Žiūrėti Vidury vandenyno / In The Heart Of The Sea (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 27.11.2015, 19:06
Vidury vandenyno  / In The Heart Of The Sea (2015)


"Atsižvelgiant į jūros» (į jūros širdyje) Širdies - tai nuotykių drama, paremta tikrais įvykiais, kurie vyko 1819-1820, atitinkamai. Direktorius filme buvo dviejų "Oskarų" teikimo "Ron Howard nugalėtojas. Scenarijaus buvo sukurtas remiantis knygoje amerikiečių rašytojo Nathaniel Philbrick "į jūros širdyje: iš banginių laivo tragedija" Essex "- 2000 ji gavo National Book Award.

"Essex" - iš tikrųjų egzistavo WHALER, kuris į 1820 metų rudenį, po šešerių metų sėkmingos medžioklės, buvo stumiami didžiulis banginis. Kaip šio agresyvaus užpuolimo laivo rezultatas nuskendo, ir įgula buvo priversta perkelti į valtis. Per tris mėnesius, buriuotojai klajojo vandenyno vandenis, bando išgelbėti savo gyvenimą ir gauti į civilizaciją. Ji pirmą kartą buvo žinomas dėl banginių medžioklės atveju istorijoje, kai banginis užpuolė grobį savo laivą.

Nepaisant to, kad "Essex" buvo senas, jis eina apie medžioklę dažnai pelno, ir jos šlovę, kaip pasisekė laivą. 1820 nelemtą laivo įgula toliau medžioti, nepaisant visų blogų simboliais, rado jį ant kelių. Po laivo sutraukti ir nesibaigiantys klajonių apie dvidešimt įgulos narius išgyveno tik aštuoni. Jūrininkais valtys, turėjo imtis kanibalizmo, kad išgyventų. Kai jie pasiekė žemę, kiekvieno iš išgyvenusių rašė Pasakodamas apie tai, kas atsitiko. Remiantis pastabomis pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase, amerikiečių rašytojas ir jūreivis Herman Melville rašė savo romaną "Moby Dick".

Kapitonas "Essex" George'as Pollard Jr, Kas filme vaidina Benjamin Walker, buvo jauniausias kapitonas banginių medžioklės - ne istorijos metu, kaip parodyta filme, jis buvo tik 29 metai. Pirmasis kapitono padėjėjas Owenas Chase (filme - Chris Hemsworth) buvo 23 metai. Antrojo mate vaidmuo laivo Matthew Joey, grojo Cillian Murphy.

Filmas "Per jūros širdyje" buvo antrasis vaisius režisierius Rhoda Howardas ir aktorius Chris Hemsworth bendradarbiaujant - prieš, kad jie kartu dirbo sporto biografinė drama "varžybos» (Rush). Dėl jūrininkas, kuris per tris mėnesius kovojo su šalto vandenyno savo gyvenimo vaidmenį, Chris Hemsworth turėjo daug numesti svorio - ji atsisėdo ant griežtos dietos, valgyti ne daugiau kaip 600 kalorijų per dieną.

Fotografavimo filmai vyko Londone, Hertfordshire ir Kanarų salose. Šis laikotarpis vadinamas įgulos puikus gyvenimo patirtis ir tikras nuotykis.
    Peržiūrų: 5518Komentaru: 0

    Vidury vandenyno / In The Heart Of The Sea (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям