Žiūrėti Makbetas / Macbeth (2015) Lietuvių kalba

Pridėta: 27.11.2015, 19:10
Makbetas / Macbeth (2015)


Filmas "Makbetas" ("Makbetas") yra viena iš labiausiai garsių pjesių Williamo Shakespeare'o adaptacija. Tragiška istorija dėl valdžios, išdavystės ir beprotybės kova šimtmečius yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis rašytojai, menininkai ir režisierius pasaulyje. Nuotrauka Australijos režisieriaus Justin Kurzel - tai ne pirmas bandymas kino pritaikymas literatūros kūriniui. Kurzel bandė padaryti nuotrauką kuo realistiškesnis ir suteikti psichologinę studiją Šekspyro pjesių personažai.

Makbetas ir Banquo lyderiai Škotijos karaliaus Duncan karių, grįžti su kitu kruvino mūšio, kuriame jie laimėjo. Pakeliui draugai atitikti tris seseris raganos. Raganų kreiptis į trijų prognozes valdovų. Pirma - Makbetas netrukus laukia nauju pavadinimu, antrasis - "Makbetas" yra naujas Škotijos karalius, o trečiasis - bankas bus iš Škotijos karalių dinastijos įkūrėjas. Vykdymo pirmosios prognozės yra ne ilgai laukti, ir Makbetas pradeda galvoti apie sekundę. Tapk karalius tik tuomet, jei dabartinis karalius miršta. Bet Duncanas yra geros sveikatos ir tik apie aplankyti herojus savo pilį. Makbetas blaškosi tarp noro tapti naujas karalius ir draugiškas jausmus Duncan, o tada šį klausimą į savo rankas paimti jo žmoną, Ledi Makbet ...

Filmas prasideda scena, kuri nėra pirminis šaltinio - iš Viešpaties ir Ledi Makbet vaiko laidotuves. Pagal juosta, kad įpėdinio, kuris tik trumpai paminėtos pjesės, ir kuris buvo beprotybė, kuri apėmė pora sukelti mirtį kūrėjai. Direktorius aiškina veiksmus Makbetas potrauminio sindromas: visą gyvenimą, praleistą karo su savo rankomis naikina žmones, jis negalėjo pasidalinti su mano žmona labai daug, bendros abu sielvarto. Atlikėjas vaidina Michael Fassbender palyginti savo herojaus elgesį su šiandienos karių, grįžtančių iš Irako elgesį. Siaubingi įvykiai kurioje jie turi ne palikti juos ramybėje, tęsti Obsesinis vizijas ir haliucinacijos. Ledi Makbet siekia užpildyti savo gyvenimą naują prasmę negaliojančiu. Ir šia prasme jis tampa vyru į sostą vieta. Naujas statusas karalienė, ji tikisi rasti paguodą už jo suluošintas, kenčia nuo nelaimingos meilės sielos.
    Peržiūrų: 2841Komentaru: 0

    Makbetas / Macbeth (2015) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям