Žiūrėti The Nice Guys Lietuvių kalba

Pridėta: 02.05.2016, 08:36
The Nice Guys


Filmas "The Nice Guys ", bus išleistas 2016 metų vasarą maždaug. Vaidina Ryan Gosling ir Russellas Crowe. Paveikslas priklauso komedija detektyvas žanras. Be sukti filmą turėjo būti išleistas 2016 birželį, po premjera data buvo perkelta į gegužės pačiais metais.

filmas

Pagrindiniai personažai - privatus detektyvas ir jo partneris. Tirdamas iš pažiūros neišsiskiriančios bylą (jaunos moters ir aktorė porno mirties nuostoliai), jie palaipsniui tampa įsitikinęs, kad didelio sąmokslo egzistavimą. Šiuo atveju stygos ištraukė į viršų pakopas galia ir tolesnis tyrimas grasina neprognozuojamų pasekmių beviltiška detektyvų. Fotografavimo, Automobilių pirkiniams,, gražių moterų ir pavojingą nuotykį - visa tai filme yra daugiau nei pakankamai.

Komedija Filmas komponentas yra tradiciškai grindžiama skirtumu tarp simbolių simbolių. Pritrynimo simbolius tarpusavyje, jų verbalinis (ir ne tik) apie visas susirėmimus priversti šypsena. Įvairių situacijų, kurios patenka kompanionai, ne visada gali būti vadinamas juokinga, humoras, vietų filme buvo juoda. Ventiliatoriai šio žanro ritės filmo vyks smagi. Detektyvas "Goodfellas", gali būti rekomenduojama žiūrėti su draugais.
Subjektai, dalyvaujantys šaudymo

Mesti - pagrindinis "akcentas" filmo. Vienas iš pagrindinių vaidmenų žaisti Russellas Crowe. Tik šis faktas yra pakankamai kelti paveikslėlio įvertinimas lūkesčius. Jo šaltakraujiški herojus šaltakraujiškas platina rankogaliai, ūgliai su abiem rankom ir be išraiškos kaita, tegul šmaikštus pastabas pagal kulkų švilpuko. Russellas Crowe ir juokingas vaidmenis lygiai taip pat gerai kaip ir rimtas, epic paveikslų.

Komandos draugas Russellas scenarijų ir rinkinį - Ryan Gosling, žinomas dėl savo paveikslų "Pusė Nelsono", "žaidimas kritimo", "Valentino". Kitas didelis pavadinimą į dalyvių sąrašą - Kim Basinger. Su Russellas Crowe vaidina dailininkas paskutinį kartą dar 1997 metais (filmas "La Slapta"). Tai kūrybinis tandemas žada būti labai sėkmingas, ir gerbėjai nekantriai laukia filmo išleidimo.

Įdomi vieta - ji buvo iš pradžių planuota, kad serija su panašiu scenarijumi kūrimą, tačiau gamintojai pakeitė savo sprendimą. Galbūt, vaizdas bus "bandomasis projektas", o tada ko problema su serijos bus vertinamas iš naujo. Bet kuriuo atveju, toks kruopštus darbas tapybos Nice Guys žada didelę sėkmę. Priekaba sparčiai įgauna nuomonę ir renka entuziastingų komentarų.
    Peržiūrų: 1448Komentaru: 0

    The Nice Guys nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям