Žiūrėti Alice Through the Looking Glass 2016 Lietuvių kalba

Pridėta: 02.05.2016, 08:37
Alice Through the Looking Glass 2016


"Alisa Stebuklų šalyje 2016 » (Alice Through the Looking Glass ) - Ši pasaka Anglijos rašytojo Lewis Carroll prisitaikymas ir toliau pateikti 2010 m filmas "Alisa Stebuklų šalyje" Tim Burton. Antroje filmo dalyje režisierius paėmė gamintojo vietą, patikint darbus juosta, James ritę (Muppets "). Scenaristas studija nusprendė nekeisti, ji vis dar yra Linda Woolverton, kuris dirbo kitoje Disney Idėja - "Kenksminga" filmą.

Atsižvelgiant į tapybos istoriją, Alisa (Mia Wasikowska) eina per veidrodį ir į pasaulį kaip šachmatų lenta, kur ji yra ne taip, kaip pažįstamą tikrovę visiems. Persikėlimas per ląstelių, ji pervedama į pasakų pasaulio įspūdingiausių vietų, susipažinti su naujais ir atitinka jau žinomas personažus jis patenka į skirtingų, dažnai pavojingų istorijas. Kas nutiks herojė iš kitos pusės veidrodį? Ar Alisa įveikti visas kliūtis ir grįžti namo? Arba Pasakų pasaulis taip nustebęs mergina ir taip, kaip ji, ji nusprendžia pasilikti ten visiems laikams? ..

Antroje dalyje iš Alice nuotykius pažįstamas dauguma žiūrovų prisijungė komikas Sacha Baron Cohen ( "Boratas", "Bruno", "Da Ali G Show") - tai laiko žaisti. Iš aktoriaus pasirinkimas šiam vaidmeniui galima paaiškinti ne tik savo profesinius įgūdžius, bet taip pat ilgą laiką susipažinti su režisieriumi, - tuo metu tai buvo Džeimsas Bobin dirbo garsiausių vaizdų Sasha. Atrodo filme Johnny Depp kaip Skrybėlius iš reinkarnacijos natūra, kuris buvo gera žinia gerbėjai aktorius dėl savo dalyvavimo tam tikrą laiką tęsinys liko klausimu, nors simbolis labai mėgsta publika iš pirmosios dalies metu.

Filmas "Alisa Stebuklų šalyje", kaip pirmoje dalyje atsižvelgiant į jaunas smalsus mergina nuotykių, buvo nuspręsta sukurti 3D. Ir lauke, ir paviljono šaudymo įvyko garsioji "Shepperton" britų studiją, kurioje jis buvo sukurtas filmas "Svetimos" direktorius Ridley Scott. Jamesas Bobin interviu prisipažino, kad jo nuotrauka bus vizualiai skiriasi nuo filmų, sukurtų Tim Burton. Norėdami sukurti iš tęsinys Jamesas kviečiami Hennu Dan, kuris dirbo Design "The Hobbit". Pasak ritės, kartu su Dan, jie sukurti fantazijų pasaulį, kuriame publika tikrai bus įdomu gyventi dviejų valandų žiūrėjimo minimumą.

Watch online Alice Through the Looking 2016  online
    Peržiūrų: 2738Komentaru: 0

    Alice Through the Looking Glass 2016 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям