ir atsitraukti nuo darbo – nuojauta jam kužda, kad netrukus gamta pasiūlys kažką nepaprasta. Vieną dieną vietovėje nuaidi pavojaus signalas…

Šį filmą Norvegija pristato „Oskarams“.
 

Peržiūrų: 1829Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2016, 18:47
Hju Glaso legenda / Revenant, The

Filmas "Survivor" remiasi amerikiečių autoriaus Michael Panke romano "grąžinamo: A apie keršto romaną", kuris, savo ruožtu, įkvėpė Hugh Stiklas, vienas iš Laukiniuose Vakaruose užkariautojai likimą. Amerikos istorija XIX amžiuje - tikras sandėlis panašių istorijų: tai laikas, kai šiuolaikinių valstybių teritorija apsigyveno drąsius ir stiprius valios žmones - Wild indėnai, drąsūs kolonistai ir veržlus kaubojų. Šių didvyrių vaizdai vis dar gaubia susitikimams ir yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojų ir režisierių.

Istorija skleidžiasi į į 1823 žiemą filmo, kai iš medžiotojams, dirbančių pagal kailių įmonės ir LED Andrew Henry, medžioklė kailinių gyvūnų negyvenamos, laukinių žemių Pietų Dakota grupė. Kaip dirigentas aktų jie patyrė medžiotojas Hugh Stiklas, padedamas savo sūnaus, Hawke, gimęs Indijos moterų.

Viename iš reidų Stiklo vien susiduria su piktas pilkasis lokys. Esant sunkiam kovos su laukinių gyvūnų Hugh laimi, bet jis gauna sužeistas.

Ilgai meška per mišką ir sniego vos gyvas Glass maža grupelė medžiotojų negali. Be to, per pavojus būrys būti aplenkė indėnų, kurie anksčiau dirbo su grupe. Esant tokiai situacijai, tikėdami, kad Trapper truko neilgai, kapitonas Henris palieka rūpintis juo iki savo paskutinio atodūsio Hawk ir du medžiotojai - patyrę John Fitzgerald ir labai jaunas vyras Jim BRIDGER, kuris pažadėjo už šią misiją atlygį - rūpintis mirštančiųjų ir jo laidojimo orumo , Bet Fitzgerald, bijodamas indėnus, nenori likti ilgai netoli stiklo. Į akis negali kištis į tai, kas vyksta beveik gyvas tėvas nužudo savo sūnų, Jonas sakė, Bridger kad Hawke dingo, o po bauginantis pasakojimas apie jaunas medžiotojas artėjantį indėnus ir priversti mesti į mišką Glass, galvoju, kad jis vis dar vot apie mirti.

Tačiau, nepaisant sunkių traumų, Hugh išgyventi. Vos atsigavo, jis pradeda savo ilgą kelionę per laukinių žemės pilnas pavojų. Jis padeda įveikti didelį skausmą, eiti vieni kelis šimtus kilometrų. Bet herojus pasiryžęs rasti asmenį, kuris nužudė jo sūnų, ir gauti net su juo ... visiškai.

Originalus pavadinimas juosta -. Wielebny, "grįžtančių" Žodis «Revenant» anglų kalba turi dvigubą prasmę: vadinamąją vyro, kuris grįžo po ilgos pertraukos, ar Revenant.

Filmas "Survivor" buvo Alejandro González Iñárritu, iš Oskaro "laureatas kūrėjas" Berdmena ". Atsižvelgiant drąsus pradininkas Hugh Glass vaidmenį, matome Leonardo DiCaprio. Filmas taip pat vaidina Tom Hardy ir Poulter.

Peržiūrų: 11800Komentaru: 0
Pridėta: 22.12.2015, 18:56
Didžioji skola /  Big Short, The

Nuo 2007-2010 metų pasaulinės finansų krizės, sukeltos JAV išduotų blogų nekilnojamojo turto paskolų, prabėgo vos penkeri metai, o apie tai jau kuriami filmai. Juosta „Didžioji skola“ sukurta pagal 2010 m. išleistą amerikiečio Michael‘o Lewis‘o to paties pavadinimo knygą. 

Ekscentriškas 32-ejų metų investuotojas, buvęs neurologas Maiklas (aktorius Christian‘as Bale‘as), studijuodamas akcijų rinkos dokumentus, pastebi neįtikėtiną dalyką: kad praktiškai visa JAV ekonomika laikosi ant antrinių nekilnojamojo turto paskolų, kurių menama vertė seniai viršijo realią vertę. Maiklas supranta, kad tėra tik laiko klausimas, kada NT rinkoje susiformavęs burbulas sprogs ir suvokia, kad iš šios situacijos galima pasipelnyti. Kartu su trim draugais Maiklas neria į patį būsimų įvykių sūkurį. Įvykių, pakeitusių pasaulio finansų veidą. 

Peržiūrų: 3142Komentaru: 0