Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 27.11.2015, 19:09
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)


Skaityti knygą yra atsargūs Kas žino, kokia nelaimė gali tykoti tarp puslapius? Dažniau, baimė rodo skaitytojams išgalvotus personažus, sukurtus pagal kūrinio autoriaus vaizduotės. Bet tai ne visada. Pavyzdžiui, romanų, susijusius su monstrų, kurie grįžo iš Amerikos rašytojas Robert Stein rašikliu serija - vienas iš filmo "siaubo" (goosebumps) herojai, tarnauja kaip skydas, turintis sukelti siaubo būtybių iš kito pasaulio patekti į žmogaus pasaulį. Bet kai ten yra gynybos spraga. Ir tie, kuriuos skaitys milijonus gerbėjų rašytojo, išsivaduoti.

Koks buvo avarijos priežastis, įdėti mūsų pasaulį nuo sunaikinimo slenksčio? Viskas prasideda nuo to, kad jauni Zach, neseniai persikėlė su savo šeima į naują gyvenamąją vietą, atitinkančią gražią artimą - garsaus rašytojo dukrą, dirba žanro trileris. Nauja draugas Hannah gana greitai artėja bendraujantis vaikas. Netrukus Zack (Dylan Minnette) mokosi iš savo draugui siaubingą paslaptį, Neskelbtiną: iš tiesų visi monstrai yra realus, o tėvas ne tik sukuria romaną, bet ir globėjų natūra, saugojo žmogaus pasaulį nuo atšaldymo būtybių invazija.

Jaunuolis įžadus išlaikyti paslaptyje, o Ona tiki. Bet visų atsargumo priemonių, buvo veltui rašytojas į paauglių smalsumas veidą. Nupiešti šio jauno žmogaus bando prasiskverbti paslaptis kūrybiškumo Stein (Jack Black) šydą prasme. Monstrai, kurie gyvena literatūros kūrinių puslapių, palikite pažįstamoje aplinkoje, transformavimo supančią tikrovę košmaru.

Ir kas atsitinka tuo tarpu šio sąmyšis nusikaltėlių? Ona ir Zakas nusprendžia dėl jų pačių su grąžinimu pabėgo iš romanų kalinių atgal į kalėjimą puslapiuose. Pasinaudojus draugų paramą, jie eiti į pilnas pavojingą kelionę per Horrors labirintą. Ar jie gali susidoroti su jai patikėtą užduotį, ar pasaulis yra pasmerktas likti monstrų generuojamų rašytojo sąmonės galia?

Filmas "Siaubo", sukurtas remiantis populiarus visame pasaulyje serijos jaunų suaugusiųjų fantastika, paėmė režisierius Rob Letterman, jau turi patirties sėkmingai kurti filmų, skirtų vaikams ir paaugliams. Visų pirma, tai buvo tas, kuris režisavo filmo "Guliverio Travels" filmavimą ir veikė kaip animacinis Blockbuster direktorių "Shark Tale".
    Peržiūrų: 5337Komentaru: 0

    Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям