Total entries in catalog: 57
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 01.05.2016, 10:39
Captain America: Civil War / Captain

Filmas pirmas keršytojas: Priešprieša
Tuo fantastinis veiksmo scenarijų "Pirmasis Avenger širdies: Priešprieša" (Captain America: pilietinio karo) yra aprašytos Comic-crossover įvykiai. Iš adaptacijos istorijos idėja nuėjo ilgą kietąjį būdu, nes kinovselennaya "Marvel vėl pastojo derinti geriausiai žinomų simbolių, iš kurių ne visi raštuotas į originalų šaltinį. Po eksperimentų direktorių serijos Anthony ir Joe Russo pavyko išspręsti simbolių problemą ir sukurti šedevrą produktą.

Sklypas dėmesys skiriamas naują nuotrauką tarp dviejų gerai žinomų Keršytojas konfrontacijos - Kapitonas Amerika (Chris Evans) ir Iron Man (Robert Downey Jr). Nesutarimų sukelti įstatymą asmenų veiklą reglamentuojantį, turintis sugebėjimų. Pasak tarpvalstybinių akto, kiekvienas iš jų privalo atidaryti savo veidą, kad būtų užregistruotas ir mokomi specialiose įstaigose, ir tik tada pradėti dirbti vyriausybėje. Nuo šiol stipriausia pasaulio piliečiai gali mėgautis ypatingų funkcijų, tik su valdžios institucijų leidimo. Politinio kišimosi į visagalės žmonių gyvenime sukelia dramatiškų įvykių ir dalija sąjungininkų į dvi priešiškas stovyklas. Diplomatai atskleisti pilietinį karą, todėl, kad draugai supykti priešai.

Marija Hill vadovaujama agentūra SHIELD, Steve Rogers įsakymas suimti tuos, kurie neatitinka taisyklių. Tačiau jis nepritaria sprendimą ir atmeta lėlių vaidmenį. Sukilėlių išbėga ir susiduria suimti. Tony Stark, pagrindinis veikėjas filmo yra ant valdymo bloko pusėje. Herojus remia registro kūrimą ir eina ieškoti užsispyręs sąjungininku.

Fotografavimo vyko dalinis trikvela Cordon kelių ir gatvių, todėl vadovai sukurti nuostabų realius padarinius. Tačiau meilės scenos buvo iki minimumo, todėl projektas buvo pavadintas "12+".

Šioje juosta vėl dalyje, žiūrovai pamatys apie mėgstamą simbolių ekranus: Žiema kareivio (Sebastian Stan), Falcon (Anthony Mackie), Eimis Romanoff (Scarlett Johansson) ir Clinton Barton (Jeremy Renner). Be to, filmas įmonė pristatys filmą "Pirmasis Avenger: Priešprieša" T'Challa / juoda pantera (Chadwick Bozeman). Tai yra viena iš pirmųjų juoda super Amerikos komiksų knygų. Jis pasirodė ant Fantastiškas ketvertas puslapių 1966. Vėliau, simbolis gaus atskirus solo filmus.

Peržiūrų: 1785Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2016, 10:37
Didesni purslai / A Bigger Splash

Nufilmavo režisierius Luca Guadalino Filmas "Big Splash" (A Didesnis Splash) - erotinio trilerio.

Pagrindiniai personažai filmo - populiarus režisierius Paulius ir roko žvaigždė Miriam - poilsio viloje su baseinu, mėgautis tyla ir ramybe. Tai tik jų ramybės nebuvo lemta tęstis ilgai. Staiga atsiranda buvusio meilužio, kad herojė bendrovėje su dukra Penelope. Herojai susitvarko aistra uraganą, kuris gali sukelti mirtinų pasekmių.

Peržiūrų: 2252Komentaru: 0
Pridėta: 24.03.2016, 19:23
Hardcore Henris / Hardcore Henry

Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris“ yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos. Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebi pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

Pirmoji mintis, pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje guliu, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando mane nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti, kas aš esu, pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškinu, kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

Peržiūrų: 2088Komentaru: 0
Pridėta: 24.03.2016, 19:21
Erelis Edis / Eddie the Eagle

"Erelis Edis "» (Eddie Eagle) - tai sporto drama apie Michael Edwards - vienas iš garsiausių pasaulio slidinėjimo megztinis slidinėjimas. Tačiau jos populiarumas, tai sportininkas neturi pirmoji vieta ir puikių rezultatų, bet, priešingai, gedimai, kad lydėjo jį per visą jo trumpaamžių bokso karjerą.

Prieš Michaelas Edwardsas nusprendė pasirengti žiemos olimpinės žaidynės, dirbo tinkuotojas paprasta savo gimtąjį miestą Cheltenham, Anglijoje. Tačiau, priešingai populiarųjį įsitikinimu, šuoliams, jis neatėjo iš niekur. Kurį laiką Michaelas dirbo lygumų slidinėjimas ir pasiekti labai gerų rezultatų. Protingai įvertinti sėkmės galimybes, ji suprato, kad konkurencija yra per didelė šiame sporte, todėl jis kreipėsi į sporto disciplinos, jis nėra sukurtas savo šalį. Anglija neturėjo sportininkai pasirengę ją atstovauti slidinėjimo šokinėja. Nenuostabu, kad po kai kurių dvejus metus "nuo nulio" mokymo Michael Edwards buvo kviečiami dalyvauti žiemos olimpinėse žaidynėse, kurios 1988 metais buvo surengtas Kanados mieste Kalgaryje.

Edwards žinomas kaip šarmas žurnalistai Eddie "erelis", buvo visai ne kaip sportininkas, todėl mokymas jam buvo duotas ypač sunku. Jo kojų kabančios slidinėjimo batai, jis turėjo įdėti keletą porų šiltų kojinių. Nepaisant gana lieknas kūno sudėjimą sportininkas Aš pasverti beveik 10 kilogramų daugiau nei jo rimčiausią varžovą. Be to, Eddie patyrė sunkią trumparegiškumą ir be akinių buvo visiškai bejėgis. Taškai nuolat rasojimo šalčio, todėl jam beveik aklas. Visa tai palieka mažai galimybių laimėti ją. Per savo gyvenimą Eddie dalyvavo dviejų pagrindinių konkursų, gauti, kad tai ne visada įmanoma ir daugiau talentingų sportininkų - Pasaulio čempionatas ir žiemos olimpinės žaidynės. Paskutinė vieta šiose varžybose padarė jai realią sporto žvaigždė ir beveik nacionalinis didvyris Jungtinėje Karalystėje, dėl išvaizdos ir manierų Botanikos-klutz, patogumas ir sveiką ironija.

Filmavimas "Eddie" erelis "paskatino Dexter Fletcher - žinomas Holivudo aktorius, kuris pradėjo savo karjerą neseniai direktorių. Iš Underdog sportininkas vaidmuo jauną trokštantis aktorius Taron Egerton, o savo mokytojo vaidmenį - Hugh Jackman. Filmas taip pat vaidina Christopher Walken, Tim McInnerny, Jo Hartley ir Harrold Anastasia.

Peržiūrų: 3411Komentaru: 0
Pridėta: 21.03.2016, 13:56
Money Monster

Atsižvelgiant į istoriją juosta centre pasirodė TV laidų vedėja Lee vartai, kurie gyvena įkaitu vieną iš savo ištikimų žiūrovų, kurie prarado, nes tarybos žvaigždžių visas savo santaupas.

Peržiūrų: 1447Komentaru: 0
Pridėta: 21.03.2016, 13:55
The Finest Hours

Vasario 18, 1952 m Naujosios Anglijos pakrantės nukentėjo stipriausią uraganas, potvynis miestą visoje rytinėje pakrantėje ir sunaikinti laivą, pagauti atviroje jūroje. Tanklaivis "Pendleton", privalo už Bostone, buvo tiesiog suplėšyti į dviejų ir trisdešimt du jūreiviai buvo įstrigę ant skęstančio laivo. Vyresnysis mechanikas Ray SEIBERT perėmė bijo mirties bendražygiai valdymo ir įtikino juos pradėti dirbti kartu, kad perkeltumėte elementų poveikį ir gauti į krantą gyvas. Tuo tarpu, ataskaitos tanklaivio avariją atvyko į JAV pakrančių sargybos stoties Chatham, Massachusetts. Pareigūnas Danielis Cluff nusprendė pradėti rizikingą gelbėjimo operaciją ", Pendleton" komandą. Keturi gelbėtojai, vadovaujami kapitono Bernie Weber ant medinio valtis su silpnu varikliu ir beveik nėra navigaciją priemonėmis, teks atremti milžinišką bangos ir Gale-FORCE vėjai gelbėti jūreivių nelaimės ...

Peržiūrų: 1777Komentaru: 0
Pridėta: 21.03.2016, 13:51
Quackerz

Atgal į saulėtų Kinijos matuojamas gyvenimo Mandarininė antis yra įjungtas akimirksniu: karinių didžiosios antys, plaukiojantiems kursus Havajuose atšoka, netyčia nusileidimo ant jų saloje.
Iš didžiųjų ančių vadovas, patyręs karys Dakmus nenori skaitytis su vietos tradicijomis, bet ir vietos mandarinų imperatorius taip pat nepatinka nekviestus svečius. Tarp jų, konfliktas kyla. Jis bando išspręsti imperatoriui, drąsus Longview sūnų, kuris taip pat mėgautis nuostabų ERICA dukra lyderio Dakmusa.
Tačiau, nors tėtis išsiaiškinti santykius, jų vaikai patenka į bėdą. Du kvaili vagys, remiantis Witch Hunt Longveya instrukcijas.
Longview - tą patį "Saulės antis", kuri pasak legendos yra aprūpinta super sugebėjimus. Ragana yra pasirengusi už jokį nusikaltimą dėl galios ir amžinos jaunystės labui. Galiausiai, Longview yra jos rankose ...

Peržiūrų: 1339Komentaru: 0
Pridėta: 07.03.2016, 08:30
10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane

"Cloverfield, 10" (10 Cloverfield Lane).

Ši istorija gamintojų skambučiai, susiję su, kad nutiko prie originalaus tapybos simbolių. Į istoriją, pagrindinis veikėjas kurį Mary Elizabeth Winstead filmo atsibunda po automobilio avarijos kai rūsyje, kur be jo yra dvi daugiau neįprasta savo vyrams. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir kaip ji gavo čia, ir ji pranešė, kad ji vos išgyveno apokalipsės - visas gyvenimas buvo prarasta dėl branduolinės atakos, išorinis pasaulis yra negyvenamos, ir todėl visi jie yra likti čia, bunkeryje.

Laikas eina, o filmo "Cloverfield, 10" herojė pradeda abejoti, kad visa tai ji papasakojo tiesą. Kas yra šie žmonės? - Ji paklausė. Kodėl ji turėtų tikėti juos? Gal ji turėtų eiti laiptais ir pamatyti, tai ten iš tikrųjų yra pavojinga? Pavargote nuo spėlionių ir argumentais, kad nežinojimas yra blogiau nei karčios tiesos, ji nusprendžia išsklaidyti savo abejones ir, nepaisant jos kaimynių nelaisvėje savo kelią protestų prie branginamų duris į pasaulio ...

Filme, kuris gali būti vadinamas "Cloverfield 2" taip pat vaidina Johnas Gallagher ml. John Goodman. Sustojimo užsiima trilerį režisavo debiutantas kino Traktenberg Dan, kuris anksčiau dirbo trumpą sci-fi trileris "portalas:. Niekur Run"

Peržiūrų: 3981Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2016, 20:51
Skambutis 3 / Rings

2002-aisiais metais Holivude buvo nufilmuotas 1998-ųjų japoniško siaubo filmo „Skambutis“ perdirbinys. Nors šio žanro mėgėjai vieningai pripažįsta, kad originalas buvo žymiai labiau šiurpinantis, klykiančių iš baimės netrūko ir tarp Holivudo versijos žiūrovų. 2005 m. buvo nufilmuotas juostos tęsinys, o bėgant metams „Skambučio“ serija įgavo kultinio filmo statusą.

Žmogus, pažiūrėjęs prakeiktą vaizdajuostę, yra pasmerktas mirčiai. Vienintelis būdas jos išvengti – per savaitę padaryti juostos kopiją ir ją išsiųsti kažkam kitam.

Nuo ko prasidėjo prakeiktoje vaizdajuostėje užfiksuotos merginos Samaros Morgan istorija? Kiek plačiai paplito prakeiktoji vaizdajuostė? Ir kuo viskas pasibaigs? Visi atsakymai – trečioje legendinio „Skambučio“ dalyje.

Peržiūrų: 3156Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2016, 20:48
My Big Fat Greek Wedding 2

Komedija filmas "My Big Fat Greek Wedding - 2" bus išleistas 2016 m. Virš darbo paveikslėlyje tas pats režisierius kaip ir pirmojoje dalyje filmo - Kirk Jones. ten taip pat yra beveik visų dalyvių, išskyrus John Corbett, kuris per filmo filmavimo buvo įtraukta į kito projekto. Iš antrosios dalies "graikų Vestuvės" premjera planuojama kovo 24 ir tikimasi į viršų kasose surinktus pinigus nuo pirmos nuoma. Komedija Manoma darbuotojams vaizdą, gauti geraširdis ir rūšis, alsuoja paprastuose kasdieniuose tekstuose: humoro ir skonio Graikijos didelė šeima, filmas bus skirtas visai šeimai peržiūrai.

filmas

2002 jis išleido komedija apie tradicijas ir nežabota temperamento Amerikos graikai. Už pirmąją dalį sklypo pagrindas buvo nelaimingas Amerikos su Graikijos šaknų Portokalos Tula, kuris, kaip ir daugelis kitų mergaičių amžių, sapnai tuokiasi. Bet laikas bėga ir yra padorus varžovas visiems. Ir dabar, o ne jauna nuotaka šypsosi laimė - ji atitinka tik jai. Čia atrodytų, pats laikas baigti istorijas, bet ne su Graikijos šeima. Dabar naujai jaunikis turėtų prašome visus šeimos narius mokytis įvairių graikų tradiciją ir atlaikyti nekilnojamojo stiprumo bandymas - vestuves Graikijos stiliaus.

Į «My Big Fat graikų Vestuvės pasakojimas - 2" prasideda porą metų. Šeima gyvena savo gyvenimą: kažkas, kas veikia, kas mokosi, jie visi guli paprastas, šeimos verslas. Bet čia vėl yra įvykis, kuris paverčia ramiu gyvenimu daugelio giminaičius Tula Portokalos aukštyn kojom. Visa šeima ketina dar kartą ateiti į pagalbą, net jei didžioji pagalbos ir nereikia ne visi. Ką dabar nutiks su didele šeima, o kai Įvairenybės Portokalos priklyuchatsya su pagrindinių simbolių iš filmo? Visa tai mes galime sužinoti tik žiūri filmą iki galo.
Pagrindiniai personažai filmo ir darbuotojų «My Big Fat Greek Wedding - 2"

Pirmoji dalis juostos buvo beprecedentis sėkmė, visas pasaulis stebėjo pakilimai ir nuosmukiai kovotojos ir perprasta nelaimėlį Tula ir sužadėtinio. Dabar mes vėl susitiks su jau savo mėgstamų aktorių. Jis yra malonus pažymėti, kad pagrindiniai veikėjai ir visa kūrybinė komanda nuotrauka nepakito. Tai yra būtina gerbėjai švęsti pirmosios dalies orumą. Bet kas renginys įvyks šį kartą neramus Graikijos šeima, režisierių ir prodiuserių yra laikoma paslaptyje, jis bus žinomas tik dėl premjeros dieną.

Peržiūrų: 1545Komentaru: 0