Total entries in catalog: 72
Shown entries: 51-60 Pages: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 »
Pridėta: 28.02.2015, 13:30
Paskutinės valandos / These Final Hours

Džeimsas ir Zoja paplūdimio namelyje laukia po dvylikos valandų ateinančios pasaulio pabaigos. Zoja stengiasi būti rami, pasako Džeimsui, jog laukiasi, jis nebesugeba išlikti ramus ir išvažiuoja paskutinį kartą gerai prisigerti ir surasti savo merginą. Pakeliui jis pamato dviejų vyrų puolamą mergaitę, kurios tiesiog negali palikti vienos. Susidoroja su užpuolikais ir ją išgelbėja. Mergaitė – Rauzė – Džeimsui papasakoja...

Peržiūrų: 1612Komentaru: 0
Pridėta: 09.02.2015, 17:16
Džesabelė: dvasios prakeiksmas / Jessabelle Džesabelė (arba trumpiau – Džesė), kurią vaidina iš filmų „Miegančioji gražuolė“ ir „Padėkit tapti tėčiu“ pažįstama Sarah Snook, yra laiminga mergina, kupina šviesių gyvenimo vilčių ir svajonių. Deja, gyvenimas sudūžta į šipulius kartu su automobiliu, žiaurioje avarijoje netekus sužadėtinio ir galimybės vaikščioti. Invalido vežimėlyje sėdinti ir netekusi visų iliuzijų apie savo ankstesnes svajones, mergina grįžta į vaikystės namus Luizianoje pas tėvą. Prasideda naujas, liūdnas gyvenimo etapas, bandant susitaikyti su nauja realybe. Vieną dieną Džesė suranda dėžę su keistais daiktais ir pora vaizdo kasečių. Jose susigraudinusi mergina pamato savo seniai mirusią motiną, kalbančią apie nesuvokiamus, keistus ir baugius dalykus. Visai netrukus keisti ir baugūs dalykai ima dėtis ir Džesės gyvenime. Balsai. Judantys daiktai. Vizijos ir regėjimai. Siaubo apimta mergina iš skausmo apimto tėvo išgirsta, kad tose vaizdo juostose nufilmuota tikrai ne jos motina, tačiau nieko smulkiau neišpeša. Džesė viską papasakoja mokyklos laikų draugui Prestonui (juostose „Psichoanalitikas“ ir „Skotas Pilgrimas prieš pasaulį“ vaidinęs aktorius Mark‘as Webber‘is). Vaikinas pasiryžta padėti draugei. Jie kartu priartėja prie paslapties, susijusios su merginos gimimu. Netrukus paaiškėja, kad Džesės namuose apsigyvenusi piktoji dvasia trokšta merginos mirties ir nenurims tol, kol šis tikslas bus pasiektas. Juosta „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ Lietuvos žiūrovus šiurpins nuo lapkričio 7-tos dienos.
Peržiūrų: 1600Komentaru: 0
Pridėta: 08.02.2015, 10:52
Moteris juodais drabužiais / The Woman in Black Jaunas advokatas keliauja į atokų kaimelį, kuriame jis aptinka kerštingą paniekintos moters vėlę, terorizuojančią vietinius kaimelio gyventojus.
Peržiūrų: 7348Komentaru: 0
Pridėta: 03.02.2015, 13:48
Panelė Meadows / Miss Meadows Panelė Meadows (Katie Holmes) yra miela ir padori pradinės mokyklos mokytoja, kurios puikios manieros ir nuostabi gėlėta suknelė slepia tamsią paslaptį: kai ji nemoko vietinėje pradinėje mokykloje arba nesidarbuoja savo sode, naktimis tampa ginklais apsikarsčiusi linčiuotoja.
Peržiūrų: 1553Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:42
Viską prisiminti / Total Recall

Šis žmogus veikia tik kaip statybininkas. Jis yra privatus butas ne geriausias miesto rajone. Iš esmės, pagrindinis veikėjas iš filmo "Iš viso" priminti patenkintas savo gyvenimą. Visi kartu vyras siekia keistą jausmą. Jis mano, kad jis gali padaryti geriau. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, patirtis buvo ištrinti iš savo atminties.

Kai jis sugavimus kompanija, kuri žada savo klientams realizuoti bet kokį fantazijos akis. Jis nusprendžia naudotis paslaugomis šios organizacijos.Vyras buvo patvirtintas. O dabar ateina svarbiausias momentas.

Tačiau įmonės darbuotojai nedelsiant nutraukti procedūrą. Tada įsiveržia į patalpą iš ginkluotų vyrų grupė. Į komandosai ketinate suimti herojus ir įdėti jį į globos. Ir vėl, yra kažkas keista.

Vyras, be jokių problemų ištiesintos su visa būrys. Jis negali suprasti, kur turi tokias neįtikėtinas galimybes. Galų gale, jie gali turėti tik profesionalus karius.

Veikėjas yra priverstas bėgti nuo žmonių, kurie nori jį miręs.Daugiau jis negali niekuo pasitikėti. Net jo paties žmona, su kuria jis gyveno ilgą laiką kartu.

Peržiūrų: 2388Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:22
Graberiai / Grabbers

Kas gali užkirsti kelią svetimų monstras, perimti planetos? Mokslininkai išrado šimtus metų apie tai, kaip jie gali būti patraukti ją teoriją, tada dar šimtai sugalvoti gaudymo priežastis. Bet kai buvo svarbiausias klausimas, fantazija išdžius.

Žmonės turi ginti ginklus. Ir geriausias iš visų, negali apsiginti, nes tai beprasmiška ir nežinomų būtybių kas stipresni. Niekas net įtarė, kad būdas sunaikinti monstrus gana arti, ir ji yra panaši į paprastai žudo žmones, tik trumpą laiką.

Turistų grupė patenka į salą, kur jie buvo žadėta precedento įdomus ir nuotykius, kuriuos jie net negalėjo svajoti. Viskas smagu, tiksliai, kol po žmonių nėra ten dar, šiuo metu "Svečiai". Gyviai su čiuptuvai, kurie atsirado dėl šio pietums saloje.Vienintelis dalykas, jiems rūpi - tai žmogaus kraujas. Čiulpti, jie pamaitinti.

Pirma, žmonės, kurie patekote į šią situaciją, bėgti iš baimės. Bet tada nustatė, kad žuvo būtybių. Tai pasirodė esąs eilinis nuodas alkoholis, kuris pagamintas monstras pabėgti. Norėdami išsaugoti savo gyvybę, išlikusieji yra uždaryti bare ir pradėti gerti. Jie tik reikia gyventi, kol jie buvo išgelbėti.

Peržiūrų: 1312Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 16:38
Laiko nusikaltimai / Los cronocrimenes / Timecrimes Tiems, kurie įsitikinę, jog kelionės laiku yra būtinai susijusios su mokslininkais, sudėtingais aparatais ir globaliais tyrimais, ispanų režisierius ir aktorius Nacho Vigalondo pateikė kitokį šios tematikos variantą – originalią, žaismingą ir kartu labai subtilią fantastinę juostą „Laiko nusikaltimai“. Hektoras, eilinis, niekuo neišsiskiriantis vyras, su savo žmona kraustosi į naują namą. Vieną dieną pro žiūronus jis pamato keistą merginą, kuri guli ant uolų nuoga. Hektoras nusprendžia su ja susitikti – čia ir prasideda keisčiausi įvykiai. Tarsi iš niekur atsiranda nepažįstamasis, duriantis vyrui žirklėmis. Persekiojamas Hektoras atsiduria laiko mašinoje, nukeliančioje jį į kelių valandų praeitį. Iš šios maišalynės herojus yra priverstas kapstytis pats, pažindamas slapčiausias savo asmenybės puse
Peržiūrų: 1333Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:31
Tylioji kalva 2: Apreiškimas / Silent Hill: Revelation 3D Heter ir jos tėvas visada pabėgdavo nuo juos persekiojančių pavojingų reiškinių. Savo 18-ojo gimtadienio išvakarėse užvaldyta siaubingų košmarų mergina suvokia, kad jinai yra ne ta kuo save laiko. Šis apreiškimas ją nukelia į alternatyvų demonišką pasauli, kuriame jinai gali likti įkalinta amžiams.
Peržiūrų: 2674Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:11
Vienas Kameroje / One in the Chamber Čekijos sostinėje Prahoje veikia dvi nusikalstamos grupuotės, kurios iki šiol bendradarbiavo. Tačiau po nesutarimų - jos pradėjo karą tarpusavyje. Profesionalus samdomas žudikas Rėjus Karveris po eilinio užsakymo tampa vienos iš nusikalstamų grupuočių taikiniu. Savo ruožtu, kitos grupuotės bosas nusamdo legendinį samdomą žudiką - Vilką, kuris ir turės nudėti Rėjų.
Peržiūrų: 1690Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:08
Kulką į kaktą / Bullet to the Head Jasonas Momoa tapo Sylvesterio Stallones priešu. Tiesa, tik filmavimo aikštelėje. Aktorius naujame filme vaidins pikčiausią S. Stallones personažo priešą. J. Momoa pasirašė kontraktą dėl vaidmens įtempto siužeto trileryje „Bullet to the Head“, kuriame vieną pagrindinių personažų ir įkūnija S. Stallone. S. Stallone juostoje vaidins smogiką, kuris suvienija savo jėgas su Gothamo policininku (manoma, kad jį vaidins aktorius Thomas Jane – aut. past.), kad už savo porininkų žūtis atkeršytų šių žudikams. J. Momoa personžas – vienas pagrindinių kaltininkų šioje istorijoje. Filmas kino ekranuose turėtų pasirodyti jau 2012 metais. Pastaruoju metu J. Momoa tapo geidžiamiausia veiksmo filmų žvaigžde. Jau nuo rugpjūčio 19 d. jį bus galima pamatyti didingame kino epe „Konanas Barbaras 3D“. Tvirto stoto aktorius filme vaidina legendinį karį iš Kimerijos – patį Konaną Barbarą. Vaidmenį šioje juostoje aktorius gavo tik įveikęs didžiulę atranką. Joje dėl galimybės vaidinti Konaną jam teko susigrumti su „Saulėlydžio“ žvaigžde Kellanu Lutzu bei aktoriumi Jaredu Padaleckiu.
Peržiūrų: 1508Komentaru: 0