Žiūrėti Money Monster Lietuvių kalba

Pridėta: 02.05.2016, 08:39
Money Monster


Kino Finansai monstras
Filmas "Finansinė monstras", pagamintas žanro labai aktuali dramos ir trilerio, gali tikėtis vieno iš labiausiai tikėtiną tapybos 2016 titulą. Direktorius filme - Jodie Foster, už darbą jiems buvo pakviestas į Holivudo žvaigždžių pasauliniu mastu, ir nuotrauka turėtų gauti tikrai jaudinantis ir įdomus.

Sklypas sukasi aplink diafilmą akcijų analitikas pavadintas Lee vartai (George'as Clooney). Jis turi savo televizijos šou, skirtą finansuoti problemas ir suteikia žiūrovams praktinių patarimų kaip guru stiprina savo reputaciją visais klausimais, susijusiais su pinigais ir verslu. Tačiau net ir labiausiai patyrę ir kompetentingi žmonės gali klysti, Lee kartą suteikia klaidingą patarimą. Žmogus, kurio gyvenimas yra sunaikintas analitikų rekomendacijas, ateina jam į šou, o švino yra laikomi įkaitais vieno, kuris nukentėjo nuo jo patarimo.

Vyras, piktas patarėjas ir prispausti gyvenimo aplinkybių, grasina nužudyti finansavimą genijus tiesiai ant oro, nevykėlis nesupranta ką Lee vartai - tai, visų pirma, tv, ir tt gali būti ne pažodžiui ir griežtai laikytis visų patarimų. Dabar žiūrovai, o ne žiūrint, žiūrėti programą, tačiau, norint suprasti, kiek yra pirmaujanti gyvenimas ir koks šio mirtino šou rezultatas.

Šioje dramos trileris su George Clooney prisijungė visa galaktika žvaigždžių dalyvių - Julia Roberts, Jack O`Konyelk ir kt. Filmas "Finansinė monstras» (Pinigai Monstras) planuojama išleisti 2016 gegužės JAV, o liepą - kitose šalyse, įskaitant Rusiją.
    Peržiūrų: 1429Komentaru: 0

    Money Monster nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям