Žiūrėti Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising Lietuvių kalba

Pridėta: 01.05.2016, 10:43
Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising


Fenomenaliai sėkmingi komedija Režisierius Nikolajus Stoller išleistas 2014 gegužės bus tęsiamas. Filmas "Kaimynai 2. Vesti karą 2 "(kaimynai 2: Sorority kylanti) kalbės apie naujas posūkiais ir apsukų, reguliariai šeimos Randerov ir smurtinio studentai. Savo vaidmenis atsargines Zac Efron, Seth Rogen ir Rose Byrne. Gamintojų funkcijos įsipareigojo Rogen, James Weaver ir Evan Goldberg, iš kurių paskutinė buvo bendrų pastangų liūdnai "interviu".

Be pradinės versijos "kaimynų. Vesti karą "laiminga pora Mak (Setas Rogen) ir Kelly (Rose Byrne) įkūnijo amerikietišką svajonę - įsigijo patogų namą ramioje vietoje ir yra žavinga mergina tėvai. Matmenys šeimos gyvenimo sužalotos brolybės apsigyveno kaimynystėje. Iki galutinio tapybos mėgėjai gali gauti kartu su triukšmingoje bendrovė, tačiau šį kartą jie susiduria rimtesnių kliūčių. Dabar veikėjai turės kovoti su moterų klubas. Iš pirmo žvilgsnio, gauti kartu su gana mergaičių yra daug lengviau, bet grožis gudrus jo pirmtakai. Idiliškas Renderov gyvenimas eina į pabaigą.

Orientacinis pora laukia naujos bangos beprotiškų šalims. Merginos tapti kliūtimi kelyje į laimę ir sugalvoti teroro natūra. "Mac" negalės vienas šimtų laimėti teritoriją ir turi prašyti pagalbos buvusiam Nemesis Teddy Sanders (Zac Efron). Paskutinis lygiosiomis įvykdyti ypatingą misiją senais draugais, kurie yra pasirengę mokyti pamoką į klastingas provokatorshu. Jėgos bus nevienodas. Ką laimės: moterys gudrus ar force vyrai?

Nenuspėjamus geidulingas komedija "kaimynais. Vesti karą 2 "Studentų draugijos vadovaujama Chloe Grace Moretz. Vienas iš perspektyviausių žvaigždžių kino jau spėjo įrodyti sau dramoje "Jei aš Stay" ir "Šilelis-Maria". Tuo gamintojas nebuvo menkiausių abejonių, kad aktorė susidoroti su juokingas vaidmenis: prieš penkerius metus ji nustatyti šilumos "Kick-ass" ir superegeroyskom juokinga filmą.

Pirmasis filmas su kuklus biudžetas $ 18 mln uždirbo 268 mln $. Kritikai teigia, kad sėkmės paslaptis slypi sėkmingo mesti ir juokauja, kad yra tiek artimi ir atsakingi tėvai žinomi chuliganai. Autoriai nusistatyti tikslas yra ne tik uždirbti tiek pinigų, kiek įmanoma, ir pareikšti kažką naujo savo mėgstamą žanrą. Dalyviai palaiko filmavimo kinosozdateley ir sutiko sumažinti mokesčius. Altruistai nesiskaito didmeniniu auditorijos dėmesį, o ne galvoti apie tęsinys.
    Peržiūrų: 1411Komentaru: 0

    Kaimynai 2 / Neighbors 2: Sorority Rising nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям