Žiūrėti The Angry Birds Movie / The Angry Birds Movie Lietuvių kalba

Pridėta: 01.05.2016, 10:44
The Angry Birds Movie / The Angry Birds Movie


Pilnametražis animacinių filmų «The Angry Birds Movie » (piktas paukščiai Movie) remiasi stulbinamo žaidimą, kuris buvo po to kai didžiuliu pasisekimu debiutavo. Paskutinė dalis, vadinamas Angry Paukščiai Star Wars žengė visus įrašus įsivaizduoti, sparčiai didėjančias į topų viršūnėje kelias valandas. Netrukus Suomijos bendrovės vadovas Rovio Pramogos pristatyta gerbėjai vardu pavadintas seriją, o vėliau teigė, kad jų mėgstamos simbolių sprogo ant dideliame ekrane. Geriausias filmas įmonių kovojo už teisę dirbti ant žaidimo adaptaciją. Įveikti konkurenciją ir tapti oficialūs platintojai sugebėjo Sony studijose. Švinas darbą projekto ex-gamintojo Davidas Meisel Marvel Studios filmai ( "Thor", "Geležinis žmogus 2") ir Jonas Cohen ( "nepakenčiamas mane"). Molis Cates ir Fergal Reilly veikė kaip direktoriams.

Sklypas yra paprastas kaspinas. vėl dėmesio pikti paukščiai ir žalios kiaulės. Porakanopių siekiame pavogti kiaušinius iš paukščių, jie savo ruožtu bando atsikratyti apie nepasotinamas priešų ataka. Siekiai šlovingą paukščių treneris nusprendė pakeisti ir naudoti savo sugebėjimus išgelbėti pasaulį yra tušti. Kai jie susitinka kelyje gyvūnų visi mėginimai nuraminti pyktis yra bankrutuojančios, nes beširdis padaras su snukio sunaikinti savo šeimyninės laimės.

Nė viena iš šalių neketina daryti nuolaidų, o senas karas skleidžiasi su naujais jėgos. Pagrindiniai herojai sugeba pliaukštelėti pučia įkyrus kuilius, bet prieš juos laukia sunkesne kova už sausumos ploto.

Po kenčia kitą pralaimėjimą, agresoriai pradeda kurti blogis planą. Dabar jie siekia pavogti visus kiaušinius į Šiaurės ašigalį ir net kosmoso. Paukščiai turi atnešti padengti ne tik savo snapai, bet ir sunkiąją ginkluotę. Įspūdingas kovas oponentai kaitaliojasi su komiškas situacijas.

Teatruose animacinis filmas «Angry Birds į filmą" pateikiama 3D. Pagal kompiuterinius žaidimus, neprilygstamą grafika ir aukštos kokybės piešimo simbolių kūrėjai - ne visi animacinių filmų orumą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas balso veikiantis simbolių. Šis darbas buvo patikėtas užsienio kino žvaigždės Jason Sudeikis (vadovas Raudonojo) Maya Rudolph (rūpintis Matilda), Joshas Gadas (sporto ir pasipūtę Chuck), Petras Dinklage (Galingasis Erelis), Danny McBride (agresyvūs bombos). Priešai sako Bill Hader balsas. Puiki pradžia įkvėpė gamintojus ir nuotykių istorija su unikalia atmosfera tikrai bus tęsiamas.
    Peržiūrų: 3405Komentaru: 0

    The Angry Birds Movie / The Angry Birds Movie nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям