Total entries in catalog: 57
Shown entries: 51-57 Pages: « 1 2 3 4 5 6
Pridėta: 22.12.2015, 18:53
Demonų miškas / Forest, The

Sužinokite, ar jums patinka filmą Black Mediena klaidžioja su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmas įspūdis filmo juodas Mediena Haunting yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti filmą Black Mediena Haunting (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4742Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:29
Creed / Creed

Filmas "Creed" (Kreed), nufilmavo režisierius Ryan aušintuvo, tęsia garsiosios sagos profesinės boksininkas istorija - legendinis Balboa.
Šiuo metu amžiaus, tačiau neprarado ryžto laimėti boksininkas neisiu į už kito čempionato diržo dėlei žiedo. Vietoj to, Rocky, vaidina Sylvester Stallone vaidina, kaip tikimasi, bus prisiimti treneris pareigas. Kaip savo palatą sūnus kalbės Apollo Creed - tą patį priešą, mūšį ir grūdintas, kurie kadaise buvo herojaus charakterį. Nesantaika baigėsi seniai vyrus, daugelį metų jie buvo artimi draugai. Kai Apollo našlė prašo Rocky imtis savo anūkui Adonis mokymus pasirodymų profesinės bokso Rocky negali paneigti jai žmogaus atmintį.
Pats berniukas yra senas draugas senelio Filadelfijoje. Jis yra patvarus ir pakankamai protingas, taip pat - "Apollo, kuris berniukas neturėjo laiko gaudyti gyva. Jos fizinės savybės leidžia pasiekti sėkmės bokso ringe. Bet kas motyvuoja jauna Adonis, kurio vaidmuo filme "Creed" vaidina Michael B. Jordan? Dėl šlovės ar noras noras sužinoti šiek tiek daugiau apie savo senelio, kuris jam atrodo? Rocky bando išsiaiškinti senų problemų raizginys ir įgauna trenerio vaidmenį, žada auklėti naują žvaigždę Adonis pusių.
Manau, kad jis dar kartą pervertinti savo jėgas. Herojus kamuoja senų traumų poveikio, tačiau jis drąsiai įveikia skausmą, toliau eiti į tikslą. Bet Creed nebuvo pasiruošę siekti savo garsaus protėvio karjerą. Jis yra daug labiau domina labai skirtingų dalykų. Tačiau, kraujo - ne vanduo. Kelionė į mokymo procesą, jaunuolis netrukus tikrai turi boksas. Dabar jam ten yra tik vienas būdas - laimėti. Bet jūs galite tikėtis čempionatą, jei išvyko į varžovų, kurie nežino nugalėti kovotojas, kurio streikas galėtų kovoti vietoje?
Dėl filmo vaidmenį "Creed" bendrai rašytojas Sylvester Stallone net sutiko taikyti sudėtingus kasdien protezavimas, leidžianti susidėvi jo charakterį. Bet tai nereiškia, kad atėjo laikas Rocky pelnytą poilsį. Patyręs boksininkas, kuris laimėjo ne vieną čempionatas diržas atitinka smūgių su atvira veido ir moko šio Adonis, kuris yra paruoštas lakuotais karjerą bokso ringe. Kas, jei ne Rocky, žinoti, kaip trumpalaikis šlovės gali būti? Jaunas herojus praeiti savo kelią į supratimą bokso, jos iš tiesų filosofiją, kad šis sportas labiausiai įspūdingas ir populiarus daugelyje pasaulio šalių.

Peržiūrų: 2673Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:28
Tėtukas namie / Daddy's Home

Komedija filmas "Sveiki, Tėti, Naujieji metai" bus puiki kalėdinė dovana visiems šeimos komedijų mėgėjams. Filmas bus išleistas 2016 m, bus galima mėgautis su visa šeima per Kalėdas. Paveikslas vaizduoja vyrų varžybos žiūrovo sceną rodomas maksimalus komiksų ir įdomu.

Nesveika konkurencija

Filmo herojus "Labas, tėti, Naujieji metai", - tyliai ir lengvas darbuotojas radijo stoties, kurios gyvenimas tęsiasi pastoviai ir lėtai. Jis yra vedęs savo mylimajai moteriai, dviejų vaikų motina, už kurį jis stengiasi būti puikus tėvas. Viskas buvo gerai, kol yra netikėtas komplikacijas - Kalėdas atvykti biologinis tėvas vaikus.

Tarp dviejų vyrų, yra konfrontacijos, kad buvo visiškai tikėtasi - sunku rasti dvi asmenybės yra skirtingi išvaizda, charakteris ir gyvenimo būdas, nei kad nelaimingas tėvas. Kaip subalansuotas, nuolankus šeimos žmogus ir nepatogu pasipriešinti brutaliai mačo tempas rokeris komplektus ir jojimo ant stačios dviračiu? Kas laimės žavingame brolis ir sesuo, kurie svajoja apie geresnį pasaulį popiežiaus širdį? Gal Kalėdų atmosferą padės priešininkus rasti bendrą kalbą ...
Popiežius prieš popiežiaus

Komedija Daddy namuose dalyvavo dviejų didžiųjų veikėjų, kurių kiekvienas turi savo ypatingą žavesio ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Tėvo vaidmuo atiteko Mark Wahlberg, žaisti pagrindinius vaidmenis filmuose, pavyzdžiui, "TED" ir "kovotojas". Jo priešas, kurį vaidina Will Ferrell, kuris įgijo populiarumą po crazy 2004 paveikslėlyje Starsky & Hutch. Aktoriai labai organiniai atrodo kartu, įkūnijantis ekrano du absoliutūs priešingybės.

Peržiūrų: 9857Komentaru: 0
Pridėta: 18.12.2015, 17:26
The Hateful Eight / The Hateful Eight

Kino bjaurus aštuoni
Filmas "bjaurus Aštuoni» ("The Kupinas neapykantos Aštuoni) pasirodė ekrane, nepaisant aplinkybės - Quentin Tarantino pradžių norėjau mesti šaudymo po slapto kalinimo scenarijus buvo pažeista viena iš dalyvių, kurie planuoja dalyvauti jį. Bet, galų gale vaizdas, kurio vaidmuo sutarė žaisti Kurt Russell, Zoe Bell ir Samuel L. Jackson, tačiau buvo paleistas.

Susiję kaubojus Bounty Hunter palydėtas kalinį, buvęs bendrą ir budelį, kuris pasijuto po vienu stogu? Įvairiaspalvė įgulos simbolių yra suderinamas su jūsų laiką - neseniai baigėsi pilietinis karas, ir kiekvienas iš jų turi ką prarasti. Tačiau meteorologinės sąlygos neleidžia jiems skirstytis pasaulį. Ir galanterininkas parduotuvė akimirksniu virsta Social Club, kur kiekvienas gali rasti diskutuoti ar kovos priežastis.

Peržiūrų: 2640Komentaru: 0
Pridėta: 14.12.2015, 18:08
Lūžio taškas / Point Break (2015)

Filmas "Point Break» (Point Break) - tai iš to paties pavadinimo trileris, išleista 1991 m perdaryti. Iš sportininkų-ekstremalschiki laisvalaikio istorija medžiojami banko apiplėšimas, tapo tikra Blockbuster. Be pastangų atkartoti originalių kūrėjų naujojo filmo sėkmės laikomi siužeto ir pagrindiniai veikėjai.

FTB susijaudinęs keletas drąsi ir labai originalus nusikaltimų serijos: gauja plėšikų, apsirengęs kaukių ex prezidentų Jungtinėse Amerikos Valstijose, jis įsiveržia į didžiausių bankų ir atneša visą turimą pinigų. Nuo paprastų užpuolikų šie banditai skirtingi yra tai, kad jie bando padaryti be kraujo. Plėšikai veikti sklandžiai ir profesionaliai, nepaliekant jokių pėdsakų. Mes galime tik spėlioti apie tai, kas jie yra ir ką ketinate išleisti tokias dideles sumas pinigų.

Galiausiai FTB pasirodo pirmą clue: nusikaltėliai yra kažkaip susijęs su vandens sportas, turi būti tiksli - Windsurfing. Siekiant patvirtinti hipotezes, ginkluoti paplūdimyje burlenčių pasiuntė jaunus perspektyvus agentas Johnny Jutoje. Tai yra suporuotas su labiau patyrusiais pareigūnas Angelo Pappas, tačiau pagrindinis uždavinys patenka ant agentas pečių yra Juta, jis turi įvaldyti naujas sporto, prisijungti prie baudžiamųjų banglentininkams komandą ir laimėti iš grupės lyderio pasitikėjimą.

Pradžioje viskas vyktų sklandžiai: FTB agentas tampa valstybė "gauja buvusių prezidentų." Johnny traktuojami kaip savo vaikinu, jis net streikų sukurti santykius su Tyler, buvusio lyderio pagrobėjai mergaitė pavadinta Kūno. Bet tam tikru momentu kažkas negerai: per įprastinį apiplėšimo pažeidė pagrindinė taisyklė, kad gauja - yra aukos, o kūnas pradeda spėlioti apie tai, kas iš tikrųjų yra naujas komandos narys. Ir Jonas, kurie staiga atėjo paragauti jo naujais draugais gyvenimo būdą, leis sudėtingus sprendimus tarp profesinės pareigos ir naujai atrastą filosofija laisvę.

Pirmos filmo "Point break" sėkmė yra skolingas daug aktorių, atliekantis pagrindinį vaidmenį - į moterų širdžių Patrick Swayze ir labai jaunas Keanu Reeves, kurie buvo tada tik pradeda savo aktoriaus karjerą užkariautojas. Šiuo metu Johnny Juta vaidmenį matysime Luke Bracey ir kaip organas - Edgar Ramirez. Partneris atliks pagrindinio herojaus, Ray Winstone, ir jo mylimasis - Teresa Palmer.

Iš juosta direktorius tapo Kor Erickson, kurie anksčiau vadovavo iš kelių serijų filmavimo. Prieš dėl nusikaltėlių banglentininkams juosta Kor buvo geriau žinomas kaip pirmasis "Greiti ir įsiutę" operatoriaus ir sci-fi trileris "Daredevil".

Peržiūrų: 5538Komentaru: 0
Pridėta: 06.12.2015, 18:33
Kūčiukai, narkotikai ir seksas / Night Before, The (2015)

Sužinokite, ar jums patiks filmą prieš mums eiti su patariamojo balso paslaugų Imhonet pagalba. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmąjį įspūdį apie filmą prieš mums eiti yra pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti prieš mums eiti (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 5671Komentaru: 0
Pridėta: 06.12.2015, 18:32
Ypatingas poreikis / Special Need (2015)

Sužinokite, ar jums patinka filmą, turite naudoti specialų konsultavimo tarnyba Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį apie būtinybę skirti ypatingą filmavimo! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Tai ypač reikia atsisiųsti filmą (ypatingą būtinybę) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 2373Komentaru: 0