Žiūrėti Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein Lietuvių kalba

Pridėta: 23.11.2015, 11:18
Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein


Mary Shelley romanas, "Viktoras Frankenšteinas" (Viktoras Frankenšteinas) išgyveno daugiau nei vieną pakartotinį klausimą ir sukėlė nemažai pakeitimų, kurių kiekvienas parodė ypatingą pažvelgti į režisieriaus nemirtingos darbą. Pauliaus McGuigan komanda nusprendė eiti savo keliu. Filmas "Frankenšteinas" nustato pritaikytą versiją scenarijų, sukurtą Max Landis, kuo arčiau prie originalaus šaltinio. Bet be specialaus direktoriaus pažvelgti į personažų likimas nebuvo padaryta.

Visų pirma, vienas iš dviejų pagrindinių simbolių paveikslėlyje bus Igoris - asistentas puikus mokslininkas Viktoras Frankenšteinas (gydytojo, vaidina aktorius James McAvoy vaidmuo). Jo pažintis su talentingos medicinos studentas čia istorija bus rodomas išsamiai. Stebėtojai galės sužinoti apie tai, kaip atsirado ši keistą draugystę ir geresnį supratimą apie herojaus, kuris gali įsijausti gyvųjų ir į negailestingas miręs.

Igoris patyrė kančių sužaloto žmogaus kūną ir paliko pėdsaką jo sieloje. Kuprys nuoširdžiai atsidavę savo Gelbėtoju ir stropiai padeda jam visas pastangas, net craziest. Kartu jie atliekami eksperimentus Frankenšteinas laboratorijoje, palaipsniui pereinant link didybės manijos fantazijos mokslininkas realizavimo. Palaipsniui, tačiau yra tarp simbolių nesusipratimas. Žiūrėti savo draugu ir mokytoju darbą, Igoris pradeda galvoti apie tai, kaip bando grįžti į normalų gyvenimą. Kartais jis nesupranta savo lakuotais draugas ir nebuvo įsitikinęs, kad Viktoras reikia jį tuo pačiu būdu, kad jis jam. Bet ar kuprys įveikti pareigos jausmo žmogui, kuris suteikė jam galimybę tęsti savo gyvenimo būdą? Ar jis ar pirmenybę teiks palikti Viktoras, pamiršti apie "tamsiai" pusėje mokslinių tyrimų gydytojo?

Ne išdrįsęs priimti galutinį pasirinkimą, Igor, kurio vaidmuo filme "Viktoras Frankenšteinas" išvyko į Daniel Radcliffe, toliau atlikti Victor visą purviną darbą. Kad jis padeda mokslininkas išgauti Institucijos kapinėse už savo eksperimentus. Konfliktai tarp dr Frankenšteinas ir jo padėjėjams atsiranda dažniau, o tuo tarpu, darbas atgaivino numirėlis yra beveik baigtas. Kiekvienas tolesnis patirtis gali būti jiems naujos gyvybės, kad niekada nebus tas pats pradžia. Ar herojai su orumu, praeiti pro nukrito kaip dalį savo tyrimų ar režisierius pasirenka jiems visiškai kitoks finalą?
    Peržiūrų: 2782Komentaru: 0

    Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям